Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.959

Επισκέπτης
Αν ηταν μονο αυτο καλα θα ηταν....
Τις δενω με χειροπεδες, τις μαστιγωνω κτλ. Οχι δυνατα, ισα ισα να τις γαργαλησω.

Για πες , ρε φίλε , στη διάρκεια του interview υπήρχε τίποτα που υπέβοσκε , ας πούμε ; Από ποιά πλευρά , αν ναι ;
 

Gotham

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2011
Μηνύματα
831
Like
10
Πόντοι
6
Για πες , ρε φίλε , στη διάρκεια του interview υπήρχε τίποτα που υπέβοσκε , ας πούμε ; Από ποιά πλευρά , αν ναι ;

Η μια ηταν συνεσταλμενη και χαμηλοβλεπουσα ενω η αλλη ανετη και χαμογελαστη... Τις θελω και τις δυο ομως.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006

Gotham

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2011
Μηνύματα
831
Like
10
Πόντοι
6
Υπέβοσκε σεξουαλικό υπονοούμενο ή όχι ;

Η μια εδειξε ενθουσιασμο σαν να με ψιλογουσταρε... Η αλλη δεν ειμαι σιγουρος.

Δεν ξερω ακομα παντως. Δεν αποκλειω να εχουν γκομενους. Αν εχουν, πρεπει να τους χωρισουν.
 

Επισκέπτης
Η μια εδειξε ενθουσιασμο σαν να με ψιλογουσταρε... Η αλλη δεν ειμαι σιγουρος.

Δεν ξερω ακομα παντως. Δεν αποκλειω να εχουν γκομενους. Αν εχουν, πρεπει να τους χωρισουν.

Η ενθουσιασμένη ήταν η χαμογελαστή , σωστά ;
 

Επισκέπτης
Δεν υποστηρίζω Ισραήλ , αλλά θα βάλω το κάτωθι :

 

Επισκέπτης
Τις προαλλες παρατηρούσα τον κόσμο που συχνάζει στα μπουρδέλα του μεταξιού. Είναι άνθρωποι μεσης ηλικίας, προφανώς παντρεμένοι που αναζητουν μια στιγμή ηδονης. Νέοι, στην πλειοψηφία τους μέτριας εμφάνισης και σε κάποιες περιπτώσεις αρκετα καλής. Επομένως η ελλεινίδα είτε ως ερωμένη είτε ως σύζυγος έχει αποτύχει παταγωδώς.

Αφού έχει διαθέσιμους ΜΟΝΟ ερασιτέχνες , τι περιμένεις να κάνει ; Τι φωνάζω ότι πρέπει να υπάρχουν ΕΠΙΣΗΜΩΣ και μπουρδέλα για γυναίκες ;
 

Επισκέπτης
Απο την σημερινη Athens Voice.
Γραφει αναγνωστρια τα παραπονα της:

Λοιπόν το στόρι έχει ως εξής, είμαι δυο χρόνια single με κατά καιρούς φάσεις «οκ είμαι καλά, περνάω όμορφα» και άλλες που πέφτω στα πατώματα και σκέφτομαι τι σκατά έχω πάνω μου και δεν πλησιάζει άνθρωπος!
Όπως κι οι υπόλοιπες αναγνώστριές σου είμαι μια κανονική κοπέλα με κανονικά μυαλά και standards!
Δεν θα μπω στο τριπάκι να σου περιγράψω εμφάνιση κτλ! Το ερώτημά μου είναι το εξής: είμαστε 6 κοπέλες, διαφορετικοί τύποι η καθεμία 27-33 ετών αλλά όλες ελεύθερες!
Τι πιστεύεις κάνουμε λάθος ή σωστό;
Βγαίνουμε έξω, έχουμε δραστηριότητες, λίγους μηδαμινούς άντρες φίλους, αλλά οι άντρες έξω δεν μας φλερτάρουν... για την ακρίβεια ούτε καν μας δίνουν σημασία!
Πιστεύεις είναι λάθος που κυκλοφορούμε μόνο γυναίκες; Στείλε μου τα φώτα σου, ρε Μυρτώ, μπας και δούμε φως τώρα το 2018!
Θα θέλαμε κάποιες πρακτικές και ρεαλιστικές συμβουλές!
Υ.Γ. Για όσους άντρες γράψουν από κάτω ότι ενδιαφέρονται να μας γνωρίσουν κτλ. να ανοίξουν τα μάτια τους στον πραγματικό κόσμο και να σταματήσουν να κοιμούνται όρθιοι!!
Σε ευχαριστώ και σε φιλώ! - Κ.

Η κακομοίρα έχει συγγενείς οι οποίοι ΠΟΤΕ δεν της εξήγησαν σε ποιό βαθμό (100%) οι Έλληνες είναι εξαρτημένοι από το επαγγελματικό sex !

Φταίει ο πατέρας της, ο αδελφός της (αν υπάρχει) , τα ξαδέλφια της !
 

Επισκέπτης
Η μια ηταν συνεσταλμενη και χαμηλοβλεπουσα ενω η αλλη ανετη και χαμογελαστη... Τις θελω και τις δυο ομως.

Οι χαμηλοβλεπούσες στοχεύουν στον καβάλο , αλλιώς θα σε κοίταγαν στα μάτια και θα ήταν χαμογελαστές και αφηρημένες !

Το κλίμα υποβοσκει, οχι το υπονοουμενο. Το υπονοουμενο αφηνεται να εννοηθει δια του λογου. Θελεις και πομπωδεις εκφρασεις τρομαρα σου.

Το υπονοούμενο υποννοείται και , άρα , υποβόσκει ! Προσπαθείς να με ερεθίσεις !
 

klasobanieras

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2017
Μηνύματα
205
Like
1
Πόντοι
1
Η κακομοίρα έχει συγγενείς οι οποίοι ΠΟΤΕ δεν της εξήγησαν σε ποιό βαθμό (100%) οι Έλληνες είναι εξαρτημένοι από το επαγγελματικό sex !

Φταίει ο πατέρας της, ο αδελφός της (αν υπάρχει) , τα ξαδέλφια της !

Δεν ειναι εξαρτημενοι απο το επαγγελματικο σεξ οι ελληνες. Ειναι εξαρτημενοι απο το σεξ. Οσο πιο ευκολα τοσο καλυτερα, πολυ εχουμε προσπαθησει. Η κυρια επρεπε να ξερει οτι απο οποιον ελληνα ζητησει σεξ θα της το δωσει οποτε μετα αφου θα τον εχει απο κοντα ειναι στο χερι της να τον κερδισει και ολοκληρωτικα (αν εχει κατι αλλο να δωσει περα απο το σεξ). Οι ελληνιδες ετσι οπως εγινε η κατασταση πρεπει να ξεπερασουν τα κομπλεξ τους και να ερχονται μονες τους να μας λενε να τις πηδηξουμε. Αλλιως θα μεινουν μονες τους η θα καταληξουμ με κανενα ξενο (συνηθως λαθρο) που δεν εχει φαει τοσες ηττες διαχρονικα απο ελληνιδες οποτε δε ξενερωνει με το που βλεπει τα ξινισμενα τους μουτρα :)
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Αφού έχει διαθέσιμους ΜΟΝΟ ερασιτέχνες , τι περιμένεις να κάνει ; Τι φωνάζω ότι πρέπει να υπάρχουν ΕΠΙΣΗΜΩΣ και μπουρδέλα για γυναίκες ;
Και που έχει διαθέσιμους μη ερασιτέχνες άντρες? Στη Σίλικον Βάλει στην Αμερική και έξω από τα πορνοστουντιο της Βουδαπέστης και της Πράγας? Πάτε καλά?Ξέρετε πόσα ταξίδια γίνονται από ξένες για να συναντήσουν άντρες εδώ? Και πολλές μάλιστα πληρώνουν όλα τα έξοδα και δώρα!
Βέβαια οι Ελλεινιδες τα θεωρούν περιθωριακές καταστάσεις αυτά ασχέτως αν οι κοπέλες που έρχονται εδώ κατέχουν καλές θέσεις και είναι κοινωνικώς καταξιωμένες!  Για τις Ελλεινίδες  η γειτονιά τους είναι η πρωτεύουσα του κόσμου και ότι υπάρχει εκτός του facebook τους, το νοούν όπως εμείς το σύμπαν!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom