Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (3 μέλη και 16 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.959

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
Αυτοι δεν ξερω τύπε, η ζαβαρα ομως ειναι γυναικα.
το πρωι μπετατζης το βραδυ βοηθος πιστολακι ειναι

ellinaras.png


URL]]
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
ο αλλος παλι ο ζορεν...
αλλο μπουμπουκι απο κει...
πηγαμε για καφε λεει με τη ζαβαρα και ειναι πανεμορφη
και να σου τα κοριτσαρα μου, να σου τα κουκλα μου
να σου τα απο τοτε που σε ειδα σε εχω στο μυαλο μου
και κοιταζα τον κωλο σου οποτε εσκυβες και οποτε μου μιλαγες κοιταγα τα βυζια σου
ΟΡΣΕ ΒΛΑΜΜΕΝΕ

Double_Moutza.jpg
 
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
1.574
Like
2
Πόντοι
16
ρε παρακμα τις επιασε τα παπαρια δεν το καταλαβες  ;)


Καλα που υπαρχει το ποδοσφαιρο και χτυπατε κανα χερι στο τραπεζι μερικοι και θυμομαστε οτι εισαστε αντρες γιατι απο συμπερηφορα..... αστα να πανε...εχει γινει θεμα και αναπαντητο ερωτημα για καποιους αν εχω παπαρι η οχι... αναπαντητο θα μεινει το ερωτημα που τοσο σας καιει... ο traveler κραζει γτ εφαγε ακυρο... τον υποτιμησα οταν μ ελεγε οτι κανει σεξ με μονδελα και παρουσιαστριες και οτι ειναι μαγκας και  :vomit: ελεος πια ολη η μαγκια εδω μεσα μαζευτηκε...πηχτη ...και ασπρη ..  ;) ;) ξερετε εσεις...  :jerking: τελος παντων αν σε καποιους δεν αρεσε που μιλαω χυμα και τσουβαλατα..δε με νοιαζει... δυστηχως ειμαστε και εμεις που λεμε ευθεως αυτο που σκεφτομαστε και γουσταρουμε να κερδιζουμε αντιπαθειες,.... παρα ψευτοφιλιες και διαδυκτιακα πηγαδακια....ετσι ειμαστε και σε οποιον αρεσουμε στη τελικη....  :hi: :hi: καλο βραδυ  :fuck1: :fuck1: του πληκτρολογιου....
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Καλα που υπαρχει το ποδοσφαιρο και χτυπατε κανα χερι στο τραπεζι μερικοι και θυμομαστε οτι εισαστε αντρες γιατι απο συμπερηφορα..... αστα να πανε...εχει γινει θεμα και αναπαντητο ερωτημα για καποιους αν εχω παπαρι η οχι... αναπαντητο θα μεινει το ερωτημα που τοσο σας καιει... ο traveler κραζει γτ εφαγε ακυρο... τον υποτιμησα οταν μ ελεγε οτι κανει σεξ με μονδελα και παρουσιαστριες και οτι ειναι μαγκας και  :vomit: ελεος πια ολη η μαγκια εδω μεσα μαζευτηκε...πηχτη ...και ασπρη ..  ;) ;) ξερετε εσεις...  :jerking: τελος παντων αν σε καποιους δεν αρεσε που μιλαω χυμα και τσουβαλατα..δε με νοιαζει... δυστηχως ειμαστε και εμεις που λεμε ευθεως αυτο που σκεφτομαστε και γουσταρουμε να κερδιζουμε αντιπαθειες,.... παρα ψευτοφιλιες και διαδυκτιακα πηγαδακια....ετσι ειμαστε και σε οποιον αρεσουμε στη τελικη....   :hi: :hi: καλο βραδυ  :fuck1: :fuck1: του πληκτρολογιου....



Το σάιτ είναι για πελάτες πορνείων και για πόρνες.

Όχι κοινωνική στήλη της Ροζίτα Σώκου.  :idiot:
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
ο αλλος παλι ο ζορεν...
αλλο μπουμπουκι απο κει...
πηγαμε για καφε λεει με τη ζαβαρα και ειναι πανεμορφη
και να σου τα κοριτσαρα μου, να σου τα κουκλα μου
να σου τα απο τοτε που σε ειδα σε εχω στο μυαλο μου
και κοιταζα τον κωλο σου οποτε εσκυβες και οποτε μου μιλαγες κοιταγα τα βυζια σου
ΟΡΣΕ ΒΛΑΜΜΕΝΕ

Double_Moutza.jpg

Τύπε τί λες να κάνει ο Βώλντεμορτ?
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.679
Πόντοι
25.467
λοοιπον για να τελειωνει το παραμυθι γτ βλεπω τραβαει απο το πρωι.... και ενταξει καλα ειναι να ασχολουνται με τη παρτη σου αλλα δω μιλαμε για αρωστημενες καταστασεις και επικινδυνες εμμονες... βγηκα για καφε με το παλικαρι επειδη γουσταραμε και τον συμπαθησα... το προβλημα ποιο ειναι..?? αντικοινωνικοι θα γινουμε επειδη καποιοι εχουν κομπλεξ??? οχι δε με διαφημιζει... για κανεναν λογο αλλα οταν μερικοι με λενε κρος αντρα πουστη κυναιδο και ενα σωρο κοσμητικα επιθετα ..χωρις να ξερουν ... ας μαθουν την αληθεια... δεν κακο... απλα τους χαλαει τη πιατσα και ισως την ιδεα που εχουν στο μυαλο τους... τοσο κακια...πια?? δεν ειπε οτι με  :fuck1: :fuck1: καφε ειπε οτι ηπιαμε..δεν ειπε οτι κανω καλη  :pipa2: :pipa2:  οχι πως θα χαλαγε μερικους να μαθουν .........   ;) ;) ;) ;) ;)  πολυς ντορος γυρω απο το ονομα μου... που στη τελικη δεν ειναι αληθινο..τυχαινει να με αντιπροσωπευει σε ενα σαιτ.αρα.αφου δε σας καιει  να μαθετε γιατι ασχολησθε καποιοι και τρωγεστε αν ειμαι αντρας η γυναικα η σκυλος η γατα η αγελαδα??? καποιοι επισης ρωταγανε... την ειδες???? πως το ξερεις οτι ειναι ομορφη?? εεεε μυστικο??θυμασε??? ξεχασες??? α ναι μωρε αυτη μπηκε για να μιλαει μονο !!αα ναι και να στελνει φωτο στον ακατανομαστο... βγαλε τη σκουφια σου και βαρας μας.... που λενε αυτα για σημερα γιατι εχει καταντησει κουραστικο ολο αυτο...


[size=18pt]Κρρρρραααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααακκκκκκκκκκκκκκκκκκκ.[/size]
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Τι σχεση εχει το μπου?
Αν εισαι ικανος βγαζεις γκομενα παντου.
Αν εισαι ούγκανο, αρχιζεις τα "ε οχι γκομενα απο το μπου" "ε οχι γκομενα απο τη δουλεια" "ε οχι γκομενα απο την καφετερια" "ε οχι γκομενα απο εκδρομη" κλπ κλπ


Εμπρός στον δρόμο που χάραξε ο Τρόλλδεμορτ.

Καμάκι στο μπου κομ.  :kneel:
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.166
Like
13.233
Πόντοι
2.606
Τελικά ποιος απο τις δυο την εχει πιο μεγάλη ; :grin:
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
ειχα ριξει τραμπουκισμα αγριο στον ζαβαρα στην αρχη που κουνιοτανε εδω μεσα
και λεγανε μερικοι, μην την αποπαιρνεις γιατι θα φυγει και μετα θα μεινουμε μονοι μας χωρις γκομενακια και θα βαραμε μαλακια
και δεν καταλαβαινανε οι τρομπες οτι πισω απο το συρμα καθοταν ενας δροσερος 30αρης με ξυρισμενο κωλο και λεκεδες απο κετσαπ στη φανελα που αρμεγε τον παργαλατσο του δημιουργωντας δηθεν αληθινες ιστοριες κατιδιαν συναντησεων με μελη του σαη ωστε να καψουρεψει κανενα ταλαιπωρακι απο δω μεσα και του κανει το γκροβερ σα γερμανικο κρανος των ΕΣ ΕΣ που λεει κι ο γεωργιου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom