Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (1 μέλη και 33 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

Αλιντισσα

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2011
Μηνύματα
4.083
Κριτικές
2
Like
15
Πόντοι
16
για αυτο λεμε οτι    
οι ελληνιδες ειναι σαν τις τουαλετες οι καλες ειναι πιασμενες και οι αλλες χεσμενες
μη με κανετε να επαναλαμβανομαι
Αυτό ισχύει για όλες τις εθνικότητες αν το πας έτσι.
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Ειδικα απο μια ηλικια και μετα ειναι χεσε μεσα !!!!!!!!!

Ολα τα καλα κοριτσια ειναι πιασμενα απο νωρις ...... τα υπολοιπα ειναι πλην πολυ ελαχιστων εξαιρεσεων με ψυχολογικα προβληματα απο χωρισμους κτλ κτλ κτλ κτλ
η πολλαπλα κολληματα που δεν αλλαζουν πλεον λογω παρελθουσας ηλικιας !!!!!!!

Οι γκομενες ειναι σαν τις τουαλετες, οι καλες ειναι πιασμενες κι οι ελευθερες χεσμενες!


Κανουν πλεον και άλλα επαγγελματα ,όπως μεταφραστριας ,λογιστριας

πωλητριας σε μαγαζί κτλ

Υπαρχουν και αρκετες κορες επιχειρηματιών ,που δεν ειναι φτωχες .

Νομιζω οτι αυτες δεν ειναι πανω απο το 3-4% των αλλοδαπων γυναικων. Τι να πω, πραγματικα περα απο κατι ερασμιτισσες στη σχολη δεν εχω γνωρισει στην Ελλαδα αλλοδαπες με νορμαλ δουλεια  :dunno:


Που ξερεις οτι γινεται μονο στην Ελλαδα?Εχεις ταξιδεψει και αλλου? που?

Κακο στο φλερτ δεν υπάρχει και καμια δεν θα σε βρισει αμα ξερεις να μιλας
και να μην πετας μαλακιες. Εμενα μονο 2-3 στις 100 με ειχανε βρισει αλλα αυτες
ειχαν προβλημα γενικοτερο. Κατα τα αλλα φλερτ κανεις. Δεν σου καθονται ομως.

Ο κοινωνικος κυκλος ειναι τα παντα βασικα. Καλυτερα να κατσεις 2 χρονια στο περιθώρειο
και να φτιάξεις καλο κυκλο και μετα θα δεις τα αποτελεσματα.

Το αναποδο ειναι μαλακια. Να προσπαθεις να βγαλεις γκομενα απο καμακι γραφοντας στα αρχιδια σου
τον κοινωνικο κυκλο.

τυπε επειδη εχω ζησει εξωτερικο, εξω ειναι πιο απλα τα πραματα ειναι αληθεια
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
για αυτο λεμε οτι    
οι ελληνιδες ειναι σαν τις τουαλετες οι καλες ειναι πιασμενες και οι αλλες χεσμενες
μη με κανετε να επαναλαμβανομαι
Στην Αλλιντι πες τα !!!!!!!  :sunglasses:
 

Last Cup Of Sorrow

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2012
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
ρε μαγκα εσυ που  ζεις??????   εισαι απο αλλου   η  εισαι τοσο γαμικος και  σου καθονται ολες οι ελληνιδες και σου δινουν λεφτα κιολας χωρις κανενα ιχνος εχθροτητας η ειρωνιας  εδω μιλαμε για το που εχουν καταντησει οι ελληνιδες και αναγκαζομαστε να ψαχνουμε 1 στο εκατομμυριο σωστη κοπελα  μην ανησυχεις μας καθονται οι ξενες που απο οτι εχω καταλαβει εχουν περισσοτερο μυαλο και ειναι ποιο προσγειωμενες   :birdman:  :birdman:  :birdman:

Ρε φιλαράκο ένα λεπτό γιατί βγάζεις ότι συμπέρασμα θες αυθαίτερα, πρώτον δεν διαφώνησα ότι ένα μεγάλο ποσοστό ελλεηνίδων είναι έτσι όπως περιγράφονται σ' αυτό το thread ίσως και χειρότερες (δεν μπορούμε όμως να γενικεύουμε διότι δεν είναι αντικειμενικό).Αυτό που δεν μου άρεσε και είπα είναι ότι με το να κλαψομουνίαζεις στο ιντερνετ και ειδικότερα σ' ενα site που γράφουν μπουρδελιάρηδες που έχουν ασπαστεί την μπουρδελιάρικη ζωή για χ,ψ λόγους.Όταν δεν σ' αρέσει κάτι το γράφεις στον πούτσο σου και ούτε καν ασχολέισαι όπως έχω κάνει εγώ, απόλυτη απαξίωση.
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
στο κολωνακι πολλες  γκαρσονες μπουφετσουδες (οχι σε μπαρ) που ξερω ειναι η απο λατινικη αμερικη η απο ανατολικη ευρωπη! (ξερω 5 τουλαχιστον) "μαζεμενα" κοριτσια αν δεν σε ξερουν δεν ανοιγονται,  οι περισσοτερες ελευθερες,  δεν ειναι τιποτα θεες (ανω της μεσης ελληνιδας) αλλα γυναικες που δουλεουν σε εστιατορια σαντουιτσαδικα 12 ωρες τη μερα σε μια ξενη χωρα και στελνουν λεφτα πισω στη πατριδα,  δεν σας κανουν για συντροφοι? τι λετε?

Ειναι μια καλη επιλογη  :thumbsup:
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
για αυτο λεμε οτι    
οι ελληνιδες ειναι σαν τις τουαλετες οι καλες ειναι πιασμενες και οι αλλες χεσμενες
μη με κανετε να επαναλαμβανομαι

με προλαβες τυπε  :grin:


στο κολωνακι πολλες  γκαρσονες μπουφετσουδες (οχι σε μπαρ) που ξερω ειναι η απο λατινικη αμερικη η απο ανατολικη ευρωπη! (ξερω 5 τουλαχιστον) "μαζεμενα" κοριτσια αν δεν σε ξερουν δεν ανοιγονται,  οι περισσοτερες ελευθερες,  δεν ειναι τιποτα θεες (ανω της μεσης ελληνιδας) αλλα γυναικες που δουλεουν σε εστιατορια σαντουιτσαδικα 12 ωρες τη μερα σε μια ξενη χωρα και στελνουν λεφτα πισω στη πατριδα,  δεν σας κανουν για συντροφοι? τι λετε?

καμια δουλεια δεν ειναι ντροπη αλλα δε μας κανουν  :grin:
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.238
Κριτικές
46
Like
3.745
Πόντοι
4.365
Που ξερεις οτι γινεται μονο στην Ελλαδα?Εχεις ταξιδεψει και αλλου? που?
**Κ εχω τα ταξιδεψει..κ συζυταω με φιλους εμπειριες..αλλα κα διαβαζω φορουμ... ;)
Αγγλια ειχα παει...κ οσες φορες ειχαμε βγει (3 φιλοι..μπακουρια θα τους ελεγαν στο ελαντα..) δεν καταλαβαινα πως γινομαστα μια παρεα με διπλα κοριτσοπαρεες... ;) 

Κακο στο φλερτ δεν υπάρχει και καμια δεν θα σε βρισει αμα ξερεις να μιλας
και να μην πετας μαλακιες. Εμενα μονο 2-3 στις 100 με ειχανε βρισει αλλα αυτες
ειχαν προβλημα γενικοτερο. Κατα τα αλλα φλερτ κανεις. Δεν σου καθονται ομως.
***Δεν ειπαμε να γαμη8ιτε απο το 1ο ραντεβου... αλλα..''ΡΕ ΨΩΝΑΡΑ..ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΠΑΙΔΙ..ΣΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΟΜΟΡΦΑ... ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΤΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΦΕ... ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΥΦΑΚΙ ΤΟΥ ΤΟΥΠΕ...???'' :uglystupid:
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Ρε φιλαράκο ένα λεπτό γιατί βγάζεις ότι συμπέρασμα θες αυθαίτερα, πρώτον δεν διαφώνησα ότι ένα μεγάλο ποσοστών ελλεηνίδων είναι έτσι όπως περιγράφονται σ' αυτό το thread ίσως και χειρότερες (δεν μπορούμε όμως να γενικεύουμε διότι δεν είναι αντικειμενικό).Αυτό που δεν μου άρεσε και είπα είναι ότι με το να κλαψομουνίαζεις στο ιντερνετ και ειδικότερα σ' ενα site που γράφουν μπουρδελιάρηδες που έχουν ασπαστεί την μπουρδελιάρικη ζωή για χ,ψ λόγους.Όταν δεν σ' αρέσει κάτι το γράφεις στον πούτσο σου και ούτε καν ασχολέισαι όπως έχω κάνει εγώ, απόλυτη απαξίωση.

:rockon: :rockon: :rockon:
Αυτο αν το ακολουθεις ειναι μια γενναια σταση ζωης γιατι ξερεις σιγουρα ποια ειναι η τυχη ενος τετοιου ανθρωπου απο τον περιγυρο του και ποια αντιμετωπιση θα εχει....
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220

Άλλη , άλλη.

Επόμενη.

"Έχεις δίκιο" + επόμενη

μην κάθεσαι να πονοκεφαλιάζεσαι με την καθεμια
απλα φωτογραφησε το στυλάκι της να το αποφυγεις αν
κατσεις σε παρομοιο χαρακτηρα ξανα.
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
με προλαβες τυπε  :grin:


καμια δουλεια δεν ειναι ντροπη αλλα δε μας κανουν  :grin:



σε λιγα χρονια θα χτυπας το κεφαλι σου στον τοιχο που γυρισες στην ελλαδα να ζησεις κ να δουλεψεις εδω   ;) ;) ;)
 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
Σημερα το πρωι πηρα το ανηψακι μου να το παω βολτα,με τα πολλα καταληξαμε στην παραλιακη σε γνωστο παιδοτοπο.αυτα που ειδαν τα ματια μου ειναι αδυνατον να τα περιγραψω με λογια,φαλαινες με κολαν που εχουν γεννησει γυφτομπομπιρες που κανουν σαν τρελοι,το υφακι τους ηταν κατι αναμασα σε ζιζελ και μονικα μπελουτσι ενω ζυγιζουν πανω απο 100κιλα :headbang:εκει ομως που τρελαθηκα ηταν με τους αντρες τους που τους εχουν καταντησει μπουληδες.τρεχαν οι μαλακες πισω απο τα παιδια και οι φωκιες επιναν καφε και τους κοιταζαν απαθεστατες.συμπερασμα μην κανεις μαλακα παιδι με ελλεηνιδα,φυγε οσο πιο μακρια μπορεις απ αυτες θα σε καταστρεψουν αργα και βασανιστικα
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
Σημερα το πρωι πηρα το ανηψακι μου να το παω βολτα,με τα πολλα καταληξαμε στην παραλιακη σε γνωστο παιδοτοπο.αυτα που ειδαν τα ματια μου ειναι αδυνατον να τα περιγραψω με λογια,φαλαινες με κολαν που εχουν γεννησει γυφτομπομπιρες που κανουν σαν τρελοι,το υφακι τους ηταν κατι αναμασα σε ζιζελ και μονικα μπελουτσι ενω ζυγιζουν πανω απο 100κιλα :headbang:εκει ομως που τρελαθηκα ηταν με τους αντρες τους που τους εχουν καταντησει μπουληδες.τρεχαν οι μαλακες πισω απο τα παιδια και οι φωκιες επιναν καφε και τους κοιταζαν απαθεστατες.συμπερασμα μην κανεις μαλακα παιδι με ελλεηνιδα,φυγε οσο πιο μακρια μπορεις απ αυτες θα σε καταστρεψουν αργα και βασανιστικα
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
να πει τωρα κανεις οτι εχεις αδικο.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.238
Κριτικές
46
Like
3.745
Πόντοι
4.365
Άλλη , άλλη.

Επόμενη.

"Έχεις δίκιο" + επόμενη

μην κάθεσαι να πονοκεφαλιάζεσαι με την καθεμια
απλα φωτογραφησε το στυλάκι της να το αποφυγεις αν
κατσεις σε παρομοιο χαρακτηρα ξανα.
Καλα..ενοειται... αυτο κανω...
αλλα ΚΑΙ εσυ.... 
ΜΗΝ της υποστιριζεις τις πατσαβουρες.... ;)
Σε ειχα για ωραιο τυπακο..... μην γινεσαι ΔΟΥΛΟΣ... κ τις γλυφεις με καθε μαλακια που λενε...
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
ακριβως την παραπάνω εντύπωση αφηνετε

οσοι κλαίγεστε.

Οτι δηλαδη ειστε βλάκες και ανίκανοι να βγαλετε γκομενα.
Το βλέπετε ξεκαθαρα. Εξω δεν θα σας το έλεγαν... αλλα αυτο θα ηταν και παλι.
Λοιπον στο χερι σας ειναι να μην αφηνετε τετοιες εντυπωσεις.
[/quoτε]

ποιος ειπε οτι δεν μας καθονται ελλεηνιδες;εγω πια ΔΕΝ ΘΕΛΩ ελλεηνιδες,γιατι ξερω τι σκατα εχω να φαω.Ημουν με μια ουκρανη ιδια η Sylvia Saint.και συμπεριφορα;διαμαντι.τι να κλασει μετα η μεγαιρα η ελλεηνιδα η κατινα;
 

razorxt

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.324
Κριτικές
2
Like
405
Πόντοι
36
Καλα..ενοειται... αυτο κανω...
αλλα ΚΑΙ εσυ.... 
ΜΗΝ της υποστιριζεις τις πατσαβουρες.... ;)
Σε ειχα για ωραιο τυπακο..... μην γινεσαι ΔΟΥΛΟΣ... κ τις γλυφεις με καθε μαλακια που λενε...

:rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom