Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.959

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
εντωμεταξυ η συγκεκριμενη ειναι τοσο ψυχοπαθεστατα ΕΛΕΕΙΝΗΔΑ ......τοσο σιχαμερη ....τοσο κατεστραμμενη στα μυαλα της που αμα δειτε κατι ποστ που λεει για το facebook που αλλοτριωσε τις σχεσεις με τους ανθρωπους γυρω της και οτι ειχε νευρα ακομα και με το αγορι της λογω του fb και οτι ολοι οι τοξικοι no lifers μπαινουν στον ανωνυμο κοσμο του ιντερνετ και των social media και βγαζουν την μιζερια τους και επηρεαζουν τον ευθραστο ψυχισμο της και αλλες παρομοιες ΜΑΛΑΚΙΕΣ ( και στο μεταξυ να λεει κιολας οτι η ιδια ψωνιζονταν απο το καθε ποστ που ανεβαζε και επαιρνε απειρα likes) και ελεγε οτι υποτιθεται για ολους αυτους του λογους οπως και του οτι αυτη η αδυσωπητη αναζητηση επιβεβαιωσης και Likes οδηγει στην απομυθοποιηση και φθορα των ανθρωπινων σχεσεων και ετσι θα κλεισει το fb της και στο τελος τι εκανε η πουτανα >? ........ το ξαναανοιξε και αρχιζει να ποσταρει αβερτα παλι ............ την ειχα γνωρισει απο κοντα σε μια φοιτητοπαρεα στην Αθηνα περσι .......ειναι το ΚΛΑΣΣΙΚΟΤΑΤΟ δειγμα ελεεινιδιασης και ψωροπερηφανης καριολας σαν την μεση γκομενα τελειοφοιτη που γραφει μαλακιες στο fb ταχα να το παιξει κουμουνιστρια και χιπισσα και ελευθερο πνευμα και φεμινιστρια και υποστηρικτρια των σωστων ανθρωπινων σχεσεων και ποσταρισμα των γατων της και του γκομενου της για να δειξει στο κοινο της ποσο ευτυχισμενη ειναι ..........ΕΜΕΤΟΣ .......δυστυχως παει κατα διαολου το συστημα ..........κατι τετοιες σαπισμα στο ξυλο και βιασμο θελουν ( και πιστεψε με δεν ειμαι καθολου μισογυνης ) αλλα για τετοιες ( που ουσιαστικα αν το καλοσκεφτουμε αυτες ειναι τα κλασσικα δειγματα για το πως καταντησε η μεση συγχρονη Ελληνιδα ) πρεπει να βιαζονται και να εκτελουνται σε δημοσιο χωρο ως πραδειγματισμο μπας και επιτελους οι γυναικες του αυριο γινουν και λιγο γυναικες .......γιατι μαλλον και αυτο ξεχασανε....
Τύπε δεν υπαρχει λογος να χαλιέσαι. Αυτες τις τυπισσες τις ξερναει η ιδια η ζωη, η ιδια η κοινωνια. Στα 40 της θα ειναι μια υστερικη χωρισμενη με δεκα γάτες που θα μισει τον εαυτο της.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
καλα προς το παρον λεμε να εκτελουμε κανενα φασιστα και μετα βλεπουμε ...

τρελο ντιν ψυχοπαθη


δε σου ειπα να μη γραφεις κλωνε???
Απο που κι ως που ο μιστερ μαλακας 2017 θα κανονιζει ποιος θα γραφει και ποιος οχι? Μην μιλας.
 

milftaster

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
455
Like
251
Πόντοι
21
καλα προς το παρον λεμε να εκτελουμε κανενα φασιστα και μετα βλεπουμε ...

τρελο ντιν ψυχοπαθη


δε σου ειπα να μη γραφεις κλωνε???
εσυ βλακομετρακο πανε δες κανα kill bill να τραβηξεις καμια μαλακια με την Thurman μπας και ηρεμησεις εκτος και αν τραβας με τον Caradine οποτε τοτε διπλο το κακο και γενικα ΗΡΕΜΗΣΕ.....
φυσικα και δεν ειμαι κλωνος , επισης... καθολου ψυχοπαθης , μια αληθεια ειπα για καποιες κατεστραμμενες σαν και αυτην ( δεν εννοω οτι ολες οι γυναικες βραζουν στο ιδιο καζανι ) αλλα οταν ειναι σαν την περιπτωση αυτου γυναικειου εμετου τοτε ναι σαπισμα στο ξυλο χρειαζονται .....αυτο δεν με κανει ουτε φασιστα ,ουτε περιεργο ουτε κλωνο καποιου τρελου φασιστα ουτε τιποτα αλλο που κατεβασε το περιεργο σκηνοθετικο σου μυαλουδακι Tarantino απο τα Lidl...
 

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.069
Like
2.031
Πόντοι
216
δεν το εχει κλεισει το προφιλ....κι εκει ψεμματα...  :thubsdown:
 

milftaster

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
455
Like
251
Πόντοι
21
Τύπε δεν υπαρχει λογος να χαλιέσαι. Αυτες τις τυπισσες τις ξερναει η ιδια η ζωη, η ιδια η κοινωνια. Στα 40 της θα ειναι μια υστερικη χωρισμενη με δεκα γάτες που θα μισει τον εαυτο της.
ΣΩΣΤΟΣ, δεν χαλιεμαι φιλε αλεξ απλα κανω μια πιο εμπεριστατωμενη επισημανση μιας και εχω συναστραφει απο κοντα με την συγκεκριμενη υπαναπτυκτη εγκεφαλικα γυναικεια εκδοχη του πιθηκου μπονομπο που νομιζει κιολας οτι ειναι και ψαγμενη με αυτα που λεει , τρομαρα της......
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
εσυ βλακομετρακο πανε δες κανα kill bill να τραβηξεις καμια μαλακια με την Thurman μπας και ηρεμησεις εκτος και αν τραβας με τον Caradine οποτε τοτε διπλο το κακο και γενικα ΗΡΕΜΗΣΕ.....
φυσικα και δεν ειμαι κλωνος , επισης... καθολου ψυχοπαθης , μια αληθεια ειπα για καποιες κατεστραμμενες σαν και αυτην ( δεν εννοω οτι ολες οι γυναικες βραζουν στο ιδιο καζανι ) αλλα οταν ειναι σαν την περιπτωση αυτου γυναικειου εμετου τοτε ναι σαπισμα στο ξυλο χρειαζονται .....αυτο δεν με κανει ουτε φασιστα ,ουτε περιεργο ουτε κλωνο καποιου τρελου φασιστα ουτε τιποτα αλλο που κατεβασε το περιεργο σκηνοθετικο σου μυαλουδακι Tarantino απο τα Lidl...


ρε παπαρα εισαι κλωνος του τρελο ντιν καταστραμενε με τα 100προφιλ που σε μπαναρουνε συνεχεια

εννοια σου και θα σε δωσω εκει που πρεπει ΝΤΙΝ
 

Hellenes

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2018
Μηνύματα
593
Like
135
Πόντοι
6
Ο MGTOW Hellas  περιγραφει αριστα το ψυχογραφημα της συγχρονης Ελληνιδας
Αν γιαγιαδες ακομα και οι μαναδες μας ηξεραν να χρησιμοποιουν το νετ και εβλεπαν αυτα τα βιντεακια , θα τραβουσαν τα μαλλια τους για το σημερινο καταντημα των γυναικων και δη των φεμινιστριων


 

milftaster

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
455
Like
251
Πόντοι
21
ρε παπαρα εισαι κλωνος του τρελο ντιν καταστραμενε με τα 100προφιλ που σε μπαναρουνε συνεχεια

εννοια σου και θα σε δωσω εκει που πρεπει ΝΤΙΝ
pussy wagon ...... εχεις θεματα μεγαλε ...... μαλλον απο το πολυ bourdela ΝΤΙΝ ΝΤΑΝ ΝΤΟΝ ακους τις καμπανες της μαλακιας που σε δερνει ....... ηρεμησε φιλε .....ουτε τον ντιν ξερω ουτε κλωνος ειμαι .......απλα ηρεμησε ....ολους κλωνους μου φαινεται θα τους βλεπεις στο τελος...... ΗΡΕΜΗΣΕΕΕΕΕ
 

Gotham

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2011
Μηνύματα
831
Like
10
Πόντοι
6
εντωμεταξυ η συγκεκριμενη ειναι τοσο ψυχοπαθεστατα ΕΛΕΕΙΝΗΔΑ ......τοσο σιχαμερη ....τοσο κατεστραμμενη στα μυαλα της που αμα δειτε κατι ποστ που λεει για το facebook που αλλοτριωσε τις σχεσεις με τους ανθρωπους γυρω της και οτι ειχε νευρα ακομα και με το αγορι της λογω του fb και οτι ολοι οι τοξικοι no lifers μπαινουν στον ανωνυμο κοσμο του ιντερνετ και των social media και βγαζουν την μιζερια τους και επηρεαζουν τον ευθραστο ψυχισμο της και αλλες παρομοιες ΜΑΛΑΚΙΕΣ ( και στο μεταξυ να λεει κιολας οτι η ιδια ψωνιζονταν απο το καθε ποστ που ανεβαζε και επαιρνε απειρα likes) και ελεγε οτι υποτιθεται για ολους αυτους του λογους οπως και του οτι αυτη η αδυσωπητη αναζητηση επιβεβαιωσης και Likes οδηγει στην απομυθοποιηση και φθορα των ανθρωπινων σχεσεων και ετσι θα κλεισει το fb της και στο τελος τι εκανε η πουτανα >? ........ το ξαναανοιξε και αρχιζει να ποσταρει αβερτα παλι ............ την ειχα γνωρισει απο κοντα σε μια φοιτητοπαρεα στην Αθηνα περσι .......ειναι το ΚΛΑΣΣΙΚΟΤΑΤΟ δειγμα ελεεινιδιασης και ψωροπερηφανης καριολας σαν την μεση γκομενα τελειοφοιτη που γραφει μαλακιες στο fb ταχα να το παιξει κουμουνιστρια και χιπισσα και ελευθερο πνευμα και φεμινιστρια και υποστηρικτρια των σωστων ανθρωπινων σχεσεων και ποσταρισμα των γατων της και του γκομενου της για να δειξει στο κοινο της ποσο ευτυχισμενη ειναι ..........ΕΜΕΤΟΣ .......δυστυχως παει κατα διαολου το συστημα ..........κατι τετοιες σαπισμα στο ξυλο και βιασμο θελουν ( και πιστεψε με δεν ειμαι καθολου μισογυνης ) αλλα για τετοιες ( που ουσιαστικα αν το καλοσκεφτουμε αυτες ειναι τα κλασσικα δειγματα για το πως καταντησε η μεση συγχρονη Ελληνιδα ) πρεπει να βιαζονται και να εκτελουνται σε δημοσιο χωρο ως πραδειγματισμο μπας και επιτελους οι γυναικες του αυριο γινουν και λιγο γυναικες .......γιατι μαλλον και αυτο ξεχασανε....

Προφανως η γκομενα αυτη δεν κανει καλο σεξ... Θελει χειροπεδες, δεσιμο και αγριο σεξ για να νιωσει καλυτερα.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
pussy wagon ...... εχεις θεματα μεγαλε ...... μαλλον απο το πολυ bourdela ΝΤΙΝ ΝΤΑΝ ΝΤΟΝ ακους τις καμπανες της μαλακιας που σε δερνει ....... ηρεμησε φιλε .....ουτε τον ντιν ξερω ουτε κλωνος ειμαι .......απλα ηρεμησε ....ολους κλωνους μου φαινεται θα τους βλεπεις στο τελος...... ΗΡΕΜΗΣΕΕΕΕΕ

εγω ηρεμος ειμαι dont γουορρυ  :afro:
 

milftaster

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
455
Like
251
Πόντοι
21
Προφανως η γκομενα αυτη δεν κανει καλο σεξ... Θελει χειροπεδες, δεσιμο και αγριο σεξ για να νιωσει καλυτερα.
Κοιτα φιλε συμφωνω μαζι σου αλλα εν μερει φιλε γιατι για να σωθει απο την μιζερια της μαλακιας της μια γκομενα πρεπει και η ιδια να χει τα εχεγγυα και τις βασεις για να ΄σωθει' και πιστεψε με η συγκεκριμενη εχει πολλα θεματα( αμα  την γνωρισεις απο κοντα θα καταλαβεις ) και γω μην φανταστεις οτι την γνωρισα και πολυ , αλλα απο το λιγο καταλαβα πολλα .........τωρα βεβαια απο την αλλη παιζει ρολο και το αρσενικο που εχεις πλαι σου και επειδη δεν θελω να λεω και κακα λογακια για τους συμπαιχτες-ανδρες δεν θα πω πολλα για τον τυπο που την γαμαει ....αλλα απο οσο τον ειχα γνωρισει και αυτον απο την κοινη παρεα τοτε στην Αθηνα δεν πρεπει να ειναι και το alpha male στο κρεβατι ....ενας τυπας γυαλακιας , σαν τον Λμπρο Φισφη στο στυλ ενα πραγμα ( αμα ξες ) και ολο το στυλ μουνοδουλος κομπιτουτερακιας , ο κλασσικος τυπας που καθεται οπως μας ελεγε χαρακτηριστικα και η ιδια μαρεσει ναμιλαω μαζι του για ποιηση και για ιδεες ελευθεριας και κατι αλλεσ παπαριες ....αντε τωρα αυτος να ειναι ο σωστος ο τυπος που θα την σαπισει αυτην στο γαμησι με τον σωστο τροπο οπως το περιγραφεις εσυ ....... λιγο χλωμο .....αν και δεν το ξερω τυο παιδι λιγο χλωμο δυστυχως.οποτε καταλαβαινεις οτι διαιωνιζεται το προβλημα.....βρισκουν τετοια καλα παιδακια nerdo καλλουληδες του κανουν οτι θελουν και οι ιδιες αντι να βρουν ενα κλασσικο αρσενικο να της βαλει στην θεση διαιωνιζουν την αγαμια και το κομπλεξ τους με τον φεμιναζισμο που τις δερνει....
 

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
44
Πόντοι
16
Μπορεις και εσυ να τρολλαρεις μια φεμινιστρια
 


:klapseee:




:klapseee:

Άμάν τί μέ βρήκε μεσημεριάτικα! Είδα ΟΛΟ τό βίντεο αύτής τής άνώμαλης καί τά έφτυσα.

Ρέ, αύτή θέλει κλείσιμο σέ ίδρυμα καί γρήγορα μάλιστα. Είναι ΑΚΡΩΣ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ γιά τήν δημόσια άσφάλεια.

Καλά ρέ, αύτό τό πράμα έχει καί "άγόρι".

Θέλουν καί οί 2 τους GANG BANG άπό 8 μόλις άφιχθέντες "κακόμοιρους Νιγηριανούς οίκονομικούς μετανάστες".

 

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
44
Πόντοι
16
Τ.LEE

θα προτιμουσα να ζουσα στην Αμερικη αν μπορουσα , οι ανθρωποι ειναι πολλα χρονια μπροστα απο την εποχη τους και δεν εχουν κανενα κομπλεξ ανωτεροτητας να στο δειξουν
Αυτη η φιλεναδα μου εξ καλιφορνιας που με ειχε επισκεπτει 3 φορες στην Ελλαδα την τριτη φορα εφερε μια μουναρα φιλη της μαζι της πρωην μοντελο , περνουσαμε απο το θησειο και βρωμουσε και τι γυρισε και μου ειπε
Τι κριμα τοσο ομορφος τοπος και δεν τον καθαριζουν

Hellenes, καλησπέρα άπό τό San Diego. Περαστικός γιά 3 μέρες. Διάβασα τό μήνυμα σου πρίν μερικές ώρες καί θέλω νά σού πώ ήπια καί έφαγα στήν ύγειά σού καί όλων τών συναγωνιστών μας έδώ μέσα. Άναρτώ καί τό μενού καί μακάρι νά μπορούσατε νά δείτε τί κυκλοφορεί γύρω μου.

 

Gotham

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2011
Μηνύματα
831
Like
10
Πόντοι
6
Άμάν τί μέ βρήκε μεσημεριάτικα! Είδα ΟΛΟ τό βίντεο αύτής τής άνώμαλης καί τά έφτυσα.

Ρέ, αύτή θέλει κλείσιμο σέ ίδρυμα καί γρήγορα μάλιστα. Είναι ΑΚΡΩΣ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ γιά τήν δημόσια άσφάλεια.

Καλά ρέ, αύτό τό πράμα έχει καί "άγόρι".

Θέλουν καί οί 2 τους GANG BANG άπό 8 μόλις άφιχθέντες "κακόμοιρους Νιγηριανούς οίκονομικούς μετανάστες".

Υπαρχει πιθανοτητα να σκαπουλαρει εγκλεισμο σε ψυχιατρικο ιδρυμα, αρκει να δεθει με χειροπεδες και να ξεσκιστει στο σεξ για 4 24ωρα συνεχομενα με δονητες, αραπηδες 25ποντους και ξανθους Βικινγκ. Τοτε ισως να συνελθει.
 

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
44
Πόντοι
16
Υπαρχει πιθανοτητα να σκαπουλαρει εγκλεισμο σε ψυχιατρικο ιδρυμα, αρκει να δεθει με χειροπεδες και να ξεσκιστει στο σεξ για 4 24ωρα συνεχομενα με δονητες, αραπηδες 25ποντους και ξανθους Βικινγκ. Τοτε ισως να συνελθει.

Συμφωνώ σέ όλα έκτός άπό τούς ξανθούς Βίκινγκ.

Δέν ύπάρχει κανένας άπολύτως λόγος νά χαλάει ή λευκή φυλή σπέρμα, ροχάλα, κάτουρο καί σκατό σέ τσουλάκια σάν αύτό.

Άσε καλύτερα τήν μαυρίλα τής Άφρικής νά προσφέρει αύτήν τήν ύπηρεσία.
 

Gotham

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2011
Μηνύματα
831
Like
10
Πόντοι
6
Συμφωνώ σέ όλα έκτός άπό τούς ξανθούς Βίκινγκ.

Δέν ύπάρχει κανένας άπολύτως λόγος νά χαλάει ή λευκή φυλή σπέρμα, ροχάλα, κάτουρο καί σκατό σέ τσουλάκια σάν αύτό.

Άσε καλύτερα τήν μαυρίλα τής Άφρικής νά προσφέρει αύτήν τήν ύπηρεσία.

Δεν εχεις και αδικο....
 

Hellenes

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2018
Μηνύματα
593
Like
135
Πόντοι
6
T.LEE  :hi: :orchestra:


Εκει στο seavillage εχει ακομα το Greek Island cafe ? εκει καθομουνα και εβλεπα αραγμενο το στολο με τα αεροπλανοφορα απεναντι
Εμενα μου αρεσε η διαδρομη pacific coast highway απο Santa Monica - Santa Barbara
USA και ξερο ψωμι μετα το χαος  :headbaning2:
 

Συνημμένα

  • 2.JPG
    2.JPG
    213,6 KB · Εμφανίσεις: 14
  • 44.JPG
    44.JPG
    355,1 KB · Εμφανίσεις: 13

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
44
Πόντοι
16
T.LEE  :hi: :orchestra:


Εκει στο seavillage εχει ακομα το Greek Island cafe ? εκει καθομουνα και εβλεπα αραγμενο το στολο με τα αεροπλανοφορα απεναντι
Εμενα μου αρεσε η διαδρομη pacific coast highway απο Santa Monica - Santa Barbara
USA και ξερο ψωμι μετα το χαος  :headbaning2:

Δέν ξέρω γιά τό Greek Island cafe, άλλα όδηγώντας στό PCH φτιάχνομαι πάντα.

Καθαριότητα, όργάνωση, ώραία θέα, άστυνόμευση, πολιτισμένος κόσμος, φιλικά κορίτσια μέ πρώτο χαμόγελο κπλ κλπ
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Άμάν τί μέ βρήκε μεσημεριάτικα! Είδα ΟΛΟ τό βίντεο αύτής τής άνώμαλης καί τά έφτυσα.

Ρέ, αύτή θέλει κλείσιμο σέ ίδρυμα καί γρήγορα μάλιστα. Είναι ΑΚΡΩΣ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ γιά τήν δημόσια άσφάλεια.

Καλά ρέ, αύτό τό πράμα έχει καί "άγόρι".

Θέλουν καί οί 2 τους GANG BANG άπό 8 μόλις άφιχθέντες "κακόμοιρους Νιγηριανούς οίκονομικούς μετανάστες".



Καταρχην δεν ειναι αυτο καθως ειναι τρανς.
Δειξε μου ΕΝΑ και μονο ΕΝΑ ατομο τρανς που να στεκει στα καλα του...

Να φανταστεις οτι ηταν και badoo και σου ελεγε μετα απο πολυ κουβεντα οτι ειναι τρανς γιατι η αληθεια ειναι οτι δεν πολυφαινεται
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom