Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 88 άτομα (6 μέλη και 82 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
αυτό το πράγμα δεν υπάρχει και ούτε είναι δυνατόν να υπάρξει.

σίγουρα όχι στα ξεπετακτήρια Φυλής/Μεταξουργείου.

απλώς για να ακριβολογούμε και να μην παπαρολογούμε αενάως.
φιλε μου εισαι λαθος.τα μικρα ποσοστα των πολυοργασμικων γυναικων εχουν προσανατολιστει προς την πορνεια και εχουν κανει το χομπι τους επαγγελμα.αυτες οι γυναικες εχουν πολλες φορες υπερφυσικες ικανοτητες οργασμου..δεν τις συγκρινω με τις καθημερινες γυναικες
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
τώρα το οτι οι γυναίκες δεν έχουν τις καθημερινές ή σχεδόν καθημερινές κάβλες που έχουμε εμείς  και οτι η εγκράτεια τους τις δίνει την δυνατότητα να εκμεταλλεύονται ως πόρνες ή μη πόρνες την δική μας ανάγκη είναι αλήθεια.

αλλά και αυτό δεν θα πρέπει να οδηγεί σε υπεραπλουστεύσεις και διαστροφικά μισογυνικά συμπεράσματα.
δεν ειδα πουθενα κανενα μισογυνισμο..απλα τον ρεαλισμο εκφραζω
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
τώρα το οτι οι γυναίκες δεν έχουν τις καθημερινές ή σχεδόν καθημερινές κάβλες που έχουμε εμείς  και οτι η εγκράτεια τους τις δίνει την δυνατότητα να εκμεταλλεύονται ως πόρνες ή μη πόρνες την δική μας ανάγκη είναι αλήθεια.

αλλά και αυτό δεν θα πρέπει να οδηγεί σε υπεραπλουστεύσεις και διαστροφικά μισογυνικά συμπεράσματα.
οι περισσοτεροι μισογυνιδες συνηθως γαμανε εκτως μπουρδελου και δεν πληρωνουν κιολας.οι γυναικες ακομα και σε φαση οιστρου εχουν ελαχιστες ορμες εως καθολου.οι γυναικες ειναι βιολογικα ακαβλες.το οτι οι γυναικες ειναι εγκρατεις δειχνει επισης ποσο ακαβλες ειναι
 

agoraios2013

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2013
Μηνύματα
201
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
1
 Eαν η γυναίκα (Ελληνίδα ή ξένη ) σε γουστάρει με χίλια  γίνεται χαλί και την πατάς, κάνει θυσίες για σένα. Σε σέβεται σε εκτιμάει και ας της φέρεσαι με το χειρότερο τρόπο.  Άν της είσαι αδιάφορος, θα φερθεί άσχημα. Το ίδιο ισχύει και για τους άνδρες.
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
φιλε μου εισαι λαθος.τα μικρα ποσοστα των πολυοργασμικων γυναικων εχουν προσανατολιστει προς την πορνεια και εχουν κανει το χομπι τους επαγγελμα.αυτες οι γυναικες εχουν πολλες φορες υπερφυσικες ικανοτητες οργασμου..δεν τις συγκρινω με τις καθημερινες γυναικες

"Οτονούμ οτονούμ" τουρκική φράση που λέει η φουκαριάρα η μάνα μου για τον ισχυρογνώμονα άνθρωπο.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
τώρα το οτι οι γυναίκες δεν έχουν τις καθημερινές ή σχεδόν καθημερινές κάβλες που έχουμε εμείς  και οτι η εγκράτεια τους τις δίνει την δυνατότητα να εκμεταλλεύονται ως πόρνες ή μη πόρνες την δική μας ανάγκη είναι αλήθεια.

είχα διαβάσει μια έρευνα που έλεγε ότι η γυναίκα μπορεί να αντέξει αρκετά χρόνια χωρίς σέξ, μάλιστα μεγάλο μέρος των γυναικών έχουν αποχή από σεξ για αρκετά χρόνια, κυρίως από τα 27-28 και άνω.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
"Οτονούμ οτονούμ" τουρκική φράση που λέει η φουκαριάρα η μάνα μου για τον ισχυρογνώμονα άνθρωπο.
οταν εχω δικιο για κατι και ειμαι σιγουρος δεν κανω πισω..ο μονος τροπος να κανω πισω ειναι να δω επειχειρηματα που να κλονισουν την πραγματικοτητα του μυαλου μου και αυτα δεν τα ειδα
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
είχα διαβάσει μια έρευνα που έλεγε ότι η γυναίκα μπορεί να αντέξει αρκετά χρόνια χωρίς σέξ, μάλιστα μεγάλο μέρος των γυναικών έχουν αποχή από σεξ για αρκετά χρόνια, κυρίως από τα 27-28 και άνω.
ο λογος που αντεχουν ειναι οτι ειναι σχεδον ακαβλες..αρκει να πω πως ξερω πολλες που ξεπερασανε την δεκαετια
 

Επισκέπτης
οι γυναικες ακομα και σε φαση οιστρου εχουν ελαχιστες ορμες εως καθολου.

Ἰσοδύναμος πρότασις: Ὅλα τὰ αὐτοκίνητα εἶναι ἀργὰ καὶ βαρετά.

Austin_Cambridge_Sedan.jpg


URL]]
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
είχα διαβάσει μια έρευνα που έλεγε ότι η γυναίκα μπορεί να αντέξει αρκετά χρόνια χωρίς σέξ, μάλιστα μεγάλο μέρος των γυναικών έχουν αποχή από σεξ για αρκετά χρόνια, κυρίως από τα 27-28 και άνω.

22χρονο πουτανάκι Γερμανιδάκι σε μπουρδέλο του Βερολίνου κατά την συζητησούλα μετά το τέλος της πράξης (εκεί είναι χαλαρά τα πράγματα, τσατσάδες δεν χτυπάνε την πόρτα και υπάρχει χρόνος για κουβεντούλα με το κορίτσι) μου λέει με την αφοπλιστική ειλικρίνεια αλλά και εργασιακή εντιμότητα που μόνο μία Γερμανίδα πουτάνα μπορεί να σου προσφέρει:

- "Εγώ μπορώ να κάτσω χωρίς σεξ και έξι μήνες, εσείς οι άνδρες έχετε Samenstau (συμφόρηση σπέρματος), εδώ μέσα όλα για εσάς (εενοούσε τους άνδρες) γίνονται.

Η γυναίκα βέβαια θα καβλώσει όταν θα βρει τον άνδρα που θέλει με βάση τα κριτήρια που έχει η ίδια, απλά αυτό δεν γίνεται μηχανηστικά αυτόματα και απρόσωπα όπως σε εμάς. Και θα γίνει στα πλαίσια μίας συνέρευσης με συγκεκριμένο άνδρα, με συγκεκριμένα προκαταρκτικά κλπ κλπ.

Στην πουτάνα αυτό γίνεται μία στο εκατομμύριο, πρέπει να δέσουν ΠΟΛΛΑ πράγματα και σίγουρα όχι σε συνευρέσεις αλλεπάλληλες των 10 λεπτών.

άντε όλα αυτά να τα εξηγήσεις στον προλαλήσαντα ομότιμο καθηγητή Γυναικολογίας που ξεσκίζει πολυοργασμικές πουτάνες για την πλάκα του.
 

Επισκέπτης
Η γυναίκα βέβαια θα καβλώσει όταν θα βρει τον άνδρα που θέλει με βάση τα κριτήρια που έχει η ίδια, απλά αυτό δεν γίνεται μηχανηστικά αυτόματα και απρόσωπα όπως σε εμάς.

Αὐτὰ τὰ λέγουσιν αἱ σύζυγοι ἤ αἱ ἐρωμέναι ἡμῶν διὰ νὰ μὴν ἀνησυχῶμεν διὰ τὴν ἀρετὴν των.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
22χρονο πουτανάκι Γερμανιδάκι σε μπουρδέλο του Βερολίνου κατά την συζητησούλα μετά το τέλος της πράξης (εκεί είναι χαλαρά τα πράγματα, τσατσάδες δεν χτυπάνε την πόρτα και υπάρχει χρόνος για κουβεντούλα με το κορίτσι) μου λέει με την αφοπλιστική ειλικρίνεια αλλά και εργασιακή εντιμότητα που μόνο μία Γερμανίδα πουτάνα μπορεί να σου προσφέρει:

- "Εγώ μπορώ να κάτσω χωρίς σεξ και έξι μήνες, εσείς οι άνδρες έχετε Samenstau (συμφόρηση σπέρματος), εδώ μέσα όλα για εσάς (εενοούσε τους άνδρες) γίνονται.

Η γυναίκα βέβαια θα καβλώσει όταν θα βρει τον άνδρα που θέλει με βάση τα κριτήρια που έχει η ίδια, απλά αυτό δεν γίνεται μηχανηστικά αυτόματα και απρόσωπα όπως σε εμάς. Και θα γίνει στα πλαίσια μίας συνέρευσης με συγκεκριμένο άνδρα, με συγκεκριμένα προκαταρκτικά κλπ κλπ.

Στην πουτάνα αυτό γίνεται μία στο εκατομμύριο, πρέπει να δέσουν ΠΟΛΛΑ πράγματα και σίγουρα όχι σε συνευρέσεις αλλεπάλληλες των 10 λεπτών.

άντε όλα αυτά να τα εξηγήσεις στον προλαλήσαντα ομότιμο καθηγητή Γυναικολογίας που ξεσκίζει πολυοργασμικές πουτάνες για την πλάκα του.
η συγκεκριμενη πορνη ισων να ελεγε και ψεματα στον ιδιο της τον εαυτο.πολλες πορνες εχουν ενοχες για τη σεξουαλικοτιτα τους και ντρεπονται να την εκφρασουν ειδικοτερα σε ενα ξενο ανθρωπο.ο αντρας παθαινει ονειρωξη οποτε αυτο που λες δεν ισχυει..ισως θα επρεπε να ψαξουμε αλλους βιολογικους λογους για τη σεξουαλοκη διαφοροποιηση των φυλων
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Και θα προσέθετα ότι όσο πιο φθηνό το μπουρδελάκι, τόσο πιο πολύ γουστάρουν το επάγγελμά τους!
Μια ματιά στις κριτικές του Μεταξουργείου, αρκεί για να πειστεί ο καθένας  :2funny:
δεν μπορει να ξερεις πως τις φερθηκε ο αλλος μεσα στο δωματιο..πολλοι δεν ενδιαφερονται καν να τις φερουν σε οργασμο.υπαρχουν και αλλοι λογοι που μπορουν να εξηγησουν την κατασταση με τις κριτικες αλλα αυτο ειναι σε αλλο επεισοδιο
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Τα πράγματα είναι απλά...Ο άντρας, είτε άσχημος είτε ωραίος, μαζεύει χοντρά σε τακτά χρονικά διαστήματα, πράγμα που δεν ισχύει με τις γυναίκες.
Πρέπει λοιπόν να ξεφορτώσει, γι' αυτό την πέφτει συνέχεια και παίζει και παχιές αν δεν του κάτσει κάτι, κάτι που επίσης δεν ισχύει για τις γυναίκες  :sunglasses:
αρα συμφωνεις μαζι μου οτι οι γυναικες ειναι βιολογικα ακαβλες
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Αρα αυτο που πρεπει να κανουμε ολοι ειναι να προσανατολιστουμε στις πορνες οι οποιες ειναι απο τις λιγες πραγματικα γυναικες που γουσταρουν το σεξ.κατανοω οτι υπαρχει και ενα μικρο ποσοστο ισως 3% που μπορει να το κανει καθαρα για επαγγελματικους λογους αλλα δεν το ανεφερα γιατι το θεωρησα ασημαντο.εξαιρεση στο κανονα που λεμε
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
απολαυστικοί οι πιο πάνω διάλογοι.  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom