Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Σιγά,απλά είναι μουνάκηδες οι Ελληνες.Αμα έρθετε στο εξωτερικό θα δείτε πόσο διαφορετικά είναι τα πράγματα.Βέβαια εδώ κανείς δεν παίρνει τη γκόμενα 300 φορές τηλέφωνο τη μέρα ούτε της τάζει τον ουρανό με τα άστρα αν και πρέπει να παραδεχτώ οτι οι Γερμανοί είναι πολύ πιο υποτακτικοί από τους Σλάβους που είναι εντελώς ψύχραιμοι και δε δίνουν πεντάρα.Οι Ελληνίδες πρέπει να πάνε για επιμόρφωση σε Πολωνία,Ρωσία να τις σκίσουν Σλάβοι για να επανεκπαιδευτούν.Μετά θα γυρίσουν στους Ελληνες με ανοιχτές αγκάλες.
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
:shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit:
Δεν ξερω αν χωραει στην κουβεντα σας μια.. ελλεεινιδα γυναικα αλλα θα παρω πρωτοβουλια και θα χωθω
για να πω το εξης: οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια!
Κοιταξτε και λιγο τα χαλια σας που εχετε γινει δειλοι και μιζεροι.
Καλη η φεραρι και η λαμποργκινι αλλα αν ο αντρας δεν εχει μυαλο και δεν ειναι αρσενικο
δεν προκειται να κρατησει καμια γυναικα, οσο φιλοχρηματη κι αν ειναι.
Γι αυτο ξυπνηστε και παρτε πρωτοβουλιες.. γιατι θελει τροπο κι οχι φεραρι! ;)
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Πάρτε μια γεύση της ελεεινής νοοτροπίας των Ελλεηνίδων διαθέτοντας λίγο χρόνο να διαβάσετε την συνομιλία που είχα σήμερα με μια άγνωστη στο σκάιπ. Η συνομιλία είναι στο συνημμένο αρχείο.

:2funny: :2funny: :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
flirter αν ειναι οντως έτσι οπως μας τα έδειξες δεν φταιει αυτη εσυ φταις.

Πλεον ειμαι της άποψης (εκτος απροοπτου) οτι φταιει εκεινος που βλεπει το λάκο με τα σκατά και παει και πεφτει μέσα.
Την βλεπεις εξαρχης οτι ειναι αγενής και βρίζει (σε ειπε λιγούρι) τι θες και το συνεχιζεις? αυτη σε βριζει και εσυ της λες ελα να βγουμε. Δεν μπορω να καταλαβω τι περιμενες ακριβως να γινει στη συνεχεια... απλα το πραγμα απο ενα σημειο και μετα ξεφυγε και σε εβρισε ακομα χειροτερα.

Εφοσον μπορεις να την αποφυγεις και δεν το έκανες εσυ φταις. Αλλο να ηταν θέμα δουλειας και να την ειχες αναγκη και να σε εβριζε έτσι ή καποιο άλλο θεμα... αλλα τωρα εσυ ευθυνεσαι. Ενα καρο τυπισσες νορμαλ εχει κολλησες στην μαλακισμενη. Σε αυτο που σου ειπε αδικο δεν εχει παντως απο το Ιντερνετ αρχιδια γνωριμιες της προκοπης θα κανεις. 1 στα 100 και αν.
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
flirter αν ειναι οντως έτσι οπως μας τα έδειξες δεν φταιει αυτη εσυ φταις.

Πλεον ειμαι της άποψης (εκτος απροοπτου) οτι φταιει εκεινος που βλεπει το λάκο με τα σκατά και παει και πεφτει μέσα.
Την βλεπεις εξαρχης οτι ειναι αγενής και βρίζει (σε ειπε λιγούρι) τι θες και το συνεχιζεις? αυτη σε βριζει και εσυ της λες ελα να βγουμε. Δεν μπορω να καταλαβω τι περιμενες ακριβως να γινει στη συνεχεια... απλα το πραγμα απο ενα σημειο και μετα ξεφυγε και σε εβρισε ακομα χειροτερα.

Εφοσον μπορεις να την αποφυγεις και δεν το έκανες εσυ φταις. Αλλο να ηταν θέμα δουλειας και να την ειχες αναγκη και να σε εβριζε έτσι ή καποιο άλλο θεμα... αλλα τωρα εσυ ευθυνεσαι. Ενα καρο τυπισσες νορμαλ εχει κολλησες στην μαλακισμενη. Σε αυτο που σου ειπε αδικο δεν εχει παντως απο το Ιντερνετ αρχιδια γνωριμιες της προκοπης θα κανεις. 1 στα 100 και αν.

Μπήκες στην χωροφυλακή τελικά;;
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Δεν ξερω αν χωραει στην κουβεντα σας μια.. ελλεεινιδα γυναικα αλλα θα παρω πρωτοβουλια και θα χωθω
για να πω το εξης: οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια!
Κοιταξτε και λιγο τα χαλια σας που εχετε γινει δειλοι και μιζεροι.
Καλη η φεραρι και η λαμποργκινι αλλα αν ο αντρας δεν εχει μυαλο και δεν ειναι αρσενικο
δεν προκειται να κρατησει καμια γυναικα, οσο φιλοχρηματη κι αν ειναι.
Γι αυτο ξυπνηστε και παρτε πρωτοβουλιες.. γιατι θελει τροπο κι οχι φεραρι! ;)

Πραγματικα εχω μεινει αναυδοs με τον πλουτο των επιχειρηματων σαs
Ειλικρινα δεν τοχα σκεφτει αυτο  :rolleyes:
 

moutsos21

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.314
Like
28
Πόντοι
16
Δεν ξερω αν χωραει στην κουβεντα σας μια.. ελλεεινιδα γυναικα αλλα θα παρω πρωτοβουλια και θα χωθω
για να πω το εξης: οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια!
Κοιταξτε και λιγο τα χαλια σας που εχετε γινει δειλοι και μιζεροι.
Καλη η φεραρι και η λαμποργκινι αλλα αν ο αντρας δεν εχει μυαλο και δεν ειναι αρσενικο
δεν προκειται να κρατησει καμια γυναικα, οσο φιλοχρηματη κι αν ειναι.
Γι αυτο ξυπνηστε και παρτε πρωτοβουλιες.. γιατι θελει τροπο κι οχι φεραρι! ;)

τα πουταναρια δεν τα θελουμε ουτως η αλλως κοπελα μου,τι μας λες τωρα;οτι δηλαδη με τον σωστο τροπο,ενα πουταναριο σαν αυτο που λεει ο τυπος πιο πανω,θα γινει κυρια;
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
8
Like
1.742
Πόντοι
216
Πάρτε μια γεύση της ελεεινής νοοτροπίας των Ελλεηνίδων διαθέτοντας λίγο χρόνο να διαβάσετε την συνομιλία που είχα σήμερα με μια άγνωστη στο σκάιπ. Η συνομιλία είναι στο συνημμένο αρχείο.
[11:42:09 πμ] Alexandra: Poios einai??
[12:58:32 μμ] Akis: Κάποιος που θέλει να σε γνωρίσει (inlove)
[12:59:57 μμ] Alexandra: Dil twra thes na peis den me ksereis??
[1:00:17 μμ] Akis: Είμαι πάντα ειλικρινής
[1:00:27 μμ] Akis: και θα είμαι κι αυτή την φορά
[1:00:32 μμ] Akis: Δεν σε ξέρω
[1:00:46 μμ] Alexandra: Tote pou me brikes??
[1:01:28 μμ] Akis: Απλά σε βρήκα μέσω αναζήτησης μιας έκδοσης του skype για κινητά που έχει την δυνατότητα σύνθετης αναζήτησης (φύλο, ηλικία, χώρα, περιοχή) ;)
[1:02:04 μμ] Akis: Έχω έξυπνο κινητό με και έχω εγκαταστήσει αυτή την  έκδοση του skype
[1:02:23 μμ] Akis: Σου τα είπα όλα !
[1:02:50 μμ] Alexandra: Sorry alla den sinithizw na kanw tuxees gnwrimies meso diadiktiou... Kai auta na ta peis alloy ta psematakia...
[1:02:51 μμ] Akis: Αν θέλεις να βρεις κάτι το παλεύεις με 1002 τρόπους
[1:03:20 μμ] Akis: Μην είσαι τόσο καχύποπτη χωρίς λόγο
[1:03:39 μμ] Alexandra: Oute kathome oute perimenw na gnwrisw ton erwta ths zwhs mou diamesou internet...
[1:03:43 μμ] Akis: Δεν θέλω το κακό σου
[1:04:11 μμ] Akis: Τον έρωτα της ζωής σου δεν τον συναντάς σε συγκεκριμένα μέρη
[1:04:19 μμ] Akis: τον συναντάς οπουδήποτε
[1:04:22 μμ] Alexandra: Oxi ayta na ta peis alloy giati twra kserw pollu kala ta psemata...
[1:04:36 μμ] Akis: μην δαιμονοποιείς το μέσο γνωριμίας
[1:04:49 μμ] Alexandra: Ade polu asxolithika me ena ligoyri fadazomai posa xronia thaxeis na gamiseis...
[1:05:07 μμ] Akis: Προφανώς κάποιος άνδρας σε έχει πληγώσει Αλεξάνδρα
[1:05:11 μμ] Alexandra: Kai bebea pernw ta panw mou naxw thaumastes kai na tous xezw
[1:05:18 μμ] Akis: Δεν βλέπω τον λόγο να μου επιτίθεσαι
[1:05:25 μμ] Akis: Είμαι διαφορετικός από τους άλλους
[1:05:28 μμ] Alexandra: Ton blepw egw
[1:05:40 μμ] Alexandra: Thes kati??
[1:05:47 μμ] Alexandra: Ab thes kati pes to
[1:05:53 μμ] Alexandra: Alios poulo
[1:06:10 μμ] Akis: Πρέπει να είναι κανείς πολύ υπομονετικός με τις Ελληνίδες τελικά
[1:06:26 μμ] Akis: Γιατί τέτοια επίθεση δεν καταλαβαίνω
[1:06:37 μμ] Akis: Έχεις τα νεύρα
[1:06:39 μμ] Akis: σου
[1:06:58 μμ] Alexandra: Oxi mou ta dimiourgoun kati malakes san kiesena
[1:07:00 μμ] Akis: Το να ψάχνει κάποιος μέσω νετ δεν νομίζω ότι είναι κακό
[1:07:10 μμ] Akis: Δεν σε έβρισα
[1:07:22 μμ] Alexandra: Se brizw egw den pirazei
[1:07:59 μμ] Akis: επίσης πρέπει να έχει γνώσεις ψυχολογίας ένας άνδρας για να σας αντιμετωπίσει
[1:08:09 μμ] Alexandra: Ade polu tapame poulo twra... Block
[1:08:17 μμ] Akis: Είμαι 100 % σίγουρος ότι αν με γνωρίσεις θα αλλάξεις γνώμη
[1:08:29 μμ] Akis: Κάνε με δεν πειράζει
[1:08:34 μμ] Alexandra: Ai sixtiria
[1:08:43 μμ] Akis: Πολλά νεύρα έχεις
[1:08:55 μμ] Akis: Ηρέμησε
[1:09:08 μμ] Alexandra: Nai giati tha s gamousa thn panagia etsi kieseadikeiza
[1:09:30 μμ] Alexandra: Karagiozh me ta karagiozilikia sou
[1:09:40 μμ] Alexandra: Prwiniatika
[1:09:48 μμ] Akis: Είναι 1 το μεσημέρι
[1:10:05 μμ] Akis: Αλεξάνδρα αν δεν θέλεις να συζητήσεις μην μου απαντάς
[1:10:28 μμ] Akis: Με έχεις προσβάλλει χωρίς να έχω κάνει τίποτα
[1:10:51 μμ] Alexandra: Auto aksuzeis gamo thn mana s
[1:11:12 μμ] Akis: Κάτι μου λέει ότι δεν είσαι γυναίκα
[1:11:32 μμ] Akis: τέτοιο βρισίδι ούτε από άνδρα δεν έχω ακούσει
[1:12:16 μμ] Akis: (wave)

xaxa gamatos dialogos,pu to vrikes to putanaki auto ?? xaxa

H kariolitsa exei kanei doctora stin diaxeirisi ton munodulon  :2funny:
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.793
Κριτικές
11
Like
608
Πόντοι
376
πόσο σκουλίκι μπορεί να είναι ο τύπος... :2funny:
 

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Like
10
Πόντοι
16
Πάρτε μια γεύση της ελεεινής νοοτροπίας των Ελλεηνίδων διαθέτοντας λίγο χρόνο να διαβάσετε την συνομιλία που είχα σήμερα με μια άγνωστη στο σκάιπ. Η συνομιλία είναι στο συνημμένο αρχείο.

Ρε τύπε, με τέτοιες τσιριμόνιες περιμένεις να σε πάρει στα σοβαρά γκόμενα;
Αν όντως έγιναν όπως τα λες, έπρεπε να εκτεθείς, να πεις εξαρχής είμαι ο "τάδε" (όνομα,ιδιότητα), σε είδα μ' αρέσεις, θέλω να γνωριστούμε. ΤΕΛΟΣ
Εσύ όμως ήθελες φυλαγμένο τον κώλο σου και άρχισες τα αν με γνωρίσεις, σ΄ έχουν πληγώσει κτλ.
Οι γυναίκες δεν ερωτεύονται τους αδύναμους, και για κοινωνικούς αλλά και βιολογικούς λόγους. Οι ευαίσθητοι γαμάνε μόνο στα Άρλεκιν και καμιά σπάνια περίπτωση MILF με μητρικά απωθημένα.
Αφήστε λοιπόν το κλαψομούνιασμα εδώ μέσα, γίνετε άντρες και βγείτε να διεκδικήσετε λίγο μουνάκι.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
πόσο σκουλίκι μπορεί να είναι ο τύπος... :2funny:

Σφαζει με το μπαμπακι.........Ωραιοs!!!!! :grin:
Και βεβαια  η κλασσικη αθανατη Ελληνιδα...... Αν του απαντουσε αναλογα θα με ξαφνιαζε
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.793
Κριτικές
11
Like
608
Πόντοι
376
Σφαζει με το μπαμπακι.........Ωραιοs!!!!! :grin:
Και βεβαια  η κλασσικη αθανατη Ελληνιδα...... Αν του απαντουσε αναλογα θα με ξαφνιαζε

[12:58:32 μμ] Akis: Κάποιος που θέλει να σε γνωρίσει (inlove)


μαλάκα θα κανω εμετό... :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
[12:58:32 μμ] Akis: Κάποιος που θέλει να σε γνωρίσει


μαλάκα θα κανω εμετό... :2funny:

Αυτο το ....(inlove),  φανταζομαι το προσθεσε ..Εκανε χαριτομενια , σε προσπαθεια αναζητησηs εναρξηs κουβενταs , αλλα ατυχησε :grin:
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Ρε τύπε, με τέτοιες τσιριμόνιες περιμένεις να σε πάρει στα σοβαρά γκόμενα;
Αν όντως έγιναν όπως τα λες, έπρεπε να εκτεθείς, να πεις εξαρχής είμαι ο "τάδε" (όνομα,ιδιότητα), σε είδα μ' αρέσεις, θέλω να γνωριστούμε. ΤΕΛΟΣ
Εσύ όμως ήθελες φυλαγμένο τον κώλο σου και άρχισες τα αν με γνωρίσεις, σ΄ έχουν πληγώσει κτλ.
Οι γυναίκες δεν ερωτεύονται τους αδύναμους, και για κοινωνικούς αλλά και βιολογικούς λόγους. Οι ευαίσθητοι γαμάνε μόνο στα Άρλεκιν και καμιά σπάνια περίπτωση MILF με μητρικά απωθημένα.
Αφήστε λοιπόν το κλαψομούνιασμα εδώ μέσα, γίνετε άντρες και βγείτε να διεκδικήσετε λίγο μουνάκι.


αστο χεστο τυπε....τοσα χρονια του εχει κανει το μυαλο του ελληνα τηγανητο μπεηκον, η τηλεοραση και τα σκατοπεριοδικα....δεν υπαρχει γυρισμος....
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Εμενα παντως μια χαρα μου φανηκε η προσεγγιση του τυπου, απλα η αλλη ετυχε να ειναι καριολα. Λετε να ειμαι πιρφορος  :think:
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Οι ευαίσθητοι γαμάνε μόνο στα Άρλεκιν και

ούτε εκεί. ο δυναμικός με το θεληματικό πηγούνι γαμάει και στο Άρλεκιν. Ο οποίος πρέπει να βγάζει βέβαια και ένα 10% ευαισθησία (αλλά με 90% ανδρισμό).
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Εμενα παντως μια χαρα μου φανηκε η προσεγγιση του τυπου, απλα η αλλη ετυχε να ειναι καριολα. Λετε να ειμαι πιρφορος  :think:
Αλλοs στη θεση του, βα βαριοταν απ το πρωτο λεπτο η θα συνεχιζε τον χορο των μπινελικιων που εκεινη ξεκινησε....Κι ομωs αυτοs συνεχισε
Τον ονομαζω πειραματιστη...Ηθελε να δει η γυναικεια υστερια ποσο βαθεια ειναι ριζωμενη
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Δεν ξερω αν χωραει στην κουβεντα σας μια.. ελλεεινιδα γυναικα αλλα θα παρω πρωτοβουλια και θα χωθω
για να πω το εξης: οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια!
Κοιταξτε και λιγο τα χαλια σας που εχετε γινει δειλοι και μιζεροι.
Καλη η φεραρι και η λαμποργκινι αλλα αν ο αντρας δεν εχει μυαλο και δεν ειναι αρσενικο
δεν προκειται να κρατησει καμια γυναικα, οσο φιλοχρηματη κι αν ειναι.
Γι αυτο ξυπνηστε και παρτε πρωτοβουλιες.. γιατι θελει τροπο κι οχι φεραρι! ;)

δεν έχεις άδικο αλλά εδώ μέσα πέφτει πολύ υπεραπλούστευση και προκατάληψη.

επίσης αρκετοί έχουν χορτάσει από μπουρδελοσέξ οπότε δεν ασχολούνται έτσι κι αλλιώς. την βγάζουν με πολυσέλιδες ενημερώσεις, βλέπε "ημερησια ενημέρωση για μπουρδέλα, στούντιο, λαϊκές όπου πωλείται σταμναγκάθι" κλπ.

τέλος, λόγω ιδιότητας δεν θα σε πάρουν και πολύ σοβαρά που είναι αδικία. τις πιο μεγάλες αλήθειες στην ζωή μου στο θέμα "άνδρας γυναίκα" τις άκουσα από ντόμπρες συναδέλφους σου.
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.793
Κριτικές
11
Like
608
Πόντοι
376
δεν έχεις άδικο αλλά εδώ μέσα πέφτει πολύ υπεραπλούστευση και προκατάληψη.

επίσης αρκετοί έχουν χορτάσει από μπουρδελοσέξ οπότε δεν ασχολούνται έτσι κι αλλιώς. την βγάζουν με πολυσέλιδες ενημερώσεις, βλέπε "ημερησια ενημέρωση για μπουρδέλα, στούντιο, λαϊκές όπου πωλείται σταμναγκάθι" κλπ.

τέλος, λόγω ιδιότητας δεν θα σε πάρουν και πολύ σοβαρά που είναι αδικία. τις πιο μεγάλες αλήθειες στην ζωή μου στο θέμα "άνδρας γυναίκα" τις άκουσα από ντόμπρες συναδέλφους σου.

τις ποιο μεγάλες αλήθειες θα τις ακούσεις από έναν άνθρωπο που δεν θα έγραφε καν στο νετ η σε ένα μέρος που λέγετε μπουρδέλα.κομ   :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom