Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.959

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.479
Κριτικές
53
Like
9.307
Πόντοι
25.786
Κορίτσια μην ασχολείστε με μένα κάντε δουλεια σας
 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.071
Κριτικές
40
Like
23.153
Πόντοι
26.096
εγω εχω ξενερωσει ασχημα.
Ο μονος ασχημος εδω μεσα εγω ειμαι ρε τελικα ?
Ο ενας λεει την μια θεα και οτι θα τραβαμε μαλακια για παρτη της ,
η αλλη στελνει το μηνυμα με την καυλοφωνη και βαζει φωτος και ειναι μουναρα και αυτη οπως λεει.
κανενας/καμια ασχημη εδω μεσα παιζει να κανω εγω νταραβερι ?

Μην στεναχωρείσθε! Εμείς, στους παππούληδες, είμεθα τρισχειρότεροι...  :)
 
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
1.574
Like
2
Πόντοι
16
αμα αρπαζεσαι ετσι και απο κοντα δεν υπαρχει περιπτωση να εχεις φιλες..


φιλες οχι δεν θελω .. μια 2 καλες το πολυ ... ζηλειες ανταγωνισμος κτλ.. προτιμω την αντρικη παρεα ...ειναι πιο γνησια φιλια ... και δεν υπαρει ζηλεια και φθονος..θα μεγαλωσεις και θα μαθεις και συ...μου δινεις και συμβουλες τρομαρα σου....
 

Επισκέπτης
φιλες οχι δεν θελω .. μια 2 καλες το πολυ ... ζηλειες ανταγωνισμος κτλ.. προτιμω την αντρικη παρεα ...ειναι πιο γνησια φιλια ... και δεν υπαρει ζηλεια και φθονος..θα μεγαλωσεις και θα μαθεις και συ...μου δινεις και συμβουλες τρομαρα σου....
και να θες δεν μπορεις να εχεις με τετοιο χαρακτηρα που ειναι χειροτερος και απο μαλακα αντρα.
εγω θα μεγαλωσω,εσυ θα σκατογερασεις και παλι μονη θα εισσαι.
 

Επισκέπτης
δε μου λενε ...  βλεπω ...
δεν βλεπω να λενε εμενα κλωνο, αλλα κατι φημες λενε πως λογκαρεις και με αλλα ακκ! Λογικο μου φαινεται...τωρα μπορεις να ξεσπασεις σε ενα γυναικειο μελος φυσικα μιας κ ξερεις τι σε περιμενει αμα το κανεις σε αντρα...
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.166
Like
13.229
Πόντοι
2.606
στειλε πμ
α και πες της να εχει και τσιγαρα ετσι
τυπε πρεπει να χεις γερο στομαχι και να εισαι σκληροπυρηνικος χυστης γιατι δεν ειναι και οτι πιο ελκυστικο εχεις δει στην ζωη σου  :grin:
 
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
1.574
Like
2
Πόντοι
16
και να θες δεν μπορεις να εχεις με τετοιο χαρακτηρα που ειναι χειροτερος και απο μαλακα αντρα.
εγω θα μεγαλωσω,εσυ θα σκατογερασεις και παλι μονη θα εισσαι.


παλι επιθεση... με κολακευει ξερεις να λες τετοια γιατι εκτιθεσαι... μολις τωρα αποδεικνυεις γιατι δε θελω γυναικεια παρεα γιατι μολις δειτε μια να ειναι λιγο πιο πανω απο εσας σε χαραχτηρα σε εμφανιση κτλ πετατε φαρμακι... με τετοια νευρα κοριτσακι μαλλον εσυ θα σκατογερασεις... εγω αταραχη ειμαι...εσυ παρλαρεις και κατηγορεις κατι που δεν προκειτε να φτασεις...ΠΟΤΕ
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
λοιπον προτεινω να τα βρουμε ζαβαρα και μυστικο θα σας βγαλω για καφε να λυθουν ολα

κερναω
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
569
Πόντοι
1.056
παλι επιθεση... με κολακευει ξερεις να λες τετοια γιατι εκτιθεσαι... μολις τωρα αποδεικνυεις γιατι δε θελω γυναικεια παρεα γιατι μολις δειτε μια να ειναι λιγο πιο πανω απο εσας σε χαραχτηρα σε εμφανιση κτλ πετατε φαρμακι... με τετοια νευρα κοριτσακι μαλλον εσυ θα σκατογερασεις... εγω αταραχη ειμαι...εσυ παρλαρεις και κατηγορεις κατι που δεν προκειτε να φτασεις...ΠΟΤΕ

έχεις δει το μυστικο ζαβαρα ??????????????????????????


μουνιβαγονι πυρφορος ?  :fuck1:
 
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
1.574
Like
2
Πόντοι
16
δεν βλεπω να λενε εμενα κλωνο, αλλα κατι φημες λενε πως λογκαρεις και με αλλα ακκ! Λογικο μου φαινεται...τωρα μπορεις να ξεσπασεις σε ενα γυναικειο μελος φυσικα μιας κ ξερεις τι σε περιμενει αμα το κανεις σε αντρα...

αδιαφορω για το τι λενε...ας λενε ...
 

Επισκέπτης
παλι επιθεση... με κολακευει ξερεις να λες τετοια γιατι εκτιθεσαι... μολις τωρα αποδεικνυεις γιατι δε θελω γυναικεια παρεα γιατι μολις δειτε μια να ειναι λιγο πιο πανω απο εσας σε χαραχτηρα σε εμφανιση κτλ πετατε φαρμακι... με τετοια νευρα κοριτσακι μαλλον εσυ θα σκατογερασεις... εγω αταραχη ειμαι...εσυ παρλαρεις και κατηγορεις κατι που δεν προκειτε να φτασεις...ΠΟΤΕ
ουτε που θα ασχολιομουνα μαζι σου αν δεν εγραφες αυτα π εγραφες εχθες,τα πρωτα επιθετικα μνμτα ηταν δικα σου φυσικα οπως και καθε φορα. Ολοι το βλεπουμε οτι ψαχνεσαι μονιμως για διαδικτυακους καβγαδες,δεν το λεω μονο εγω. Μην ψαχνουμε τωρα με ποσους εχεις τσακωθει..φανταζομαι ομως ποση αναγκη το εχεις κ αυτο. τελος παντων επειδη και σε αυτο κουραστικη γινεσαι,και λες τα ιδια κ τ ιδια.κανε μου τη χαρη και μη με ξαναπαραθεσεις το επιπεδο σου φυσικα δεν θα το φτασω γιατι ειναι δυσκολο να πιασω τοσο πατο.
 
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
1.574
Like
2
Πόντοι
16
έχεις δει το μυστικο ζαβαρα ??????????????????????????


μουνιβαγονι πυρφορος ?  :fuck1:

θα επρεπε??? αυτη με λεει σκατοχαραχτηρα... εγω μια πλακα εκανα και εγινε τουρμπο..προφανως εψαχνε αφορμη
 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.071
Κριτικές
40
Like
23.153
Πόντοι
26.096
Ναι ολοι σε κραζουν εδω μεσα επειδη θαυμαζουν που εισαι 30 χρονων και στελνεις πμ στα ατομα που θεωρεις πιο ευκολα για να πουν οτι βγηκαν μαζι σου.
Αμ το αλλο????που βριζεις σαν λιμενεργατης..πως να μην το ζηλευουμε? θες να περνιεσαι και ωραια τρομαρα σου :2funny:

Και ο Αλέκος ο Δροσερός ο Α΄ έτσι κάνει και μετά χρησιμοποιεί και το skype και έρχεται εδώ και μας λέει ότι έχει σχέση.  :booty:
Να τα λέμε και αυτά! Να μην τα λέμε;  :think:
 
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
1.574
Like
2
Πόντοι
16
ουτε που θα ασχολιομουνα μαζι σου αν δεν εγραφες αυτα π εγραφες εχθες,τα πρωτα επιθετικα μνμτα ηταν δικα σου φυσικα οπως και καθε φορα. Ολοι το βλεπουμε οτι ψαχνεσαι μονιμως για διαδικτυακους καβγαδες,δεν το λεω μονο εγω. Μην ψαχνουμε τωρα με ποσους εχεις τσακωθει..φανταζομαι ομως ποση αναγκη το εχεις κ αυτο. τελος παντων επειδη και σε αυτο κουραστικη γινεσαι,και λες τα ιδια κ τ ιδια.κανε μου τη χαρη και μη με ξαναπαραθεσεις το επιπεδο σου φυσικα δεν θα το φτασω γιατι ειναι δυσκολο να πιασω τοσο πατο.


πατος εισαι απο μονη σου ..και σε παρακαλω τα κομπλεξ σου αλλου..ειπανε 2 -3 ατομα καλα λογια για μενα και λυσαξες....
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
δυνατη μαχη. σε γενικες γραμμες θα ελεγα ηρθε ισοπαλια με μπηχτες και απο τις 2 πλευρες
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
μυστικο ηρεμησε σε παρακαλω
ηρεμησε παιδι μου

αμα ηρεμησεις θα σου πω παμε για καφε να τα λυσουμε ολα

ζαβαρα το μυστικο θελει στοργη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom