Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (0 μέλη και 45 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.722
Κριτικές
126
Like
7.746
Πόντοι
7.885
Σχέση με ελλειινίδα μόνο εφόσον διαθέτει 3-4 διαμερίσματα,5-6 οικόπεδα,καμια 10αρια ενοικιαζόμενα,και μετρητό 200.000 ευρώπουλα και πάνω :2funny:.Έτσι θα μπορούσα ν'αρχίσω να το σκέφτομαι να της ρίχνω και κανα γαμήσι :fuck2:,όταν θα έχω κέφια :grin:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Σχέση με ελλειινίδα μόνο εφόσον διαθέτει 3-4 διαμερίσματα,5-6 οικόπεδα,καμια 10αρια ενοικιαζόμενα,και μετρητό 200.000 ευρώπουλα και πάνω :2funny:.Έτσι θα μπορούσα ν'αρχίσω να το σκέφτομαι να της ρίχνω και κανα γαμήσι :fuck2:,όταν θα έχω κέφια :grin:
ναι ναι.. εσενα περιμενει να στα κανει προικα μπρε..  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

(ειπαμε να λεμε και καμια μαλακια να περναει η ωρα, αλλα να προσεχετε, υπαρχει και το ΕΣΡ..)  :)
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Λοιπον ,θα αναφερθω σε μια μεριδα των Ελληνιδων ,που οταν τις
κοιτας καβλωμενος δεν παρεξηγουνται .Προκειται για τις ελληνιδες αστυνομικινες ! Απ'οσες αστυνομικινες εχω δει με βλεμμα που...τις εγδυνε ,καμια δεν με αγριοκοιταξε .Ισως εχουν συνηθισει απο τους συναδελφους τους .Καααβλες μπατσινες!

γκαυλα έιναι μαζί με αυτες απο δημοτική αστυνομία, αλλα προσωχή να μήν υπαρχουν μαζί αντρες συνάδελφοι γιατι ξαφνικά γίνονται πολύ ματσο και σκληροί τύποι.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.722
Κριτικές
126
Like
7.746
Πόντοι
7.885
γκαυλα έιναι μαζί με αυτες απο δημοτική αστυνομία, αλλα προσωχή να μήν υπαρχουν μαζί αντρες συνάδελφοι γιατι ξαφνικά γίνονται πολύ ματσο και σκληροί τύποι.

Κάβλα μέχρι να σου κόψει το γνωστό κουπόνι της τύπε :jerking:.Μετά είναι μια γαμημένη καριόλα  :fuck1: που σου 'χει χαλάσει τη διάθεση,την βραδιά σου και το μόνο που θέλεις είναι να την πάρεις από κώλο μπας και βάλει μυαλό :fuck2: :2funny: :zfuck:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Έλα έλα πολλά λέτε.. πολύ αέρα πήρατε πάλι.. :grin:

τελευταίως βλέπω μιά στροφή στις ελλειινίδες και αρχίζουν και κοιτάνε οι καριόλες.Τί έγινε?έπεσαν τα όνειρα σας για τα πριγκηπόπουλα στο δρόμο?μήπως είδαν οι μανάδες τους την οικονομική κατάρρευση πρώτες και έτρεξαν να ειδοποιήσουν τις κόρες τους να βρούν έστω κάποιον με 1000 ευρώ πρίν το τελειωτικό πλιάτσικο αλά αργεντινή?Ότι και να κάνετε είστε γυναίκες κενές,άχρηστες και μαλακισμένες.Μην μπαίνετε κάν στον κόπο να μας κοιτάτε,είναι ανέφικτο να πάρετε τη θέση των αλλοδαπών κοριτσιών μας.
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
δεν μιλω κουραστικα να χαλαω σιελο,ρωσια αγαπη μου,για λουμπλου τιμπια!!!!!!!!!
 

patir.gomenios

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
767
Like
10
Πόντοι
6
Μην μπαίνετε κάν στον κόπο να μας κοιτάτε,είναι ανέφικτο να πάρετε τη θέση των αλλοδαπών κοριτσιών μας.

που λεεες. χτες πηγα γολδ 4.30 με 7.15 και ενω ειχα βγει στο πρωτο φως να αλλαξω μπαταρια στο κουνητο, πετυχαινω τη Χαρουλα με τζινακι την ωρα που εφευγε με το σακο της, μπορω να πω οτι φτιαχτηκα σχεδον περισσοτερο και απο οταν κραδενα τον υψιστο της Κατερινας κανα μισαωρο πιο πριν. Και επειδη ειδα κ καποιες αλλες στο φως της ημερας. Μπορω να πω οτι ΧΑρουλα βς Ανατολικο Μπλοκ, προτιμω τη Χαρουλα (με το τζινακι εεε μη παρεξηγηθούμε)
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
τελευταίως βλέπω μιά στροφή στις ελλειινίδες και αρχίζουν και κοιτάνε οι καριόλες.Τί έγινε?έπεσαν τα όνειρα σας για τα πριγκηπόπουλα στο δρόμο?μήπως είδαν οι μανάδες τους την οικονομική κατάρρευση πρώτες και έτρεξαν να ειδοποιήσουν τις κόρες τους να βρούν έστω κάποιον με 1000 ευρώ πρίν το τελειωτικό πλιάτσικο αλά αργεντινή?Ότι και να κάνετε είστε γυναίκες κενές,άχρηστες και μαλακισμένες.Μην μπαίνετε κάν στον κόπο να μας κοιτάτε,είναι ανέφικτο να πάρετε τη θέση των αλλοδαπών κοριτσιών μας.

:2funny:

σε θελω δυσκολο ετσι, κοιτατε αλλα μην ακουμπατε καργιολεςςςςςςςςς  :rockon:
 

Επισκέπτης
τελευταίως βλέπω μιά στροφή στις ελλειινίδες και αρχίζουν και κοιτάνε οι καριόλες.Τί έγινε?έπεσαν τα όνειρα σας για τα πριγκηπόπουλα στο δρόμο?μήπως είδαν οι μανάδες τους την οικονομική κατάρρευση πρώτες και έτρεξαν να ειδοποιήσουν τις κόρες τους να βρούν έστω κάποιον με 1000 ευρώ πρίν το τελειωτικό πλιάτσικο αλά αργεντινή?Ότι και να κάνετε είστε γυναίκες κενές,άχρηστες και μαλακισμένες.Μην μπαίνετε κάν στον κόπο να μας κοιτάτε,είναι ανέφικτο να πάρετε τη θέση των αλλοδαπών κοριτσιών μας.
Nαι καλά ..Καίτε κάρβουνο παλικάρια μου..
Μεγάλη κάψα που είχα ξέρεις να αντικαταστήσω το Ρώσσικο κρύο μουνάκι της πεινασμένης αρραβωνιάρας του εκάστοτε σαβουρογάμη.Εξευτιλιστικά πράγματα αγάπη μου.
Το καυτό μουνάκι μου θέλει καυτές πούτσες και όχι πούτσες που αναλώθηκαν σε κρυες ξανθομούνες.
Επίσης ποτέ  δεν ασχολήθηκα με 1000άρικα.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
τελευταίως βλέπω μιά στροφή στις ελλειινίδες και αρχίζουν και κοιτάνε οι καριόλες.Τί έγινε?έπεσαν τα όνειρα σας για τα πριγκηπόπουλα στο δρόμο?μήπως είδαν οι μανάδες τους την οικονομική κατάρρευση πρώτες και έτρεξαν να ειδοποιήσουν τις κόρες τους να βρούν έστω κάποιον με 1000 ευρώ πρίν το τελειωτικό πλιάτσικο αλά αργεντινή?Ότι και να κάνετε είστε γυναίκες κενές,άχρηστες και μαλακισμένες.Μην μπαίνετε κάν στον κόπο να μας κοιτάτε,είναι ανέφικτο να πάρετε τη θέση των αλλοδαπών κοριτσιών μας.
ο χριστος κι η μανα του! :o
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Nαι καλά ..Καίτε κάρβουνο παλικάρια μου..
Μεγάλη κάψα που είχα ξέρεις να αντικαταστήσω το Ρώσσικο κρύο μουνάκι της πεινασμένης αρραβωνιάρας του εκάστοτε σαβουρογάμη.Εξευτιλιστικά πράγματα αγάπη μου.
Το καυτό μουνάκι μου θέλει καυτές πούτσες και όχι πούτσες που αναλώθηκαν σε κρυες ξανθομούνες.
Επίσης ποτέ  δεν ασχολήθηκα με 1000άρικα.
πωπω μισοοοος
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Nαι καλά ..Καίτε κάρβουνο παλικάρια μου..
Μεγάλη κάψα που είχα ξέρεις να αντικαταστήσω το Ρώσσικο κρύο μουνάκι της πεινασμένης αρραβωνιάρας του εκάστοτε σαβουρογάμη.Εξευτιλιστικά πράγματα αγάπη μου.
Το καυτό μουνάκι μου θέλει καυτές πούτσες και όχι πούτσες που αναλώθηκαν σε κρυες ξανθομούνες.
[size=12pt]Επίσης ποτέ  δεν ασχολήθηκα με 1000άρικα. [/size]

Σε ένα ποστ χολής, να λέμε και καμιά αλήθεια...
Έτσι δεν είναι "απελευθερωμένη" και "σκεύος ηδονής" Ελλεηνίδα;  :2funny:
 

Επισκέπτης
Για κάτι τέτοια αξίζει να παίρνεις μαύρο δρόμο και να μην ξανακοιτάς ποτέ πίσω :rockon: :rockon: :rockon:

Καλά ρε μαλάκες, οι γκόμενες ήταν τεφαρίκια για δούλεμα, κι εσείς ακούσατε στα σοβαρά τις μαλακίες που έλεγαν; :2funny: :2funny: :2funny:
Δεν κατάλαβες καλά,δούλεμα έπεσε.

Απλά έπρεπε περισσότερο,μιλάμε όργιο μαλακίας οι κοπέλες-γλαστρές σε μυαλό όχι εμφάνιση!!!

:tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

Υ.Γ.Θέλω να βρω ρε γμτ μία αλλοδαπή,μόνο μία!!! :headbang:
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.376
Κριτικές
5
Like
64.767
Πόντοι
12.056
Nαι καλά ..Καίτε κάρβουνο παλικάρια μου..
Μεγάλη κάψα που είχα ξέρεις να αντικαταστήσω το Ρώσσικο κρύο μουνάκι της πεινασμένης αρραβωνιάρας του εκάστοτε σαβουρογάμη.Εξευτιλιστικά πράγματα αγάπη μου.
Το καυτό μουνάκι μου θέλει καυτές πούτσες και όχι πούτσες που αναλώθηκαν σε κρυες ξανθομούνες.
Επίσης ποτέ  δεν ασχολήθηκα με 1000άρικα.

Για καυτα μουνακια υπαρχει το φαρμακο... :rockon: :rockon: :rockon:

image.php
 

Επισκέπτης
Περασά και από ένα μαγαζί για μπουγάτσα πριν συναντηθούμε.

Σε αυτό το μαγαζί δουλεύει Αλβανίδα υπάλληλος.

Ηρθέ μία φίλη της και έπιασαν την κουβέντα:

Βαρέθηκα να ακούω την φράση:μου αρέσει να δουλευώ,δεν είναι βλάκας ο άλλος να με ταίζει!!! :P

Υ.Γ.Μιλάμε άραγε για μεμονωμένο περιστατικό ή όχι;! :grin: :think:


 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Φυσικά μωράκι μου.Αφήνω τις ξανθόψειρες να ασχολούνται με δαύτα.
παντως εχετε κατι οφειλω να αναγνωρισω που δεν εχουν οι Ρωσσιδες.....
























εχετε πολυ πλακα! αχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom