Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Πάντως ΔΕΝ σβήνω εντελώς τον αριθμό της, ούτε την μπλοκάρω. Αφενός μεν γιατί θα νομίζει ότι στράβωσα (κάτι ποy θα την ικανοποιήσει πολύ!) και αφετέρου υπάρχει πιθανότητα να γυρίσει μόνη της.

Νούμερο τηλεφώνου το σβήνεις.
Για fb, είναι μαλακία αν την έκανες fb ενώ ήταν υποψήφια.
Αν δεν φτάνεις το όριο των 5000 φίλων , την αφήνεις, σε κατηγορία να μη βλέπει τίποτε, ούτε wall.

Αν είσαι κοντά στις 5000 τη στέλνεις στο διάολο , να μη πιάνει χώρο .
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Καλά τώρα με την κρίση κάποια στιγμή θα ξυπνήσουν οι Ελληνίδες οτι αντί να ψάχνουν γκόμενο μέσω κύκλου και να έχουν να επιλέξουν ανάμεσα στο ντιλιβερά των 600 ευρώ,το δημόσιο ψωλά μαμάκια των 1000 ευρώ και τον αλήτρα άνεργο τατουατζή ή κλεφτοκοτά και σκουλαρικά μηχανόβιο,καλύτερα να ανοίξουν το μουνί τους σε άλλες επιλογές μακράν κύκλου μήπως και πετύχουν το τζόκερ.
Θα το μάθουν αυτό εννοείται,οι γκόμενες προσαρμόζονται,έχουν ένστικτο επιβίωσης.
Οι επιλογές για τις Ελληνίδες είναι πλέον πολύ χαμηλού επιπέδου,αγγίζουν βαλκανικό στάτους.Θα καταλήξουν πολλές με γάτες,σκυλιά και ψυχοφάρμακα.Δεν έχουν ανατραφεί για αυτό το ρεαλιστικό επίπεδο γαμπρού,την έχουν δει πριγκιπέσσες.

Τόσα χρόνια υποτίθεται έχουμε κρίση αλλά αυτές δεν ξυπνάνε.Και επιλέγουν αυτούς που λες γιατί θέλουν να κάνουν και παιδί.Μετά βεβαία χωρίζουν και ή ψάχνουν τον επόμενο να του φορτώσουν το παιδί ή τελικά ζουν σαν ανύπαντρες μητέρες μαζί με τις μάνες τους

Μόνο όσες φεύγουν εξωτερικό ανοίγουν αναγκαστικά τους ορίζοντές τους γιατί εκεί το πριγκιπέσσα στυλ μόνο σε καναν Τούρκο μπορεί να πιάνει
 

Hitch

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2020
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
ποια  επιστημη ρε τρελε? κανενα γκαλοπ στο lifo?
ως βιολόγος,

;) Οχι οχι... "μεταξυ" μας ειναι μια κακη συνηθεια που αφησα πισω μου εδω και αρκετα χρονια, αντιθετα ομως προσπαθω να παιρνω γνωση απο βιβλια και απο συγγραφεις που εχουν ειδικοτητα στο θεμα Χ που με θα ενδιεφερε μαθω.

ο αντρας εχει ένα οργασμο ανα συνευρεση στο τελος οταν χυνει.
Διατυπωσα λαθος την προταση μου, αυτο ηθελα να γραψω :Οι γυναικες εχουν απο 11 μεχρι 12 οργασμους ,ενω ο ανδρας απο 5 μεχρι 6 οργασμους ανα ημερα. (παραγοντας και υγεια του καθε ανθρωπου κλπ..)

1 στις 3 γυναικες δεν εχει ποτέ οργασμο στην ζωη της, (θυμασαι τις εκπομπες του ασκητη που το ελεγε ξανα και ξανα?)
Το θυμαμαι.


οι άλλες 2 θελουν περισσοτερο χρονο από τον αντρα οποτε δυσκολα τα πραγματα για αυτές αν ο αντρας βαριεται να ασχοληθεί παραπανω.

εξαιρέσεις με σκουιρτερ γκομενες που τα πετανε ξανα και ξανα είναι εξαιρέσεις, σε εμενα ετυχα 2 στις 39 αρα μπορω να πω 1 στις 20 περιπου πολυοργασμικες

Το σεξ ειναι ενα θεμα που με ενδιαφερει και με απασχολει αρκετα θα ελεγα, βρηκα μερικα βιβλια αλλα το μοναδικο βιβλιο που στην πραγματικοτητα εχει μεταμορφωση την δικη μου σεξουαλικη ζωη οπως και τον τροπο προσεγγισης της γυναικας ειναι: καμα σουτρα το εγχειριδιο του ερωτα, εκδοτης: αγρα, συγγραφεας: βατσιαγιανα
Ενα βιβλιο που σου συνιστω να αγορασεις για μελετη, αφου με εχει αλλαξει εμενα, πιστευω θα αλλαξει και εσενα. Το πιο πιθανο να αυξηθει και ο αριθμος τον σκουιρτερ γυναικων που θα κανεις ερωτα.  :hi:




 

MonkeyBussiness

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2020
Μηνύματα
47
Like
21
Πόντοι
0
Η κάθε χυσοντουλαπα την εχει δει πριγκηπεσσα....Δεν φταίει αυτή, έτσι την μεγαλώσανε.

Περίπτωση 1:
Πριν λιγο καιρο είχα γνωρίσει ένα μουνι καλό. Μιλάγαμε στο viber. (μεγάλο ψώνιο)

Κανονίζουμε βγάινουμε, στην αρχή μου το έπαιζε σοβαρή. Χμμμ λέω, μην ψαρώνεις, άσε να δουμε.....βγαίνουμε 2η φορά, με σαφή σκοπό απο εμένα να την φάω..την πάω Λυκαβητό. Ολη νυχτα μου τα έκανε τσουρέκια, να συζηταμε. Τελικά την αρχίζω στο μπαλαμούτιασμα, και κατάλαβα ότι ακόμα και εκει ειναι ψώνιο....Δεν έβαζε προσπάθεια....δεν ήξερε ούτε να φιλάει, ούτε να μπαλαμουτιάζεται. Τεσπα, φύγαμε.
Την επόμενη ημέρα, της λέω να βγουμε. Κανονίζουμε, πάω κάτω απο το σπίτι της, μου λέει έχω φύγει, έτυχε κάτι επείγον σε μια φίλη μου...Τσαντίστηκα αλλα δεν είπα τίποτε. Μετά απο 4-5 ημέρες, ξανα κανονίζουμε, λίγο πρωτου ξεκινήσω απο το σπίτι, μου στέλνει μήνυμα ότι κάτι άλλο της έτυχε, και δεν μπορεί να βγούμε..
Ε αει στο διαολο λέω, δεν ξανα ασχολήθηκα...μου στέλνει κάτι μηνύματα, στον πουτσο μου, δεν ασχολούμαι

Περίπτωση 2η:
O ξαδερφός μου έχει μπλέξει με μια. Την γνωρίζω μέσω ΦΒ.Αρχίζει να μου στέλνει μηνύματα στο ΦΒ περίεργα....χμμμμ....μου λέει να μιλήσουμε στο viber..Προσπαθώ να την αποφύγω, αλλά επιμένει.Μου λέει περίμενε λίγο να βάλω τον ξαδερφούλη σου για υπνο(!!!!!!!!!!!!!!!!!!) .... Αρχίζει να μου μιλάει περίεργα, και προσπαθώ να την αποφύγω.....Μου λέει λεπτομέρειες για το πως ο ξαδερφός μου δδεν την πηδάει καλά, ότι την έχει μικρή, και οτι στην αρχή δεν του σηκωνότανε (!!!!!!!!!))))
Μου λέει να κανονίσουμε για καφε, της λέω θα βγούμε όλοι μαζί. Μου λέει οχι, θελω να σε κεράσω έναν καφέ.
Με τα πολλά αρχίζει να μου στέλνει φωτογραφίες σε καθημερινή βάση, μερικές ήταν ημίγυμνες. Λέω δεν γίνεται, πρέπει να μιλήσω με τον ξάδερφο.
Μέχρι που μαθαίνω οτι ο ξάδερφος λεει πολύ άσχημα λόγια για μένα.Φυσικά απο αυτήν το έμαθα.
Εκεί που ήμουνα έτοιμος να του πω με τι έχει μπλέξει, ξαφνικά είμαι σε φάση να του την πηδήξω , για να μάθει να λέει τόσο σκληρά και άσχημα λόγια για εμένα.
Δεν το έκανα. Τους μπλόκαρα και τους 2. Ακόμα ψάχνει για ποιο λογο έκοψα επαφή μαζί του.
Την κοπέλα την αραβωνιάστηκε, και πάνε για γάμο......
Πραγματικά τον λυπάμε....

Το έχω ξαναπεί, θα βρω μια κοπέλα του Ανατολικού Μπλοκ, θα την παντρευτώ για να πάρει την υπηκοοτητα,να τις ρίχνω και κανα καλό, θα κάνω μαζί της ένα παιδί, και μετα αν τα παμε καλα θα συνεχίσουμε...αν οχι, ένα καλό δδιαζύγιο, να δίνω μια διατροφή και να βλέπω το παιδί...Αυτο, είναι πολύ πιο τίμιο απο την κάθε μαλακισμένη Ελλεεινίδα.
Γιατί η Ελλεηνίδα έχει ΠΑΝΤΑ σκοπό!
Τι σκοπό? Θα βρω τον μαλάκα, θα του φορτωθώ, θα κάνω δυο παιδιά, και ταυτόχρονα κανα γκόμενο να με πηδάει καλα οταν έχω καύλες!
Οταν έχω δέσει τον γάιδαρό μου, κάνω ότι θέλω...χωρίζω, ή τον βρίζω όποτε θέλω, τον κάνω σκουπίδι....

Δυστυχώς, άπειρες οι περιπτώσεις!!!
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.435
Like
787
Πόντοι
96
Η κάθε χυσοντουλαπα την εχει δει πριγκηπεσσα....Δεν φταίει αυτή, έτσι την μεγαλώσανε.

Περίπτωση 1:
Πριν λιγο καιρο είχα γνωρίσει ένα μουνι καλό. Μιλάγαμε στο viber. (μεγάλο ψώνιο)

Κανονίζουμε βγάινουμε, στην αρχή μου το έπαιζε σοβαρή. Χμμμ λέω, μην ψαρώνεις, άσε να δουμε.....βγαίνουμε 2η φορά, με σαφή σκοπό απο εμένα να την φάω..την πάω Λυκαβητό. Ολη νυχτα μου τα έκανε τσουρέκια, να συζηταμε. Τελικά την αρχίζω στο μπαλαμούτιασμα, και κατάλαβα ότι ακόμα και εκει ειναι ψώνιο....Δεν έβαζε προσπάθεια....δεν ήξερε ούτε να φιλάει, ούτε να μπαλαμουτιάζεται. Τεσπα, φύγαμε.
Την επόμενη ημέρα, της λέω να βγουμε. Κανονίζουμε, πάω κάτω απο το σπίτι της, μου λέει έχω φύγει, έτυχε κάτι επείγον σε μια φίλη μου...Τσαντίστηκα αλλα δεν είπα τίποτε. Μετά απο 4-5 ημέρες, ξανα κανονίζουμε, λίγο πρωτου ξεκινήσω απο το σπίτι, μου στέλνει μήνυμα ότι κάτι άλλο της έτυχε, και δεν μπορεί να βγούμε..
Ε αει στο διαολο λέω, δεν ξανα ασχολήθηκα...μου στέλνει κάτι μηνύματα, στον πουτσο μου, δεν ασχολούμαι

Περίπτωση 2η:
O ξαδερφός μου έχει μπλέξει με μια. Την γνωρίζω μέσω ΦΒ.Αρχίζει να μου στέλνει μηνύματα στο ΦΒ περίεργα....χμμμμ....μου λέει να μιλήσουμε στο viber..Προσπαθώ να την αποφύγω, αλλά επιμένει.Μου λέει περίμενε λίγο να βάλω τον ξαδερφούλη σου για υπνο(!!!!!!!!!!!!!!!!!!) .... Αρχίζει να μου μιλάει περίεργα, και προσπαθώ να την αποφύγω.....Μου λέει λεπτομέρειες για το πως ο ξαδερφός μου δδεν την πηδάει καλά, ότι την έχει μικρή, και οτι στην αρχή δεν του σηκωνότανε (!!!!!!!!!))))
Μου λέει να κανονίσουμε για καφε, της λέω θα βγούμε όλοι μαζί. Μου λέει οχι, θελω να σε κεράσω έναν καφέ.
Με τα πολλά αρχίζει να μου στέλνει φωτογραφίες σε καθημερινή βάση, μερικές ήταν ημίγυμνες. Λέω δεν γίνεται, πρέπει να μιλήσω με τον ξάδερφο.
Μέχρι που μαθαίνω οτι ο ξάδερφος λεει πολύ άσχημα λόγια για μένα.Φυσικά απο αυτήν το έμαθα.
Εκεί που ήμουνα έτοιμος να του πω με τι έχει μπλέξει, ξαφνικά είμαι σε φάση να του την πηδήξω , για να μάθει να λέει τόσο σκληρά και άσχημα λόγια για εμένα.
Δεν το έκανα. Τους μπλόκαρα και τους 2. Ακόμα ψάχνει για ποιο λογο έκοψα επαφή μαζί του.
Την κοπέλα την αραβωνιάστηκε, και πάνε για γάμο......
Πραγματικά τον λυπάμε....

Το έχω ξαναπεί, θα βρω μια κοπέλα του Ανατολικού Μπλοκ, θα την παντρευτώ για να πάρει την υπηκοοτητα,να τις ρίχνω και κανα καλό, θα κάνω μαζί της ένα παιδί, και μετα αν τα παμε καλα θα συνεχίσουμε...αν οχι, ένα καλό δδιαζύγιο, να δίνω μια διατροφή και να βλέπω το παιδί...Αυτο, είναι πολύ πιο τίμιο απο την κάθε μαλακισμένη Ελλεεινίδα.
Γιατί η Ελλεηνίδα έχει ΠΑΝΤΑ σκοπό!
Τι σκοπό? Θα βρω τον μαλάκα, θα του φορτωθώ, θα κάνω δυο παιδιά, και ταυτόχρονα κανα γκόμενο να με πηδάει καλα οταν έχω καύλες!
Οταν έχω δέσει τον γάιδαρό μου, κάνω ότι θέλω...χωρίζω, ή τον βρίζω όποτε θέλω, τον κάνω σκουπίδι....

Δυστυχώς, άπειρες οι περιπτώσεις!!!

Πολύ σωστή τοποθέτηση.Αν και για να είμαστε δίκαιοι υπάρχουν καλές Ελληνίδες οι οποίες όμως αποσύρονται από την αγορά γρήγορα, τις καπαρώνουν οι τυχεροί και για σας.Έτσι μένουν οι άλλες όπως αυτές που γράφεις.Πάντως γενικά καλό είναι να κτυπά κανείς σε μικρή ηλικία τις Ελληνίδες που είναι αδιαμόρφωτες και έχουν κάποια στοιχεία ρομαντισμού και αθωότητας . :idiot:
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.435
Like
787
Πόντοι
96
Τόσα χρόνια υποτίθεται έχουμε κρίση αλλά αυτές δεν ξυπνάνε.Και επιλέγουν αυτούς που λες γιατί θέλουν να κάνουν και παιδί.Μετά βεβαία χωρίζουν και ή ψάχνουν τον επόμενο να του φορτώσουν το παιδί ή τελικά ζουν σαν ανύπαντρες μητέρες μαζί με τις μάνες τους

Μόνο όσες φεύγουν εξωτερικό ανοίγουν αναγκαστικά τους ορίζοντές τους γιατί εκεί το πριγκιπέσσα στυλ μόνο σε καναν Τούρκο μπορεί να πιάνει

Φίλε σιγά μην τις κοιτάξει ο Κωλότουρκος .Όταν έχει τις Τουρκάλες που είναι μια χαρά γυναίκες, σιγά μην δει τις δικές μας, εκτός και αν είναι μαζόχας , βιτσιόζος κ.α.  :(  
 

MonkeyBussiness

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2020
Μηνύματα
47
Like
21
Πόντοι
0
Ξαναλέω, η Ελληνίδα είναι καριόλα. Πρόσφατα βρήκα ένα παλιο φιλαράκι. Ηξερα απο το ΦΒ ότι έχει παντρευτεί μια Χανιόλα(απο τα Χανια και καριόλα, για τους αδαείς...), και είχαν κάνει 2 παιδιά.

Μου λέει χώρισα, μετά απο 2 χρόνια γάμου. Ελα ρε του λέω, πως και έτσι? Ε μου λέει, μετά που ήρθαν τα παιδιά αρχισανε τα προβλήματα...Καταλαβα αμέσως, καθώς αυτή ήταν μουνίτσα, και απο το ΦΒ της φαινότανε ότι δεν θα είναι η γυναικούλα που θα μεγαλώνει παιδιά και θα τρίβει κατσαρόλες.

Ξανακοιτάω το ΦΒ της έτσι απο περιέργεια. Η γκόμενα έχει γυρίσει στα Χανιά, και όλη ημέρα είναι στα γυμναστήρια. Κοινώς, στο μουνί της!! Θα παρατάει τα παιδιά στη μάνα, και θα κάνει τη ζωή της!

Και άντε τρέχα τώρα εσύ να βρεις τα παιδιά σου στην Κρήτη, άντε τρέχα εσύ να δίνεις διατροφές, άντε πέσε σε κατάθλιψη που είχες ρομαντικά όνειρα και δεν έβλεπες την παγματικότητα γιατί ήσουν ερωτευμένος....!!!
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.619
Πόντοι
3.346
Ξαναλέω, η Ελληνίδα είναι καριόλα. Πρόσφατα βρήκα ένα παλιο φιλαράκι. Ηξερα απο το ΦΒ ότι έχει παντρευτεί μια Χανιόλα(απο τα Χανια και καριόλα, για τους αδαείς...), και είχαν κάνει 2 παιδιά.

Μου λέει χώρισα, μετά απο 2 χρόνια γάμου. Ελα ρε του λέω, πως και έτσι? Ε μου λέει, μετά που ήρθαν τα παιδιά αρχισανε τα προβλήματα...Καταλαβα αμέσως, καθώς αυτή ήταν μουνίτσα, και απο το ΦΒ της φαινότανε ότι δεν θα είναι η γυναικούλα που θα μεγαλώνει παιδιά και θα τρίβει κατσαρόλες.

Ξανακοιτάω το ΦΒ της έτσι απο περιέργεια. Η γκόμενα έχει γυρίσει στα Χανιά, και όλη ημέρα είναι στα γυμναστήρια. Κοινώς, στο μουνί της!! Θα παρατάει τα παιδιά στη μάνα, και θα κάνει τη ζωή της!

Και άντε τρέχα τώρα εσύ να βρεις τα παιδιά σου στην Κρήτη, άντε τρέχα εσύ να δίνεις διατροφές, άντε πέσε σε κατάθλιψη που είχες ρομαντικά όνειρα και δεν έβλεπες την παγματικότητα γιατί ήσουν ερωτευμένος....!!!
Ηθελε δλδ ο δικο σου..μια γυναικουλα που ολη μερα θα τριβει κατσαρολες?
και δυο χρονια πολυ εκατσε να του πεις.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Η κάθε χυσοντουλαπα την εχει δει πριγκηπεσσα....Δεν φταίει αυτή, έτσι την μεγαλώσανε.

Περίπτωση 1:
Πριν λιγο καιρο είχα γνωρίσει ένα μουνι καλό. Μιλάγαμε στο viber. (μεγάλο ψώνιο)

Κανονίζουμε βγάινουμε, στην αρχή μου το έπαιζε σοβαρή. Χμμμ λέω, μην ψαρώνεις, άσε να δουμε.....βγαίνουμε 2η φορά, με σαφή σκοπό απο εμένα να την φάω..την πάω Λυκαβητό. Ολη νυχτα μου τα έκανε τσουρέκια, να συζηταμε. Τελικά την αρχίζω στο μπαλαμούτιασμα, και κατάλαβα ότι ακόμα και εκει ειναι ψώνιο....Δεν έβαζε προσπάθεια....δεν ήξερε ούτε να φιλάει, ούτε να μπαλαμουτιάζεται. Τεσπα, φύγαμε.
Την επόμενη ημέρα, της λέω να βγουμε. Κανονίζουμε, πάω κάτω απο το σπίτι της, μου λέει έχω φύγει, έτυχε κάτι επείγον σε μια φίλη μου...Τσαντίστηκα αλλα δεν είπα τίποτε. Μετά απο 4-5 ημέρες, ξανα κανονίζουμε, λίγο πρωτου ξεκινήσω απο το σπίτι, μου στέλνει μήνυμα ότι κάτι άλλο της έτυχε, και δεν μπορεί να βγούμε..
Ε αει στο διαολο λέω, δεν ξανα ασχολήθηκα...μου στέλνει κάτι μηνύματα, στον πουτσο μου, δεν ασχολούμαι

Περίπτωση 2η:
O ξαδερφός μου έχει μπλέξει με μια. Την γνωρίζω μέσω ΦΒ.Αρχίζει να μου στέλνει μηνύματα στο ΦΒ περίεργα....χμμμμ....μου λέει να μιλήσουμε στο viber..Προσπαθώ να την αποφύγω, αλλά επιμένει.Μου λέει περίμενε λίγο να βάλω τον ξαδερφούλη σου για υπνο(!!!!!!!!!!!!!!!!!!) .... Αρχίζει να μου μιλάει περίεργα, και προσπαθώ να την αποφύγω.....Μου λέει λεπτομέρειες για το πως ο ξαδερφός μου δδεν την πηδάει καλά, ότι την έχει μικρή, και οτι στην αρχή δεν του σηκωνότανε (!!!!!!!!!))))
Μου λέει να κανονίσουμε για καφε, της λέω θα βγούμε όλοι μαζί. Μου λέει οχι, θελω να σε κεράσω έναν καφέ.
Με τα πολλά αρχίζει να μου στέλνει φωτογραφίες σε καθημερινή βάση, μερικές ήταν ημίγυμνες. Λέω δεν γίνεται, πρέπει να μιλήσω με τον ξάδερφο.
Μέχρι που μαθαίνω οτι ο ξάδερφος λεει πολύ άσχημα λόγια για μένα.Φυσικά απο αυτήν το έμαθα.
Εκεί που ήμουνα έτοιμος να του πω με τι έχει μπλέξει, ξαφνικά είμαι σε φάση να του την πηδήξω , για να μάθει να λέει τόσο σκληρά και άσχημα λόγια για εμένα.
Δεν το έκανα. Τους μπλόκαρα και τους 2. Ακόμα ψάχνει για ποιο λογο έκοψα επαφή μαζί του.
Την κοπέλα την αραβωνιάστηκε, και πάνε για γάμο......
Πραγματικά τον λυπάμε....

Το έχω ξαναπεί, θα βρω μια κοπέλα του Ανατολικού Μπλοκ, θα την παντρευτώ για να πάρει την υπηκοοτητα,να τις ρίχνω και κανα καλό, θα κάνω μαζί της ένα παιδί, και μετα αν τα παμε καλα θα συνεχίσουμε...αν οχι, ένα καλό δδιαζύγιο, να δίνω μια διατροφή και να βλέπω το παιδί...Αυτο, είναι πολύ πιο τίμιο απο την κάθε μαλακισμένη Ελλεεινίδα.
Γιατί η Ελλεηνίδα έχει ΠΑΝΤΑ σκοπό!
Τι σκοπό? Θα βρω τον μαλάκα, θα του φορτωθώ, θα κάνω δυο παιδιά, και ταυτόχρονα κανα γκόμενο να με πηδάει καλα οταν έχω καύλες!
Οταν έχω δέσει τον γάιδαρό μου, κάνω ότι θέλω...χωρίζω, ή τον βρίζω όποτε θέλω, τον κάνω σκουπίδι....

Δυστυχώς, άπειρες οι περιπτώσεις!!!

Τυπε τι ακριβως δεν εχεις καταλαβει;

Μονος σου τα γραφεις, εχεις μπροστα σου ολη τη πληροφορια που χρειαζεται ωστε να βγαλεις το συμπερασμα.

Ειδικα στη πρωτη περιπτωση, κανει μπαμ η φαση.

Μετα, βγαζετε και μισος για τις κοπελες.  :S

 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Το έχω ξαναπεί, θα βρω μια κοπέλα του Ανατολικού Μπλοκ, θα την παντρευτώ για να πάρει την υπηκοοτητα,να τις ρίχνω και κανα καλό, θα κάνω μαζί της ένα παιδί, και μετα αν τα παμε καλα θα συνεχίσουμε...αν οχι, ένα καλό δδιαζύγιο, να δίνω μια διατροφή και να βλέπω το παιδί...Αυτο, είναι πολύ πιο τίμιο απο την κάθε μαλακισμένη Ελλεεινίδα.

Αυτο ειναι το πιο τιμιο αυτα τα χρονια. Μπορεις ομως να το κανεις και με Ελληνιδα. Βρισκεις μια 34+ που ξεμεινε και της μιλας απ την αρχη στα ισα, οτι το μονο που θελεις ειναι ενα παιδι και αν θελει και αυτη, παντρευεστε, κανετε το παιδι, χωριζετε, και συνεχιζετε τις ζωες σας, βλεποντας εσυ το παιδι 7-8 μερες το μηνα, δινοντας μια προσυμφωνημενη διατροφη, χωρις δικαστηρια κλπ. Ολα απο πριν συμφωνημενα, αν γινεται και με συμφωνητικο.
Απο τις 34+ ελευθερες, το 90% ξερουν και οι ιδιες οτι ειναι δυσκολο να ζησουν το ονειρο του κανονικου-μακροχρονιου γαμου με καποιον που αγαπανε και κατα βαθος η προταση σου θα ταιριαζει γαντι και με τα δικα τους θελω.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Καλά ... μην κλάψεις κι όλας για τις ξεκωλιάρες ....

Ουτε καν στο ελαχιστο δεν εχεις καταλαβει τι γραφω και επιμενεις στο να γραφεις συνεχως τα οσα ακυρα γραφεις.

Πιες κανα ρεντ που το γουσταρεις τοσο πολυ και ασε τι γραφω εγω.

 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Το έχω ξαναπεί, θα βρω μια κοπέλα του Ανατολικού Μπλοκ, θα την παντρευτώ για να πάρει την υπηκοοτητα,να τις ρίχνω και κανα καλό, θα κάνω μαζί της ένα παιδί, και μετα αν τα παμε καλα θα συνεχίσουμε...αν οχι, ένα καλό δδιαζύγιο, να δίνω μια διατροφή και να βλέπω το παιδί...Αυτο, είναι πολύ πιο τίμιο απο την κάθε μαλακισμένη Ελλεεινίδα.
ωραιο το σχεδιο σου αρκεις να βρεις και την κοπέλα του ανατολικου μπλοκ που να βλέπεται,να θέλει να ερθει Ελλάδα και να κάνει ολα αυτα που λες,μάλλον πρέπει να συνειδητοποιησεις οτι μετα την χρεοκοπια που μας επεβαλε ο Τζεφρι  οι ελλεεινιδες αποτελουν πια τη μοναδικη σου επιλογη
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Γουσταρω, εχει καταστρωσει το σχεδιο μεσα στο μυαλο του και ειναι ετοιμος για το επομενο βημα.

Τυπε, περνα τακτικα να μας γραφεις τις εξελιξεις, τα νεα απο το μετωπο.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Αυτο ειναι το πιο τιμιο αυτα τα χρονια. Μπορεις ομως να το κανεις και με Ελληνιδα. Βρισκεις μια 34+ που ξεμεινε και της μιλας απ την αρχη στα ισα, οτι το μονο που θελεις ειναι ενα παιδι και αν θελει και αυτη, παντρευεστε, κανετε το παιδι, χωριζετε, και συνεχιζετε τις ζωες σας, βλεποντας εσυ το παιδι 7-8 μερες το μηνα, δινοντας μια προσυμφωνημενη διατροφη, χωρις δικαστηρια κλπ. Ολα απο πριν συμφωνημενα, αν γινεται και με συμφωνητικο.
Απο τις 34+ ελευθερες, το 90% ξερουν και οι ιδιες οτι ειναι δυσκολο να ζησουν το ονειρο του κανονικου-μακροχρονιου γαμου με καποιον που αγαπανε και κατα βαθος η προταση σου θα ταιριαζει γαντι και με τα δικα τους θελω.

Το έχεις κάνει αυτό ;
Ξέρεις κάποιους που να το έκαναν και σου το είπαν ;
Προσωπικά θεωρώ ότι όχι οι 34+ αλλά ούτε οι 45+ δεν έχουν τηναυτογνωσία/ρεαλισμό που περιγράφεις.

Εκτός κι αν μιλάμε για τελείως σκατόμπαζα, που δεν θα τις κοίταγες ούτε όταν ήταν 20.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Το έχεις κάνει αυτό ;
Ξέρεις κάποιους που να το έκαναν και σου το είπαν ;
Προσωπικά θεωρώ ότι όχι οι 34+ αλλά ούτε οι 45+ δεν έχουν τηναυτογνωσία/ρεαλισμό που περιγράφεις.

Εκτός κι αν μιλάμε για τελείως σκατόμπαζα, που δεν θα τις κοίταγες ούτε όταν ήταν 20.

Δεν ξερω συγκεκριμενες περιπτωσεις, αλλα πιστευω συντομα θα γινει συνηθεια ενας τετοιο ειδος οικογενειας. Στο εξωτερικο το εχουν προχωρησει ακομη πιο πολυ, με τις ανυπαντρες μητερες και τις μονογονεικες οικογενειες, δηλαδη κανουν παιδια αβερτα χωρις καν γαμο. Αν και γινεται κυριως για τα επιδοματα, δεν παυει αν ειναι καθεστως πλεον.
Ελλαδα πιο δυσκολα θα βρεις τετοιες συντροφους, αλλα οχι υπερβολικα δυσκολα. Αν εισαι αποφασισμενος και εχεις τα φοντα, δηλαδη τη δυνατοτητα να πληρωνεις διατροφη μετα, και το κυνηγησεις, αποκλειεται να μη βρεις.
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.179
Like
1.688
Πόντοι
216
Η κάθε χυσοντουλαπα την εχει δει πριγκηπεσσα....Δεν φταίει αυτή, έτσι την μεγαλώσανε.

Περίπτωση 1:
Πριν λιγο καιρο είχα γνωρίσει ένα μουνι καλό. Μιλάγαμε στο viber. (μεγάλο ψώνιο)

Κανονίζουμε βγάινουμε, στην αρχή μου το έπαιζε σοβαρή. Χμμμ λέω, μην ψαρώνεις, άσε να δουμε.....βγαίνουμε 2η φορά, με σαφή σκοπό απο εμένα να την φάω..την πάω Λυκαβητό. Ολη νυχτα μου τα έκανε τσουρέκια, να συζηταμε. Τελικά την αρχίζω στο μπαλαμούτιασμα, και κατάλαβα ότι ακόμα και εκει ειναι ψώνιο....Δεν έβαζε προσπάθεια....δεν ήξερε ούτε να φιλάει, ούτε να μπαλαμουτιάζεται. Τεσπα, φύγαμε.
Την επόμενη ημέρα, της λέω να βγουμε. Κανονίζουμε, πάω κάτω απο το σπίτι της, μου λέει έχω φύγει, έτυχε κάτι επείγον σε μια φίλη μου...Τσαντίστηκα αλλα δεν είπα τίποτε. Μετά απο 4-5 ημέρες, ξανα κανονίζουμε, λίγο πρωτου ξεκινήσω απο το σπίτι, μου στέλνει μήνυμα ότι κάτι άλλο της έτυχε, και δεν μπορεί να βγούμε..
Ε αει στο διαολο λέω, δεν ξανα ασχολήθηκα...μου στέλνει κάτι μηνύματα, στον πουτσο μου, δεν ασχολούμαι

Περίπτωση 2η:
O ξαδερφός μου έχει μπλέξει με μια. Την γνωρίζω μέσω ΦΒ.Αρχίζει να μου στέλνει μηνύματα στο ΦΒ περίεργα....χμμμμ....μου λέει να μιλήσουμε στο viber..Προσπαθώ να την αποφύγω, αλλά επιμένει.Μου λέει περίμενε λίγο να βάλω τον ξαδερφούλη σου για υπνο(!!!!!!!!!!!!!!!!!!) .... Αρχίζει να μου μιλάει περίεργα, και προσπαθώ να την αποφύγω.....Μου λέει λεπτομέρειες για το πως ο ξαδερφός μου δδεν την πηδάει καλά, ότι την έχει μικρή, και οτι στην αρχή δεν του σηκωνότανε (!!!!!!!!!))))
Μου λέει να κανονίσουμε για καφε, της λέω θα βγούμε όλοι μαζί. Μου λέει οχι, θελω να σε κεράσω έναν καφέ.
Με τα πολλά αρχίζει να μου στέλνει φωτογραφίες σε καθημερινή βάση, μερικές ήταν ημίγυμνες. Λέω δεν γίνεται, πρέπει να μιλήσω με τον ξάδερφο.
Μέχρι που μαθαίνω οτι ο ξάδερφος λεει πολύ άσχημα λόγια για μένα.Φυσικά απο αυτήν το έμαθα.
Εκεί που ήμουνα έτοιμος να του πω με τι έχει μπλέξει, ξαφνικά είμαι σε φάση να του την πηδήξω , για να μάθει να λέει τόσο σκληρά και άσχημα λόγια για εμένα.
Δεν το έκανα. Τους μπλόκαρα και τους 2. Ακόμα ψάχνει για ποιο λογο έκοψα επαφή μαζί του.
Την κοπέλα την αραβωνιάστηκε, και πάνε για γάμο......
Πραγματικά τον λυπάμε....

Το έχω ξαναπεί, θα βρω μια κοπέλα του Ανατολικού Μπλοκ, θα την παντρευτώ για να πάρει την υπηκοοτητα,να τις ρίχνω και κανα καλό, θα κάνω μαζί της ένα παιδί, και μετα αν τα παμε καλα θα συνεχίσουμε...αν οχι, ένα καλό δδιαζύγιο, να δίνω μια διατροφή και να βλέπω το παιδί...Αυτο, είναι πολύ πιο τίμιο απο την κάθε μαλακισμένη Ελλεεινίδα.
Γιατί η Ελλεηνίδα έχει ΠΑΝΤΑ σκοπό!
Τι σκοπό? Θα βρω τον μαλάκα, θα του φορτωθώ, θα κάνω δυο παιδιά, και ταυτόχρονα κανα γκόμενο να με πηδάει καλα οταν έχω καύλες!
Οταν έχω δέσει τον γάιδαρό μου, κάνω ότι θέλω...χωρίζω, ή τον βρίζω όποτε θέλω, τον κάνω σκουπίδι....

Δυστυχώς, άπειρες οι περιπτώσεις!!!
Και στις δύο περιπτώσεις φέρθηκες σαν βλάκας.

Στην πρώτη την έκοψες παρθένα κι όμως επέμεινες μαζί της να ξαναβγείτε μπας και τον βρέξεις. Δεν σε γούσταρε την πρώτη και μετά πήγε να σκυλογαμηθεί αφού σου σέρβιρε και τις δικαιολογίες. Μπαμ, παρακαλάκιας, έφυγες.

Στη δεύτερη μας λες ότι της έστελνες στο viber που την ανεχόσουν να θάβει τον ξαδερφό σου και αντί να την βάλεις στη θέση της κατευθείαν και να στείλεις στον ξάδερφο τα μηνύματα, εσύ συμφώνησες να βγείτε και οι τρεις; Θα περνάγατε σούπερ μετά απ' όλα αυτά που παίχτηκαν έτσι; Μετά πήγες να παίξεις και ύπουλα να του την γαμήσεις, ποια; το leftover του ξάδερφου. Η γκόμενα την πήρε την επιβεβαίωσή της, σε έβαλε στην κατηγορία του άμπαλου - πεινασμένου - τρολάκια που λέει και ο Σαββίδης, έχασες από παρέα και τον ξάδερφο και τώρα παίξε το πουλάκι σου παρέα με τον Μήτσο τον περιπτερά.

Αυτά τα αδερφίστικα να τα κόψεις από δω και πέρα.
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
700
Like
481
Πόντοι
26
Και στις δύο περιπτώσεις φέρθηκες σαν βλάκας.

Στην πρώτη την έκοψες παρθένα κι όμως επέμεινες μαζί της να ξαναβγείτε μπας και τον βρέξεις. Δεν σε γούσταρε την πρώτη και μετά πήγε να σκυλογαμηθεί αφού σου σέρβιρε και τις δικαιολογίες. Μπαμ, παρακαλάκιας, έφυγες.

Στη δεύτερη μας λες ότι της έστελνες στο viber που την ανεχόσουν να θάβει τον ξαδερφό σου και αντί να την βάλεις στη θέση της κατευθείαν και να στείλεις στον ξάδερφο τα μηνύματα, εσύ συμφώνησες να βγείτε και οι τρεις; Θα περνάγατε σούπερ μετά απ' όλα αυτά που παίχτηκαν έτσι; Μετά πήγες να παίξεις και ύπουλα να του την γαμήσεις, ποια; το leftover του ξάδερφου. Η γκόμενα την πήρε την επιβεβαίωσή της, σε έβαλε στην κατηγορία του άμπαλου - πεινασμένου - τρολάκια που λέει και ο Σαββίδης, έχασες από παρέα και τον ξάδερφο και τώρα παίξε το πουλάκι σου παρέα με τον Μήτσο τον περιπτερά.

Αυτά τα αδερφίστικα να τα κόψεις από δω και πέρα.


Είσαι ΕΝΤΕΛΟΣ λάθος φίλε μου ...

Κοιτά εσυ να δεις πως γίνεται ..
το παλικάρι έπραξε ορθά και στις δυο περιπτώσεις
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
ωραιο το σχεδιο σου αρκεις να βρεις και την κοπέλα του ανατολικου μπλοκ που να βλέπεται,να θέλει να ερθει Ελλάδα και να κάνει ολα αυτα που λες,μάλλον πρέπει να συνειδητοποιησεις οτι μετα την χρεοκοπια που μας επεβαλε ο Τζεφρι  οι ελλεεινιδες αποτελουν πια τη μοναδικη σου επιλογη

Μην το λες.Έχεις και ινδές,πακιστανές,κιτρινιάρες,σκέτα μανούλια  :tooth: 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom