Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Ελάχιστες είναι έτσι στο Ελλαδιστάν τύπε.Στην γενιά την δική μας,αν δεν κερνούσες ήσουν ο γύφτος και όχι μόνο δεν πήδαγες,αλλά δεν σε πηδούσαν κιόλας.
το αστείο της υπόθεσης είναι ότι αυτές που σου ζητάνε κεράσματα και στο παίζουν ιστορία εδω.στην αφρικη και σε άλλες χώρες που πάνε για διακοπές οι άντρες τις γαμανε απλα με ενα I wanna fuck your boody.και μιλαμε για οποιοδήποτε αντρα.παχυσαρκο η  βρωμιαρη κτλπ.οι γυναίκες θέλουν τον τρόπο τους για να γαμηθουν αναλογως που βρίσκονται :grin: :sunglasses: ο ναι. οι γυναίκες μισουνε τους λιγουριδες στα σίγουρα αρκεί να μην είναι από τη χώρα τους :s&m_3:
 

Morgan_F

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
426
Like
687
Πόντοι
81
Μια και το θεμα ειναι για τις ελληνιδες ( ελλεινιδες  :cheesy: ) πραγματι παρατηρω στη ζωη μου παρα πολλους νεους αντρες να μην μπορουν να βρουν γυναικα και να καταληγουν μονοι
. Θυμαμαι καποτε ενας θειος μου εμεινε ανυπαντρος  και ηταν γεγονος . Τωρα ειναι παρα πολλοι. Μα παρα πολλοι. Γιατι ρε γαμωτο ; Τοσα νεα παιδια.. :-
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Μια και το θεμα ειναι για τις ελληνιδες ( ελλεινιδες  :cheesy: ) πραγματι παρατηρω στη ζωη μου παρα πολλους νεους αντρες να μην μπορουν να βρουν γυναικα και να καταληγουν μονοι
. Θυμαμαι καποτε ενας θειος μου εμεινε ανυπαντρος  και ηταν γεγονος . Τωρα ειναι παρα πολλοι. Μα παρα πολλοι. Γιατι ρε γαμωτο ; Τοσα νεα παιδια.. :-

ε γιατι ρε φιλε δεν υπάρχει συνενοηση για αυτο. Αμα την άλλη την έχουν κακομάθει και την έχουν μεγαλώσει συμφωνα με τα παλια κριτηρια ειναι λογικο πλεον η κατασταση έχει αλλαξει υπάρχει αγωνας δρομου καταρχην στα επαγγελματικα και δεν μπορει ο καθενας να τρωει τη μιση του μέρα για να προσπαθει να ριξει την γκομενα πρέπει να υπάρχει μια κατανοηση και απο τις 2 πλευρές. Ε οταν βλέπεις στο φβ ποστ του στυλ "Ο ιδανικος άντρας θα τρέξει να σε βρει οπου και αν εισαι μονο για να σου πει καληνυχτα" και αλλες τετοιες μλκιες ε λογικο.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
"Ο ιδανικος άντρας θα τρέξει να σε βρει οπου και αν εισαι μονο για να σου πει καληνυχτα" και αλλες τετοιες μλκιες ε λογικο.
:2funny: :2funny:
''κλαιω'' με τετοιες μαλακιες....
μαθετε μπαλιτσα απο Μπολντυ. :referee: :referee:
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
607
Πόντοι
3.015
Εντομεταξυ βλεπω οτι πολλοι κλαιγονται οτι για να γαμησεις ελληνιδα πρεπει οπωσδηποτε να εισαι  τουμπανο, λεφτας και να εχεις πορσε  :jerking: , αλλιως δεν εχεις στον ηλιο μοιρα.  :jerking:
Εντωμεταξυ αυτοι που λενε τετοιες μαλακιες και φεραρι να ειχαν παλι δε θα γαμαγανε  :2funny:

Σιγουρα βοηθανε αυτα, αλλα το σημαντικοτερο ειναι να το εχεις με τις γυναικες... 8 στους 10 Ελληνες ειναι απελπισμενοι απ την αγαμια και οι γυναικες τους απελπισμενους, τα λιγουρια και τους αγαμητους τους μυριζουν απο χιλιομετρα. η απελπισια βρωμαει.  :-  Και εκει φυσικα το εχασες το παιχνιδι.

Αν εισαι ανετος, εχεις αυτοπεποιθηση, το χεις λιγο με το μπλα μπλα και την παπατζα, ξερεις να καυλαντιζεις, εισαι καθαρος και σχετικα εμφανισημος και προπαντων ΔΕΝ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΛΙΓΟΥΡΗΣ, τοτε εχεις παρα πολυ καλες πιθανοτητες να γαμησεις πολλες γυναικες. Βεβαια ειναι σημαντικο να κοιτας και γυναικες της κατηγοριας σου... Ξερω πολλους καθυστερημενους που ειναι για τον πουτσο εμφανισιακα και πανε και κυνηγανε μουναρες  :2funny: :2funny: :2funny: :jerking: :jerking: :jerking:, τρωνε το ακυρο και μετα βριζουν τις ελληνιδες  :jerking: :jerking: :jerking:




[size=10pt][size=16pt]Αραξε στα κυβικα σου που λεει και ο μυστης ο πορνοφιλοσοφος. Για την ακριβεια, πρεπει να κοιτας και λιγο πιο κατω απ τα κυβικα σου καθως με τοσο [/size][/size]συντριπτικο ποσοστο πιρφοριας, απελπισιας και αγαμιας στην Ελλαδα, λογικο ειναι οι γυναικες να την εχουν ακουσει λιγο... Αλλα οπως  λεω συνεχεια, τα σκουπιδια οι ξεφτυλισμενοι οι πιρφοροι φταινε που τις καναν ετσι, οχι οι ιδιες  ;)





Να αυτά ακούνε οι βρωμιάρες οι  ελλεεινίδες, και την έχουν δει οτι έπιασαν τον Πάππα από τ' αρχίδια και οτι είναι οι κυβερνήτες του σύμπαντος.


Που είναι η εποχή  του '80 όπου σε βλέπαν να είσαι και κάθε φορά και με άλλη τουρίστρια μουνάρα  :fuck2:  :tits2: :tits2: :zfuck: :tits:   στο Σύνταγμα ή τα νησιά και λυσσάγανε από τον φθόνο και τους έκανες την ψυχολογία λιώμα.  Τώρα οι μέτριες και τα μπάζα γεμίσανε τις ατζέντες τους με τηλ. από ορδές αγάμητων που ικετεύουν σα σκυλάκια κανίς γιατί τους απαγορεύει το κουρμπέτι εκεί έξω να δουν κάτι καλύτερο.  Φάγανε την επόμενη μεγάλη ήττα τους οι ελλεεινίδες το '90 με τις πρώτες Σοβιετικές που το έσκασαν από την χώρα τους. Απίστευτες κουκλάρες με υποχρεωτικά από τον κομμουνισμό πτυχία από Ανώτατες Σχολές με πλούσια μόρφωση και ευγένεια και τρόπους (από σπίτι) που αποκλείεται να βρείς στις σημερινές ελλεεινίδες. Και τότε έκαναν πάλι τις βρωμιές τους να τις διώξουν από το "κοπάδι" τους εμάς τα πρόβατα   (ευτυχώς κάποιοι ξύπνιοι πρόλαβαν και τις κράτησαν κοντά τους στη χώρα μας, και οι υπολοιπες επέστρεψαν πισω), για να παίζουν ΜΟΝΕΣ του μπάλλα ανενόχλητες και να προσπαθούν να κάνουν Ό,ΤΙ ΤΟΥΣ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ...  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:


Ας μείνουν και λίγοι που σε πείσμα των καιρών κυνηγούν θεογκόμενες να τις ξεσκίζουν και μετά να τους παρακαλάνε  :kneel: με αναφιλητά να μη τις παρατήσουν μόνες. :erection:


V for Vendetta...

 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.496
Πόντοι
10.686
Το επόμενο ιστορικό βήμα ποιό να΄ναι άραγε;Εισαγωγή από άλλες δεινοπαθούσες περιοχές,πχ από Μέση Ανατολή ή Β.Αφρική,ή να ξαποστείλουμε τις δικές μας να βρούνε την τύχη τους έξω,με αφορμή και την οικονομική κρίση;  :think:
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
607
Πόντοι
3.015
Το επόμενο ιστορικό βήμα ποιό να΄ναι άραγε;Εισαγωγή από άλλες δεινοπαθούσες περιοχές,πχ από Μέση Ανατολή ή Β.Αφρική,ή να ξαποστείλουμε τις δικές μας να βρούνε την τύχη τους έξω,με αφορμή και την οικονομική κρίση;  :think:


Σωστός ...  :2funny: :2funny: :2funny: :rockon:
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
Να αυτά ακούνε οι βρωμιάρες οι  ελλεεινίδες, και την έχουν δει οτι έπιασαν τον Πάππα από τ' αρχίδια και οτι είναι οι κυβερνήτες του σύμπαντος.


Που είναι η εποχή  του '80 όπου σε βλέπαν να είσαι και κάθε φορά και με άλλη τουρίστρια μουνάρα  :fuck2:  :tits2: :tits2: :zfuck: :tits:   στο Σύνταγμα ή τα νησιά και λυσσάγανε από τον φθόνο και τους έκανες την ψυχολογία λιώμα.  Τώρα οι μέτριες και τα μπάζα γεμίσανε τις ατζέντες τους με τηλ. από ορδές αγάμητων που ικετεύουν σα σκυλάκια κανίς γιατί τους απαγορεύει το κουρμπέτι εκεί έξω να δουν κάτι καλύτερο.  Φάγανε την επόμενη μεγάλη ήττα τους οι ελλεεινίδες το '90 με τις πρώτες Σοβιετικές που το έσκασαν από την χώρα τους. Απίστευτες κουκλάρες με υποχρεωτικά από τον κομμουνισμό πτυχία από Ανώτατες Σχολές με πλούσια μόρφωση και ευγένεια και τρόπους (από σπίτι) που αποκλείεται να βρείς στις σημερινές ελλεεινίδες. Και τότε έκαναν πάλι τις βρωμιές τους να τις διώξουν από το "κοπάδι" τους εμάς τα πρόβατα   (ευτυχώς κάποιοι ξύπνιοι πρόλαβαν και τις κράτησαν κοντά τους στη χώρα μας, και οι υπολοιπες επέστρεψαν πισω), για να παίζουν ΜΟΝΕΣ του μπάλλα ανενόχλητες και να προσπαθούν να κάνουν Ό,ΤΙ ΤΟΥΣ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ...  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:


Ας μείνουν και λίγοι που σε πείσμα των καιρών κυνηγούν θεογκόμενες να τις ξεσκίζουν και μετά να τους παρακαλάνε  :kneel: με αναφιλητά να μη τις παρατήσουν μόνες. :erection:


V for Vendetta...
Ετσι οπως τα λες.Γνωστη μου με αμετρητους θαυμαστες στο ιντερνετ επιδοξους πιρφορους αγαπουληδες,ετυχε και το εφερε η κουβεντα και μου ειπε,ξερεις μιλαω και με εναν αραβα βαθυπλουτο.Μακαρι να μου επεφτε τετοια τυχη να ξενοιαζα.Δεν εχει σημασια τι ειναι αυτος,αρκει τι αυτοκινητο εχει και τι μπορει να της προσφερει.Πλειστηριασμος δηλαδη.Δε ψεγω τη κοπελα,απλως γελαω με το χαλι των αγαμητων γελοιων που τη πολιορκουν επι ωρες στο ιντερνετ.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ετσι οπως τα λες.Γνωστη μου με αμετρητους θαυμαστες στο ιντερνετ επιδοξους πιρφορους αγαπουληδες,ετυχε και το εφερε η κουβεντα και μου ειπε,ξερεις μιλαω και με εναν αραβα βαθυπλουτο.Μακαρι να μου επεφτε τετοια τυχη να ξενοιαζα.Δεν εχει σημασια τι ειναι αυτος,αρκει τι αυτοκινητο εχει και τι μπορει να της προσφερει.Πλειστηριασμος δηλαδη.Δε ψεγω τη κοπελα,απλως γελαω με το χαλι των αγαμητων γελοιων που τη πολιορκουν επι ωρες στο ιντερνετ.

χαχαχα αφου δεν τους κοβει. Θυμαμαι με ειχε κανει add μια τέτοια στο άκυρο. Εκανε και εναν αλλο γνωστο μου εγω την εκανα accept και δεν ασχοληθηκα αλλο περιμενα να έρθει να μου μιλησει μια μέρα σκέφτηκα βεβαια να την ρωτησω πως και με εκανε τελικα δεν μπηκα να την ρωτησω μετά την ξέχασα τελειως μέχρι που με εέσβησε μονο εμενα βεβαια οχι τον αλλον που της έκανε λαικ συνεχεια  :2funny:

γελοιες
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
Ετσι οπως τα λες.Γνωστη μου με αμετρητους θαυμαστες στο ιντερνετ επιδοξους πιρφορους αγαπουληδες,ετυχε και το εφερε η κουβεντα και μου ειπε,ξερεις μιλαω και με εναν αραβα βαθυπλουτο.Μακαρι να μου επεφτε τετοια τυχη να ξενοιαζα.Δεν εχει σημασια τι ειναι αυτος,αρκει τι αυτοκινητο εχει και τι μπορει να της προσφερει.Πλειστηριασμος δηλαδη.Δε ψεγω τη κοπελα,απλως γελαω με το χαλι των αγαμητων γελοιων που τη πολιορκουν επι ωρες στο ιντερνετ.

αυτες ανηκουν στην κατηγορια των ιεροδουλων ....

το δινουν επι καποιας τιμης.....
προσπαθωντας πετυχουν την μεγαλυτερη παντα ...

ελαχιστες οι καλες κοπελες πλεον  ......
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
αυτες ανηκουν στην κατηγορια των ιεροδουλων ....

το δινουν επι καποιας τιμης.....
προσπαθωντας πετυχουν την μεγαλυτερη παντα ...

ελαχιστες οι καλες κοπελες πλεον  ......

ζουμε και σε περιεργη νοοτροπια στην Ελλαδα. Οταν υπάρχει τέτοια ευνοικη μεταχειριση στις γυναικες σε δουλειες εξοδους ραντεβου κλαμπ κτλπ εεεε που να αλλαξεις μετα τη κατασταση? εισαι ενας και ειναι πολλοι

συνηθως ο καθενας θα κοιταξει μετα την παρτη του σε ατομικο επιπεδο για να πετυχει αυτο που θελει.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
χαχαχα αφου δεν τους κοβει. Θυμαμαι με ειχε κανει add μια τέτοια στο άκυρο. Εκανε και εναν αλλο γνωστο μου εγω την εκανα accept και δεν ασχοληθηκα αλλο περιμενα να έρθει να μου μιλησει μια μέρα σκέφτηκα βεβαια να την ρωτησω πως και με εκανε τελικα δεν μπηκα να την ρωτησω μετά την ξέχασα τελειως μέχρι που με εέσβησε μονο εμενα βεβαια οχι τον αλλον που της έκανε λαικ συνεχεια  :2funny:

γελοιες
:2funny:..δεν υπάρχουν λέμε
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
ζουμε και σε περιεργη νοοτροπια στην Ελλαδα. Οταν υπάρχει τέτοια ευνοικη μεταχειριση στις γυναικες σε δουλειες εξοδους ραντεβου κλαμπ κτλπ εεεε που να αλλαξεις μετα τη κατασταση? εισαι ενας και ειναι πολλοι

συνηθως ο καθενας θα κοιταξει μετα την παρτη του σε ατομικο επιπεδο για να πετυχει αυτο που θελει.

μπα πλεον οι γενιες των ανδρων που ειναι μεχρι 40 ετων εχουν την νοοτροπια οτι δεν γινεται βγουνε με μια γυναικα και να επιφορτιστουν εκεινοι μονομερος τα εξοδα ...

οι γενιες των ανδρων ανω των 40 εξακολουθουν να στηριζουν τις παλιες νοοτροπιες που ο αντρας πρεπει να ειναι αντρας και τα σχετικα ατοπα επιχειρηματα τους που τρεφουν τις ανωτερω καταστασεις ...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
:2funny:..δεν υπάρχουν λέμε

Το σκέφτηκα να της στειλω ενα πμ μετα να της πω τωρα εσυ τι με εκανες διαγραφη? επειδη δεν ασχοληθηκα ποτε μαζι σου? αλλα λεω ασε γιατι θα με περάσει για τρελο ουτως ή αλλως δεν την ξέρω δεν με ξέρει.

Και αμα θές λαικ.... να σου κάνουν ξεκινα και εσυ. Βρες μια φωτο που σου αρέσει στον αλλον και καντου αυτες κάθονται και περιμένουν να τους κάνεις μονο εσυ. Ρε αι στο διαολο
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
χαχαχα αφου δεν τους κοβει. Θυμαμαι με ειχε κανει add μια τέτοια στο άκυρο. Εκανε και εναν αλλο γνωστο μου εγω την εκανα accept και δεν ασχοληθηκα αλλο περιμενα να έρθει να μου μιλησει μια μέρα σκέφτηκα βεβαια να την ρωτησω πως και με εκανε τελικα δεν μπηκα να την ρωτησω μετά την ξέχασα τελειως μέχρι που με εέσβησε μονο εμενα βεβαια οχι τον αλλον που της έκανε λαικ συνεχεια  :2funny:

γελοιες
Ε,θα ηθελε να αυξησει το κυκλο της η κοπελα για να χει να λεει.Εσυ ορθα επραξες.Ο φιλος σπυ ομως με τι σκεπτικο δεχτηκε να συμμετασχει στο παιγνιο της κοπελας;Τι κερδησε;Εννοω τη πηδηξε τουλαχιστον;Αυτο για μενα θα ηταν πραγματι ενα κερδος.Ουτε κατα διανοια.Αρα φερθηκε σαν γελοιος.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
μπα πλεον οι γενιες των ανδρων που ειναι μεχρι 40 ετων εχουν την νοοτροπια οτι δεν γινεται βγουνε με μια γυναικα και να επιφορτιστουν εκεινοι μονομερος τα εξοδα ...

οι γενιες των ανδρων ανω των 40 εξακολουθουν να στηριζουν τις παλιες νοοτροπιες που ο αντρας πρεπει να ειναι αντρας και τα σχετικα ατοπα επιχειρηματα τους που τρεφουν τις ανωτερω καταστασεις ...

Ναι ο αντρας πρεπει να ειναι άντρας επειδη ο τελευταιος υπάλληλος έπαιρνε 1500 ευρω το μηνα και ειχε σπιτι που ειχε βρει απο τους γονεις του  :2funny: :2funny: αμα ειναι ετσι κερνάω και εγω αλλα υπάρχουν και αλες υποχρεώσεις η αλλη πρεπει να καταλαβαινει. Το να κερνάει μονο ο άντρας ειναι εκμετάλευση την οποια εγω δεν δεχομαι. Δεν δεχομαι να κάνω συνεχεια το μαλακα για να πδηξω.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ε,θα ηθελε να αυξησει το κυκλο της η κοπελα για να χει να λεει.Εσυ ορθα επραξες.Ο φιλος σπυ ομως με τι σκεπτικο δεχτηκε να συμμετασχει στο παιγνιο της κοπελας;Τι κερδησε;Εννοω τη πηδηξε τουλαχιστον;Αυτο για μενα θα ηταν πραγματι ενα κερδος.Ουτε κατα διανοια.Αρα φερθηκε σαν γελοιος.

Ο συγκεκριμενος φιλος μου κοιμαται ορθιος και τον έχω κραξει αρκετες φορές. Αλλα αμα δεν καταλαβαινει ο άλλος εσυ θα τον αλλαξεις? στο τελος θα τσακωθειτε κιολας. Θα καταλαβει με το καιρο.

Φυσικα και δεν κερδισε τιποτα γιατι ποιος κερδιζει με το να κάνει λαικ σε άσχετες μωρε? ξέρεις εσυ κανεναν?  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom