Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.959

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
Τύπε Sad_man νέος άνθρωπος μην πέφτεις έτσι ψυχολογικά. Παρόλο που υπάρχουν πολλές χαζές Ελληνίδες έξω κάποια καλή θα πέσει και σε μας. Πίστη, υπομονή και προσπαθεια θέλει. Θα σου στείλω πμ μια μέρα να κανονίσουμε αν θες για βόλτα και καμάκι όπου μας παίρνει βέβαια. Αν θες να πηδήξεις μεγάλες πιθανότητες έχεις  αν πας σε αφτεραδικο. Αυτό προϋποθέτει ξύπνημα κατά τις 6 για να είσαι εκεί 8 το πρωί μέχρι το μεσημέρι και να παίξεις μπάλα με περισσότερες δυνάμεις από τους άλλους που θα πάνε για μεγάλης διάρκειας ξενύχτι.

ναι τυπε μηπως να παει και στις 10το πρωι που θα ειναι μεθυσμενες ολες  :grin:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Τύπε Sad_man νέος άνθρωπος μην πέφτεις έτσι ψυχολογικά. Παρόλο που υπάρχουν πολλές χαζές Ελληνίδες έξω κάποια καλή θα πέσει και σε μας. Πίστη, υπομονή και προσπαθεια θέλει. Θα σου στείλω πμ μια μέρα να κανονίσουμε αν θες για βόλτα και καμάκι όπου μας παίρνει βέβαια. Αν θες να πηδήξεις μεγάλες πιθανότητες έχεις  αν πας σε αφτεραδικο. Αυτό προϋποθέτει ξύπνημα κατά τις 6 για να είσαι εκεί 8 το πρωί μέχρι το μεσημέρι και να παίξεις μπάλα με περισσότερες δυνάμεις από τους άλλους που θα πάνε για μεγάλης διάρκειας ξενύχτι.
Σιγα ρε ανθρωπε μην ξυπναμε στις 6 το πρωι και να τρεχουμε με την τσιμπλα στο ματι να κολλαμε στην καθε κατεστραμμενη μεθυσμενη που βρισκεται στον τριτο εμετό.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
:2funny: :2funny: :2funny:

οχι αυτο με το ξυπνημα στις εξι ειχε πλακα

 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Σιγα ρε ανθρωπε μην ξυπναμε στις 6 το πρωι και να τρεχουμε με την τσιμπλα στο ματι να κολλαμε στην καθε κατεστραμμενη μεθυσμενη που βρισκεται στον τριτο εμετό.
Τύπε δεν κάνουν εμετό οι Ελλεηνιδες από το ποτό. Από κανένα βρώμικο μπορεί αλλά από ποτό πολύ σπάνια.
Το ξύπνημα στις 6 για όσους μπορούν και δεν αντέχουν το μεγάλης διάρκειας ξενύχτι. Θα μου πεις υπάρχει κι ο καφές ή η φαντα μπλε :)
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
οι γαμησαρες οι καλες γινονται μετα απο  βολτα πας στο μπουρδελακι η σπιτι γκομενας η ξεναδοχειο χαλαρωνεις

Το μπουρδελάκι τί χαρά σού δίνει δηλαδή;Πας εκεί σουρωμένος απ'τα ξύδια και την άλλη μέρα δεν θυμάσαι καν ότι γάμησες.

Άλλη αίσθηση είναι να γυρνάς σπίτι με την γκόμενα και να ξυπνάς μ'αυτήν πάνω σου.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Τύπε αναρωτιεμαι αν σκασω μυτη στις 6 το πρωι με κοστουμι και γραβατα στα αφτεραδικα ποσο θραύση θα κανω στα γκομενακια.
Θα μοιραζω και δικηγορικες καρτες μπας και πιασουμε καμια πελατισσα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Το μπουρδελάκι τί χαρά σού δίνει δηλαδή;Πας εκεί σουρωμένος απ'τα ξύδια και την άλλη μέρα δεν θυμάσαι καν ότι γάμησες.

Άλλη αίσθηση είναι να γυρνάς σπίτι με την γκόμενα και να ξυπνάς μ'αυτήν πάνω σου.
Γιατι να πας σουρωμενος στο μπουρδελο ρε τύπε?

Υ.Γ. Εγω παντως πιο μεγαλη χαρα εκανα καθε πρωι οταν εβλεπα οτι εχει σηκωθει νωριτερα, γιατι μπορουσα να τεντωθω σε ολο το κρεβατι.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
Τύπε δεν κάνουν εμετό οι Ελλεηνιδες από το ποτό. Από κανένα βρώμικο μπορεί αλλά από ποτό πολύ σπάνια.
Το ξύπνημα στις 6 για όσους μπορούν και δεν αντέχουν το μεγάλης διάρκειας ξενύχτι. Θα μου πεις υπάρχει κι ο καφές ή η φαντα μπλε :)

κι ομως κανουν
τις προαλλες με ενα φιλαρακι ειχαμε βγει και δυο τυπισσες ηταν σε καλη διαθεση
ε η μια μετα απο λιγο ανασκουμπονωτανε και βγηκε εξω με την φιλη της να την κρατησει
σε εμας ειπε να τις φυλαμε τις τσαντες
βεβαια ηταν και μικρες αλλα κανουνε
η αληθεια οχι τοσο πολυ γιατι δεν πινουν λογω οικονομικων
οι περισσοτερες δεν πινουν δεν τους αρεσει
δεν υπαρχει η κολτουρα των βορειων εδω ευτυχως ακομα
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Ενας φιλος μου ηταν ετσι, παντρευτηκε την πρωτη που γαμησε στα 27 του. Χωρισε σε μια διετια, εχοντας και ενα παιδι.
Ξαναπαντρευτηκε συνειδητοποιημενος στα 35, εκανε αλλο ενα παιδι και τωρα ειναι μια χαρα.
Έτσι είναι η ζωή τύπε. Και τρίτο γάμο μπορεί να κάνει αν βαρεθεί τον 2ο.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.522
Κριτικές
64
Like
5.120
Πόντοι
7.786
η μεθυσμενη δεν θεωρειται κατακτιση  καλυτερα να πας καπου αλλιως νυχτερινη βαρδια φυλης και γαμησακι καλυτερα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Αν πας από βραδυνή έξοδο,νηφάλιος θα είσαι;
Ναι, γιατι οχι? Πρεπει να πιεις μισο μπουκαλι?

Υ.Γ. Και γιατι πρεπει να πας στο μπουρδελο μονο μετα απο βραδινη εξοδο?
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
η μεθυσμενη δεν θεωρειται κατακτιση  καλυτερα να πας καπου αλλιως νυχτερινη βαρδια φυλης και γαμησακι καλυτερα

εμενα μια τυπισσα στο αμαξι η οποια δεν επινε ποτε αλκοολ μονο χυμο βατομουρο μου το επαιζε μεθυσμενη οταν τη γυρισα σπιτι και λεω αυτη με τεσταρει
μετα κανει πως την παιρνει ο υπνος και η αθεοφηβη ειχε κλειστα τα ματια και ελεγε ειμαι κουρασμενη και κανεμου μασαζ
και εγω της ελεγα θα σου κανω αλλα μετα θα πας σπιτι σου
και ελεγε ναζιαρικα λιγο ακομα λιγο ακομα
και της ελεγα ξυπνα βρε θα κοιμηθεις μεσα στο αμαξι

αυτη ηθελε να με τεσταρει αν θα της την πεσω και επειδη μαλλον θα με εκοβε αν εκανα κινηση το επαιξα κυριος

την επομενη φορα που βγηκαμε δε θυμοταν τιποτα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
εμενα μια τυπισσα στο αμαξι η οποια δεν επινε ποτε αλκοολ μονο χυμο βατομουρο μου το επαιζε μεθυσμενη οταν τη γυρισα σπιτι και λεω αυτη με τεσταρει
μετα κανει πως την παιρνει ο υπνος και η αθεοφηβη ειχε κλειστα τα ματια και ελεγε ειμαι κουρασμενη και κανεμου μασαζ
και εγω της ελεγα θα σου κανω αλλα μετα θα πας σπιτι σου

αυτη ηθελε να με τεσταρει αν θα της την πεσω και επειδη μαλλον θα με εκοβε αν εκανα κινηση το επαιξα κυριος

την επομενη φορα που βγηκαμε δε θυμοταν τιποτα
Τύπε το εχεις ψαξει καθολου για ποιον λογο φανταζεσαι διαρκως πραγματα?
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Ναι, γιατι οχι? Πρεπει να πιεις μισο μπουκαλι?

Υ.Γ. Και γιατι πρεπει να πας στο μπουρδελο μονο μετα απο βραδινη εξοδο?

Ε γιατί άλλοι δεν μπορούν λειτουργήσουν χωρίς συναίσθημα.Τουλάχιστον με το ποτό έχεις την ψευδαίσθηση ότι κάνεις έρωτα,όχι μόνο σεξ.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
Τύπε το εχεις ψαξει καθολου για ποιον λογο φανταζεσαι διαρκως πραγματα?

βρε θες και ονομα να σου στειλω μηπως

γνωστη ειναι παντως,οχι διασημη αλλα ιντερνετικα σοσιαλ μιντια και ετσι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom