Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (11 μέλη και 27 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Thank you madoka.  :-*


Η θεωρία του chris33 έχει αρκετά κοινά με το νόμο του Picker. υμφωνούμε ότι είναι μάταιο μια ζωή να τρέχεις πίσω από το μουνί δίνοντάς του αξία. Συμφωνούμε επίσης ότι οι γυναίκες έχουν πολύ λιγότερες σεξουαλικές ορμές από τους άντρες, πράγμα που εκμεταλλεύονται.

Διαφωνούμε στο ότι οι πουτάνες είναι πολυοργασμικές. Εγώ θεωρώ ότι ούτε οι πουτάνες - εκτός εξαιρέσεων - έχουν πολλές καύλες, απλά κάθονται να γαμηθούν για τα λεφτά. Εμάς όμως δεν πρέπει να μας νοιάζει αν οι πουτάνες το γουστάρουν ή όχι αλλά το ότι ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΝΑ ΓΑΜΗΘΟΥΝ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙΣ. Διαφωνούμε επίσης στο ότι αν μας παρακαλέσει μια γκόμενα για σεξ εμείς πρέπει να αρνηθούμε. Σίγουρα δεν παρακαλάμε καμία αλλά όταν μας παρακαλάνε εκείνες φυσικά και δεχόμαστε να τις γαμήσουμε!

Συμπέρασμα: chris33 τα πας καλά αλλά πρέπει να βελτιώσεις κάποιες λεπτομέρειες.  :grin:
διαφωνω στο οτι δεν χρειαζεται να προσπαθησεις.ενα 20ευρω δεν βγαινει και ευκολα στις μερες μας.τωρα για το θεμα τις πολυοργασμιας ισως και να κανω λαθος.ισως να επεισα τον ευαυτο μου επειδη με εξιταρει αυτη η σκεψη αλλα δεν πιστευω οτι ισχυει αυτο.απλα πιστευω οτι σπανια βιολοργασμικα κινιτρα της γυναικας εκφραζονται στον επαγγελματικο προσανατολισμο της
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
madoka και λοιποι ο chris33 ειναι τρολλ.  :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
μεγαλε τιποτα δεν ειναι οπως μοιαζει και σιγουρα δεν ειμαι τρολ

ρε τυπε πριν 2 μηνες αλλα μας έλεγες ομως και συγκεκριμενα εμενα τωρα γιατι κανεις την παπια? το 90% των συζητησεων σου ειναι γιατι δεν σου καθονται οι γκομενες τι κομπλεξ ειναι αυτο?  :S να το προσεξεις εχεις μεγαλο θεμα.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
ρε τυπε πριν 2 μηνες αλλα μας έλεγες ομως και συγκεκριμενα εμενα τωρα γιατι κανεις την παπια? το 90% των συζητησεων σου ειναι γιατι δεν σου καθονται οι γκομενες τι κομπλεξ ειναι αυτο?  :S να το προσεξεις εχεις μεγαλο θεμα
μεγαλε δεν εχω θεμα.το προβλημα το εχουν οι γυναικες που ειναι φιλοχρηματες και ασεξουαλικες.οσοι περισσοτεροι μαθουν την αληθεια τοσο λιγοτερα θυματα θα εχουμε
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
μεγαλε δεν εχω θεμα.το προβλημα το εχουν οι γυναικες που ειναι φιλοχρηματες και ασεξουαλικες.οσοι περισσοτεροι μαθουν την αληθεια τοσο λιγοτερα θυματα θα εχουμε

Δεν ειναι αληθεια αυτο προπαγανδα ειναι  :P

και στην τελικη δεν γινεται να μαθουμε την αληθεια απο καποιον που δεν εχει γκομενα αρα δεν ξερει να ριχνει γκομενες
και γενικα δεν ειχες πολλες εμπειριες στην ζωη του... αρα δεν ξερει. Απλη λογικη για να μην γραφεις αδικα , δεν σου απαντανε κιολας οπως βλεπεις.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Και επειδη στο αλλο θρεντ εκανες το κινεζακι ας το δουμε και εδω για να μην νομιζεις οτι ξέφυγες

το οτι πιανεις κουβεντα με μια κοπελα που σου ειναι αγνωστη δειχνει οτι δεν φοβασαι να εκτεθεις και αυτο δειχνει οτι δεν εισαι υπεροπτης..εγω το παραδεχομαι οτι ειμαι υπεροπτης και ψευτοπερηφανος...μακαρι να ειχα την τολμη να χωθω σε τοσες κοπελες που εδειχναν ενδιαφερον...τοσες ευκαιριες περασανε μεσα απο τα χερια μου και δεν γραπωσα καμια

:grin:
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Και επειδη στο αλλο θρεντ εκανες το κινεζακι ας το δουμε και εδω για να μην νομιζεις οτι ξέφυγες

:grin:
ναι ειχα τοσες ευκαιριες οταν ειχα λευτα μεγαλε και δεν τις αρπαξα.ναι ρε φιλε τις αφησα να περασουν γιατι δεν γουσταρο να πληρωνω καμια σαν πορνη πολυτελειας.δεν γουσταρω να τις πηγαινω στα μπουζουκια για να μου καθονται
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ναι ειχα τοσες ευκαιριες οταν ειχα λευτα μεγαλε και δεν τις αρπαξα.ναι ρε φιλε τις αφησα να περασουν γιατι δεν γουσταρο να πληρωνω καμια σαν πορνη πολυτελειας.δεν γουσταρω να τις πηγαινω στα μπουζουκια για να μου καθονται

χχαχαχα εισαι ενας πολυ μεγαλος ψεύτης. Γιατι αυτο με τα λεφτα δεν το ειχες γραψει τοτε. Τελοςπαντων θα σου προτεινα για να μην το κουραζουμε αδικα να επισκεφτεις εναν ψυχολογο. Είσαι άρρωστος. Φιλικα. Οσο το αφηνεις ειναι εις βαρος σου.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
ναι ειχα τοσες ευκαιριες οταν ειχα λευτα μεγαλε και δεν τις αρπαξα.ναι ρε φιλε τις αφησα να περασουν γιατι δεν γουσταρο να πληρωνω καμια σαν πορνη πολυτελειας.δεν γουσταρω να τις πηγαινω στα μπουζουκια για να μου καθονται
ποσο χρονων εισαι ρε παιχτη;
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
χχαχαχα εισαι ενας πολυ μεγαλος ψεύτης. Γιατι αυτο με τα λεφτα δεν το ειχες γραψει τοτε. Τελοςπαντων θα σου προτεινα για να μην το κουραζουμε αδικα να επισκεφτεις εναν ψυχολογο. Είσαι άρρωστος. Φιλικα. Οσο το αφηνεις ειναι εις βαρος σου.
αυτη ειναι η αποψη σου και μονο και οχι η πραγματικοτητα.
 

Επισκέπτης
διαφωνω στο οτι δεν χρειαζεται να προσπαθησεις.ενα 20ευρω δεν βγαινει και ευκολα στις μερες μας.τωρα για το θεμα τις πολυοργασμιας ισως και να κανω λαθος.ισως να επεισα τον ευαυτο μου επειδη με εξιταρει αυτη η σκεψη αλλα δεν πιστευω οτι ισχυει αυτο.απλα πιστευω οτι σπανια βιολοργασμικα κινιτρα της γυναικας εκφραζονται στον επαγγελματικο προσανατολισμο της

Φίλε κάνεις λάθος για την πολυοργασμία των ιερόδουλων. Και βέβαια κάνεις λάθος όταν λες ότι επειδή πρέπει να προσπαθήσεις να βγάλεις το 20-άρικο, αυτό σημαίνει ότι πρέπει να προσπαθήσεις για να γαμήσεις την πουτάνα. Τι λογική είναι αυτή? Πήγαινε σε μία γκόμενα έξω και πες της: "Έχω ένα 20-άρικο, θες να σε γαμήσω?" Πιστεύεις ότι θα σου κάτσει? Άρα μη συγκρίνουμε ανόμοια πράγματα. Καμία προσπάθεια δεν χρειάζεται για να γαμήσεις πουτάνα. Το μόνο που χρειάζεται είναι να έχεις 10 ή 20 ευρώ. Γι' αυτό και τις αγαπάμε!  :sunglasses:
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Φίλε κάνεις λάθος για την πολυοργασμία των ιερόδουλων. Και βέβαια κάνεις λάθος όταν λες ότι επειδή πρέπει να προσπαθήσεις να βγάλεις το 20-άρικο, αυτό σημαίνει ότι πρέπει να προσπαθήσεις και να γαμήσεις την πουτάνα. Τι λογική είναι αυτή? Πήγαινε σε μία γκόμενα έξω και πες της: "Έχω ένα 20-άρικο, θες να σε γαμήσω?" Πιστεύεις ότι θα σου κάτσει? Άρα μη συγκρίνουμε ανόμοια πράγματα. Καμία προσπάθεια δεν χρειάζεται για να γαμήσεις πουτάνα. Το μόνο που χρειάζεται είναι να έχεις 10 ή 20 ευρώ. Γι' αυτό και τις αγαπάμε!  :sunglasses:
λαθος τα εχεις φιλε.η προσπαθεια εχει προυπαρξει και το 20ευρω ειναι το αντικρισμα αυτης.το οτι δεν θα σου κατσει για ενα 20ευρω δειχνει ποσο ακριβοτερες ειναι οι αδηλωτες.οσο για την πολυοργασμια δεν πιστευω οτι κανω λαθος αν και ολα ειναι πιθανα
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.935
Κριτικές
8
Like
1.742
Πόντοι
216
Παντού συμβαίνουν αυτά όχι μόνο στις δικές μας , δεν έχει κανείς ακούσει Offspring ???





 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Tσακωνονται Πικερ και chris33 για γυναικες και για το ποιος απο τους 2 έχει λάθος

αααααχαχαχαχαχαχαχχα κορυφαιες στιγμες.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
ο ριγκορμορτις με τον μεμοσαν λειπουν για να συμπληρωθει το καρε.
 

Επισκέπτης
λαθος τα εχεις φιλε.η προσπαθεια εχει προυπαρξει και το 20ευρω ειναι το αντικρισμα αυτης.το οτι δεν θα σου κατσει για ενα 20ευρω δειχνει ποσο ακριβοτερες ειναι οι αδηλωτες.οσο για την πολυοργασμια δεν πιστευω οτι κανω λαθος αν και ολα ειναι πιθανα

Φίλε συγκεντρώσου και διάβασε το νόμο του Picker γιατί, αν και κάπου δείχνεις να το πηγαίνεις καλά, τελικά μάλλον τα έχεις χαμένα. Οι περισσότερες γκόμενες δεν δέχονται να το κάνουν με οποιονδήποτε έναντι χρηματικής αμοιβής. Αυτή είναι η αλήθεια και όχι ότι είναι ακριβότερες από τις πουτάνες. Εμάς μας αρέσουν οι πουτάνες ακριβώς γιατί δέχονται να το κάνουν με λεφτά χωρίς να νιώθουν προσβεβλημένες. Αυτά που λες είναι χαζομάρες.  :sunglasses:
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Φίλε συγκεντρώσου και διάβασε το νόμο του Picker γιατί, αν και κάπου δείχνεις να το πηγαίνεις καλά, τελικά μάλλον τα έχεις χαμένα. Οι περισσότερες γκόμενες δεν δέχονται να το κάνουν με οποιονδήποτε έναντι χρηματικής αμοιβής. Αυτή είναι η αλήθεια και όχι ότι είναι ακριβότερες από τις πουτάνες. Εμάς μας αρέσουν οι πουτάνες ακριβώς γιατί δέχονται να το κάνουν με λεφτά χωρίς να νιώθουν προσβεβλημένες. Αυτά που λες είναι χαζομάρες.  :sunglasses:
οι περισσοτερες γκομενες δεχονται απλα απλα εχουν ακριβοτερη τιμη απο τις δηλωμενες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom