Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Βλέπεις πόσοι μιλάνε σήμερα με πουστέ φωνές και φέρονται τελείως γυναικεία,παλιά θα τους πλάκωναν κανονικά άμα ήταν έτσι.Τώρα είναι περίπου μόδα.

Δυστυχως, ετσι ακριβως οπως τα λες ειναι τυπε και χειροτερα.

Πολυ σωστη η παρατηρηση σου, μπραβο φιλε.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Βλέπεις πόσοι μιλάνε σήμερα με πουστέ φωνές και φέρονται τελείως γυναικεία,παλιά θα τους πλάκωναν κανονικά άμα ήταν έτσι.Τώρα είναι περίπου μόδα.

Πάντως εγώ δεν λέω ότι είναι ντε και καλά πούστηδες.Αλλά σίγουρα υπάρχει πτώση τεστοστερόνης στις νέες γενιές.Δεν γίνεται δηλαδή να περνάει  γκόμενα με κανα πεταχτο κωλαράκι και να την κοιτάει ο 30αρης,ο γέρος,ο μεσήλικας και ο πιτσιρικάς στ'αρχίδια του.
 

zava

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2020
Μηνύματα
123
Like
170
Πόντοι
281
μήπως εχουν χορτασει νωρις σήμερα;
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
Βανακια ασε τα τραπεζωματα και πηγαινε το μουνετο σε κανα ροκαδικο, πιειτε τα και μετα ξηγησου οπως αρμοζει στη περισταση, χυμα, αντρικα.

Κερνα τη εμπειριες, διαφορετικες απο αυτες που βρισκει συνεχως γυρω της. Κανε τη διαφορα ωστε να σε εχει αναγκη. Γεμισε τη συναισθηματα και καυλα.

Ασε τα τραπεζωματα και τα δωρακια στους αμπαλους.

Ροκαδικο, ποτακια (οχι να γινετε τυφλα) και μετα χωσου στο χυμα, οπου να ναι, δημιουργησε σκηνικο να εχει να σε θυμαται να περασει μια καυλα βραδια.

θα τη παω σ ενα μεταλαδικο στο γκααζι και μετα χοτελ πριαμο
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Τί μεταλάδικα και ροκάδικα ρε,εκεί μόνο αγάμητους έχει.Ελάχιστες ακούνε τέτοια μουσική
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
θα τη παω σ ενα μεταλαδικο στο γκααζι και μετα χοτελ πριαμο

Λαθος βανακια, εκτος αν γουσταρει μεταλ αλλα και παλι λαθος.

Ροκαδικο και μετα χυμα, στο αμαξι, μεσα στο αμαξι, εξω απο το αμαξι, σε κανα σκοτεινο σημειο σε κανα κωλοστενο του κερατα, σε καμια τουαλετα, χυμα, αλητεια.

Κορυφαιο σημειο για το τελευταιο γαμησι της βραδιας, μεσα στο αμαξι κατω απο το σπιτι της ακριβως.

Καυλωνουν ασχημα οταν κανουν μαζι σου αυτα που δεν θα τολμουσαν να κανουν ποτε αλλα που ηθελαν μεσα τους να ζησουν.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Τί μεταλάδικα και ροκάδικα ρε,εκεί μόνο αγάμητους έχει.Ελάχιστες ακούνε τέτοια μουσική

Τυπε, εχεις τοσο δικιο οσο εχω και εγω αν μπω σε ενα φορουμ που μιλανε πιλοτοι μαχητικων αεροσκαφων για το χ θεμα και τους πεταξω τις παπαριες μου.

Δεν γαμας, δεν θελεις να γαμας, δεν εχεις γραψει χιλιομετρα, δεν εχεις επιλογες.

Αραξε σε αυτα και μη σπαμαρεις με παπαριες το νημα απλα για να πεις τη παπαρια σου.
 

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36
Τί μεταλάδικα και ροκάδικα ρε,εκεί μόνο αγάμητους έχει.Ελάχιστες ακούνε τέτοια μουσική



τυπε εσενα ποια μουσικη σου αρεσει;    :think: :S :S :S



giphy.gif
 

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36
Τυπε, εχεις τοσο δικιο οσο εχω και εγω αν μπω σε ενα φορουμ που μιλανε πιλοτοι μαχητικων αεροσκαφων για το χ θεμα και τους πεταξω τις παπαριες μου.

Δεν γαμας, δεν θελεις να γαμας, δεν εχεις γραψει χιλιομετρα, δεν εχεις επιλογες.

Αραξε σε αυτα και μη σπαμαρεις με παπαριες το νημα απλα για να πεις τη παπαρια σου.


τυπε και εσυ τον απαξιωσες τον κλωνο σου     :S :S :S
τυπε εισαι πολυ σκληρος χυστης     :effemine: :gay: :S :S :S
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Ελληνίδες μπουζούκια και ταβερνάκια θέλουν.Ροκάδικα μόνο αν είναι καμιά που κυκλοφορεί συνέχεια με μπλουζάκια iron maiden
 

lostre_

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2019
Μηνύματα
358
Like
9
Πόντοι
1
Την πικρή μου αλήθεια. Παλιά γαμούσα κάθε βδομάδα, την έπεφτα κάθε μέρα σε διάφορες. Ύστερα, με τα ψυχοφάρμακα που μου γραψαν οι γιατροι λόγω βαρυάς κατάθλιψης δεν έχω όρεξη για φλέρτ κλπ. Άσε που με είχαν χαρακτηρίσει και ως "σεξιστή" κάτι γύναια που εν τέλει δεν τους την είχα πέσει ποτέ. Πλέον, δεν έχω όρεξη για φλερτ, κοιτάζω μόνον τις υποχρεώσεις μου και τα λεφτά που βγάζω τα δίνω για αλκοόλ και εκδιδόμενες.. Το ξέρω, άθλια κατάσταση. Καθόλου αντρίκια, μα έχω πέσει σε μια λούπα μάγκες μου που είναι δύσκολο να βγώ. Και να μου την πέσει κάποια δεν της κάθομαι. Όχι, δεν είμαι πούστης, γουστάρω καργα το μουνάκι, αλλά δεν έχω όρεξη να το κυνηγήσω. Μόνο όταν βρώ κάποια που νομίζω οτι αξίζει. Θέλω να βρώ ξανά τον παλιό μου εαυτό, κι ας γαμούσα και καλές και σαβούρες και καμμένες και έξυπνες. Φτάνει αυτό το αίσθημα της προσωρινής κατάκτησης που τόσο γούσταρα πιό παλιά. Αλλά τώρα, ντεκαβλέ η φάση. Βγαίνω, πίνω και μετά όταν την πέφτω λέω μαλακίες. Ναι, ξέρω, δικό μου είναι το θέμα, αλλά σε κάποιον πρέπει να τα πώ μιάς και ο ψυχολόγος χρεώνει 50 € την ώρα..
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Λαθος βανακια, εκτος αν γουσταρει μεταλ αλλα και παλι λαθος.

Ροκαδικο και μετα χυμα, στο αμαξι, μεσα στο αμαξι, εξω απο το αμαξι, σε κανα σκοτεινο σημειο σε κανα κωλοστενο του κερατα, σε καμια τουαλετα, χυμα, αλητεια.

Κορυφαιο σημειο για το τελευταιο γαμησι της βραδιας, μεσα στο αμαξι κατω απο το σπιτι της ακριβως.

Καυλωνουν ασχημα οταν κανουν μαζι σου αυτα που δεν θα τολμουσαν να κανουν ποτε αλλα που ηθελαν μεσα τους να ζησουν.

Τύπε , για πες μας, η MB S class , είναι πιασάρικη για μεταλλούδες σε μεταλλάδικα ;;
Τη συνδιάζουμε με αυτό
https://[URL unfurl="true"]www.mytuxedocatalog.com/wp-content/uploads/C8852.jpg[/img[/URL]]

και έχουμε τρελό σουξέ στις μεταλλούδες ;
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Ύστερα, με τα ψυχοφάρμακα που μου γραψαν οι γιατροι λόγω βαρυάς κατάθλιψης δεν έχω όρεξη για φλέρτ κλπ.

Αν επιτρέπεται , τι φάρμακα σου έδωσαν ;
Με την κατάθλιψη , αργά το βράδυ , δεν είχες κέφια ;
Όλη μέρα ήσουν χάλια ;
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
αμα θες κουτσσουβελο το τιμημα ειναι να φορτωθεις και μια γυναικα που ειτε θα σου βγει καλη 10% η ετσι κι ετσι 20%η για τον πουτσο  70%
τι σκατα γυναικεια ψυχολογια εχετε?
οποις αντρας θέλει παιδια εχει γυναικεια ψυχολογία,για πέ? :coffee:
  :hi: Με σεβασμο ρωταω  :hi:
πάντα με σέβας,κανόνας στο bou
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
ρε τρελακηδες εχουμε φασωθει μεσα στο αμαξι κατω απο το σπιτι της


μου την επαιζε τη πουτσα μεσα στο αμαξι και της ειχα βαλαει δαχτυλο

απλα το τρεναρω λιγο για το γαμησι και εχει λυσσαξει


οπου της λεω ερχεται , απλα θα την παω στο μεταλαδικο γιατι εχει 4ευρω τη μεγαλη μπυρα λαγκερ και ειναι καλη ποιοτητα βαρελι


στα αρχιδια μου το γαμησι και τετοια  μουσικη δεν ακουω απλα ειναι φοιτητρια και οτι λεω γουσταρει, για το πιωμα παω μετα αν εχω ορεξη θα την παω μπιλ π ειναι κοντα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
οποις αντρας θέλει παιδια εχει γυναικεια ψυχολογία,για πέ? :coffee:
πάντα με σέβας,κανόνας στο bou
οποιος αντρας θελει τα παιδια ΤΟΥ, εχει ψυχολολογια μπαμπα γιατι εγινε μπαμπας,

αμα ειχαμε και εμεις γυναικειες ορμονες θα ανοιγε και εμας η κορη του ματιου μας οταν θα βλεπαμε μωρα (οπως συμβαινει στις γυναικες ακομη και οταν δεν εχουν κανει παιδια),

εμας ανοιγει η κορη του ματιου μας οταν βλεπουμε ωραιες γυναικες, εχουμε αλλες ορμονες.

τωρα εξαιρεσεις υπαρχουν
λεσβιες που γυαλιζει το ματι τους οταν βλεπουν αλλες γκομενες
πουστιδες που γυαλιζει το ματι τους οταν βλεπουν αντρες
καλογεροι και ασεξουαλ που δεν τους κανει κλικ γενικα τιποτα σεξουαλικο
και σε αυτες τις εξαιρεσεις ειναι και η μειοψηφια του 5-10% των ανδρων που θελουν παιδια πριν γινουν πρωτη φορα μπαμπαδες.
η τεστοστερονη ομως αλλα λεει στον εγκεφαλο μας,
οχι να γινουμε μπαμπαδες ή πουστιδες ή καλογεροι αλλα γαμιαδες
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
στα λεωφορεια το πρωι του κεντρου με προορισμο φιλοσοφικη πατησιων δικαστηρια εχει ολο μουνακια μεσα


απο φοιτητριες και δικηγορινες ασκουμενες


μπαινω λοιπον τις προαλλες τις βλεπω ολες καλοντυμενες 20-35 ολες ειτε φοιτητριες ειτες νεες δικηγορεσες


μια ωραια λοιπον γκομενα καθεται στη θεση της και μπαινει μια μουναρα ωραια κοπελα καλοντυμενη και την κοιταγε με ενα βλεμμα η αλλη η μουναρα σαν να ηθελε να της γλειψει το μουνι


τετοιο λεσβιακο καυλαντησμα δεν εχω ξαναδει


την εγδυνε η καριολαρα απο πανω μεχρι κατω


καρακατακαυλωσα πρωι πρωι


λεωφορεια η αναλογια 80 γυναικες 20 αντρες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom