Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 423 άτομα (0 μέλη και 423 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.959

Επισκέπτης
ετσι σε βολευει να λες... απο που το ξερουμε οτι εισαι γυναικα....??? εμενα με εχουν δει και 2 ατομα εσενα παλι κανεις...καμια σαβουρα θα σαι...εκει σε κοβω ... αλλα σε χαλαει που μιλαω χυμα και τσεκουρατα..κατι που εσυ δε προκειτε ποτε να καταφερεις.... αλεκο....
και ηχιτικο μηνυμα εχω αφησει και 2 φωτο εχω βαλει με γραμμενο το νικνειμ πανω μου!Οποτε το ποια ειναι μπαζο καλυτερα ας μην το σχολιασουμε. και η φωτο που βλεπεις διπλα ειναι ολοδικια μου,μη ζηλευεις αλλα γυναικα νουμερο εισαι λογικο....το εχω ξαναζησει αρκετες φορες :grin:

δεν μιλας χυμα, γελοια γινεσαι και ψυχακιας αμα δεν το εχεις παρει χαμπαρι
 
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
1.574
Like
2
Πόντοι
16
οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο


:o
:o
:o
:o
:o
:o
:o
:o
:o
:o
:o
:o
:o
:o
:o
:o
:o
:o
:o
:o



οχι ρε 19 χρονων μπαινει εδω να δει αν κουνανε οι βαρκες ξερω γω.... μας δουλευει αντε μην ανοιξω το στομα μου γιατι θα μετακομισει απο το νησι της..και θα παει αφρικη.... εχε χαρη που εχω σβησει τα μυνηματα της που εβριζε ολο το κοσμο εδω μεσα.. αηντε
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
569
Πόντοι
1.056
και ηχιτικο μηνυμα εχω αφησει και 2 φωτο εχω βαλει με γραμμενο το νικνειμ πανω μου!Οποτε το ποια ειναι μπαζο καλυτερα ας μην το σχολιασουμε. και η φωτο που βλεπεις διπλα ειναι ολοδικια μου,μη ζηλευεις αλλα γυναικα νουμερο εισαι λογικο....το εχω ξαναζησει αρκετες φορες :grin:

δεν μιλας χυμα, γελοια γινεσαι και ψυχακιας αμα δεν το εχεις παρει χαμπαρι

μυστικό

δείξε σπαρταριστή κλειτοριδοτσουτσούνα να τους αποστομώσεις ΟΛΟΥΣ  :sunglasses:
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
569
Πόντοι
1.056
μυστικό = αλεξ 71 ???

Αυτό λες δλδ ζαβαρα ?  :o
 
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
1.574
Like
2
Πόντοι
16
και ηχιτικο μηνυμα εχω αφησει και 2 φωτο εχω βαλει με γραμμενο το νικνειμ πανω μου!Οποτε το ποια ειναι μπαζο καλυτερα ας μην το σχολιασουμε. και η φωτο που βλεπεις διπλα ειναι ολοδικια μου,μη ζηλευεις αλλα γυναικα νουμερο εισαι λογικο....το εχω ξαναζησει αρκετες φορες :grin:

δεν μιλας χυμα, γελοια γινεσαι και ψυχακιας αμα δεν το εχεις παρει χαμπαρι

εβαλες δλδ τι μουτσουνα σου φατσα φορα εδω και κατ ταλλα εγω ειμαι η τρελη και αυτη που θελει σημασια απο ενα σαιτ???? εισαι τρελος φιλε..... και η φωτο ειναι ψευτικη..... δεν εισαι εσυ
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.479
Κριτικές
53
Like
9.307
Πόντοι
25.786
Ρε φιλε εισαι ψυχοπαθης σοβαρα στο λεω ,επειδη μου συστηθηκες ως γυναικα επρεπε εγω να σου δωσω το φβ μου? δεν ζητησες email..φβ ζητησες.
Επειδη εσυ μπηκες εδω με κ@υλες και ορεξεις να κανεις e-γνωριμιες δεν παει να πει πως ολοι εχουν αυτη τη διαθεση.Περα απο εδω ξερεις εχουμε και αλλη ζωη ..νομιζεις οτι τοσο ευκολα θα  δωσουμε φβ με τοσα στοιχεια μας εκει μεσα και φωτογραφιες σε ενα αγνωστο/η που μιλαμε στο μπουρδελα.κομ.
Επειτα
σταματα να γελιοποιησαι σε ενα σαητ, οταν μιλησαμε απο πμ μου ειπες να ''''τους δουλεψουμε''' οτι ταχα μου βγηκαμε για καφε και γνωριστηκαμε......... βαζω στοιχημα οτι το ιδιο κανεις και με τους υπολοιπους.
Εισαι 30 χρονων γαιδουρα και επειδη μ ριχνεις 11 χρονια νομιζεις οτι θα μου την πεις κιολας?
οπως λεει κ ο saint καποιος που οντως περναει καλα δεν εχει ανακγη να επειδειχτει σε ενα σαητ που αφορα πουτ@νες
και ουτε μια  'γυναικαρα' ψαχνεται για γνωριμιες απο ιστοτοπους κ ουτο καθεξης οταν εξω κανουν ουρες γι αυτην...απλα δεν το εχει αναγκη.


τα φιλια μου και την επομενη φορα που θα μ απαντησεις σε παρακαλω να εχεις παρει τα ψυχοφαρμακα σου :* :* :*
:fuck2:
 

Επισκέπτης
Τρελη για θυμησου οτι παντα εσυ μου εστελνες πρωτη, σου ειπα παρε τα ψυχοφαρμακα σου να ηρεμησεις λιγο ,μη τρεμεις καταρχας και μετα ελα να μας ξαναγραψεις και επιτελους να δουμε την σκατοφατσα σου... οπως ειπα και θα ξαναπω..στελνεις σε πμ να λεμε πως εχουμε βγει για καφεδακια :*
 

Επισκέπτης
εβαλες δλδ τι μουτσουνα σου φατσα φορα εδω και κατ ταλλα εγω ειμαι η τρελη και αυτη που θελει σημασια απο ενα σαιτ???? εισαι τρελος φιλε..... και η φωτο ειναι ψευτικη..... δεν εισαι εσυ
Δεν σε συμφερει να ειμαι εγω διοτι το ξερεις οτι ειμαι πολυ πιο ομορφη απο σενα και δεν εχω αναγκη να πηδηχτω απο εδω μεσα.
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
569
Πόντοι
1.056
Τρελη για θυμησου οτι παντα εσυ μου εστελνες πρωτη, σου ειπα παρε τα ψυχοφαρμακα σου να ηρεμησεις λιγο ,μη τρεμεις καταρχας και μετα ελα να μας ξαναγραψεις και επιτελους να δουμε την σκατοφατσα σου... οπως ειπα και θα ξαναπω..στελνεις σε πμ να λεμε πως εχουμε βγει για καφεδακια :*


καααααααααααλττττ   :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:


ο ζορεν μου ειπε οτι βγηκανε και δε θα μου ελεγε ψεματα  :grin:
 

Επισκέπτης
Βγηκαν και ενθουσιαστηκαν τοσο πολυ που μπηκαν αμεσως να ενημερωσουν τις ελλεηνιδες...!!!!  :grin:
 
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
1.574
Like
2
Πόντοι
16
Τρελη για θυμησου οτι παντα εσυ μου εστελνες πρωτη, σου ειπα παρε τα ψυχοφαρμακα σου να ηρεμησεις λιγο ,μη τρεμεις καταρχας και μετα ελα να μας ξαναγραψεις και επιτελους να δουμε την σκατοφατσα σου... οπως ειπα και θα ξαναπω..στελνεις σε πμ να λεμε πως εχουμε βγει για καφεδακια :*


ε και σιγα το κακο.. αυτο σε χαλασε εσενα...κατα πρωτον λες οτι στελνεις ηχητικα μυνηματα.... και φωτο σ... και κατα ταλλα εμενα κατηγορεις για διαφορα..μηπως τελικα δεν πετυχες το σκοπο σου και τα βαζεις μαζι μου..??ξαφνικα κανεις επιθεση χωρις λογο.. η μαλλον χωρις ιδιαιτερο λογο..λοιπον πες στον σαχλα που σε βαζει να μου τη λες οτι εγω δε μασαω.... και δε σε παιρνω σοβαρα...απαξιω... οσο για τα ψυχοφαρμακα ... βλεπουμε ποια παιρνει και παραπανω δοση... εσυ βριζεις και βγαζεις κακια... τη φατσα μου δε θα τη δεις ποτε εσυ ... εγω ομως μιας που βλεπω τη δικια σου εχω να πω... εισαι μετρια και πολυ ρετουσαρισμενη
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.479
Κριτικές
53
Like
9.307
Πόντοι
25.786
Κάποιος να κρατήσει το σκορ ρεεεεεεεε
 
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
1.574
Like
2
Πόντοι
16
Βγηκαν και ενθουσιαστηκαν τοσο πολυ που μπηκαν αμεσως να ενημερωσουν τις ελλεηνιδες...!!!!  :grin:


εσυ τι ζορι τραβας ...??? κανε και συ καμια τσαρκα δεν ειναι κακο...το να εισαι κοινωνικος ανθρωπος...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom