Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66

Συνημμένα

  • Γουρουνι_μπατσος.jpg
    Γουρουνι_μπατσος.jpg
    20 KB · Εμφανίσεις: 20

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
χαχαχαχα οχι ρε φιλε τι ειναι αυτο????

Ελα  ρε μαs τρομαξε..........Γραφειο  ηθελε να σου δειξει

ΠΑΣ ΜΗ ΜΠΟΛΝΤΟΤΥΠΟΣ βαρβαρος  :sunglasses:

Καλα, αυτο δεν με πολυνοιαζει.......
Σχετικα με ταs γυναικαs.......εχει κατακτησειs  ηηηηηηηηη  /??
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Έτσι είναι ρε τύπε, όπως τα λες. Όλοι αυτοί που κυκλοφορούν με γκόμενες στο Μπουρνάζι, στον Κορυδαλλό και στο Ίλιον κάνει μπαμ ότι ξεχειλίζουν από λεφτά και εξουσία... Και αυτοί που βλέπεις με τα σαξόραλλα και τα 206 σίγουρα τις ξαδέρφες τους βγάζουν βόλτα...
δεν μπορω να ξερω αν κανουν σεξ μαζι τους..παντως αν κανουν σημαινει οτι τις πληρωνουν με καποιο τροπο για να τους το δινουν..καμια δεν το δινει τσαμπα γιατι δεν παιρνει τιποτα απο το σκετο σεξ
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ελα  ρε μαs τρομαξε..........Γραφειο  ηθελε να σου δειξει

Καλα, αυτο δεν με πολυνοιαζει.......
Σχετικα με ταs γυναικαs.......εχει κατακτησειs  ηηηηηηηηη   /??

χαχαχαχαχα περισσοτερο με τρομαζει αμα δεν εχει και δευτερο γραφειο για τα ποδια χαχαχα

με τις γυναικες φιλε ενταξει το προσπαθω βασικα εχω κανει πολλες φιλες σιγα σιγα εχω αποκτησει γνωστες
ενταξει δεν εχω γαμησει καποια βεβαια μην λεω και ψεμματα αλλα οσο εισαι κοντα τους ολο και καποια στιγμη κατι μπορεις
να εκμεταλευτεις. Οσο σε κρατανε κοντα τους ολα καλά. Κινουμαι με το πλανο που εχουμε πει εδω και καιρο απο παρεούλες
η μια φερνει την αλλη κτλπ.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
χαχαχαχαχα περισσοτερο με τρομαζει αμα δεν εχει και δευτερο γραφειο για τα ποδια χαχαχα

με τις γυναικες φιλε ενταξει το προσπαθω βασικα εχω κανει πολλες φιλες σιγα σιγα εχω αποκτησει γνωστες
ενταξει δεν εχω γαμησει καποια βεβαια μην λεω και ψεμματα αλλα οσο εισαι κοντα τους ολο και καποια στιγμη κατι μπορεις
να εκμεταλευτεις. Οσο σε κρατανε κοντα τους ολα καλά. Κινουμαι με το πλανο που εχουμε πει εδω και καιρο απο παρεούλες
η μια φερνει την αλλη κτλπ.
σατανικος οπως παντα..εισαι προτυπο για μενα :rockon:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
χαχαχαχαχα περισσοτερο με τρομαζει αμα δεν εχει και δευτερο γραφειο για τα ποδια χαχαχα

με τις γυναικες φιλε ενταξει το προσπαθω βασικα εχω κανει πολλες φιλες σιγα σιγα εχω αποκτησει γνωστες
ενταξει δεν εχω γαμησει καποια βεβαια μην λεω και ψεμματα αλλα οσο εισαι κοντα τους ολο και καποια στιγμη κατι μπορεις
να εκμεταλευτεις. Οσο σε κρατανε κοντα τους ολα καλά. Κινουμαι με το πλανο που εχουμε πει εδω και καιρο απο παρεούλες
η μια φερνει την αλλη κτλπ.

Τωρα η στολη θα βοηθησει....Ειναι πιασαρικο πραμα

Για τα ποδια υπαρχει εκεινο το ποδομακτρο...σαν σκαμνακι ειναι
Εγω  εχω στη δουλεια
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Τωρα η στολη θα βοηθησει....Ειναι πιασαρικο πραμα

Για τα ποδια υπαρχει εκεινο το ποδομακτρο...σαν σκαμνακι ειναι
Εγω  εχω στη δουλεια

Καλα κατσε να βγουν τα αποτελεσματα ρε συ δεν ξερω δεν ειναι ευκολο εγραψα μεν καλα αλλα μπορει να έχει βυσματα παντως το 2011 ο τελευταιος ειχε μπει με συνολικο βαθμο 65 στα 100 δηλαδη 13 εγω ειμαι πανω απο αυτο οπως τα εχω υπολογισει.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Καλα κατσε να βγουν τα αποτελεσματα ρε συ δεν ξερω δεν ειναι ευκολο εγραψα μεν καλα αλλα μπορει να έχει βυσματα παντως το 2011 ο τελευταιος ειχε μπει με συνολικο βαθμο 65 στα 100 δηλαδη 13 εγω ειμαι πανω απο αυτο οπως τα εχω υπολογισει.

Θα μπειs......Το ευχομαι ολοψυχα.....Να αρχισει να φουσκωνει κι η δεξια τσεπη...........Η  αλλη η αριστερη ειναι μονιμα σηκωμενη απ την καβλα, αλλα δεν τηs δινω σημασια  :grin:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Θα μπειs......Το ευχομαι ολοψυχα.....Να αρχισει να φουσκωνει κι η δεξια τσεπη...........Η  αλλη η αριστερη ειναι μονιμα σηκωμενη απ την καβλα, αλλα δεν τηs δινω σημασια  :grin:

Ε ναι ρε φιλε δεν αντεχεται τωρα χωρις χρηματα και εναν αξιοπρεπη μισθο βασικα. Να μπορεις να κινηθεις λιγο

σε ευχαριστω για τις ευχες σου.

 

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Like
10
Πόντοι
16
χαχαχαχαχα περισσοτερο με τρομαζει αμα δεν εχει και δευτερο γραφειο για τα ποδια χαχαχα

με τις γυναικες φιλε ενταξει το προσπαθω βασικα εχω κανει πολλες φιλες σιγα σιγα εχω αποκτησει γνωστες
ενταξει δεν εχω γαμησει καποια βεβαια μην λεω και ψεμματα αλλα οσο εισαι κοντα τους ολο και καποια στιγμη κατι μπορεις
να εκμεταλευτεις. Οσο σε κρατανε κοντα τους ολα καλά. Κινουμαι με το πλανο που εχουμε πει εδω και καιρο απο παρεούλες
η μια φερνει την αλλη κτλπ.

Για τις φίλες απόλυτα σωστός, είναι τρελή καβάτζα και γκομενοπαγίδα αν το χειριστείς σωστά. Αλλά πρόσεχε μην σε εκμεταλλευτούν. Καμιά φορά οι "φίλες" δαγκώνουν χειρότερα και από γκόμενες. Να την λογαριάζεις φίλη σου, όταν περνάτε κάποιο χρόνο μαζί, πληρώνει ΕΚΕΙΝΗ τα δικά της και έχεις πάει και στο σπίτι της.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Για τις φίλες απόλυτα σωστός, είναι τρελή καβάτζα και γκομενοπαγίδα αν το χειριστείς σωστά. Αλλά πρόσεχε μην σε εκμεταλλευτούν. Καμιά φορά οι "φίλες" δαγκώνουν χειρότερα και από γκόμενες. Να την λογαριάζεις φίλη σου, όταν περνάτε κάποιο χρόνο μαζί, πληρώνει ΕΚΕΙΝΗ τα δικά της και έχεις πάει και στο σπίτι της.

Εννοουνται αυτα ρε φιλε. Γιατι να με εκμεταλευτει? για να γεμισω απωθημενα μετα και να τσακωθουμε? μπα δεν εχει τετοια καλη φιλια = δεν αισθανεται κανεις ριγμενος για μενα. Ποτε δεν εχω κερασει φιλη μου εξω παρα μονο στο σπιτι μου... και επισης ενταξει αν ειναι απο το δρομο μου περναω και την παιρνω αλλιως οχι. Και επισης βλεπω και ποιες δουλευουν. Πχ αν η αλλη δουλευει και εγω ειμαι ανεργος δεν εχει εξυπηρετηση.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.475
Πόντοι
8.006
Καλα κατσε να βγουν τα αποτελεσματα ρε συ δεν ξερω δεν ειναι ευκολο εγραψα μεν καλα αλλα μπορει να έχει βυσματα παντως το 2011 ο τελευταιος ειχε μπει με συνολικο βαθμο 65 στα 100 δηλαδη 13 εγω ειμαι πανω απο αυτο οπως τα εχω υπολογισει.
Kαλη επιτυχια και απο μενα φίλε :rockon:
 

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Like
10
Πόντοι
16
Εννοουνται αυτα ρε φιλε. Γιατι να με εκμεταλευτει? για να γεμισω απωθημενα μετα και να τσακωθουμε? μπα δεν εχει τετοια καλη φιλια = δεν αισθανεται κανεις ριγμενος για μενα. Ποτε δεν εχω κερασει φιλη μου εξω παρα μονο στο σπιτι μου... και επισης ενταξει αν ειναι απο το δρομο μου περναω και την παιρνω αλλιως οχι. Και επισης βλεπω και ποιες δουλευουν. Πχ αν η αλλη δουλευει και εγω ειμαι ανεργος δεν εχει εξυπηρετηση.

Δεν ξέρεις τι άνθρωποι κυκλοφορούν. Είχα βγει με μια φίλη μου και με κάποιον που τη γούσταρε. Επέμενε να κεράσει και μένα χωρίς να με ξέρει και παρά τις επίμονες αντιρρήσεις μου μόνο και μόνο γιατί ήμουνα στην παρέα της γκόμενας! Φυσικά εννοείται ότι τελικά δεν του 'κατσε  :2funny:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Τις Ελληνίδες τις έχουν πάρει χαμπάρι και στο εξωτερικό οτι είναι ψηλομύτες.Εδώ το παράδειγμα ενός Βέλγου που παρ'ό,τι επισκέφτηκε τη Σκιάθο για μια βδομάδα δε γάμησε τίποτα.Σημειωτέον γούσταρε τις Ελληνίδες και ήρθε για αυτό το λόγο.


Ιδού η γνώμη του για τις Ελληνίδες και τα καμάκια.

"Approaching is very, very hard due to a very closed social circle setting, mixed groups and attitude of the girls. Greek girls are treated as princesses by the guys (who are very macho and to be honest act very beta/stupid arround girls), hence they act as princesses. They are generally arrogant and very distant."(οι Ελληνίδες δηλαδή την έχουν δει πριγκιπέσσες επειδή τις ανεβάζουν οι μουνόδουλοι Ελληνες).

Ιδού και η γνώμη του για το καμάκι εν Ελλάδι.

"To be honest, in 6 days i did not see A SINGLE approach succeeding by guys in clubs, nor did i see a single make-out or even something that could lead to a make out. Social groups, thats it."

Δηλαδή ούτε ένα πέσιμο δεν είδε ο άνθρωπος οπότε έβγαλε το συμπέρασμα οτι όλα είναι στημένα μέσω κοινωνικών κύκλων.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Πάρτε μια γεύση της ελεεινής νοοτροπίας των Ελλεηνίδων διαθέτοντας λίγο χρόνο να διαβάσετε την συνομιλία που είχα σήμερα με μια άγνωστη στο σκάιπ. Η συνομιλία είναι στο συνημμένο αρχείο.
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
Πάρτε μια γεύση της ελεεινής νοοτροπίας των Ελλεηνίδων διαθέτοντας λίγο χρόνο να διαβάσετε την συνομιλία που είχα σήμερα με μια άγνωστη στο σκάιπ. Η συνομιλία είναι στο συνημμένο αρχείο.
ρε τυπε στο ιντερνετ ριχνουμε μονο βρισιδια δεν το ξερες? :grin:
 

Alikh

Ιερόδουλη
Εγγρ.
3 Φεβ 2011
Μηνύματα
146
Like
0
Δεν ξερω αν χωραει στην κουβεντα σας μια.. ελλεεινιδα γυναικα αλλα θα παρω πρωτοβουλια και θα χωθω
για να πω το εξης: οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια!
Κοιταξτε και λιγο τα χαλια σας που εχετε γινει δειλοι και μιζεροι.
Καλη η φεραρι και η λαμποργκινι αλλα αν ο αντρας δεν εχει μυαλο και δεν ειναι αρσενικο
δεν προκειται να κρατησει καμια γυναικα, οσο φιλοχρηματη κι αν ειναι.
Γι αυτο ξυπνηστε και παρτε πρωτοβουλιες.. γιατι θελει τροπο κι οχι φεραρι! ;)


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom