Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.042
Κριτικές
7
Like
9.757
Πόντοι
1.686
ετοιμαζω την μεγαλη φυγη (ταυλανδη)  τυπε μου! δε κλεινει και η εταιρεια μου (ουτε με απολυουν να παρω αποζημιωση) να αναγκαστω να φυγω! το φθινοπωρο πιστευω σιγουρα!  η  ζωη  θα γινει αφορητη εδω, ειτε με σαμαρα ειτε με τσιπρα ειτε με ευρω ειτε με δραχμη :uglystupid:

Που θα δουλευεις εκει ?

 

razorxt

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.324
Κριτικές
2
Like
405
Πόντοι
36
Μαλλον θα ανηκει στο ηρωικο 30% των γυναικων που καταφερνει να γαμιεται  :grin:

:2funny: 

αλλωστε ολες οι γυναικες με υγιη σεξουαλικη ζωη και πολλους γκομενους στο bou τριγυρνανε....
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Μην μας ρεζιλεύετε 2-3 ατομα ρε.
Υπαρχουν και μπουρδελιαριδες που έχουν κοψει
το κραξιμο στις ελλεηνιδες.  :S

Tύπε το ξέρεις ότι οι φάλαινες κάποτε ζούσαν στη γη, αλλά προτίμησαν τη θάλασσα λόγω της ανώσεως;
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
απαπα μοιραζει χυλοπιτες με ρυθμο πολυβολου ο αναπηρος
Θα σου πω καμια βαρια κουβεντα και δεν το θελω, γιατι δεν χρωσταει σε κατι κανεις, αν εσυ εισαι αρχιδι  :sunglasses:

Οποτε λουφαξε στην γωνια σου και μωκο  :sunglasses:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
:2funny:  

αλλωστε ολες οι γυναικες με υγιη σεξουαλικη ζωη και πολλους γκομενους στο bou τριγυρνανε....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


URL]]
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
:2funny: 

αλλωστε ολες οι γυναικες με υγιη σεξουαλικη ζωη και πολλους γκομενους στο bou τριγυρνανε....

η εχουνε αναγκη να μπουνε επαναλαμβανομενα σε τοπικ που δεν συμφωνουνε με τις αποψεις του για να κραξουνε οτι κινειται  :grin:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Θα σου πω καμια βαρια κουβεντα και δεν το θελω, γιατι δεν χρωσταει σε κατι κανεις, αν εσυ εισαι αρχιδι  :sunglasses:

Οποτε λουφαξε στην γωνια σου και μωκο  :sunglasses:

περπατα μια βολτα εξω να γελασουν μικροι και μεγαλοι ρε ηλιθιε. ρομπεν των αναπηρικων.
σκασε.
 

Rythm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11.713
Like
0
Πόντοι
166
δεν κλαιγονται ρε συ.
Απλα σας κραζουν.  :P


Ναι σωστα...Το κλαψομουνι εδω μεσα μεταφραζεται σε κραξιμο (προνομιο υστερικων ανοργασμικων κατινων χειριστου ειδους).....

Δεν ξερω τι ειναι χειροτερο....    ;)
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
1000 εχει το διαμερισμα δωματιο με κοινοχρηστο μπανιο κουζινα εχει 400.Ειναι σαν να εισαι σε πολυκατοικια ανεξαρτητα δωματια απλα πρεπει να πας να τρως κ να χεζεις σε αλλο δωματιο κ γλιτωνεις 600 ευρω

για την συμπεριφορα του αφεντικου σου δεν ειπες τιποτα?ο προισταμενος σου πως σου μιλαει?η συναδελφοι σου?ξερεις τι εννοωω γτ τα εχω βιωσει κ εγω αυτα δεν μιλαω στην τυχη

καλα αυτα για χομπυ κ καλτιλα ειναι αστεια.Ολοι παμε στις τανες επειδη δεν μπορουμε να γαμαμε αντιστοιχες γκομενες στην ελλαδα οχι γτ φταιμε εμεις αλλα επειδη εχουν αυτες τετοια νοοτροπια

μαλλον εχεις φαει πλυση εγκεφαλου απο τους γονεις για την Ελλαδαρα την χωρα τους φοβερους ξεχωριστους Ελληνες κλπ κ το λυπηρο ειναι οτι εχεις παει εξω κ εχεις κ φιλους εξω

δεν πειραζει κατσε εδω κ κοιτα τον ηλιο που λαμπει μπαμπη μου

:2funny: :2funny:  ρε συ ο καθενας κανει τις επιλογες του

Αφεντικο στη δουλεια που ειμαι δεν εχω, εννοειται οτι δουλευω με καποιον προισταμενο απο πανω μου και οντως αν κανω καμια μαλακια θα τα ακουσω, αλλα το προτιμω αυτο απο τον Αγγλο που δε θα με μπινελικωσει επιτοπου αλλα θα με θαψει πισω απο την πλατη μου.

Για το ενοικιο που λες εχω γνωστους / φιλους σε Λονδινο, Παρισι, Βερολινο, Μιλανο, ολοι δινουν απο 800 + το μηνα για ενοικιο και μαλιστα με συγκατοικηση.

Δεν ειπα ποτε οτι οι Ελληνες γαμαμε και δερνουμε, απλα οτι ο καθενας κανει τις επιλογες του. Προς το παρον ειμαι ευχαριστημενος με τη δικη μου, αν τωρα βγουμε απο Ε.Ε. και πληρωνομαι σε δραχμες και δεν μπορω να φυγω κιολας για εξω μπορει και να το μετανιωσω που δεν εκατσα οταν μπορουσα, το μελλον θα δειξει.
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
τι εχουμε εδω? :sunglasses: πηραν αερα οι ελλεηνιδες?  :s&m_2:
 

asia_fun

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Που θα δουλευεις εκει ?
δε παω μεταναστης τυπε, θα παντρευτω ντοπια και θα αφομοιωθω στην τοπικη κοινωνια, (πιστευω πως μπορω) εχω και 2 φιλους ευρωπαιους κατω για παρεα,  με ελληνες δε γουσταρω και πολλα παρε δωσε,  εχω λεφτα για 2-3 χρονια, κατι θα κανω με γρηγορο φαγητο, πωλησεις μεσω ιντερνετ, και φορεξ τρειντινγκ που δουλευω κατι τεχνικες χρονια! μεχρι και οι γεροι μου μου ειπαν φυγε! δεν υπαρχει καμια ελπιδα γι αυτο το τοπο πλεον! ηταν το κατευοδιο που περιμενα
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
οποιονδηποτε θες να δεις μπροστα σου. αλλα μονο τη μανα σου θα βλεπεις. παρτο αποφαση αναπηρε.
Μην εισαι τοσο απολυτος γιατι θα εκπλαγεις

Οσο για το ποιος ειναι αναπηρος ας μην το σχολιασουμε γιατι δεν σε συμφερει  :sunglasses:
 

pitbull86

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2012
Μηνύματα
794
Like
2
Πόντοι
6
δε παω μεταναστης τυπε, θα παντρευτω ντοπια και θα αφομοιωθω στην τοπικη κοινωνια, (πιστευω πως μπορω) εχω και 2 φιλους ευρωπαιους κατω για παρεα,  με ελληνες δε γουσταρω και πολλα παρε δωσε,  εχω λεφτα για 2-3 χρονια, κατι θα κανω με γρηγορο φαγητο, πωλησεις μεσω ιντερνετ, και φορεξ τρειντινγκ που δουλευω κατι τεχνικες χρονια! μεχρι και οι γεροι μου μου ειπαν φυγε! δεν υπαρχει καμια ελπιδα γι αυτο το τοπο πλεον! ηταν το κατευοδιο που περιμενα
  :thumbsup: :thumbsup:
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.042
Κριτικές
7
Like
9.757
Πόντοι
1.686
δε παω μεταναστης τυπε, θα παντρευτω ντοπια και θα αφομοιωθω στην τοπικη κοινωνια, (πιστευω πως μπορω) εχω και 2 φιλους ευρωπαιους κατω για παρεα,  με ελληνες δε γουσταρω και πολλα παρε δωσε,  εχω λεφτα για 2-3 χρονια, κατι θα κανω με γρηγορο φαγητο, πωλησεις μεσω ιντερνετ, και φορεξ τρειντινγκ που δουλευω κατι τεχνικες χρονια! μεχρι και οι γεροι μου μου ειπαν φυγε! δεν υπαρχει καμια ελπιδα γι αυτο το τοπο πλεον! ηταν το κατευοδιο που περιμενα

Ξανασκέψου το .
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom