Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

mslv

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
2.921
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
συναδελφοι....σε αυτη την ερωτηση  Τι τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεεινίδες;
υπαρχει μια και μοναδικη απαντηση και πολυ απλη
δεν τρεχει τιποτε με αυτες απλως ειναι ελλεεινιδες...........τελος
δικε μου αμα καταφερεις να λυσεις το ζητημα πας για νομπελ :2funny: :2funny: :2funny:
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
900 δεν εχεις πει οτι παιρνεις?εξω θα επαιρνες διπλασια
υγεια θα ειχες κ εξω
το αφεντικο σου πως σου μιλαει?οι πελατες σου?δεν σου γαμανε την ζωη?
χειροτερη συμπεριφορα κ διαπροσωπικες σχεσεις δεν θα βρεις πουθενα
για να μην πω οτι εισαι νεος κ σε εχουν φαει τα μπουρδελα λογο ελλεεινιδων.Πουθενα αλλου δεν γινεται αυτο κ εδω το εχουμε αποδεχτει και μας φαινεται κ φυσιολογικο

Ωραιος! Θυμασαι βλεπω! Κοιτα μου αρεσει η δουλεια μου. Τα λεφτα μπορει να μην ειναι πολλα (αν και μου εδωσαν ηδη μια μικρη αυξηση) αλλα στη φαση που ειμαι (26 ετων χωρις υποχρεωσεις) μου φτανουν. Μη νομιζεις οτι εξω θα επαιρνα τα τρελα λεφτα. Φιλοι μου που δουλευουν σε παρομοιες εταιρειες εξω παιρνουν 2000-2500 το μηνα, αλλα τα 1000 τους φευγουν στο ενοικιο, αρα καταληγουμε να μην εχουμε και μεγαλη διαφορα. Και εγω οποτε θελω παω και βλεπω τη θαλασσα και κανω βολτα στον ηλιο ενω αυτους τους εχει φαει η υγρασια και η μιζερια.

Για τις γκομενες που λες σιγουρα εξω ειναι καλυτερα, αλλα δεν παραπονιεμαι, 2 fuck buddies εχω. Στα μπουρδελα πηγαινω οχι τοσο απο την αναγκη του σεξ οσο για την καλτιλα και το διαφορετικο.
 

Αλιντισσα

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2011
Μηνύματα
4.083
Κριτικές
2
Like
15
Πόντοι
16
Δεν φτανει που εχουν γινει σαν φωκιες μην πω θαλασσιοι ελεφαντες  γεματες κυτταριτιδα εχουν και γουστο και τουπε παναθεμα τες  

Και ερωτω κυριοι .....

[size=30pt]ΜΕ ΤΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΘΕΛΗΣΗ ΤΙΣ ΓΑΜΑΣ ΑΥΤΕΣ ?[/size]  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Με το ίδιο κουράγιο που σας αντιμετωπίζουν κι αυτές βλέποντας την κλαψόπουτσά σας .
Πίσω απο αυτή την κλαψόπουτσα κρύβονται χιλιάδες συμπλέγματα,αφραγκιές,μιζέρια και κατάθλιψη .
Όλα αυτά φαίνονται στην πούτσα ,να ξέρετε.Μια πούτσα που κλαίει δεν σε καυλώνει όσο και να πεις,την λυπάσαι.
Για λύπηση είστε.Καταντήσατε να γίνεται σαν τις γυναικούλες που κράζετε.Γκρίνια,μιζέρια και κατάθλιψη.
Ωστόσο δεν μας χάλασε.Μας γαμάνε άλλοι ,πιο μάγκες ,χαρούμενοι και ξύπνιοι.
 

pitbull86

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2012
Μηνύματα
794
Like
2
Πόντοι
6
στο κολωνακι πολλες  γκαρσονες μπουφετσουδες (οχι σε μπαρ) που ξερω ειναι η απο λατινικη αμερικη η απο ανατολικη ευρωπη! (ξερω 5 τουλαχιστον) "μαζεμενα" κοριτσια αν δεν σε ξερουν δεν ανοιγονται,  οι περισσοτερες ελευθερες,  δεν ειναι τιποτα θεες (ανω της μεσης ελληνιδας) αλλα γυναικες που δουλεουν σε εστιατορια σαντουιτσαδικα 12 ωρες τη μερα σε μια ξενη χωρα και στελνουν λεφτα πισω στη πατριδα,  δεν σας κανουν για συντροφοι? τι λετε?
τι νεα απο ταυλανδη  μαγκα ???   κρυβε  λογια  τυπε  δεν ειναι πολλες οι ξενες   :grin:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Με το ίδιο κουράγιο που σας αντιμετωπίζουν κι αυτές βλέποντας την κλαψόπουτσά σας .
Πίσω απο αυτή την κλαψόπουτσα κρύβονται χιλιάδες συμπλέγματα,αφραγκιές,μιζέρια και κατάθλιψη .
Όλα αυτά φαίνονται στην πούτσα ,να ξέρετε.Μια πούτσα που κλαίει δεν σε καυλώνει όσο και να πεις,την λυπάσαι.
Για λύπηση είστε.Καταντήσατε να γίνεται σαν τις γυναικούλες που κράζετε.Γκρίνια,μιζέρια και κατάθλιψη.
Ωστόσο δεν μας χάλασε.Μας γαμάνε άλλοι ,πιο μάγκες ,χαρούμενοι και ξύπνιοι.

δεν κλαιγονται ρε συ.
Απλα σας κραζουν.  :P
 

asia_fun

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Με το ίδιο κουράγιο που σας αντιμετωπίζουν κι αυτές βλέποντας την κλαψόπουτσά σας .
Πίσω απο αυτή την κλαψόπουτσα κρύβονται χιλιάδες συμπλέγματα,αφραγκιές,μιζέρια και κατάθλιψη .
Όλα αυτά φαίνονται στην πούτσα ,να ξέρετε.Μια πούτσα που κλαίει δεν σε καυλώνει όσο και να πεις,την λυπάσαι.
Για λύπηση είστε.Καταντήσατε να γίνεται σαν τις γυναικούλες που κράζετε.Γκρίνια,μιζέρια και κατάθλιψη.
Ωστόσο δεν μας χάλασε.Μας γαμάνε άλλοι ,πιο μάγκες ,χαρούμενοι και ξύπνιοι.
κανε ονειρα :jerking: κανεις δε σας γαμαει
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Με το ίδιο κουράγιο που σας αντιμετωπίζουν κι αυτές βλέποντας την κλαψόπουτσά σας .
Πίσω απο αυτή την κλαψόπουτσα κρύβονται χιλιάδες συμπλέγματα,αφραγκιές,μιζέρια και κατάθλιψη .
Όλα αυτά φαίνονται στην πούτσα ,να ξέρετε.Μια πούτσα που κλαίει δεν σε καυλώνει όσο και να πεις,την λυπάσαι.
Για λύπηση είστε.Καταντήσατε να γίνεται σαν τις γυναικούλες που κράζετε.Γκρίνια,μιζέρια και κατάθλιψη.
Ωστόσο δεν μας χάλασε.Μας γαμάνε άλλοι ,πιο μάγκες ,χαρούμενοι και ξύπνιοι.
πςςςςςςςςςςςςςςςςςς  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

razorxt

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.324
Κριτικές
2
Like
405
Πόντοι
36
Με το ίδιο κουράγιο που σας αντιμετωπίζουν κι αυτές βλέποντας την κλαψόπουτσά σας .
Πίσω απο αυτή την κλαψόπουτσα κρύβονται χιλιάδες συμπλέγματα,αφραγκιές,μιζέρια και κατάθλιψη .
Όλα αυτά φαίνονται στην πούτσα ,να ξέρετε.Μια πούτσα που κλαίει δεν σε καυλώνει όσο και να πεις,την λυπάσαι.
Για λύπηση είστε.Καταντήσατε να γίνεται σαν τις γυναικούλες που κράζετε.Γκρίνια,μιζέρια και κατάθλιψη.
Ωστόσο δεν μας χάλασε.Μας γαμάνε άλλοι ,πιο μάγκες ,χαρούμενοι και ξύπνιοι.

εχεις δικιο
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Μην μας ρεζιλεύετε 2-3 ατομα ρε.
Υπαρχουν και μπουρδελιαριδες που έχουν κοψει
το κραξιμο στις ελλεηνιδες.  :S
 

razorxt

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.324
Κριτικές
2
Like
405
Πόντοι
36
Μην μας ρεζιλεύετε 2-3 ατομα ρε.
Υπαρχουν και μπουρδελιαριδες που έχουν κοψει
το κραξιμο στις ελλεηνιδες.  :S

μεχρι να το κοψεις ομως μπολντη εφτασες τα 20.000 ποστ !  :-
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Δεν φτανει που εχουν γινει σαν φωκιες μην πω θαλασσιοι ελεφαντες  γεματες κυτταριτιδα εχουν και γουστο και τουπε παναθεμα τες  

Και ερωτω κυριοι .....

[size=30pt]ΜΕ ΤΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΘΕΛΗΣΗ ΤΙΣ ΓΑΜΑΣ ΑΥΤΕΣ ?[/size]  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

απαπα μοιραζει χυλοπιτες με ρυθμο πολυβολου ο αναπηρος
 

asia_fun

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
τι νεα απο ταυλανδη  μαγκα ???   κρυβε  λογια  τυπε  δεν ειναι πολλες οι ξενες   :grin:
ετοιμαζω την μεγαλη φυγη (ταυλανδη)  τυπε μου! δε κλεινει και η εταιρεια μου (ουτε με απολυουν να παρω αποζημιωση) να αναγκαστω να φυγω! το φθινοπωρο πιστευω σιγουρα!  η  ζωη  θα γινει αφορητη εδω, ειτε με σαμαρα ειτε με τσιπρα ειτε με ευρω ειτε με δραχμη :uglystupid:
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
Ωραιος! Θυμασαι βλεπω! Κοιτα μου αρεσει η δουλεια μου. Τα λεφτα μπορει να μην ειναι πολλα (αν και μου εδωσαν ηδη μια μικρη αυξηση) αλλα στη φαση που ειμαι (26 ετων χωρις υποχρεωσεις) μου φτανουν. Μη νομιζεις οτι εξω θα επαιρνα τα τρελα λεφτα. Φιλοι μου που δουλευουν σε παρομοιες εταιρειες εξω παιρνουν 2000-2500 το μηνα, αλλα τα 1000 τους φευγουν στο ενοικιο, αρα καταληγουμε να μην εχουμε και μεγαλη διαφορα. Και εγω οποτε θελω παω και βλεπω τη θαλασσα και κανω βολτα στον ηλιο ενω αυτους τους εχει φαει η υγρασια και η μιζερια.

Για τις γκομενες που λες σιγουρα εξω ειναι καλυτερα, αλλα δεν παραπονιεμαι, 2 fuck buddies εχω. Στα μπουρδελα πηγαινω οχι τοσο απο την αναγκη του σεξ οσο για την καλτιλα και το διαφορετικο.



1000 εχει το διαμερισμα δωματιο με κοινοχρηστο μπανιο κουζινα εχει 400.Ειναι σαν να εισαι σε πολυκατοικια ανεξαρτητα δωματια απλα πρεπει να πας να τρως κ να χεζεις σε αλλο δωματιο κ γλιτωνεις 600 ευρω

για την συμπεριφορα του αφεντικου σου δεν ειπες τιποτα?ο προισταμενος σου πως σου μιλαει?η συναδελφοι σου?ξερεις τι εννοωω γτ τα εχω βιωσει κ εγω αυτα δεν μιλαω στην τυχη

καλα αυτα για χομπυ κ καλτιλα ειναι αστεια.Ολοι παμε στις τανες επειδη δεν μπορουμε να γαμαμε αντιστοιχες γκομενες στην ελλαδα οχι γτ φταιμε εμεις αλλα επειδη εχουν αυτες τετοια νοοτροπια

μαλλον εχεις φαει πλυση εγκεφαλου απο τους γονεις για την Ελλαδαρα την χωρα τους φοβερους ξεχωριστους Ελληνες κλπ κ το λυπηρο ειναι οτι εχεις παει εξω κ εχεις κ φιλους εξω

δεν πειραζει κατσε εδω κ κοιτα τον ηλιο που λαμπει μπαμπη μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom