Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (0 μέλη και 37 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

Επισκέπτης
Koρυφαία στιγμή πάντως την οποία θα θυμάμαι είναι η στροφή 1.800 μοίρες που έκαναν όταν τις καρφώσαμε στην γωνία και μόνο το είμαι πουτάνα στην ψυχή υπήρχε ως απάντηση....

Αρχίσαν μετά τα:

Φυσικά πάνω από όλα μετράει η ψυχή του άλλου,μου αρκεί να με έχει κορώνα στο κεφάλι του κτλ....

:blahblah1: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1:

Υ.Γ.Για κάτι τέτοια αξίζει να ζεις!!! :tooth:
 

patir.gomenios

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
767
Like
10
Πόντοι
6
η μανα της προηγούμενης συμβουλεύει την κόρη της κ τις φίλες της

"κορίτσια οταν βγαίνετε με αντρα το πορτοφόλι μενει σπιτι" 

δεν φταίνε αυτες, αυτοι που τις πληρώνουν φταίνε, αφου την πληρώνεις συμπεριφερσου της αναλογα ρε μαλουκο


Υ.Γ που τα ξερω ολα αυτα, μου τα ελεγε η κολλητη της με την εντυπωση ότι θα τα πω στον τυπο,  επειδη του την επεφτε και αυτος εκλινε προς την αλλη  :2funny:
Υ.Υ.Γ μια μερα αφου βγηκαν το πρωτο ραντεβου ψηστηρι, το παιζε κ δυσκολη, μου λεει ο τυπακος "ρε συ ωραιο μουνι, αλλα μου ειπε για τον πρωην της, της εκανε δωρα κ φορεματα κ εκδρομες καθε μηνα κ εστιατορια" τον ρωτάω "που πας να μπλέξεις εχεις παρει χαμπάρι¨
και απαντάει "σιγα ρε φιλε που θα μπλέξω κι ολας".  μετα τα πρωτα ραντεβου ως ζευγαρι ο τυπακος οταν εβγαιναν για καφε ρωταγε τον σερβιτόρο πόσο κανει ο καφες (ο δικός του)  :rockon:
μιλια η κυρια, πληρωνε μονη της και εκανε παραπονα στην κολλητη της... μολις τον γλυκανε λιγο  :pipa2:, τον ξεζουμισε πληρωνε εδω κ πληρωνε εκει, κ ολα αυτα για 2 :knockinb: γιατι μετα χωρισαν
Υ.Υ.Υ.Γ σε ποσο καιρο εγιναν τα 2, σε 50 μερες... του το επαιζε κ δυσκολη  :2funny: :2funny:
Υ.Υ.Υ.Υ.Γ στην κολλητη της τον ειχε βγαλει τζουφιο  :2funny: δε με χουφτωνει κ δε με γαμαει κ κοιτα που στο τελος θα του πω εγω να παμε να με  γαμησει
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Koρυφαία στιγμή πάντως την οποία θα θυμάμαι είναι η στροφή 1.800 μοίρες που έκαναν όταν τις καρφώσαμε στην γωνία και μόνο το είμαι πουτάνα στην ψυχή υπήρχε ως απάντηση....

Αρχίσαν μετά τα:

Φυσικά πάνω από όλα μετράει η ψυχή του άλλου,μου αρκεί να με έχει κορώνα στο κεφάλι του κτλ....

:blahblah1: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1:

[size=15pt]Υ.Γ.Για κάτι τέτοια αξίζει να ζεις!!![/size] :tooth:

Για κάτι τέτοια αξίζει να παίρνεις μαύρο δρόμο και να μην ξανακοιτάς ποτέ πίσω :rockon: :rockon: :rockon:

Καλά ρε μαλάκες, οι γκόμενες ήταν τεφαρίκια για δούλεμα, κι εσε'ίς ακούσατε στα σοβαρά τις μαλακίες που έλεγαν; :2funny: :2funny: :2funny:
 

Nikolas_ta_pinw

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
606
Like
1
Πόντοι
6
Oυστ καργιόλες στο ράφι να μείνετε και να ψοφήσετε μόνες με τις γάτες σας !
Συζήτηση της αδερφής μου με κάτι ξόανα φίλες της : αφού έθαψαν τους γκόμενούς τους και εξέφρασαν τα παράπονά τους όλες ανεξαιρέτως δήλωσαν οτι ψάχνονται για κάτι καλύτερο με μεγαλύτερη οικονομική επιφάνεια και επαγγελματική προοπτική! και όλες με μακροχρόνιες σχέσεις και εγώ γνωρίζω κάποια από τα παληκάρια και είναι πραγματικά μεγάλοι μαλάκες!στα ωπα ωπα τις έχουν..
ΡΕ ΟΥΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΤΤΤΤ βρωμιάρες

Υποσημείωση: δεν εξαιρώ την αδερφή μου αλλά τουλάχιστον αυτή λέει οτι το χρήμα είναι για να κάνει τη ζωή πιο εύκολη κάτι το οποίο δεν μπορώ να μην το ασπαστώ αλλά μωρή κι εσύ βγαλτο μόνη σου αν έχεις τα κότσια, μη περιμένεις να σου τύχει το χρηματοκιβώτιο
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Ειναι γνωστο οτι ψαχνονται για την αποκατασταση τουs και μονο....
Το καλαμπουρι ειναι οτι το βαφτιζουν σαν ερωτα....Τιs πηρανε χαμπαρι ομωs
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Oυστ καργιόλες στο ράφι να μείνετε και να ψοφήσετε μόνες με τις γάτες σας !
Συζήτηση της αδερφής μου με κάτι ξόανα φίλες της : αφού έθαψαν τους γκόμενούς τους και εξέφρασαν τα παράπονά τους όλες ανεξαιρέτως δήλωσαν οτι ψάχνονται για κάτι καλύτερο με μεγαλύτερη οικονομική επιφάνεια και επαγγελματική προοπτική! και όλες με μακροχρόνιες σχέσεις και εγώ γνωρίζω κάποια από τα παληκάρια και είναι πραγματικά μεγάλοι μαλάκες!στα ωπα ωπα τις έχουν..
ΡΕ ΟΥΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΤΤΤΤ βρωμιάρες

Υποσημείωση: δεν εξαιρώ την αδερφή μου αλλά τουλάχιστον αυτή λέει οτι το χρήμα είναι για να κάνει τη ζωή πιο εύκολη κάτι το οποίο δεν μπορώ να μην το ασπαστώ [size=12pt]αλλά μωρή κι εσύ βγαλτο μόνη σου αν έχεις τα κότσια,[/size] μη περιμένεις να σου τύχει το χρηματοκιβώτιο

'Ετσι μπράβο!!!

Τί να κάνουμε κι εμείς οι προικοθήρες, να πεινάσουμε;  :tooth: :boff:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Συρμα..........Μαs πιασανε  :2funny: :2funny:
 

Nikolas_ta_pinw

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
606
Like
1
Πόντοι
6
Σχώρα μας, νομίζαμε οτι ήταν προσωπική στιγμή και δεν θα δημοσιοποιηθεί *P 0:)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom