Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (2 μέλη και 22 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

zatoichi3

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
604
Like
0
Πόντοι
6
Μια χαρά είναι τα κορίτσια. Θα πάω κι εγώ κάποια μέρα, αλλά με άλλη τακτική.
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.832
Like
4.102
Πόντοι
506
χτες μιλαγα με μια κοπελα απ τη δουλεια και φιλη μου. Μου ειπε για μια συναδελφισα η οποια ακουγεται οτι εχει εξοσυζηγικη σχεση. Ενταξει, το χουμε ξανακουσει αυτο αλλα αυτη ειναι υπερ ανω υποψιας, ασε που αμα το μαθει ο πατερας της θα τη σκοτωσει κυριολεκτικα. Κι εγω ψιλοσοκαριστικα οταν το μαθα. Επισης μου ειπε και για μια αλλη, ο οποια προσεξα κι εγω οτι μου κωλογλυφοτανε λιγο αλλα δεν εδωσα σημασια γιατι ηταν παντρεμενη. Ηρθε με επειγουσα μεταταξη απο αλλο Δημο γιατι την ειχανε παρει χαμπαρι που πηδιοτανε μ ενα συναδελφο (2 φορες παντρεμενη). Μαλιστα ειχε δηλωσει ασθενεια προσφατα αλλα την ειδανε εκεινη τη μερα στο αυτοκινητο ενος διευθυντη αγκαλιτσα.
Οι γυναικες αντιλαμβανονται τετοια θεματα τα οποια οι περισσοτεροι αντρες δεν αντιλαμβανονται. Μπορει οι Ελληνιδες να ξυνιζουν αλλα η πουτσα πεφτει συννεφο κατω απο τη μυτη μας
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
με αφορμή 2-3 ποστ παραπάνω που ασχολείστε με την τύπισα που κεράτωσε τον άντρα της...

λόγο της δουλειάς μου από τα 15 μέχρι τα 25 (πλέον δεν έχω υπομονή) έχω έρθει σε επαφή με χιλιάδες ανθρώπους εν ώρα ξεσαλώματος...
ένα πράγμα έχω να πω. :grin:
μην ψάχνετε για ηθικές πλευρές στις γυναίκες (και γενικότερα στους ανθρώπους).
όλες οι γυναίκες (όπως και όλοι οι άνθρωποι) χέζουν,τρώνε, γαμιούντε και πεθαίνουν.....
μην το ψάχνετε γιατί κάνουν το άλφα η το βίτα και απλά περάστε καλά...
δεν υπάρχουν ιδανικοί άνθρωποι ούτε και άγιοι.
κατά βάθος είναι όλες "διεστραμένα θηλαστικά" με ένα σωρό άχρηστες απόψεις και πιστεύω.... (λόγο της φύσης τους)
κατά την ταπεινή μου γνώμη  ?
πάρτε αυτό που θέλετε από μια γυναίκα  :zfuck: αλλά μην την πάρετε ποτέ μα ποτέ σοβαρά. :cheesy:
 

Επισκέπτης
ένα πράγμα έχω να πω. :grin:
μην ψάχνετε για ηθικές πλευρές στις γυναίκες (και γενικότερα στους ανθρώπους).
όλες οι γυναίκες (όπως και όλοι οι άνθρωποι) χέζουν,τρώνε, γαμιούντε και πεθαίνουν.....

Εἶσθε κομμουνιστὴς καὶ ὡς ἐκ τούτου δὲν ἡμπορεῖτε νὰ διακρίνητε παρὰ μόνον τὴν χθαμαλὴν καὶ ποταπὴν πλευρὰν τοῦ ἀνθρωπίνου χαρακτῆρος.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
με αφορμή 2-3 ποστ παραπάνω που ασχολείστε με την τύπισα που κεράτωσε τον άντρα της...

λόγο της δουλειάς μου από τα 15 μέχρι τα 25 (πλέον δεν έχω υπομονή) έχω έρθει σε επαφή με χιλιάδες ανθρώπους εν ώρα ξεσαλώματος...
ένα πράγμα έχω να πω. :grin:
μην ψάχνετε για ηθικές πλευρές στις γυναίκες (και γενικότερα στους ανθρώπους).
όλες οι γυναίκες (όπως και όλοι οι άνθρωποι) χέζουν,τρώνε, γαμιούντε και πεθαίνουν.....
μην το ψάχνετε γιατί κάνουν το άλφα η το βίτα και απλά περάστε καλά...
δεν υπάρχουν ιδανικοί άνθρωποι ούτε και άγιοι.
κατά βάθος είναι όλες "διεστραμένα θηλαστικά" με ένα σωρό άχρηστες απόψεις και πιστεύω.... (λόγο της φύσης τους)
κατά την ταπεινή μου γνώμη  ?
πάρτε αυτό που θέλετε από μια γυναίκα  :zfuck: αλλά μην την πάρετε ποτέ μα ποτέ σοβαρά. :cheesy:
Τωρα ερχεσαι και ανατρεπεις το σκεπτικο του 90% του σαιτ.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Εἶσθε κομμουνιστὴς καὶ ὡς ἐκ τούτου δὲν ἡμπορεῖτε νὰ διακρίνητε παρὰ μόνον τὴν χθαμαλὴν καὶ ποταπὴν πλευρὰν τοῦ ἀνθρωπίνου χαρακτῆρος.
Φιλε εχεις να δεις μουνι απο την εποχη που μιλαγαν ετσι στην ελλαδα,ελα παραδεξου το μπαγασα.
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
Εἶσθε κομμουνιστὴς καὶ ὡς ἐκ τούτου δὲν ἡμπορεῖτε νὰ διακρίνητε παρὰ μόνον τὴν χθαμαλὴν καὶ ποταπὴν πλευρὰν τοῦ ἀνθρωπίνου χαρακτῆρος.

δεν είμαι κομουνιστής...
είμαι απλά ένας κυνικός της χρυσής εποχής μας αγαπητέ μπακάλη  :boobies: (κλεμμένη η ατάκα)
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Εἶσθε κομμουνιστὴς αριστρός καὶ ὡς ἐκ τούτου δὲν ἡμπορεῖτε νὰ διακρίνητε παρὰ μόνον τὴν χθαμαλὴν καὶ ποταπὴν πλευρὰν τοῦ ἀνθρωπίνου χαρακτῆρος.

+1
αλλά ο κομουνισμός πέθανε, είναι τώρα η ώρα της νέας αριστεράς.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Πολλάκις ὁ κυνισμὸς εἶναι προκάλυμμα τῆς δειλίας.
Kαι το να γραφει ενας καθαρευουσα στο μπου και να γινεται γραφικος ειναι αποτελεσμα αγαμιας,αλλα δεν το κανουμε θεμα αγαπητε.
Να κοιταξετε την περιπτωση σας παντως.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
φεύγει τίποτα οργανωμένο από Ελλάδα για Βέλγιο και έτσι ?
πόσο το μαλί ?
μπα οχι δεν γνωριζω για γκρουπ...αυτονομα εννοω..το εισητηριο για 3 μερη εισοδο-αν θυμαμαι καλα- κανα 200 αρι... :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom