Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Ξερετε πολλες που θα ελεγαν οχι στο σακι ρουβα η στον μπεκαμ..το 99.9 ναι θα ελεγε
 

Επισκέπτης
οι περισσοτερες γκομενες δεχονται απλα απλα εχουν ακριβοτερη τιμη απο τις δηλωμενες

Για 500-1000 ευρώ δεν θα δεχόταν καμία. Για τι τιμή μιλάς? Για 10.000 ευρώ ας πούμε? Ε με τόσα λεφτά κι εγώ μπορεί να έδινα τον κώλο μου ρε φίλε!  :rockon:
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Για 500-1000 ευρώ δεν θα δεχόταν καμία. Για τι τιμή μιλάς? Για 10.000 ευρώ ας πούμε? Ε με τόσα λεφτά κι εγώ μπορεί να έδινα τον κώλο μου ρε φίλε!  :rockon:
δεν χρειαζονται ουτε πεντακοσια ευρω πολλες φορες πλεον στην εποχη μας.ολες πουλιουνται και ολες αγοραζονται με τη καταλληλη τιμη η οποια ειναι πολυ ακριβοτερη απο των δηλωμενων
 

Επισκέπτης
δεν χρειαζονται ουτε πεντακοσια ευρω πολλες φορες πλεον στην εποχη μας.ολες πουλιουνται και ολες αγοραζονται με τη καταλληλη τιμη η οποια ειναι πολυ ακριβοτερη απο των δηλωμενων

Φίλε λες μαλακίες. Βρες μια γκόμενα τυχαία στο δρόμο και πες της να τη γαμήσεις με 1000 ευρώ. Καμία δεν θα δεχτεί.  :sunglasses:
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Αυτο που ονομαζετε εσεις σαγηνη εγω το ονομαζω διακριτικο υπερκοστολογιμενο μπουρδελο της κοινωνιας
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Φίλε λες μαλακίες. Βρες μια γκόμενα τυχαία στο δρόμο και πες της να τη γαμήσεις με 1000 ευρώ. Καμία δεν θα δεχτεί.  :sunglasses:
εισαι αθωος πικερ.εχω γνωρισει πολλους τυπους με φραγκα και εχω δει πως τσουρλωνουν τον κωλαρινο τους οι γκομενες για να τις πηδηξουν
 

Επισκέπτης
εισαι αθωος πικερ.εχω γνωρισει πολλους τυπους με φραγκα και εχω δει πως τσουρλωνουν τον κωλαρινο τους οι γκομενες για να τις πηδηξουν

Επειδή πρώτα ξέρουν ποιοι είναι αυτοί που θέλουν να τις γαμήσουν και επειδή κυρίως έλκονται από το status, όχι τόσο από τα λεφτά. Οι πουτάνες γαμιούνται έναντι χρημάτων αδιαφορώντας για το ποιος είναι αυτός που τους τα προσφέρει και αδιαφορώντας για τη σύναψη σχέσης πέρα από το σεξ. Σου το ξαναλέω φίλε, τα έχεις πολύ μπερδεμένα.  :-*
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Επειδή πρώτα ξέρουν ποιοι είναι αυτοί που θέλουν να τις γαμήσουν και επειδή κυρίως έλκονται από το status, όχι τόσο από τα λεφτά. Οι πουτάνες γαμιούνται έναντι χρημάτων αδιαφορώντας για το ποιος είναι αυτός που τους τα προσφέρει και αδιαφορώντας για τη σύναψη σχέσης πέρα από το σεξ. Σου το ξαναλέω φίλε, τα έχεις πολύ μπερδεμένα.  :-*
εχεις δει αντρα διχως χρηματα να εχει υψηλο στατους..αρα παλι καταληγουμε οτι ειναι πολυ ακριβοτερες απο τις αδηλωτες
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Οι γυναικες ελκονται απο το χρημα και την εξουσια που τους προσφερει αυτο στη ζωη τους ανεξαρτητα αν τα εχει ενα ατομο που ειμαι ο τζακ ο μαχαιροβγαλτης
 

Επισκέπτης
Φίλε απλά λες μαλακίες. Η πουτάνα γαμιέται ξεκάθαρα για τα λεφτά θέτοντας από πριν την ταρίφα της στον πελάτη και συνήθως γαμιέται χωρίς να κάνει ιδιαίτερες διακρίσεις, αρκεί κάποιος να έχει να της δώσει τα λεφτά που ζητά. Γι' αυτό και την γουστάρουμε πολύ.  :sunglasses:  Αυτό που λες είναι κάτι διαφορετικό. Η φύση της γυναίκας είναι να έλκεται από το κύρος και το χρήμα του άντρα και να προσεγγίζει για σχέση άντρες με έντονα αυτά τα χαρακτηριστικά. Αυτό δεν σημαίνει ότι όλες είναι πουτάνες. Η πουτάνα εκδίδεται με συγκεκριμένη τιμή και γαμιέται σχεδόν με οποιονδήποτε έχει να την πληρώσει. Οι γκόμενες για τις οποίες μιλάς συνήθως βολεύονται με ΕΝΑΝ άντρα με κύρος και λεφτά. Δυστυχώς ΔΕΝ είναι όλες πουτάνες αν και θα το θέλαμε πολύ.  :sunglasses:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
chris33 αφου σε τάπωσε και ο Picker βάψου μπλε και πηδα στην θάλασσα  :2funny: :2funny:
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Οντως δεν  ειναι πουτανες.οι πουτανες ξερεις απο πριν ποσο θα σου στοιχησουν. η πουτανα γουσταρει να γαμιεται με τον πελατη γιατι και αυτος εχει χρημα αρα και πιθανοτατα στατους.τρωει αλφα πουτσες και γουσταρει δηλαδη απλα πολλυ φθηνοτερα απο την αδηλωτη
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Και δέχονται να τις γαμήσεις χωρίς να ξέρουν για σένα το παραμικρό.  :thumbsup:
αυτο δεν ειναι γαμησι ρε πικερ,σορυ κιολας.ειναι λιγο πιο προχωρημενο απο την μαλακια.
να χωνεις το καυλι σου για ενα 5λεπτο σε μια που σε βριζει απο μεσα της.
ενταξει αναγκαιο κακο για καποιους,αλλα μην το θεοποιειτε κιολας.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
ξερουν οτι εχεις τα λευτα αρα και πιθανοτατα εξουσια.ξερουν οτι εισαι ικανος για πολλα
το πακιστανι δηλαδη που σου πλενει τα τζαμια,και με τα λεφτα που μαζευει παει και γαμαει στα μπουρδελα τις ιδιες που πας και εσυ,
εχει λεφτα και εξουσια; :2funny:
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Οσο ξερεις οτι δεν σε βριζει μια αδηλωτη αλλο τοσο ξερεις και για την δηλωμενη φιλε master
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
οσο παει αυτο το τοπικ βυθιζεται στην ψυχεδελεια  *P *P

 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
το πακιστανι δηλαδη που σου πλενει τα τζαμια,και με τα λεφτα που μαζευει παει και γαμαει στα μπουρδελα τις ιδιες που πας και εσυ,
εχει λεφτα και εξουσια; :2funny:
ξεχασες ενα βασικο παραγοντα.οτι ειναι πολυοργασμικες και καβλωνουν σχεδον με τα παντα.ολες σχεδον οι πουτσες στα ματια τους ειναι αλφοπουτσες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom