Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 84 άτομα (0 μέλη και 84 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Δύο 2πλους,αλλά μόλις διάβασα ότι το 70% των ελλειινίδων απέχει από την μπριζόλα την περίοδο της νηστείας και καλά,τρελάθηκα εντελώς και μου ανάψαν τα λαμπάκια :headbang: :tickedoff:Αν εσύ συμφωνείς σε αυτή την στάση τότε δεν έχει νόημα να το συζητάμε  ;) :2funny:
εγω τρωω απαραιτητα δυο μπριζολες για μεσημερι ...... :sunglasses:
 

liberog0

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
918
Like
0
Πόντοι
6
Δύο 2πλους,αλλά μόλις διάβασα ότι το 70% των ελλειινίδων απέχει από την μπριζόλα την περίοδο της νηστείας και καλά,τρελάθηκα εντελώς και μου ανάψαν τα λαμπάκια :headbang: :tickedoff:Αν εσύ συμφωνείς σε αυτή την στάση τότε δεν έχει νόημα να το συζητάμε  ;) :2funny:
το 70% είναι αποτέλεσμα γκαλοπ?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Παντα.............. :2funny: :2funny: :2funny:
Μαs κοψανε και τον 14ο
Μαs κοψανε και το κατεβασμα ταινιαs
Δεν γαμαμε που δεν γαμαμε....αs παμε για ψαρεμα
κατεβασε καμια τσοντουλα απο αυτες που βαζω.... :sunglasses:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Mαλακίες .Δεν ξερετε τι θέλετε.Συνεχίστε το κωλοτρόψιμο στις Ρωσσίδες που δεν καταλαβαίνουν γρι απο τα μαργαριτάρια που πετάτε και όλα μια χαρά.

Μαλακίες!!!
Ξέρεις πολύ καλά τί θέλουν...
Ζμπρώξιμο όσο το δυνατόν πιο σύντομα και ανέξοδα...
Αυτά σε πρώτη φάση...
Μετά έχει κι άλλα...

ΥΓ
Σήμερα λέω μεγάλες αλήθειες  :rockon: :tooth:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Μαλακισμένες,καριόλες ελλειινίδες,δεν πάνε στο διάλο λέω γω,που θα μας πούνε ότι λόγω νηστείας δεν θα γαμήσουμε για κανα 2μηνο :jerking:.Τώρα εξηγείται πως αυτές τις μέρες έχουν τόση κίνηση μπουρδέλα-στούντιο :2funny:.Αλλά έτσι,αφού αυτά τις μάθανε οι βλαμμένες οι μανάδες τους,τώρα άντε να της πείσεις εσύ να γαμηθούν τέτοιες μέρες :headbang:.Έχω να προτείνω μάλιστα σε όλους και ειδικά σε παντρεμένους-δεσμευμένους με δαύτες όλες αυτές τις μέρες μέχρι το Πάσχα,να γαμήσουν όσες περισσότερες πουτάνες μπορούν :knockinb: :fuck2:,δηλαδή να τα δώσουν όλα,[size=15pt]ξοδεύοντας όλες τους τις δυνάμεις στις πουτάνες [/size]και μετά να μην θέλουν ούτε να τις φτύσουν τις μαλακισμένες τις ελλειινίδες τους,που θα νομίζουν(όπως θα τις έχει συμβουλέψει και η πεθερά) ότι μετά θα το χαρούν περισσότερο το γαμήσι.Άντε στα τσακίδια και οι δυο τους που θα βάλουν και χρονοδιάγραμμα στο γαμήσι του άντρα :tickedoff:

Και τα λεφτά τους  :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Εγω τα διάβασα κσι γελασα πολύ.Πεινάνε για πούτσα το έχω ξαναπει.Γενικώς πεινάνε κι αυτό τους βγαίνει όλο το 24ωρο.
Εμείς διψάμε .Γι'αυτό η Ελληνίδα είναι καυλιάρικο ον.Ποτέ δεν πείνασε για πούτσα.Διψάει να καταπιεί πούτσα γιατί απλά γουστάρει και όχι γιατί είναι πεινασμένη λιγούρα.

Αρα δεν πεινατε.......Διψατε
Ωραια !!!!!!!!!!! Καναμε διαγνωση
 

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Μου τα σπασε μια ελλεηνιδα σημερα, την παιρνω τηλ το μεσημερι κ κανονιζουμε να βγουμε το βραδυ αλλά να μιλησουμε ξανα το απογευμα για οριστικα, την παιρνω τηλ κατα τις 8 κ μου το κλεινει! Της στελνω μηνυμα -Τι παιζει για βραδυ- και μου απαντα πως ειναι σινεμα με τον κολλητο της (αχεμ..)! Καλα και μου το λες τωρα; τις απαντω και μου λεει πως πριν λιγο ηρθε και ειχε καιρο να τον δει! Καμμενη τυπισα...

Να μην ξεχασω, με την συγκεκριμενη εχω πηδηχτει τρελα για μια βδομαδα και ενω αυτη ηταν αρραβωνιασμενη τοτε! Μετα απο κανα χρονο χωρισε, ξαναβγηκαμε και ενω ζεσταθηκε αρκετα το κλιμα ξανα μετα το γυρισε σε φαση "δεν νιωθω ετοιμη ακομα" κ τετοια..(οταν με χουφτωνε στα αρχιδια μια χαρα ετοιμη ενιωθε)!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Μου τα σπασε μια ελλεηνιδα σημερα, την παιρνω τηλ το μεσημερι κ κανονιζουμε να βγουμε το βραδυ αλλά να μιλησουμε ξανα το απογευμα για οριστικα, την παιρνω τηλ κατα τις 8 κ μου το κλεινει! Της στελνω μηνυμα -Τι παιζει για βραδυ- και μου απαντα πως ειναι σινεμα με τον κολλητο της (αχεμ..)! Καλα και μου το λες τωρα; τις απαντω και μου λεει πως πριν λιγο ηρθε και ειχε καιρο να τον δει! Καμμενη τυπισα...

Να μην ξεχασω, με την συγκεκριμενη εχω πηδηχτει τρελα για μια βδομαδα και ενω αυτη ηταν αρραβωνιασμενη τοτε! Μετα απο κανα χρονο χωρισε, ξαναβγηκαμε και ενω ζεσταθηκε αρκετα το κλιμα ξανα μετα το γυρισε σε φαση "δεν νιωθω ετοιμη ακομα" κ τετοια..(οταν με χουφτωνε στα αρχιδια μια χαρα ετοιμη ενιωθε)!

Ανέβασε φωτογραφία της, να ξέρουμε να την αποφύγουμε :tooth:
 

patir.gomenios

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
767
Like
10
Πόντοι
6
δε θελω να σε πικρανω, αλλα...

οπου κολλητος βαλε τον πρωην με τον οποιο ειναι καψουρα ακομα και την ειχε στο περιμενε
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Μου τα σπασε μια ελλεηνιδα σημερα, την παιρνω τηλ το μεσημερι κ κανονιζουμε να βγουμε το βραδυ αλλά να μιλησουμε ξανα το απογευμα για οριστικα, την παιρνω τηλ κατα τις 8 κ μου το κλεινει! Της στελνω μηνυμα -Τι παιζει για βραδυ- και μου απαντα πως ειναι σινεμα με τον κολλητο της (αχεμ..)! Καλα και μου το λες τωρα; τις απαντω και μου λεει πως πριν λιγο ηρθε και ειχε καιρο να τον δει! Καμμενη τυπισα...

Να μην ξεχασω, με την συγκεκριμενη εχω πηδηχτει τρελα για μια βδομαδα και ενω αυτη ηταν αρραβωνιασμενη τοτε! Μετα απο κανα χρονο χωρισε, ξαναβγηκαμε και ενω ζεσταθηκε αρκετα το κλιμα ξανα μετα το γυρισε σε φαση "δεν νιωθω ετοιμη ακομα" κ τετοια..(οταν με χουφτωνε στα αρχιδια μια χαρα ετοιμη ενιωθε)!
Aφου προλαβεs κι εφαγεs...κλαστην τωρα
Το κακο θατανε αν δεν ειχεs παρει...προκαταβολη
 

spermsprayer

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2009
Μηνύματα
382
Like
0
Πόντοι
1
Μαλακισμένες,καριόλες ελλειινίδες,δεν πάνε στο διάλο λέω γω....Αλλά έτσι,αφού αυτά τις μάθανε οι βλαμμένες οι μανάδες τους,τώρα άντε να της πείσεις εσύ να γαμηθούν τέτοιες μέρες :headbang:

Αγαπητό μου τέκνο, ανησυχώ ιδιαίτερα για την πνευματική και ψυχική σου υγεία !  :priest:

....Προσπαθείς ΝΑ ΠΕΙΣΕΙΣ (!!!!!  :o :o :o) ...... ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ  :o :o :o :o :o :o :o :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:  ....να γαμηθούν μαζί σου ????!!!!!  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:


Δηλαδή θες να πεις ότι όταν βλέπεις τον ....πανέμορφο ...μεσογειακό ....καθόλου χοντρό .....καθόλου κυταριτιδιασμένο.... κώλο μιας ελληνίδας σου κάνει και κούκου ?  :uglystupid: :uglystupid: :2funny: :2funny: :2funny:

Αγαπητέ, να πας να σε διαβάσει κανένας παπάς, σε έχει κυριεύσει ο σατανάς  :priest: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom