Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 573 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.953

dik

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
2.087
Like
798
Πόντοι
96
Σε αυτόν τον τομέα στάθηκα τυχερός μάλλον..........γιατί εγώ είμαι ο Ελλεϊνας.....πότε θα με σουτάρει δεν ξέρω.........αλλά το θέμα μας είναι οι νορμάλ γυναίκες απότι κατάλαβα........και δε βλέπω κίνηση στο νήμα! :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

pitbull86

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2012
Μηνύματα
794
Like
2
Πόντοι
6
εχω φωτογραφια απο το κοριτσι της βιβλιοθηκης τυπε  :grin:
 

Συνημμένα

  • cutcaster-photo-100042958-Nerdy-Girl.jpg
    cutcaster-photo-100042958-Nerdy-Girl.jpg
    180,2 KB · Εμφανίσεις: 23

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
αγαπητη ΒiteMeIaMfresH μπορεις να μου πεις για ποιο λογο δεχτηκε να μου δωσει το τηλ της να βγουμε οι δυο μας να μου πει οτι της εκανα κλικ και ολα τα υποννοουμενα φυσικα που ειπωθηκαν?Πως θα φαινοντουσαν αυτα στο φιλο της?
Λεει ετσι και αλλιως ο μαλακας θα πληρωσει τον καφε ας περασουμε κανα 2ωρο να περασει η ωρα
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Ελλάδα, η χώρα της αγαμίας!  :headbang: :headbang: :headbang:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Λεει ετσι και αλλιως ο μαλακας θα πληρωσει τον καφε ας περασουμε κανα 2ωρο να περασει η ωρα
Σωστο !!!!!

Το ωραιο ειναι να το πει κι ο μαλακας αυτο .....

Δηλαδη ....

Εκει που ειμαι μονος μου και δεν εχω τι να κανω, αντι να παω σινεμα, η για ποτο, ας βγω με αυτην να την κερασω εναν καφε (δεν κοστιζει και πολλα) για το χρονο της, να περασω την ωρα μου !!!!!!!!  ;) :sunglasses:

Σε μερικες αξιζει μια τετοια αντιμετωπιση  :sunglasses:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
3. Η καριερίστρια.
Ξέρω ότι εκ πρώτης όψεως σου φαίνεται σκληρή και παρεξηγήσιμη.
Όμως ρώτα την τί τραβέι η ψυχούλα της κάθε μέρα για να βγάλει τον άρτο τον επιούσιο που εσύ ξυπνάς στις 11.00 το πρωί και τον βρίσκεις έτοιμο κάθε μέρα. Τι αφεντικά, τι συναδέλφους, τι πελάτες, τι προμηθευτές, τι υπηρεσίες, τι τρέξιμο, τι διάβασμα, τι υπερωρίες, τι σαββατοκύριακα, τι δουλειά στο σπίτι, τι, τι, τι
Τι περιμένεις δηλαδή από το κορίτσι, να σε δει από μακριά στο κλαμπ και να σου ρθει με ανοιχτά τα πόδια; Με την κούραση που έχει πάνω της, βαριέται τη νυχτικιά να βάλει όχι να κάτσει να ασχοληθεί με το δικό σου το ναρκισσισμό. Άσε που έχει να παραδώσει και εργασία αύριο.
Και ποιοι ειναι αυτοι οι τυποι τυπε ?

Να δουμε μηπως μπορουμε να κανουμε κι εμεις κατι να ξυπναμε στις 11 χωρις αγχος ....


Σε ολα τα αλλα ναι εχεις ενα δικιο και σιγουρα υπαρχουν τετοιες κοπελες ... μια λεπτομερεια ξεχνας ομως....





[size=50pt]
ΕΙΝΑΙ ΠΙΑΣΜΕΝΕΣ ΠΡΟ ΠΟΛΛΟΥ !!!!!!!!!!!![/size]
 

lagos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
1
Like
13
Πόντοι
16
Αντε  οντως υπαρχουν κοπελες για σπιτι.πχ εχω μια συγγενη 27 χρονων μετρια σαν γυναικα καλη κοπελα με σπουδες κλπ. Αλλά.....με την νοοτροπια των γονιων την καταστρεψανε την κοπελιτσα .Ιδιως της μανας ...να παντρευτείς καποιον μορφωμενο να σου εχει υπηρετρια κλπ...(κανανε εκπτωση σε αυτο ενεκα κρισης).Να σε πηγαινει διακοπες....Την κοπελιτσα την εχουν συνεχεια απο διπλα τους με αποτελεσμα να ειναι ακομα παρθενα και να μην εχει κανει ακομα σχεση.Και το ασχημο επακολουθο να μην ξερει να συμπεριφερθει μεσα σε σχεση.Κατι πηγε να γινει με ενα παλικαρι και οταν βγηκαν για καφε δεν τα βρηκανε(φανταζομαι τι θα του ειπε).Κριμα την βλεπω στο ραφακι... εκτος και εαν βρεθει κανενας πολύ πολύ μαλακουλης....Απο το σπιτι ξεκιναν ολα...
 

machinehead 7

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.028
Κριτικές
41
Like
535
Πόντοι
2.137
Αντε  οντως υπαρχουν κοπελες για σπιτι.πχ εχω μια συγγενη 27 χρονων μετρια σαν γυναικα καλη κοπελα με σπουδες κλπ. Αλλά.....με την νοοτροπια των γονιων την καταστρεψανε την κοπελιτσα .Ιδιως της μανας ...να παντρευτείς καποιον μορφωμενο να σου εχει υπηρετρια κλπ...(κανανε εκπτωση σε αυτο ενεκα κρισης).Να σε πηγαινει διακοπες....Την κοπελιτσα την εχουν συνεχεια απο διπλα τους με αποτελεσμα να ειναι ακομα παρθενα και να μην εχει κανει ακομα σχεση.Και το ασχημο επακολουθο να μην ξερει να συμπεριφερθει μεσα σε σχεση.Κατι πηγε να γινει με ενα παλικαρι και οταν βγηκαν για καφε δεν τα βρηκανε(φανταζομαι τι θα του ειπε).Κριμα την βλεπω στο ραφακι... εκτος και εαν βρεθει κανενας πολύ πολύ μαλακουλης....Απο το σπιτι ξεκιναν ολα...

Παρθενα τυπε στα 27????? Εισαι σιγουρος?

Μου φαινεται πολυ περιεργο! Βλεπετε η κοπελια?
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
1. Το κορίτσι της βιβλιοθήκης
3. Η καριερίστρια.

Η 1η ανάθεμα και αν έχει καταλάβει τπτ από ότι έχει διαβάσει διότι οι αντρικοί προβληματισμοι παραμένουν αντρικοί κατά συνέπεια το πολύ-πολύ να παπαγαλίζει κάτι που διάβασε κάπου αλλού και να δογματίζει επ αυτού.
Η 3η όταν τεθεί το δίλημμα καριέρα η σχέση θα διαλέξει δίχως κανέναν ενδοιασμό την καριέρα της γιατί αυτό έχει μάθει να κάνει.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
57
Like
6.798
Πόντοι
5.406
Και όσο κάνουμε πλάκα οκ. Αλλά για την σημερινή κατάντια των ελεηνίδων φταίει η Ελληνική οικογένεια με τα σκατά και τα ψυχολογικά προβλήματα και κόμπλεξ που της έχει βάλει στο κεφάλι. Βέβαια το κακό πια έχει γίνει. Κρίμα που έχουμε τόσο τελευταίες γυναίκες στη χώρα μας. Και αυτό σου γίνεται καταννοητό πολύ έντονα οταν αρχίζεις και συναναστρέφεσαι με γυναίκες απο το εξωτερικό. Εκεί που δεν υπάρχουν κόμπλεξ και ελεηνίδικες βλακείες, αλλά φταίει και ο Έλληνας για την κατάντια και την παρακμή των ελεηνίδων
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
Και όσο κάνουμε πλάκα οκ. Αλλά για την σημερινή κατάντια των ελεηνίδων φταίει η Ελληνική οικογένεια με τα σκατά και τα ψυχολογικά προβλήματα και κόμπλεξ που της έχει βάλει στο κεφάλι. Βέβαια το κακό πια έχει γίνει. Κρίμα που έχουμε τόσο τελευταίες γυναίκες στη χώρα μας. Και αυτό σου γίνεται καταννοητό πολύ έντονα οταν αρχίζεις και συναναστρέφεσαι με γυναίκες απο το εξωτερικό. Εκεί που δεν υπάρχουν κόμπλεξ και ελεηνίδικες βλακείες, αλλά φταίει και ο Έλληνας για την κατάντια και την παρακμή των ελεηνίδων

ετσι


κατεστραμμενη κοινωνια
κατεστραμμενη οικονομια
κατεστραμμενοι ανθρωποι

οποιος μεινει εδω θα βαλτωσει μεχρι να ψοφησει
οποιος εχει αρχιδακια θα κυνηγησει ενα καλυτερο μελλον σε μια αλλη χωρα

αντιος

παω να φαω ρυζι με σπεντζοφαι κ κολοκυθακια βραστα
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
57
Like
6.798
Πόντοι
5.406
:thumbsup: :thumbsup:
Και κυρίως καταστραμένες ελεηνίδες!!!
 

lagos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
1
Like
13
Πόντοι
16
Παρθενα τυπε στα 27????? Εισαι σιγουρος?

Μου φαινεται πολυ περιεργο! Βλεπετε η κοπελια?
ναι φιλε σιγουρος μια μετρια κοπελα σωμα κανονικο με μια ταση για παραπανω κιλα προσωπο απλως-γλυκο-συνηθισμένο.Ηξερα και γνωστη απο παρεα  που ηταν μεχρι τα 25(και αυτη ειχε αυστηρους γονεις)παρθενα αλλα βρηκε ενα καλο παλικαρακι το οποιο και τελικα παντρευτηκε.Μιας παλιας μου γκομενας πριν πολλα χρονια η αδελφη η οποια παρεπιπτοντως ηταν ωραια κοπελα μεχρι τα 28 παρθενα.Μαλιστα μου ελεγε το πως ξεπαρθενιαστηκε η αδερφη της απο τον μελλοντικο γαμπρο της και ειχε πεθανει στα γελια.Βεβαια η μικρη αδερφη καμια σχεση μεγαλο καριολακι και τα παντα ολα απο 21 χρονων!!
 

machinehead 7

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.028
Κριτικές
41
Like
535
Πόντοι
2.137
ναι φιλε σιγουρος μια μετρια κοπελα σωμα κανονικο με μια ταση για παραπανω κιλα προσωπο απλως-γλυκο-συνηθισμένο

Αρα άνετα βρισκει καποιον να  :fuck1: :fuck1:

Γτ δεν το κανει?

Περιμενει τν πριγκηπα?  :think: :think:
 

lagos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
1
Like
13
Πόντοι
16
Αρα άνετα βρισκει καποιον να  :fuck1: :fuck1:

Γτ δεν το κανει?

Περιμενει τν πριγκηπα?  :think: :think:
ακριβως φιλε.Ειναι και οι γονεις της παλιας κοπης και νοοτροπιας.Εγω τους εχω κραξει για αυτο.Ποσες φορες δεν την εχω παρει τηλ για εξοδο...αλλα μπααα.Φιλε για να την γαμησεις πρεπει να σε δει η μαμα ο μπαμπας να δωσεις λογο κτλ..καταλαβαινεις...
 

machinehead 7

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.028
Κριτικές
41
Like
535
Πόντοι
2.137
ακριβως φιλε.Ειναι και οι γονεις της παλιας κοπης και νοοτροπιας.Εγω τους εχω κραξει για αυτο.Ποσες φορες δεν την εχω παρει τηλ για εξοδο...αλλα μπααα.Φιλε για να την γαμησεις πρεπει να σε δει η μαμα ο μπαμπας να δωσεις λογο κτλ..καταλαβαινεις...

Με αυτο το πλευρο να κοιμουνται!

Ας ψαξουν ενα καλο ραφακι! Dexion που κραταει καλα κ βαρος!

http://[URL unfurl="true"]www.xestock.gr/web/images/products/423/423_20110609180823_60.jpg[/img[/URL]]

;D ;D
 

michael967

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2006
Μηνύματα
242
Κριτικές
7
Like
1
Πόντοι
1
Όντως με τις ελληνίδες δε γίνεται πότε φυσιολογική συζήτηση.Όλο μιλάνε με ατακες.Βασικά βαριούνται να σκέφτονται τα έχουν όλα στο μυαλο τους στερεότυπα κλισέ και σε βάζουν σε κατηγορίες.Είναι πολύ αργές και βαρετές.Οι.Ελληνιδες είναι στημένες γκόμενες δεν έχουν αυθορμητισμο.Αν τους πει ο Ρουβας ωραίο κωλαράκι θα γελάσουν αν τους το πεις εσύ θα βρίσουν.Θέλουν όλοι να λένε τα ίδια για να διαλέγουν ανεξάρτητα από το καμακι τον πιο πλουσιο κτλ χωρίς περισπασμούς.
Φίλε είπες μερικές αλήθειες !
Οτι η Ελληνίδα έχει κάνει διδακτορικό στην ατάκα, όλο εξυπνάδες, σύντομες απαντήσεις, ψιλο-περιφρονητικές, αν υπήρχαν εικονίδια στην ομιλία θα τα χρησιμοποιούσαν σε κάθε πρόταση. Άπό ότι φαίνεται (δυστυχώς) δεν μπορούν να κάνουν πιο βαθιά συζήτηση.
Εχω προσέξει και από την δικιά μου ότι σε παρέες μόνο με γυναίκες τα βασικά θέματα συζήτησης είναι τα προσωπικά τους, ότι έχει επίκεντρο τον εαυτό τους (φιλίες, γκόμενοι, παρέες, οικογένεια, εμφάνιση, ρούχα, γούστα). Σε παρέες και με άντρες, μιλάνε μόνο όπου μπορούν να κάνουν προσωπική αναφορά, ή αν έχουν προσωπικό ενδιαφέρον για το θέμα.
Πολύ σωστό είναι ότι εκτιμάνε αυτό που ακούνε πάντοτε ανάλογα με το ποιός το λέει. Αν το λέει κάποιος που τους αρέσει (δε σημαίνει ότι θα κάνουν και κάτι με αυτόν) το θεωρούν έξυπνο, το ίδιο ακριβώς αν το πεί κάποιος που δε γουστάρουν το θεωρούν μαλακία.
Γενικά έχουν μια υπερβολικά υποκειμενική αντιμετώπιση αυτών που συμβαίνουν γύρω τους, ανάλογα με το προσωπικό τους όφελος και γούστο.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Φίλε είπες μερικές αλήθειες !
Οτι η Ελληνίδα έχει κάνει διδακτορικό στην ατάκα, όλο εξυπνάδες, σύντομες απαντήσεις, ψιλο-περιφρονητικές, αν υπήρχαν εικονίδια στην ομιλία θα τα χρησιμοποιούσαν σε κάθε πρόταση. Άπό ότι φαίνεται (δυστυχώς) δεν μπορούν να κάνουν πιο βαθιά συζήτηση.
Εχω προσέξει και από την δικιά μου ότι σε παρέες μόνο με γυναίκες τα βασικά θέματα συζήτησης είναι τα προσωπικά τους, ότι έχει επίκεντρο τον εαυτό τους (φιλίες, γκόμενοι, παρέες, οικογένεια, εμφάνιση, ρούχα, γούστα). Σε παρέες και με άντρες, μιλάνε μόνο όπου μπορούν να κάνουν προσωπική αναφορά, ή αν έχουν προσωπικό ενδιαφέρον για το θέμα.
Πολύ σωστό είναι ότι εκτιμάνε αυτό που ακούνε πάντοτε ανάλογα με το ποιός το λέει. Αν το λέει κάποιος που τους αρέσει (δε σημαίνει ότι θα κάνουν και κάτι με αυτόν) το θεωρούν έξυπνο, το ίδιο ακριβώς αν το πεί κάποιος που δε γουστάρουν το θεωρούν μαλακία.
Γενικά έχουν μια υπερβολικά υποκειμενική αντιμετώπιση αυτών που συμβαίνουν γύρω τους, ανάλογα με το προσωπικό τους όφελος και γούστο.

φιλε απλα εχεις χαζη γκομενα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom