Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 573 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.953

Pierrot Lunaire

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2009
Μηνύματα
174
Κριτικές
2
Like
26
Πόντοι
1
Εκτός από χρήμα, ο χορηγός πρέπει να έχει και δουλειά "γαλαζοαίματη"...
Να το κάνω πιο λιανά...
Ξέρεις πόσοι βγάζουν πολλαλπλάσιο χρήμα από κάτι γιατρουδάκια και δικηγοράκια του κώλου;
Μόνο που αυτοί ασχολούνται με αγροτικές-κτηνοτροφικές επιχειρήσεις, ή κάτι που τέλος πάντων δεν έχει "γκλαμουριά"...
Ανάμεσα σε αυτές τις κατηγορίες, προτιμότερος είναι ο "επιστήμων" κι ας βγάζει το ένα δέκατο του τύπου που έχει πάγκο στη λαϊκή...
Είναι κι αυτό μιά κόμπλα της Ελληνικής κοινωνίας, τί να λέμε...




[size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]ή σε γιατρό ή σε δικηγόρο θα το δώσουμε το κορίτσι....έτσι για να σκάσει η γειτονειά [/size][/size][/size][/size][/size][/size]:2funny: :2funny:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
[size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]ή σε γιατρό ή σε δικηγόρο θα το δώσουμε το κορίτσι....έτσι για να σκάσει η γειτονειά [/size][/size][/size][/size][/size][/size]:2funny: :2funny:

Δώστε το όπου θέλετε...
Μακριά από μας μόνο :2funny:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Μα μιλάμε για  :jerking: στον εγκέφαλο!!! :cheesy:

Ούτε σωστές επιχειρηματίες δεν είναι,λάθος και εκεί!!! :2funny: :2funny: :2funny:

αυτό λές εσύ?εδώ δε ξέρουν να ντυθούν οι περισσότερες...δεν ξέρουν ούτε τα καλά του ευατού τους να προβάλλουν.Αφού είναι άξεστες στη ζωή με εξειδίκευση απλά εργασιακή.Τίποτε άλλο δεν είναι,άχρηστες είναι με πλήρη γνώση αυτών που σου λέω.Υπάρχουν όμως και κάτι τύπισσες που είναι πανέξυπνες πραγματικά,αλλά δυστυχώς οι περισσότερες από αυτές είναι αγάμητες και πέφτουν στη λούμπα του ψευτοδήθεν.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
καλά άσ'το, πάω να πλέκω πουλόβερ μέχρι να περιμένω πότε θα με δεχτούνε  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Εκτός από χρήμα, ο χορηγός πρέπει να έχει και δουλειά "γαλαζοαίματη"...
Να το κάνω πιο λιανά...
Ξέρεις πόσοι βγάζουν πολλαλπλάσιο χρήμα από κάτι γιατρουδάκια και δικηγοράκια του κώλου;
Μόνο που αυτοί ασχολούνται με αγροτικές-κτηνοτροφικές επιχειρήσεις, ή κάτι που τέλος πάντων δεν έχει "γκλαμουριά"...
Ανάμεσα σε αυτές τις κατηγορίες, προτιμότερος είναι ο "επιστήμων" κι ας βγάζει το ένα δέκατο του τύπου που έχει πάγκο στη λαϊκή...
Είναι κι αυτό μιά κόμπλα της Ελληνικής κοινωνίας, τί να λέμε...
Κόμπλα των σωληνοκόριτσων είναι αυτό.Μην μπερδεύεσαι.
Έχετε κολλησει με τις ταμπέλες και το χρήμα γιατί πολύ απλά είναι το μόνο που κοιτάνε οι λιγουρίτσες που νταλαβερίζεστε.Πολύ λογικό βέβαια γιατί πεινάνε τα καυμένα-καμμένα.
Ευτυχώς έχω αρκετά χρήματα να προικίσω και τα εγγόνια μου ωστε να μην τα απασχολούν αυτά τα ηλίθια διλληματα που βασανίζουν το ρωσσικο αίμα.
 

Επισκέπτης
Κόμπλα των σωληνοκόριτσων είναι αυτό.Μην μπερδεύεσαι.
Έχετε κολλησει με τις ταμπέλες και το χρήμα γιατί πολύ απλά είναι το μόνο που κοιτάνε οι λιγουρίτσες που νταλαβερίζεστε.Πολύ λογικό βέβαια γιατί πεινάνε τα καυμένα-καμμένα.
Ευτυχώς έχω αρκετά χρήματα να προικίσω και τα εγγόνια μου ωστε να μην τα απασχολούν αυτά τα ηλίθια διλληματα που βασανίζουν το ρωσσικο αίμα.
Αυτό το ρώσσικο αίμα πρέπει να σου έχει φάει πολλούς!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Κόμπλα των σωληνοκόριτσων είναι αυτό.Μην μπερδεύεσαι.
[size=15pt]Έχετε κολλησει με τις ταμπέλες και το χρήμα γιατί πολύ απλά είναι το μόνο που κοιτάνε οι λιγουρίτσες που νταλαβερίζεστε.[/size]Πολύ λογικό βέβαια γιατί πεινάνε τα καυμένα-καμμένα.
Ευτυχώς έχω αρκετά χρήματα να προικίσω και τα εγγόνια μου ωστε να μην τα απασχολούν αυτά τα ηλίθια διλληματα που βασανίζουν το ρωσσικο αίμα.

Εσύ δεν είπες ότι δεν νταραβερίζεσαι με 1000κια;
Τί πίνεις και δε δίνεις και σε μας;  :2funny:

ΥΓ.
Θαυμάζω το πνεύμα σου  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Εσύ δεν είπες ότι δεν νταραβερίζεσαι με 1000κια;
Τί πίνεις και δε δίνεις και σε μας;  :2funny:

ΥΓ.
Θαυμάζω το πνεύμα σου  :rockon: :rockon: :rockon:
Δεν κατάλαβες,αυτές που κοιτάνε 1000κια λέει οτί νταραβερίζονται με εμάς ρε και είναι κάτι κατακαημένες Ρωσσίδες,αυτή είναι πολύ ανώτερηηηη!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Κόμπλα των σωληνοκόριτσων είναι αυτό.Μην μπερδεύεσαι.
Έχετε κολλησει με τις ταμπέλες και το χρήμα γιατί πολύ απλά είναι το μόνο που κοιτάνε οι λιγουρίτσες που νταλαβερίζεστε.Πολύ λογικό βέβαια γιατί πεινάνε τα καυμένα-καμμένα.
Ευτυχώς έχω αρκετά χρήματα να προικίσω και τα εγγόνια μου ωστε να μην τα απασχολούν αυτά τα ηλίθια διλληματα που βασανίζουν το ρωσσικο αίμα.

εσένα ποιά διλήμματα σε απασχολούν τότε?bourdela ή blackjack?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom