Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 61 άτομα (0 μέλη και 61 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 573 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.953

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Λιγο πολυ οι περισσοτερες ετσι ειναι! Κ η δικια μου ετσι σκεφτοταν!

Εσυ μαλλον αποτελεις εξαιρεση!  :sunglasses:

Φιλε εσυ την γκομενα σου την βρηκες για τον κωλο της και τα βυζια της. Δεν καθησες να σκεφτεις αν ειναι καλοκαρδη η εξυπνη. Οι ατακες της χαζομαρας της στην αρχη σου ακουγονταν καμπανες χαρμοσυνες απο την γκαβλα. Ε μετα που εφυγε η ρημαδα η καψουρα ανακαλυψες την αμερικη και οτι η γκομενα ειναι χαζη. ω τι περιεργο.. χαχαχ δεν ειμαι εγω η εξαιρεση απλα εχετε αλλα κριτηρια σε πρωτη φαση και μετα κατανοειτε οτι ειναι λαθος κριτηρια

 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
βασικα ΔΕΝ θα χει γκομενα

λατριτσα δεν ειναι κακο να χει χαζη γκομενα, μια χαρα φαση ειναι αν το καλοσκεφτεις... μπορει να το χρησιμοποιησει προς οφελος του. Το θεμα ειναι να το ξερει συνειδητα.
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
λατριτσα δεν ειναι κακο να χει χαζη γκομενα, μια χαρα φαση ειναι αν το καλοσκεφτεις... μπορει να το χρησιμοποιησει προς οφελος του. Το θεμα ειναι να το ξερει συνειδητα.
τρυπα ψαχνουν να τον χωσουν ρε... :2funny: τι να ξερουν...
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Φίλε είπες μερικές αλήθειες !
Οτι η Ελληνίδα έχει κάνει διδακτορικό στην ατάκα, όλο εξυπνάδες, σύντομες απαντήσεις, ψιλο-περιφρονητικές, αν υπήρχαν εικονίδια στην ομιλία θα τα χρησιμοποιούσαν σε κάθε πρόταση. Άπό ότι φαίνεται (δυστυχώς) δεν μπορούν να κάνουν πιο βαθιά συζήτηση.
Εχω προσέξει και από την δικιά μου ότι σε παρέες μόνο με γυναίκες τα βασικά θέματα συζήτησης είναι τα προσωπικά τους, ότι έχει επίκεντρο τον εαυτό τους (φιλίες, γκόμενοι, παρέες, οικογένεια, εμφάνιση, ρούχα, γούστα). Σε παρέες και με άντρες, μιλάνε μόνο όπου μπορούν να κάνουν προσωπική αναφορά, ή αν έχουν προσωπικό ενδιαφέρον για το θέμα.
Πολύ σωστό είναι ότι εκτιμάνε αυτό που ακούνε πάντοτε ανάλογα με το ποιός το λέει. Αν το λέει κάποιος που τους αρέσει (δε σημαίνει ότι θα κάνουν και κάτι με αυτόν) το θεωρούν έξυπνο, το ίδιο ακριβώς αν το πεί κάποιος που δε γουστάρουν το θεωρούν μαλακία.
Γενικά έχουν μια υπερβολικά υποκειμενική αντιμετώπιση αυτών που συμβαίνουν γύρω τους, ανάλογα με το προσωπικό τους όφελος και γούστο.
μη ξεχνάς ,για να είμαστε και αντικειμενικοί ότι το ίδιο σε πολύ μικρότερο βαθμό συμβαίνει και με τους
Ελλεηνές, τους πυρφόρους αλλά και τους υποψήφιους "γαμπρούς". ο λόγος είναι απλός, άμα δεν είσαι εσύ
καλλό προϊόν δεν θα τραβήξεις καλλό καταναλωτή, εκτός άμα δεν έχεις άλλη επιλογή ,για αυτούς που
μετράνε αλλά δεν έπιασαν γκόμενα που μετράει από το λύκειο, δυστυχώς άμα δεν φύγουν δεν βρίσκουν
λύση στο θέμα, αλλά ας θυμόμαστε πάντα το εξής: η ελλεηνίδα είναι καλύτερα από τον πυρφόρο μόνο
επειδή αυτός της τα κάνει όλα, της πήρώνει ότι γουστάρει, κάνει ότι γουστάρει και τα αρχίδια του
εν τέλει τρώει.
το όλο θέμα είναι να βρεις κάποια που μετράει, και που να μην είναι πιασμένη και που ο
πολιτισμός της τελειώνει και αρχίζει στα σημεία που τελειώνει και αρχίζει ο δικός σου.
πρέπει να αναρωτηθούμε άν αξίζει τίποτα καλύτερο από αυτό που μπορεί να έχει εδώ
γιατί και οι δύο καταβάθος δυστυχισμένα πλάσματα είναι επειδή τώρα θα τους κοπούν τα πάντα λόγω
κρίσης, θα πάθουν σοκ.
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
ναι φιλε σιγουρος μια μετρια κοπελα σωμα κανονικο με μια ταση για παραπανω κιλα προσωπο απλως-γλυκο-συνηθισμένο.Ηξερα και γνωστη απο παρεα  που ηταν μεχρι τα 25(και αυτη ειχε αυστηρους γονεις)παρθενα αλλα βρηκε ενα καλο παλικαρακι το οποιο και τελικα παντρευτηκε.Μιας παλιας μου γκομενας πριν πολλα χρονια η αδελφη η οποια παρεπιπτοντως ηταν ωραια κοπελα μεχρι τα 28 παρθενα.Μαλιστα μου ελεγε το πως ξεπαρθενιαστηκε η αδερφη της απο τον μελλοντικο γαμπρο της και ειχε πεθανει στα γελια.Βεβαια η μικρη αδερφη καμια σχεση μεγαλο καριολακι και τα παντα ολα απο 21 χρονων!!
μετρια,σωμα κανονικο,με ταση για παραπανω κιλα,δηλαδη η κλασσικη πατσαβουρα ελληνιδα που αν την δεις και γυμνη θα ναι μες την κυταριτιδα,τα καλα μουνια γαμιουνται μεχρι τα 20,δε πα να λεει ο μπαμπας, αυτες οι γκομενες ειναι οι κλασσικες πατσαβουρες για καλο σπιτι κτλ...
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
μπράβο, έξυπνη ατάκα είπες
είσαι και σίγουρη !

δεν ειναι ατακα συμπερασμα απο οσα ειπες ειναι. Και αν παρατηρουσες γυρω σου θα εβλεπες και πολλα αρσενικα με τα ιδια χαρακτηριστικα αν οχι και χειρότερα. Γενιες νεοελληνων. Αντρες που ζουν με μανα και πατερα και τους ταιζουν και παλια που δεν ειχε κριση στα 25 και ανω. μαμοθρεφτα που δεν ξερουν να ζησουν τον εαυτο τους και βολευονται/νταν για να πινουν το βραδυ μπουκαλια και να κερνουν τα χαζογκομενακια. Τεσπα. Φταινε οι γονεις, φταιει το κρατος, φταινε οι γυναικες, φταινε οι αντρες..μονο ο εαυτουλις μας ο κακομαθημενος δεν φταιει ποτε για τιποτα.
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
δεν ειναι ατακα συμπερασμα απο οσα ειπες ειναι. Και αν παρατηρουσες γυρω σου θα εβλεπες και πολλα αρσενικα με τα ιδια χαρακτηριστικα αν οχι και χειρότερα. Γενιες νεοελληνων. Αντρες που ζουν με μανα και πατερα και τους ταιζουν και παλια που δεν ειχε κριση στα 25 και ανω. μαμοθρεφτα που δεν ξερουν να ζησουν τον εαυτο τους και βολευονται/νταν για να πινουν το βραδυ μπουκαλια και να κερνουν τα χαζογκομενακια. Τεσπα. Φταινε οι γονεις, φταιει το κρατος, φταινε οι γυναικες, φταινε οι αντρες..μονο ο εαυτουλις μας ο κακομαθημενος δεν φταιει ποτε για τιποτα.
φταίνε οι οικογένειε πρώτα από όλα που κάνουνε τα παιδιά τους
μαμόθρεφτα και μπαμπόθρεφτα, όπως λέω ας δούμε και τον καθρέφτη κάποτε.
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Εριναλ δεν πιστευω να εχεις πει στις φιλες σου για το σαιτ και να μπαινουν εδω μεσα και να γελαν με μας τους πυρφορους,ως νεο μελος πυρφορος προσπαθω να ρουφηξω ολη την γνωση εδω μεσα για τις ελλεεινιδες :grin:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Εριναλ δεν πιστευω να εχεις πει στις φιλες σου για το σαιτ και να μπαινουν εδω μεσα και να γελαν με μας τους πυρφορους,ως νεο μελος πυρφορος προσπαθω να ρουφηξω ολη την γνωση εδω μεσα για τις ελλεεινιδες :grin:

στελιο ο πιρφορος δεν ειναι καλο πραγμα πουλακι μου εδω μεσα χαχαχαχααχχαχαχαχαχαχααχχαχαχα
 

michael967

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2006
Μηνύματα
242
Κριτικές
7
Like
1
Πόντοι
1
δεν ειναι ατακα συμπερασμα απο οσα ειπες ειναι. Και αν παρατηρουσες γυρω σου θα εβλεπες και πολλα αρσενικα με τα ιδια χαρακτηριστικα αν οχι και χειρότερα. Γενιες νεοελληνων. Αντρες που ζουν με μανα και πατερα και τους ταιζουν και παλια που δεν ειχε κριση στα 25 και ανω. μαμοθρεφτα που δεν ξερουν να ζησουν τον εαυτο τους και βολευονται/νταν για να πινουν το βραδυ μπουκαλια και να κερνουν τα χαζογκομενακια. Τεσπα. Φταινε οι γονεις, φταιει το κρατος, φταινε οι γυναικες, φταινε οι αντρες..μονο ο εαυτουλις μας ο κακομαθημενος δεν φταιει ποτε για τιποτα.
Αν έβγαλες τόσο απλά αυτό το συμπέρασμα από όσα είπα ... πάσο.
Αυτά που είπα τα έχω δεί στο 80% των γυναικών που συναναστρέφομαι, δεν ανέλυσα κάποια συγκεκριμένη ώστε να βγεί το συμπέρασμα ότι είναι χαζή, άλλωστε πώς μπορείς εσύ τόσο εύκολα να λές κάποια χαζή ?
Και εδώ δεν σχολιάζουμε την εξυπνάδα ή όχι, μιλάμε για συμπεριφορές.

Σε αυτά που λές τώρα δε διαφωνώ, όλα τα κομμάτια της κοινωνίας δεν πάνε καλά, εδώ αν δεν κάνω λάθος το θέμα είναι οι γυναίκες. Και με τις γυναίκες εμείς οι άντρες (έξυπνοι, χαζοί, μαλάκες, μάγκες κ.λ.π) καλούμαστε να κάνουμε χωριό, να περνάμε καλά, να εξελισσόμαστε και να διαιωνίσουμε το είδος μας.
Και εσείς οι γυναίκες το ίδιο.
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
μια χαρα ειναι οι ελληνιδες ρε τρυπες...απλως δε σας καθονται... :knockinb:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Αν έβγαλες τόσο απλά αυτό το συμπέρασμα από όσα είπα ... πάσο.
Αυτά που είπα τα έχω δεί στο 80% των γυναικών που συναναστρέφομαι, δεν ανέλυσα κάποια συγκεκριμένη ώστε να βγεί το συμπέρασμα ότι είναι χαζή, άλλωστε πώς μπορείς εσύ τόσο εύκολα να λές κάποια χαζή ?
Και εδώ δεν σχολιάζουμε την εξυπνάδα ή όχι, μιλάμε για συμπεριφορές.

Σε αυτά που λές τώρα δε διαφωνώ, όλα τα κομμάτια της κοινωνίας δεν πάνε καλά, εδώ αν δεν κάνω λάθος το θέμα είναι οι γυναίκες. Και με τις γυναίκες εμείς οι άντρες (έξυπνοι, χαζοί, μαλάκες, μάγκες κ.λ.π) καλούμαστε να κάνουμε χωριό, να περνάμε καλά, να εξελισσόμαστε και να διαιωνίσουμε το είδος μας.
Και εσείς οι γυναίκες το ίδιο.
Οταν εσυ αναφερεις για τον ανθρωπο που εβαλες διπλα σου, οτι ειναι κενος λογου και σκεψης ωστε το μοναδικο που τον ενδιαφερει ειναι πεντε εξι θεματα και στα υπολοιπα αδιαφορει γιατι δεν τον ενδιαφερουν, βλέπω καταρχας ενα κενο ανθρωπο και περιορισμενο. Στο επιπεδο που δεν την εκτιμας, για να την εκθετεις ετσι και να μην εισαι περηφανος για τον ανθρωπο σου ε βλεπω οτι ειναι χαζη που βρηκε εναν απλα τυπο να την γαμει. Οποτε καταλαβαινεις οτι απο τα δικα σου λογια βγαζω συμπερασμα. Δεν ειμαι σιγουρη κατα ποσο εχεις την ωριμοτητα να καταλαβεις οτι την σχεση σου την επιλεγεις εσυ οποτε αν δεν ειναι και πολυ σοι εεχεις μερος ευθυνης της επιλογης σου..
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
στελιο ο πιρφορος δεν ειναι καλο πραγμα πουλακι μου εδω μεσα χαχαχαχααχχαχαχαχαχαχααχχαχαχα

Ο Στελάκος είναι γάτα ο άτιμος. Διαβάζοντας εδώ και κάποιες μέρες το σάητ συμπαίρανε ότι πιρφόρος είναι τιμητικός τίτλος! Μετά θέλει να χτυπήσει όμορφη και έξυπνη γκόμενα!  :2funny:
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Ο Στελάκος είναι γάτα ο άτιμος. Διαβάζοντας εδώ και κάποιες μέρες το σάητ συμπαίρανε ότι πιρφόρος είναι τιμητικός τίτλος! Μετά θέλει να χτυπήσει όμορφη και έξυπνη γκόμενα!  :2funny:
εγω δεν ντρεπομαι να δηλωσω πορφυρος,ειναι τιμη μου , :headbang:ηδη εμαθα πολλα μυστικα για να βγαλω πολλες γυναικες,να κερναω να δινω λουλουδια,αν κατσω κανα χρονο εδω δεν θα προλαβαινω να γαμαω :headbang: :headbang:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Ο Στελάκος είναι γάτα ο άτιμος. Διαβάζοντας εδώ και κάποιες μέρες το σάητ συμπαίρανε ότι πιρφόρος είναι τιμητικός τίτλος! Μετά θέλει να χτυπήσει όμορφη και έξυπνη γκόμενα!  :2funny:

παιζει να μας δουλευει.. :grin: :sunglasses:
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
εγω δεν ντρεπομαι να δηλωσω πορφυρος,ειναι τιμη μου , :headbang:ηδη εμαθα πολλα μυστικα για να βγαλω πολλες γυναικες,να κερναω να δινω λουλουδια,αν κατσω κανα χρονο εδω δεν θα προλαβαινω να γαμαω :headbang: :headbang:

bowdown.gif
bowdown.gif
URL]]
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
παιζει να μας δουλευει.. :grin: :sunglasses:

Πραγματικά τώρα μου γάμησε το μυαλό δεν μπορώ να καταλάβω αν κάνει υψηλού επιπέδου αυτοσαρκασμό μέσα από όλα τα ποστ του ή αν απλά είναι "ανίκητος".
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
εγω δεν ντρεπομαι να δηλωσω πορφυρος,ειναι τιμη μου , :headbang:ηδη εμαθα πολλα μυστικα για να βγαλω πολλες γυναικες,να κερναω να δινω λουλουδια,αν κατσω κανα χρονο εδω δεν θα προλαβαινω να γαμαω :headbang: :headbang:
:think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom