Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 90 άτομα (0 μέλη και 90 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.896
Like
12.906
Πόντοι
2.606
οχι δεν μ αρεσε την γνωρισα το προηγουμενο βραδυ μεθυσμενος , γιναμε φιλοι με βοηθησε σε πολλα (οχι με χρηματα) ειχε κλεισει ετσι μου πε τουλαχιστον σουιτα στον αστερα  η γκραντ ριζορτ δεν θυμαμαι για σκ αλλα δεν  πηγα
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.495
Πόντοι
10.686
Έχω να κάνω μια τοποθέτηση συνολική επί του ζητήματος,που ξεκίνησε μάλλον για αστείο πριν από επτά και πλέον χρόνια,έχει... πιάσει σε σελίδες το thread της βασικής αποστολής του site,και συνεχώς τροφοδοτείται με νέα post,άλλοτε επαναλαμβανόμενα κι άλλοτε με μικρές παραλλαγές από τον αρχικό τίτλο του thread:Όλα αυτά τα συζητάμε γιατί έχουμε... καεί με διαφορετικό τρόπο ο καθένας από κάποια ή κάποιες γυναίκες,και αναλύουμε με ατέρμονες συζητήσεις επί συζητήσεων το φαινόμενο ''Ελλεεινίδα''!Είμαι σίγουρος όμως ότι αν κάποιος από μας τύχει και βρει στο διάβα του μια τέτοια ''Ελλεεινίδα'',που θα του συγχρονίσει τις... ευαίσθητες χορδές με τις δικές της,θα τα ξεχάσει όλα και θα πέσει στα πόδια της να την παρακαλάει... Ζωή να’χουμε μετά από δέκα χρόνια,να κάνουμε απολογισμό πού  ήταν,τι έλεγε,και πού κατέληξε ο καθένας από μας...  :sunglasses:
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Προηγούμενη Κυριακή βράδυ με κάλεσε ένας φίλος εκεί και σηκώθηκα και έφυγα γρήγορα από την αηδία. Στη μέση της μεγάλης καινούριας πίστας χορού οι ανασφαλείς ναρκισίστριες. Στο τραπέζι ακριβώς απέναντι από την πίστα ήταν ένα ρεζεβέ πιθάρι για τραπέζι και κάθησε μια παρέα ντίβες ξανθιές. Μια που έμοιαζε σαν την Ε. Παπαδημητρίου τους έδιωχνε τον ένα πιρφόρο μετά τον άλλο -που πήγαιναν να τη ζητήσουν να χορέψουνε. Μέχρι που μπούκαραν οι γνωστοί αράπηδες που συχνάζουν σε αυτά τα μαγαζιά. Συνήθως ΔΕΝ ενοχλούν και κάθονται περιμετρικά. Αλλά δύο από αυτούς (ψηλότεροι από τους άλλους σαν αμερικάνοι μπασκεμπολίστες του ΝΒΑ) με θράσσος πήγαν κατευθείαν στο ψαχνό. Αυτές άλλο που δεν ήθελαν μαύρο κατράμι να επιδεικνύουν στα κοριτσόπουλα, τους ώμους τους χειμωνιάτικα  που ήταν παραγυμνασμένοι περισσότερο και από τους μπασκεμπολίστες. Και ενώ μιλούσε ο ένας δίμετρος με την ξαθιά αυτή τον γυρίζει στην ψύχρα να τον κάτσει στο σκαμπό , τον σβερκώνει κρεμιέται επάνω του και τον αρχίζει στα γλωσσόφιλλα η ξεκολιασμένη. Βέβαια μετά από λίγο έμεινε μόνη να ξεροκλαίγεται στις υπόλοιπες γιατί την παράτησε και έφυγε, μάλλον γιατί δεν του "έκατσε" εκείνη την ώρα μέσα στις τουαλέτες του μαγαζιού ή δεν πήγε μαζί του σε κοντινό ξενοδοχείο. Ο ψηλολέλεκας έκατσε σε παρέα με πατριώτισές του λατίνες σε άλλο τραπέζι και εγώ τις σιχάθηκα και τις υπόλοιπες εκεί μέσα και έφυγα...

   
ξάδερφος πήγαινε. Είναι ελάχιστα πιρφορος αλλά δεν χαλάει πότε λεφτά για πάρτι τους.εγω δεν πατάω πότε σε τέτοια μερη.τωρα για αυτό με τους μαύρους που λες είναι αίσχος. και να φανταστείς ότι σε κάποιες από αυτές κάποιος βλακας θα φορέσει δαχτυλίδι για να μπορέσει να μπει λίγο στο βρακάκι τους.εχω και εγώ μια 30αρα κοντη και κάτω του μετρίου οποία με κερναγε ακόμα και διακοπές για να την πηδαω και να τα έχω μαζί της αν ήθελα.αργοτερα θα ψάχνει και αυτή ένα βλακα που να τηρεί τα οικονομικά κριτηρια που γουστάρει για να κάνει σχέση μαζί του όταν πλέον δεν την παίρνει να το γλενταει αλλο.φιλαρακι τα ίδια με μια 30αρα.αυτη τον κερνάει και αυτη πάλι άσχημη είναι.τι να πει κανείς πλεον.ξερω απειρα παραδειγματα προδωσιας απο γυναικες στο κοντινο μου περιβαλον .μακρια από δαύτες
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Άντε γαμήσου μωρή τσουράπω,που θα σου πληρώσουμε και τα έξοδα.  :)
Θελεις να μου πεις δηλαδη, οτι αν εβγαινες μαζι της μετα απο ψηστήρι μηνών, θα την εβαζες να πληρωσει τα 12,50 ευρω απο τα 25 συνολικα του λογαριασμου.
Αυτο μου λες?
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.741
Like
1.426
Πόντοι
366
εγω καπου στα 25 γνωριζω φραγγατο μιλφ με παει οριζοντες λυκκαβητου και αρχιζει και παραγγελνει ολο τον καταλογο ειχε αφησει να εννοηθει οτι μου εκανε το τραπεζι ,ζητησε λογαριασμο ο σερβιτορος τον εφερε μπροστα μου σε δερματινη  θηκη και την εσμπρωξα με τα ακροδαχτυλα σιγα σιγα μπροστα της  :2funny:
το αρχιδι ο σερβιτορος, χαλαει τηω πιατσα...εκτος κι αν με τους τοσους πιρφορους που βλεπει, του χει γινει συνηθεια πλεον

νταξ, για να μαι ειλικρινης κι εγω εχω κερασει  :rolleyes:
 

crespo

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2009
Μηνύματα
498
Like
1
Πόντοι
1
αν καταλαβα 50 ητανε ο λογαριασμος και τις εδωσε τα μισα 25 δηλαδη, μεγαλη γυφτια οντως,εγω θα της εδινα τα 50 και θα εβγαζα αλλα 50 και θα της ελεγα και αυτα δικα σου αν μου κατσεις
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
αν καταλαβα 50 ητανε ο λογαριασμος και τις εδωσε τα μισα 25 δηλαδη, μεγαλη γυφτια οντως,εγω θα της εδινα τα 50 και θα εβγαζα αλλα 50 και θα της ελεγα και αυτα δικα σου αν μου κατσεις
Νατος ο αρχοντας  :rockon:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Πραγματικο περιστατικο.

Εχω βγει βραδυ για ποτο με μια πρωην.
Ερχεται λογαριασμος 16 ευρω.
Πάει να ανοιξει πορτοφολι, της πιανω το χερι και της λεω "ασε τα αστεια" και αφηνω 20αρικο.

Της λεω παμε να φυγουμε.
Μου λεει εχεις 4 ευρω ρεστα...
Της λεω το ξερω, τα αφηνω πουρμπουαρ.
Γουρλωνει τα ματια "4 ευρω στα 16"???????? Δεν μου τα εδινες εμενα καλυτερα???"

σε πέρασε για χαζο
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Σε όσα ραντεβού βγήκα με αλλοδαπές των Δυτικών χωρών, το θεωρούν ντροπή/υποτιμητικό να πληρώνει εξολοκλήρου ο άντρας. Το θεωρούν επίσης αναχρονιστικό (old fashioned).
Οι κουτοπόνηρες συμπατριώτισσές μας όμως, seldom go Dutch. Αλλά η ισότητά τους ισχύει όταν και όπως τις καβλώσει.

Και μιας και μιλάμε για ελλεϊνίδες, ακόμα απορώ με την πουτανιά τους, που προ δεκαετίας αφού έκανα μόνο τσάτινγκ με μια καρακαργιόλα με την οποία ποτέ δεν βγήκαμε ραντεβού μαζί, μου έκλεισε blind date με μια όχι και τόσο φίλη της κατά τα λεγόμενά της λέγοντάς της "γνωρίζω ένα καλό παιδί, και να βρεθείτε" κτλ κτλ.... Άνδρας θα το έκανε ποτέ σε φίλο του, να τον στείλει να συναντήσει ένα παντάξενο άτομο;
Η πλάκα ήταν που με κολλητό μου φίλο τις πετύχαμε μετά απο δίμηνο σε κινηματογράφο, αλλά τις έγραψα κανονικά.

Όσο για τους Αφρικανούς συνανθρώπους μας, έχουν μεγάλη πέραση σε ξανθές. Όπου δεις μουνάρα και ξανθιά ειδικά στο νησάκι της αψόφητης κωλόγριας και των κολλεγίων ομοφυλοφίλων, ψάξε κάπου εκεί γύρω για τον dark knight.... He's watching back at you.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom