Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (0 μέλη και 30 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Αυτό που έχω παρατηρήσει πολλά χρόνια τώρα είναι να σου λένε όλοι : Για να ρίξεις γκομενα πρέπει να είσαι ευγενικός, να μιλάς ωραία στις γυναίκες, να χαμογελάς, να γυμνάζεσαι, να είσαι μορφωμένος, να έχεις καλή δουλειά και πολλά άλλα. Μάλιστα τα περισσότερα από αυτά αρκετοί από τους ανδρες τα έχουν. Επιλεγούν λοιπόν να προσεγγίσουν ωραίες τυπισσες. Οι τυπισσες αυτές με βάση τα στερεότυπα της κοινωνίας ζητάνε τα παραπάνω. Κάνεις όμως από τους ανθρώπους γύρω της δεν της έχει πει πως αυτή πρέπει να φέρεται για να κερδίσει αυτόν που την προσεγγίζει. Το μόνο που τους μαθαίνουν είναι να ζητάνε και να απαιτούνε. Σπανίως βλεπει κάποιος άρθρα πόσω μάλλον βιβλία που να αναφέρονται στο πως θα σταθεί η γυναίκα απέναντι στον άνδρα που την φλερτάρει, που έχει σχέση μαζί του ή τον έχει παντρευτεί εν τέλει.Μάλιστα αυτά περνάνε στο ντουκου και η πλειοψηφία των γυναικών δεν τα δίνει σημασία. Διότι θεωρούν κυρίαρχο και σημαντικό ζήτημα για αυτες το ζητώ και απαιτώ. Όταν τις παρατάνε ή τις απορρίπτουν οι τύποι που τις προσέγγισαν απογοητεύονται και βάζουν τα κλάματα. Μυαλό όμως δεν βάζουν και δεν αλλάζουν τρόπο σκέψης και συμπεριφοράς και την πατάνε ξανά και ξανα κι έτσι περνάει μια ολόκληρη ζωή.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Flirter γιατί τον θεωρείς καλό που την πάτησε από 2-3;
Εγώ τον θεωρώ κακό και αρσενικο κλώνο της χειρδάρη και των συντακτριων του cosmopolitan.
Είναι ένας μαλάκας που τραβάει μαλακισμένες.

Σε κάποια καλά παιδιά που την πάτησαν απο 2-3 κάργιες και το γύρισαν στην ισοπέδωση,αναφεροταν το post μου.

Αυτόν προσωπικά τον θεωρώ ελλεηνίδο και μάλιστα από τους χειροτερους.
Δεν το θεωρώ καλό αλλά ούτε και κακο όταν την πατάς από 2-3, διότι σε βοηθα να αποκτάς εμπειρία. Πολλοί γοητευμενοι από την ομορφιά την έχουν πατήσει αρκετές φορές. Πόσες φορές λέμε ότι μετά την πρώτη φορά που την πατήσαμε θα είμαστε πιο προσεκτικοί και θα κάνουμε ένα τεσταρισμα στην άλλη με συγκεκριμένες κουβέντες. Καποιο καινούργιο κόλπο που δεν το έχουμε συναντήσει ή πονηριά της νεας τύπισσας θα μας κάνει να την ξαναπατησουμε.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Λες και δεν έχουμε ΟΛΟΙ αδερφές,ξαδέρφες,φιλες,γνωστές,
που τραβιουνται ή χειρότερα παντρευτηκαν απαραδεκτους τύπους ενώ τους αξιζε ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ καλύτερη τυχη.

Αυτό το thread λειτουργει ως βαλβίδα εκτόνωσης της νεοελληνικής μιζέριας και του κόμπλεξ.

Αντί να βγούν παγανιά να σκεσκαρταρουν τις καλές απο τις καργιόλες,αναπαράγουν τα ιδια κλισέ με τις σκατοκαργιολες που λενε:"Δεν υπαρχουν αντρες","΄΄Όλοι είναι ιδιοι"
Γίνονται ίδιοι με αυτες που κατηγορούν και η ζωή περνάει και χάνεται,
πανω σε πλαστικά πληκτρολογια..
Νέοι άνθρωποι με μισος στις ψυχές τους επειδή μια-δυο-τρεις καβαλημενες κάργιες τους το έπαιξαν ιστορία.

Ο ένας ονειρεύεται υποχρεωτικη θητεία σε μπουρδέλα ολων των ελλεηνιδων αλλά ταυτοχρονα αποζητα την αγαπη της Κορίνας.
Ο cool πιστεύει οτι όλες οι ελληνίδες ειναι καργιόλες και ψαχνει στα dating sites των Εσκιμώων να βρει αγνή και αμόλυντη νύφη..

Τα χρόνια περνάνε τύποι μου και η ζωη πέρα απο μικρη,δεν είναι και εγγυημενη.
Βγείτε και γαμήστε τα τι μανα,ένα τροχαιο μακρια ειμαστε από τη γαμημένη αιωνιότητα.
Έχει ΚΑΙ πολύ καλές κοπέλες εκεί εξω,που μάλιστα ΔΕΝ ειναι απαραιτητα ασχημες.
Απορώ ρε μλκς,συμμαθήτρια-συμφοιτήτρια όμορφη δεν είχατε,που ομως δεν  το επαιζε ιστορια,δεν έδειχνε τον κώλο της στο instagram,κ.λ.π.;
Τι κακό ειναι αυτό που ολες οι ομορφες είναι επιφανειακές και βιζιτες και ένα σωρό μαλακιες..

Τέσπα,ο μονος λόγος που τα γραφω,είναι γιατί ειναι κρίμα ρε μαλάκες.
Νέα παιδια..
Εγω δεν ειμαι νεος. Η πικρα και το μισος ειναι τα μονα που απεμειναν να δινουν νοημα στη ζωη μου.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186

kakasximos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
161
Like
39
Πόντοι
1
Αυτος που φταει ειναι παντα ο αλλος.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.818
Like
15.563
Πόντοι
3.656
Οι ελλεηνιδες θελουν πολλα λεφτα,κυριλε αυτοκινητο,καλο καινουργιο σπιτι,καλη δουλεια,ακριβες διακοπες,ακριβα ρουχα κτλ..................................
Αλλα κ οι ξενες πανω κατω τα ιδια θελουν!

Μην το κουραζετε το θεμα με το τι υψος εχετε κτλ...Αν τα εχεις τα παραπανω τοτε δεν μετραει το υψος σου κ γενικα η εμφανιση σου για τις γυναικες.


η αληθεια να λεγεται τυπε  :S :S :S

 

Συνημμένα

  • victoria silvstedts boyfriend0.png
    victoria silvstedts boyfriend0.png
    68,6 KB · Εμφανίσεις: 53
  • victoria silvstedts boyfriend1.png
    victoria silvstedts boyfriend1.png
    79,6 KB · Εμφανίσεις: 65

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Οι Ελληνιδες ειναι ουτε 5εκατομμυρια στα 3,5δις μουνιου αμα υπολογισουμε τον γυναικειο πληθυσμο,απορω τι σκατε τοσο
Και επειδη καποιος ειπε παραπανω θες λεφτα το ξαναλεω υπαρχουν sites-τα χω γραψει πιο πανω-μπορεις να γλυτωσεις χρονο και χρημα μεχρι να στρωσεις κατασταση και να πας εκει περα

Θεληση μαγκες να υπαρχει
Προπερσι εγω πηγα δυο φορες εξωτερικο ενω εβγαζα λιγοτερα λεφτα απο τις επομενες χρονιες
Κοιταω φετος δεν εχω μια,λεω τι εγινε ρε πουστη μου?Και βαζω κατω τα εξοδα μια Πολωνεζα εδω τοσα εξοδα,κατι αλλες ξενες και πολλες εξοδους
ΟΠοτε αμα τα χα κομενα αυτα τωρα θα μουν ΠΟλωνια αλλα δεν γινεται να τα χεις ολα τωρα ας βολευτω το πολυ σε κανα νησι και αν μπορεσω

Ξερετε ποσο στοιχισε στον κολλητο η Πολωνια?? 200Ευρω εισητηρια πηγαινε ελα και εκει περα 200Ευρω σπιτι το μηνα συγκατοικηση με Πολωνεζα που βρηκε απο site για σπιτια και οσα φαει το μηνα

Θα την βγαζει μηνα με κατω απο 800Ευρω και εχει ξεσκιστει στο να βγαινει να κερναει να γαμαει
Το σκεφτεται για μονιμα εκει
Ετσι παιζουν μπαλα,καθοταν μεσα μονο δουλεια μαζεψε λεφτα και τωρα οργωνει Πολωνια καθε μερα μου στελνει φωτος με μουνια(οχι καμια φοβερη ποιοτητα) αλλα απο το μηδεν εδω εχει ανεβει πολλα σκαλωπατια

ΜΕγαλες ευκαιριες βλεπω και Ρωσια-Ουκρανια στο vk που μιλαω ψαχνονται φουλ για γαμους και σοβαρες ιστοριες

Και οτι ειναι πιο ακριβες απο ΕΛληνιδες ειναι ψεμα-τελευταια εβγαινα και με Ρωσιδα και με Πολωνεζα(δεν μιλαω για πουτανες η ουκρανεζες) και παντα τα μοιραζομασταν ολα ενω και μαγειρευανε και ξερανε να συμπεριφερονται σαν γυναικες σωστες οχι σαν ηλιθιες φεμινιστριες

 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Άν δεν έχεις κύκλο και κονέ,δεν σου κάθεται καμία ελλεεινίδα ρε γαμώτο,αυτό είναι το πρόβλημα.Και εμφανίσιμος να είσαι,και καλοντυμένος,και με λεφτά στην τσέπη,αν είσαι μόνος ή βγαίνεις συνέχεια με αντροπαρέα,δεν κάνεις τίποτα.Έχω δει πολλές όμορφες να τα φτιάχνουν με κατώτερους εμφανισιακά μόνο και μόνο επειδή έτυχε να είναι στην ίδια παρέα ή την ίδια δουλειά.Έχουν αυτό το κόλλημα ότι μόνο οι άντρες της παρέας τους αξίζουν.

Μπορεί δηλαδή κάποια όμορφη να τα έχει με έναν που μοιάζει πχ στον Σεφερλή και να ρίχνει άκυρα σε κάποιον με εμφάνιση του 10,μόνο και μόνο επειδή είναι άγνωστος.Αυτό δε νομίζω να συμβαίνει σε άλλες χώρες.

 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
169
Πόντοι
16
Σας πεφτουν και λιγες οι ελλεινηδες, Ρουβαδες ολοι...
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
169
Πόντοι
16
Θα το γραφω μεχρι να το βαλετε στο μυαλο σας!!!!
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Εχουν μεγαλη κακια και θρασος.
 

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom