Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.959

Επισκέπτης
ε και σιγα το κακο.. αυτο σε χαλασε εσενα...κατα πρωτον λες οτι στελνεις ηχητικα μυνηματα.... και φωτο σ... και κατα ταλλα εμενα κατηγορεις για διαφορα..μηπως τελικα δεν πετυχες το σκοπο σου και τα βαζεις μαζι μου..??ξαφνικα κανεις επιθεση χωρις λογο.. η μαλλον χωρις ιδιαιτερο λογο..λοιπον πες στον σαχλα που σε βαζει να μου τη λες οτι εγω δε μασαω.... και δε σε παιρνω σοβαρα...απαξιω... οσο για τα ψυχοφαρμακα ... βλεπουμε ποια παιρνει και παραπανω δοση... εσυ βριζεις και βγαζεις κακια... τη φατσα μου δε θα τη δεις ποτε εσυ ... εγω ομως μιας που βλεπω τη δικια σου εχω να πω... εισαι μετρια και πολυ ρετουσαρισμενη
Ποτε εβγαλα κακια? τη πρωτη φορα που ειπες οτι κανω πο@τανιες μεσω πμ το προσπερασα και σου ειπα οτι δεν ειναι ετσι, το ξαναλες 2η φορα εχθες και δεν θα κατσω να το ανεχτω επειδη εισαι τρελη και θες ειδικη μεταχειρηση. Αποδειξη ειναι οτι δεν υπαρχει ανθρωπος π να μην εχεις τσακωθει εδω μεσα πλην 2-3 ατομα!
Οσο για το προσωπο μου φυσικα και δεν ντρεπομαι να το δειξω(το μισο τουλαχιστον) γιατι ειναι ωραιο και δεν ντρεπομαι ουτε προκαλω.
Εσυ νομιζεις οτι σε κραζουμε ,σε ξερουμε κ απο χθες μηπως? αν δεν εβριζες σαν το λιμενεργατη βαζω στοιχημα κανεις δεν θα σου μιλαγε.
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Ποτε εβγαλα κακια? τη πρωτη φορα που ειπες οτι κανω πο@τανιες μεσω πμ το προσπερασα και σου ειπα οτι δεν ειναι ετσι, το ξαναλες 2η φορα εχθες και δεν θα κατσω να το ανεχτω επειδη εισαι τρελη και θες ειδικη μεταχειρηση. Αποδειξη ειναι οτι δεν υπαρχει ανθρωπος π να μην εχεις τσακωθει εδω μεσα πλην 2-3 ατομα!
Οσο για το προσωπο μου φυσικα και δεν ντρεπομαι να το δειξω(το μισο τουλαχιστον) γιατι ειναι ωραιο και δεν ντρεπομαι ουτε προκαλω.
Εσυ νομιζεις οτι σε κραζουμε ,σε ξερουμε κ απο χθες μηπως? αν δεν εβριζες σαν το λιμενεργατη βαζω στοιχημα κανεις δεν θα σου μιλαγε.

δηλαδη εμεις που ειμαστε ασχημοι απαγορευεται να δειχνουμε το προσωπο μας ? και θα επρεπε να ντρεπομαστε ?
Θελω την συμπαρασταση απο ολους τους ασχημους γιατι εδω παιζει υπουλα το mystiko
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.479
Κριτικές
53
Like
9.307
Πόντοι
25.786
Που είναι το ηχητικό μήνυμα ;

Πως το στέλνεις;

Ρε κοιτά τι μαθαίνω στα γεράματα  :zombie:
 

Naruto-Sasuke

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
Το αν ειναι ομορφη η ζαβαρα πιστεψε με μυστικο ..πολλοι θα τον παιζανε για παρτη της.
Την εχω δει απο κοντα και ξερω τι λεω.
Οσο για τον χαρακτηρα αστο..μακαρι πολλες πουτανες και μη να ηταν σαν αυτην. ;)
Αν λεω μαλακιες ας με διαψευσουν αυτοι που πρεπει. :sunglasses:
Και αν γουσταρει να γαμιετε με οποιον θελει και παλι δικαιωμα της νομιζω. :hi:
 

Επισκέπτης
δηλαδη εμεις που ειμαστε ασχημοι απαγορευεται να δειχνουμε το προσωπο μας ? και θα επρεπε να ντρεπομαστε ?
Θελω την συμπαρασταση απο ολους τους ασχημους γιατι εδω παιζει υπουλα το mystiko
Να μην ντρεπεσαι οχι, τουλαχιστον δεν το παιζεις θεος οπως το νουμερο η αλλη..
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.479
Κριτικές
53
Like
9.307
Πόντοι
25.786
δηλαδη εμεις που ειμαστε ασχημοι απαγορευεται να δειχνουμε το προσωπο μας ? και θα επρεπε να ντρεπομαστε ?
Θελω την συμπαρασταση απο ολους τους ασχημους γιατι εδω παιζει υπουλα το mystiko
Σκάσε να δούμε τη μάχη και θα σου στείλω τσιγάρα
 

astatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2014
Μηνύματα
9.888
Κριτικές
9
Like
896
Πόντοι
426
χαμοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
1.574
Like
2
Πόντοι
16
Ποτε εβγαλα κακια? τη πρωτη φορα που ειπες οτι κανω πο@τανιες μεσω πμ το προσπερασα και σου ειπα οτι δεν ειναι ετσι, το ξαναλες 2η φορα εχθες και δεν θα κατσω να το ανεχτω επειδη εισαι τρελη και θες ειδικη μεταχειρηση. Αποδειξη ειναι οτι δεν υπαρχει ανθρωπος π να μην εχεις τσακωθει εδω μεσα πλην 2-3 ατομα!
Οσο για το προσωπο μου φυσικα και δεν ντρεπομαι να το δειξω(το μισο τουλαχιστον) γιατι ειναι ωραιο και δεν ντρεπομαι ουτε προκαλω.
Εσυ νομιζεις οτι σε κραζουμε ,σε ξερουμε κ απο χθες μηπως? αν δεν εβριζες σαν το λιμενεργατη βαζω στοιχημα κανεις δεν θα σου μιλαγε.


ρε κοπελια μας δουλευεις τωρα??? χθες μια πλακα σου καναμε και τα πηρες...  δε σου ειπα για πουτ@#@νιες σου ειπα εχεις σουξε και εισαι κρυφη πληγη... για πλακα ομως και αρχισες της επιθεση.... και ρωταγες τον πουσι τι μηνυματα τ στελνα και τι λεγαμε...τι σε νοιαζει ?  ειδικη μεταχειρηση δε ζητησα απο κανεναν απλα ο χαραχτηρας μ ειναι πολυ ανοιχτος και οτι ειναι το λεω φορα παρτιδα .σε χαλασε?? ειλικρινα δε με νοιαζει...
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
569
Πόντοι
1.056
Εγώ μύστες είμαι μύστικο η με αλέκο όπως τον/την λένε τέλος πάντων

εσείς ?

place your bets please
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Το αν ειναι ομορφη η ζαβαρα πιστεψε με μυστικο ..πολλοι θα τον παιζανε για παρτη της.
Την εχω δει απο κοντα και ξερω τι λεω.
Οσο για τον χαρακτηρα αστο..μακαρι πολλες πουτανες και μη να ηταν σαν αυτην. ;)
Αν λεω μαλακιες ας με διαψευσουν αυτοι που πρεπει. :sunglasses:
Και αν γουσταρει να γαμιετε με οποιον θελει και παλι δικαιωμα της νομιζω. :hi:

ε στειλε καμια φωτο να τραβηξουμε μια στα γρηγορα
 
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
1.574
Like
2
Πόντοι
16
Το αν ειναι ομορφη η ζαβαρα πιστεψε με μυστικο ..πολλοι θα τον παιζανε για παρτη της.
Την εχω δει απο κοντα και ξερω τι λεω.
Οσο για τον χαρακτηρα αστο..μακαρι πολλες πουτανες και μη να ηταν σαν αυτην. ;)
Αν λεω μαλακιες ας με διαψευσουν αυτοι που πρεπει. :sunglasses:
Και αν γουσταρει να γαμιετε με οποιον θελει και παλι δικαιωμα της νομιζω. :hi:



μη λες τετοια ναρουτο θα χουμε αυτοκτονιες... ασε να νομιζει...η αγνοια ειναι ευτυχια ...και βολευει καποιους... ειμαι αυτη που ειμαι και σε οποιον αρεσω... το οτι κερδιζω τους ανθρωπους απο κοντα ειναι θεμα χαραχτηρα,,,το αν γινομε αντιπαθεις απο το πληκτρολογιο δεν με νοιαζει...
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
569
Πόντοι
1.056

Επισκέπτης
μη λες τετοια ναρουτο θα χουμε αυτοκτονιες... ασε να νομιζει...η αγνοια ειναι ευτυχια ...και βολευει καποιους... ειμαι αυτη που ειμαι και σε οποιον αρεσω... το οτι κερδιζω τους ανθρωπους απο κοντα ειναι θεμα χαραχτηρα,,,το αν γινομε αντιπαθεις απο το πληκτρολογιο δεν με νοιαζει...
αμα αρπαζεσαι ετσι και απο κοντα δεν υπαρχει περιπτωση να εχεις φιλες..
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Εγώ μύστες είμαι μύστικο η με αλέκο όπως τον/την λένε τέλος πάντων

εσείς ?

place your bets please

εγω εχω ξενερωσει ασχημα.
Ο μονος ασχημος εδω μεσα εγω ειμαι ρε τελικα ?
Ο ενας λεει την μια θεα και οτι θα τραβαμε μαλακια για παρτη της ,
η αλλη στελνει το μηνυμα με την καυλοφωνη και βαζει φωτος και ειναι μουναρα και αυτη οπως λεει.
κανενας/καμια ασχημη εδω μεσα παιζει να κανω εγω νταραβερι ?
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.166
Like
13.229
Πόντοι
2.606
εγω εχω ξενερωσει ασχημα.
Ο μονος ασχημος εδω μεσα εγω ειμαι ρε τελικα ?
Ο ενας λεει την μια θεα και οτι θα τραβαμε μαλακια για παρτη της ,
η αλλη στελνει το μηνυμα με την καυλοφωνη και βαζει φωτος και ειναι μουναρα και αυτη οπως λεει.
κανενας/καμια ασχημη εδω μεσα παιζει να κανω εγω νταραβερι ?
εχω κατι υποψην μου  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom