Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.959

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.332
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
Καταρχην δεν ειναι αυτο καθως ειναι τρανς.
Δειξε μου ΕΝΑ και μονο ΕΝΑ ατομο τρανς που να στεκει στα καλα του...

Να φανταστεις οτι ηταν και badoo και σου ελεγε μετα απο πολυ κουβεντα οτι ειναι τρανς γιατι η αληθεια ειναι οτι δεν πολυφαινεται
Τι δεν πολυφαινεται ρε τύπε? Την φωνη δεν την ακουσες απο την αρχη?
Εννοειται βεβαια οτι ενα ατομο τρανς ειναι εξ ορισμού σχιζοφρενές.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Εδώ θα συμφωνήσω με τον Βανάκια. Μπαρμπέρηδες for ever ρε!!!
Τύπε μπαρμπέρης μια φορά με κούρεψε και έκανε μισή ώρα. Μιλούσε ο άνθρωπος ταυτόχρονα και είχε κολλήσει ο εγκέφαλος του και έκανε τις ίδιες κινήσεις επί ένα δέκαλεπτο. Δεν μου είχε ξανατυχει κάτι τέτοιο. Εν τω μεταξύ κούρευε και ο γιος του αλλα είχα την ατυχία να επιλέξω τον πατέρα αντί για τον γιο ο οποίος πιστεύω ότι δεν θα με απογοήτευε. Από τότε δεν ξαναπατησα σε κουρειο.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
Τύπε μπαρμπέρης μια φορά με κούρεψε και έκανε μισή ώρα. Μιλούσε ο άνθρωπος ταυτόχρονα και είχε κολλήσει ο εγκέφαλος του και έκανε τις ίδιες κινήσεις επί ένα δέκαλεπτο. Δεν μου είχε ξανατυχει κάτι τέτοιο. Εν τω μεταξύ κούρευε και ο γιος του αλλα είχα την ατυχία να επιλέξω τον πατέρα αντί για τον γιο ο οποίος πιστεύω ότι δεν θα με απογοήτευε. Από τότε δεν ξαναπατησα σε κουρειο.

μαλακιες λες

εγω στο λεω φιλικα βγες εξω να ξεκολλησει το κεφαλι σου
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
τις προαλλες γαμαγα ενα γυναικακι στο λυκαββητο στη στροφη οπως κατεβαινεις εχει λιγο χωματοδρομο

σε μια φαση την περνω πισωκολλητο και εχω βγει εξω ορθιος και αυτη στο καθισμα το πισω στα τεσσερα

περναγε μια παρεα με τα ποδια ελλεηνιδες με κατι φιλους και κοιταγαν απο μακρυα


τι κοιτατε ρε μαλακισμενα δεν εχετε ξαναδει γαμησι σενιο στο αμαξι

εντομεταξυ η δικια μου ουτε να ακουσει για ξενοδοχεια και ετσι

με το ζορι την πηγα στη παραλια τελικα και της αρεσε αν και ντρεποταν το στραβαδι

αλλα τις γυναικες τις αγαπαω παρολες τις δυσκολιες :rose:


:hi:
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.237
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
Τύπε μπαρμπέρης μια φορά με κούρεψε και έκανε μισή ώρα. Μιλούσε ο άνθρωπος ταυτόχρονα και είχε κολλήσει ο εγκέφαλος του και έκανε τις ίδιες κινήσεις επί ένα δέκαλεπτο. Δεν μου είχε ξανατυχει κάτι τέτοιο. Εν τω μεταξύ κούρευε και ο γιος του αλλα είχα την ατυχία να επιλέξω τον πατέρα αντί για τον γιο ο οποίος πιστεύω ότι δεν θα με απογοήτευε. Από τότε δεν ξαναπατησα σε κουρειο.

Έτυχε τύπε. Εμένα ο δικός μου είναι και γρήγορος και αποτελεσματικός.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
εντωμεταξυ η συγκεκριμενη ειναι τοσο ψυχοπαθεστατα ΕΛΕΕΙΝΗΔΑ ......τοσο σιχαμερη ....τοσο κατεστραμμενη στα μυαλα της που αμα δειτε κατι ποστ που λεει για το facebook που αλλοτριωσε τις σχεσεις με τους ανθρωπους γυρω της και οτι ειχε νευρα ακομα και με το αγορι της λογω του fb και οτι ολοι οι τοξικοι no lifers μπαινουν στον ανωνυμο κοσμο του ιντερνετ και των social media και βγαζουν την μιζερια τους και επηρεαζουν τον ευθραστο ψυχισμο της και αλλες παρομοιες ΜΑΛΑΚΙΕΣ ( και στο μεταξυ να λεει κιολας οτι η ιδια ψωνιζονταν απο το καθε ποστ που ανεβαζε και επαιρνε απειρα likes) και ελεγε οτι υποτιθεται για ολους αυτους του λογους οπως και του οτι αυτη η αδυσωπητη αναζητηση επιβεβαιωσης και Likes οδηγει στην απομυθοποιηση και φθορα των ανθρωπινων σχεσεων και ετσι θα κλεισει το fb της και στο τελος τι εκανε η πουτανα >? ........ το ξαναανοιξε και αρχιζει να ποσταρει αβερτα παλι ............ την ειχα γνωρισει απο κοντα σε μια φοιτητοπαρεα στην Αθηνα περσι .......ειναι το ΚΛΑΣΣΙΚΟΤΑΤΟ δειγμα ελεεινιδιασης και ψωροπερηφανης καριολας σαν την μεση γκομενα τελειοφοιτη που γραφει μαλακιες στο fb ταχα να το παιξει κουμουνιστρια και χιπισσα και ελευθερο πνευμα και φεμινιστρια και υποστηρικτρια των σωστων ανθρωπινων σχεσεων και ποσταρισμα των γατων της και του γκομενου της για να δειξει στο κοινο της ποσο ευτυχισμενη ειναι ..........ΕΜΕΤΟΣ .......δυστυχως παει κατα διαολου το συστημα ..........κατι τετοιες σαπισμα στο ξυλο και βιασμο θελουν ( και πιστεψε με δεν ειμαι καθολου μισογυνης ) αλλα για τετοιες ( που ουσιαστικα αν το καλοσκεφτουμε αυτες ειναι τα κλασσικα δειγματα για το πως καταντησε η μεση συγχρονη Ελληνιδα ) πρεπει να βιαζονται και να εκτελουνται σε δημοσιο χωρο ως πραδειγματισμο μπας και επιτελους οι γυναικες του αυριο γινουν και λιγο γυναικες .......γιατι μαλλον και αυτο ξεχασανε....
Τύπε στο τέλος το έφθασες στα άκρα προτείνοντας νόμους τύπου σαρία. Καλά τα λες όμως στην αρχή και στην μέση του ποστ σου. Είναι κακομαθημένες πολύ οι δικές μας και φταίει η κοινωνία που ανέχεται την ανάρμοστη και γελοια συμπεριφορά τους δίχως να τις τιμωρεί. Όταν δεν υπάρχει κοινωνική παιδεία στο σπίτι και δεν έχει κάποια εκ φύσεως θετικά στοιχεία στην προσωπικότητα της έχουμε αρνητικές συμπεριφορές των γυναικών απέναντι στους άνδρες.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
ακουστε εδω βιτσιο

ηταν η αλλη και της πεταγε φαγητα παστιτσιο η γεμιστα δε θυμαμαι ο δικος της

τα πεταγε πανω της γυμνη η αλλη στο κρεβατι


μαλακες εχουμε ξεφυγει ομαδικος
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.332
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
τις προαλλες γαμαγα ενα γυναικακι στο λυκαββητο στη στροφη οπως κατεβαινεις εχει λιγο χωματοδρομο

σε μια φαση την περνω πισωκολλητο και εχω βγει εξω ορθιος και αυτη στο καθισμα το πισω στα τεσσερα

περναγε μια παρεα με τα ποδια ελλεηνιδες με κατι φιλους και κοιταγαν απο μακρυα


τι κοιτατε ρε μαλακισμενα δεν εχετε ξαναδει γαμησι σενιο στο αμαξι

εντομεταξυ η δικια μου ουτε να ακουσει για ξενοδοχεια και ετσι

με το ζορι την πηγα στη παραλια τελικα και της αρεσε αν και ντρεποταν το στραβαδι

αλλα τις γυναικες τις αγαπαω παρολες τις δυσκολιες :rose:


:hi:
Μετα ξυπνησες?
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Τύπε μπαρμπέρης μια φορά με κούρεψε και έκανε μισή ώρα. Μιλούσε ο άνθρωπος ταυτόχρονα και είχε κολλήσει ο εγκέφαλος του και έκανε τις ίδιες κινήσεις επί ένα δέκαλεπτο. Δεν μου είχε ξανατυχει κάτι τέτοιο. Εν τω μεταξύ κούρευε και ο γιος του αλλα είχα την ατυχία να επιλέξω τον πατέρα αντί για τον γιο ο οποίος πιστεύω ότι δεν θα με απογοήτευε. Από τότε δεν ξαναπατησα σε κουρειο.

Σιγά μην πάμε και σε μπαρμπέρη ρε φίλε.Ίδια αίσθηση είναι να σε κουρεύει γκομενάκι 23-25 χρονών;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.332
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
ακουστε εδω βιτσιο

ηταν η αλλη και της πεταγε φαγητα παστιτσιο η γεμιστα δε θυμαμαι ο δικος της

τα πεταγε πανω της γυμνη η αλλη στο κρεβατι


μαλακες εχουμε ξεφυγει ομαδικος
Αυτα βλεπεις οταν το ριχνεις στον μπαφο?
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
Αυτα βλεπεις οταν το ριχνεις στον μπαφο?

ρε τυπε η κοπελα μια χαρα νορμαλ οσο νορμαλ ειναι οι γυναικες δηλαδη αλλα δε σου παει το μυαλο σου να καθεται να της κανουν τετοια


και μου το ειπε τυπος που τη νταραβεριζε οτι της το εκανε πρωην της
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Έτυχε τύπε. Εμένα ο δικός μου είναι και γρήγορος και αποτελεσματικός.
Ωραίος τύπε. Η κομμώτρια που έχω τώρα είναι καλή και φθηνή και είναι ακριβώς απέναντι από το σπίτι μου. Έχει και σωματαρα η τύπισσα. Πολύ χαμηλών τόνων. Ελπίζω να βρω την ευκαιρία να της προτείνω ραντεβούδακι.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.332
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
Σιγά μην πάμε και σε μπαρμπέρη ρε φίλε.Ίδια αίσθηση είναι να σε κουρεύει γκομενάκι 23-25 χρονών;
Πες τα ρε φιλε. Εγω παω στο κομμωτηριο που εχει 20χρονη νεοπροσληφθεισα για το λουσιμο.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.332
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
Ωραίος τύπε. Η κομμώτρια που έχω τώρα είναι καλή και φθηνή και είναι ακριβώς απέναντι από το σπίτι μου. Έχει και σωματαρα η τύπισσα. Πολύ χαμηλών τόνων. Ελπίζω να βρω την ευκαιρία να της προτείνω ραντεβούδακι.
Με κομμωτρια ρε φιλε?
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
παντως να ξερετε οι γυναικες καυλωνουν και γουσταρουν να γαμιουνται στο αμαξι πιο ευκολα απ οτι σε ξενοδοχειο

στο αμαξι γινεται πιο γρηγορα γιατι ερχεται την ωρα που πεφτει το μπαλαμουτι

μιλαω βεβαια για τον πρωτο καιρο

οσο αβολα και να ειναι πρεπει να κανουμε καποιες θυσιες ομως παιδια

εγω εφαρμοζω τις εξης τακτικη

εκει που καθομαστε και τα λεμε προτεινω να κατσουμε πισω για πιο ανετα
οι περισσοτερες δεχονται

ε οταν πατε πισω μετα απο λιγο αφου της εχεις ηδη πιασει χερακι κλπ αρχισε χουφτωμα και εκει κοβεις αντιδρασεις αν εχει σκοπο να γαμηθει η οχι η αλλη

 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Ωραία ζωή πάντως.Άλλο ένα βράδυ λέμε τις μαλακίες μας στο bou και άλλοι γυρνάνε σπίτι με το γκομενάκι από την βραδυνή έξοδο και χαίρονται τη ζωή.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
Ωραίος τύπε. Η κομμώτρια που έχω τώρα είναι καλή και φθηνή και είναι ακριβώς απέναντι από το σπίτι μου. Έχει και σωματαρα η τύπισσα. Πολύ χαμηλών τόνων. Ελπίζω να βρω την ευκαιρία να της προτείνω ραντεβούδακι.

εσυ εισαι παπαρας γιατι μαλλον τρολαρεις με αυτα που γραφεις

σου εχω πει τοσες συμβουλες και επιμενεις να κανεις τον λουζερ
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.796
Κριτικές
90
Like
36.762
Πόντοι
25.467
παντως να ξερετε οι γυναικες καυλωνουν και γουσταρουν να γαμιουνται στο αμαξι πιο ευκολα απ οτι σε ξενοδοχειο

στο αμαξι γινεται πιο γρηγορα γιατι ερχεται την ωρα που πεφτει το μπαλαμουτι

μιλαω βεβαια για τον πρωτο καιρο

οσο αβολα και να ειναι πρεπει να κανουμε καποιες θυσιες ομως παιδια

εγω εφαρμοζω τις εξης τακτικη

εκει που καθομαστε και τα λεμε προτεινω να κατσουμε πισω για πιο ανετα
οι περισσοτερες δεχονται

ε οταν πατε πισω μετα απο λιγο αφου της εχεις ηδη πιασει χερακι κλπ αρχισε χουφτωμα και εκει κοβεις αντιδρασεις αν εχει σκοπο να γαμηθει η οχι η αλλη

Δεν γίνεται. Όλοι στο Bou έχουμε διθέσια κάμπριο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom