Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Τυποι που δεν εχουν στον ηλιο μοιρα ουτε καν αμαξι, τη πεφτουν σε περαστικες, οπου βρουν και μαζευουν τα ακυρα με τα τσουβαλια. :S

Για αυτο εχουν τερματισει τα νευρα απο τις γκομενες, τους εχουν συνεχως μπροστα τους, παντου.

Τρολ παντου, στο δρομο, στη δουλεια, στο αμαξι, στα μαγαζια, στα σοσιαλ, στο σουπερ μαρκετ, παντου θα υπαρχουν οι ακυροι πεφτουλες που θα κανουν τα δικα τους. :S

Τύπε .... κάθε άθλημα έχει διαβαθμίσεις.
Στο κυνήγι , υπάρχει αυτός που πυροβολάει κότα σε κοτέτσι 1τμ με σκάγια διασποράς και καμαρώνει που την πετυχε. Υπάρχει και αυτός που με αεροβόλα σκοτώνει αγριογούρουνα. Υπάρχει κι αυτός που με 2 σφαίρες στο ραβδωτό δίκαννο , ξαπλώνει τον αφρικανικό ελέφαντα, των 7 τόννων.

Σερφ ... άλλος κάνει σε στέρνα με μπρατσάκια και αέρα από ανεμιστήρα ... άλλος πάει για μάβερικς ....


Η ΕΠΙΤΟΜΗ ΤΟΥ ΚΑΜΑΚΙΟΥ, ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΦΑΣ ΜΟΥΝΑΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ.
ΕΙΣΑΙ Ο ΘΕΟΣ . Ο ΤΙΤΑΝΑΣ. Ο ΤΥΡΑΝΟΣΑΥΡΟΣ ΡΕΞ.


Εσύ μάλλον σκοτώνεις δεμμένες κότες , σε κοτέτσι 1τμ με καραμπίνα 10g.
Και καμαρώνεις.
 

julian73

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
430
Κριτικές
4
Like
73
Πόντοι
1

Συνημμένα

  • E4A3B840-2C5A-4C1E-8A06-CC9275818C41.jpeg
    E4A3B840-2C5A-4C1E-8A06-CC9275818C41.jpeg
    54,5 KB · Εμφανίσεις: 16

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Με τις γκόμενες δεν μπορείς να κάνεις Delegation,δηλαδή να αναθέσεις μέρος της δουλειάς σε άλλους.Εσύ πρέπει να οργανώσεις το finance,εσύ να βρεις τις γκόμενες,να κάνεις το καμάκι,εσλυ να βγεις στα ραντεβού να επιλέξεις τα μέρη,εσύ πρέπει να γαμήσεις κτλ.
Δεν είναι απλή υπόθεση στυλ βάζει τα λεφτά ο φίλος μου ο φραγκάτος,βρίσκει τις γκόμενες ο κόννεμαν,κάνει το καμάκι ο φίλος με το silver tongue και γαμάει ο Αράπης με τη μεγάλη πούτσα οπότε είμαι άρχων,υπεράνω.
Είναι πολύ διαφορετικά τα πράγματα.Παίζει στο πραγματικό μέτωπο η φάση οπότε σα λοχαγός μπορείς να πάρεις τα σώβρακα τους στρατηγού αφού ο τύπος είναι θεωρητικός ενώ εσύ έχεις άμεση όψη του πεδίου στην πρώτη γραμμή και έλεγχο.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Σιγά μωρε μαλάκα που θίχτηκες για τα σώβρακα του βλάκα που μας τα δείχνει με καμάρι.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Που ησουν εσυ τοση ωρα;

Μας κανει μαθημα για καμακι ο Λακης τυπε.

Εχουμε και λεμε:

Βημα ενα. Ραβουμε ενα πανακριβο bespoke κοστουμι.

Βημα δυο. Επιλεγουμε ενα σουπερ μαρκετ με αυξημενη κινηση.

Τελικο βημα. Μπουκαρουμε και τη πεφτουμε αδιακριτως παντου. Κορυφαια σημεια για καρτερι διπλα στα λαχανα στο μαναβικο.

  :S
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Με τις γκόμενες δεν μπορείς να κάνεις Delegation,δηλαδή να αναθέσεις μέρος της δουλειάς σε άλλους.Εσύ πρέπει να οργανώσεις το finance,εσύ να βρεις τις γκόμενες,να κάνεις το καμάκι,να βγεις στα ραντεβού να επιλέξεις τα μέρη,εσύ πρέπει να γαμήσεις κτλ.
Δεν είναι απλή υπόθεση στυλ βάζει τα λεφτά ο φίλος μου ο φραγκάτος,βρίσκει τις γκόμενες ο κόννεμαν,κάνει το καμάκι ο φίλος με το silver tongue και γαμάει ο Αράπης με τη μεγάλη πούτσα οπότε είμαι άρχων,υπεράνω.
Είναι πολύ διαφορετικά τα πράγματα.Παίζει στο πραγματικό μέτωπο η φάση οπότε σα λοχαγός μπορείς να πάρεις τα σώβρακα τους στρατηγού αφού ο τύπος είναι θεωρτηικός ενώ εσύ έχεις άμεση όψη του πεδίου και έλεγχο.

Κμαν,Καπαμαρού στο ίδιο νήμα.Wow!
Που να μπουν και ο Φαν τετοιος,τα Σαντμανιδια και τα εμπερορακια να ανέβει το επίπεδο.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.900
Like
12.912
Πόντοι
2.606
Με τις γκόμενες δεν μπορείς να κάνεις Delegation,δηλαδή να αναθέσεις μέρος της δουλειάς σε άλλους.Εσύ πρέπει να οργανώσεις το finance,εσύ να βρεις τις γκόμενες,να κάνεις το καμάκι,εσλυ να βγεις στα ραντεβού να επιλέξεις τα μέρη,εσύ πρέπει να γαμήσεις κτλ.
Δεν είναι απλή υπόθεση στυλ βάζει τα λεφτά ο φίλος μου ο φραγκάτος,βρίσκει τις γκόμενες ο κόννεμαν,κάνει το καμάκι ο φίλος με το silver tongue και γαμάει ο Αράπης με τη μεγάλη πούτσα οπότε είμαι άρχων,υπεράνω.
Είναι πολύ διαφορετικά τα πράγματα.Παίζει στο πραγματικό μέτωπο η φάση οπότε σα λοχαγός μπορείς να πάρεις τα σώβρακα τους στρατηγού αφού ο τύπος είναι θεωρητικός ενώ εσύ έχεις άμεση όψη του πεδίου στην πρώτη γραμμή και έλεγχο.
:grin:
URL]]
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Τύπε, υπάρχουν κ επιτυχημένοι με τις γυναίκες..

Εχει και αλλους τυπε, ειναι εδω αναμεσα μας και γραφουν για τακτικες και θεωριες καμακιου.

Αυτος που εδειξες, στανταρ πληρωνει μεν αλλα γαμει το μουνετο.

Εδω εχουμε κορυφαια μελη. Πληρωνουν αλλα δεν γαμανε.

Εχουν ομως αποψη και γνωμη για το καμακι.

 :S

 :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Εχουμε και λεμε:

Βημα ενα. Ραβουμε ενα πανακριβο bespoke κοστουμι.

Βημα δυο. Επιλεγουμε ενα σουπερ μαρκετ με αυξημενη κινηση.

Τελικο βημα. Μπουκαρουμε και τη πεφτουμε αδιακριτως παντου. Κορυφαια σημεια για καρτερι διπλα στα λαχανα στο μαναβικο.

Είστε γελοιος νεαρέ !
Ποτέ δεν πρότεινα κάτι τέτοιο .
Ωστόσο έχω τσιμπήσει τηλέφωνα ΚΑΙ ΣΕ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ.

Εσύ μας λες μήπως για σερβιτόρες σε καφέ στον άγιο διονύσιο μενιδιού, όλες από πρώην χώρες της ΕΣΣΔ,
με κατάληξη -ισταν ;;;;;;;;;

Πας εκεί και τις ψαρώνεις με τη μερσεντέ που θυμίζει παλιατζή μαντρά σε φρατζή λιοσσίων ;;
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Κμαν,Καπαμαρού στο ίδιο νήμα.Wow!
Που να μπουν και ο Φαν τετοιος,τα Σαντμανιδια και τα εμπερορακια να ανέβει το επίπεδο.

Υπάρχει τεράστια διαφορά από Σαββίδη.Ο Σαββίδης λέει δε χρειάζεται να δουλεύεις ούτε είναι απαγορευτικό να είσαι ψωλάς αρκεί να ελέγχεις άλλους άντρες.Οπότε γαμάς αβέρτα.
Εγώ είμαι της άμεσης προσέγγισης,σόλο γιόλο φάση.
Θεωρώ οτι οι άλλοι θα τα σκατώσουν έτσι κι αλλιώς οπότε τα κάνω όλα μόνος μου.Βγαίνω σαν άρχων και κυριαρχώ επί του πεδίου.Ελέγχω το παραμικρό με στιβαρή ρωμαική χείρα.Αυτό είναι το mindset.
Αμα κάποιος συνηθίσει να τα κάνει όλα μόνος του και φάει αρκετό σκατό και τριφτεί,αν συνηθίσει στη σκόνη και το low level,μετά αποκτά πολύ καλή αίσθηση τι παίζει εκεί έξω αφού η εμπειρία δε μεταφέρεται.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Τυπε της άμεσης προσέγγισης, ασε τις παπαρολογιες και θυμησου το παρελθον να μη στο θυμισω και ξανακρυφτεις για κανα 3ωρο.

 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Υπάρχει τεράστια διαφορά από Σαββίδη.Ο Σαββίδης λέει δε χρειάζεται να δουλεύεις ούτε είναι απαγορευτικό να είσαι ψωλάς αρκεί να ελέγχεις άλλους άντρες.Οπότε γαμάς αβέρτα.
Εγώ είμαι της άμεσης προσέγγισης,σόλο γιόλο φάση.
Θεωρώ οτι οι άλλοι θα τα σκατώσουν έτσι κι αλλιώς οπότε τα κάνω όλα μόνος μου.Βγαίνω σαν άρχων και κυριαρχώ επί του πεδίου.Ελέγχω το παραμικρό με στιβαρή ρωμαική χείρα.Αυτό είναι το mindset.
Αμα κάποιος συνηθίσει να τα κάνει όλα μόνος του και φάει αρκετό σκατό και τριφτεί,αν συνηθίσει στη σκόνη και το low level,μετά αποκτά πολύ καλή αίσθηση τι παίζει εκεί έξω αφού η εμπειρία δε μεταφέρεται.

Ξέρεις τι με κάνει και γελάω με εσενα?
Γραφεις που γράφεις τις μαλακίες σου,μετά με το edit το γαμάς όσο δεν πάει.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Τυπε της άμεσης προσέγγισης, ασε τις παπαρολογιες και θυμησου το παρελθον να μη στο θυμισω και ξανακρυφτεις για κανα 3ωρο.

Εσύ λες έχω κάποιους γνωστούς και θα μου δώσουν μια πίστωση κτλ.Χέστηκα για το τι γνωστούς έχεις και τι θα κάνουν κτλ.
Εγώ θα μπουκάρω Κίεβο με το φλογοβόλο στο κλαμπ και θα βγάλω τη γκόμενα.Αυτό έχει σημασία.
Είμαι εξασκημένος σε αυτό,το γρήγορο και αποφασιστικό χτύπημα.
Δεν κάθομαι να ασχοληθώ με γνωριμίες,κοννέ κτλ,τα κάνω όλα μόνος μου.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Λακη, ειχες την ευκαιρια σου δυο φορες που σε καλεσα, να ερθεις να τα πιουμε και να γελασουμε.

Ασε τους χαρακτηρισμους πισω απο τα πληκτρα.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.958
Like
22.744
Πόντοι
5.506
Που ησουν εσυ τοση ωρα;

Μας κανει μαθημα για καμακι ο Λακης τυπε.

Εχουμε και λεμε:

Βημα ενα. Ραβουμε ενα πανακριβο bespoke κοστουμι.

Βημα δυο. Επιλεγουμε ενα σουπερ μαρκετ με αυξημενη κινηση.

Τελικο βημα. Μπουκαρουμε και τη πεφτουμε αδιακριτως παντου. Κορυφαια σημεια για καρτερι διπλα στα λαχανα στο μαναβικο.

  :S



Μήπως ο λάκης είναι μακρινός ξάδερφος του κμαν;
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Εγώ λέω τι πρέπει να κάνει κάποιος,πώ να στηριχτεί στην ατομική κλάση και να κάνει την υπέρβαση,το θέμα είναι οτι οι περισσότεροι κωλύονται.Δε θέλουν να μπουν στη διαδικασία,αρνούνται.
Είναι σα να λές στον άλλον,θα πας να φας 100 μπουνιές και 1000 κλωτσιές ώστε να μάθεις λίγο να στέκεσαι στην αρένα και να μην καταρρέεις.
Ο άλλος λέει κωλύομαι,δε μου αρέσει αυτό,διαφωνώ με τη λογική,γιατί να με δείρουνε,έχω δικαιώματα κτλ.
Ωραία,δε θες να μπεις στο παίγνιο,δε θες να φας ξύλο,δε θες να ξηλωθείς,δε θες να ρισκάρεις δε θες τα δύσκολα κάτσε και παίξε τη μαλαπέρδα ή βρες καμιά χοντροκώλα Ελλεεινίδα και μην κλαις.No pain no gain.
 

julian73

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
430
Κριτικές
4
Like
73
Πόντοι
1
Εσύ λες έχω κάποιους γνωστούς και θα μου δώσουν μια πίστωση κτλ.Χέστηκα για το τι γνωστούς έχεις και τι θα κάνουν κτλ.
Εγώ θα μπουκάρω Κίεβο με το φλογοβόλο στο κλαμπ και θα βγάλω τη γκόμενα.Αυτό έχει σημασία.
Είμαι εξασκημένος σε αυτό,το γρήγορο και αποφασιστικό χτύπημα.
Δεν κάθομαι να ασχοληθώ με γνωριμίες,κοννέ κτλ,τα κάνω όλα μόνος μου.
Τύπε, έχω ένα γνωστό για πίστωση, αλλά είναι λίγο ζορισμένος αυτόν τον καιρό.
Είχε μια ατυχία..
 

Συνημμένα

  • A736D705-34A7-4AFE-AE64-224DA4363C2F.png
    A736D705-34A7-4AFE-AE64-224DA4363C2F.png
    5,1 MB · Εμφανίσεις: 31

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Τυπε για ποια φλογοβολα μιλας;

Μονο με κλωτσιες δεν σε πετανε εξω απο τα μαγαζια και αν πας σε κανα σοβαρο μαγαζι και κανεις αυτα που λες θα σε πεταξουν μαυρο απο το ξυλο εξω.

Μια δοκιμη θα σε πεισει.

Αν φυσικα σου επιτρεψουν την εισοδο, βασικο αυτο. :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom