Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 573 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.953

Επισκέπτης
σε πήραν χαμπάρι όλοι αγαπητή  ;)

δεν πειράζει όμως, σε καταλαβαίνω, είναι δύσκολο πράγμα η παγκοσμιοποίηση, έρχονται οι πολυεθνικές και τα εγχώρια προϊόντα μένουν στο ράφι  ;) :grin:
Δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά δεν γνωρίζω τι θα πει ράφι.
 

spermsprayer

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2009
Μηνύματα
382
Like
0
Πόντοι
1
το προβλημα ειναι οτι την κουνανε για να την κουνανε, οτι επιθυμουν να προκαλουν κ να επιβεβαιωνονται κ μετα "θελω τον αντρα κυνηγο"=θα σου γαμησω τη ψυχη,

αστο ρε φιλε κουρασμενη φαση. ταλιμπαν σε αποστολη αυτοκτονιας, ειναι συνεννοήσιμη εχει καλος, δεν ειναι ευχαριστω δε θα παρω. τη μια η γη ειναι στρογγυλη τη μια ειναι ελλειψη τη μια ειναι επιπεδη.

"να μαγαπα δε μαγαπα, να μαρνηθει δε θελει. της λεω να χωρισουμε κ καθεται κ κλαιει" τις ιδιες μαλακιες απο τον παππου στον εγγονο

εμείς τι φταίμε να αηδιάζουμε νυχτιάτικα, να τις βλέπουμε να κουνάνε τις πατσοκοιλιές τους μπροστά μας ?  :helpplea: :helpplea:
 

Επισκέπτης
εμείς τι φταίμε να αηδιάζουμε νυχτιάτικα, να τις βλέπουμε να κουνάνε τις πατσοκοιλιές τους μπροστά μας ?  :helpplea: :helpplea:
Τράβα στην αλλοδαπή μωρό μου.Αντε να ξεσαβουρώνουμε σιγά σιγά να μας μείνουν μόνο τα καυτά τεμάχια.
 

spermsprayer

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2009
Μηνύματα
382
Like
0
Πόντοι
1
Δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά δεν γνωρίζω τι θα πει ράφι.

τότε χαίρομαι για σένα και ελπίζω να έχω κάνει λάθος, ειλικρινά  :)

εγώ άλλωστε θέλω όλες οι ελληνίδες να έχουν γκόμενο, να είναι ευχαριστημένες, και να μην τριγυρνάνε όπως τριγυρνάνε προς αναζήτηση πούτσου ή γαμπρού - με άλλα λόγια να μας αφήσουν ήσυχους


 

spermsprayer

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2009
Μηνύματα
382
Like
0
Πόντοι
1
Τράβα στην αλλοδαπή μωρό μου.Αντε να ξεσαβουρώνουμε σιγά σιγά να μας μείνουν μόνο τα καυτά τεμάχια.

προφανώς άγγιξα ευαίσθητη χορδή που αναφέρθηκα στις ΠΑΤΣΟΚΟΙΛΙΕΣ των ελληνίδων  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Λοιπόν, εδώ το σταματάω, όπως είπα σου εύχομαι το καλύτερο  :)
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.376
Κριτικές
5
Like
64.739
Πόντοι
12.056
προφανώς άγγιξα ευαίσθητη χορδή που αναφέρθηκα στις ΠΑΤΣΟΚΟΙΛΙΕΣ των ελληνίδων  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Λοιπόν, εδώ το σταματάω, όπως είπα σου εύχομαι το καλύτερο  :)


Πεστα ρε φιλε...αντε με το καθε αβυζο μπαζο που μας τα κανει τσουρεκια με της φιλοσοφιες του  :grin: :rockon: :rockon:
 

quardeen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8.156
Like
4
Πόντοι
66
Είναι νέες, ωραίες, δυναμικές, με μία γρήγορη ματιά οι σύγχρονες Ελληνίδες φαίνεται να τα έχουν όλα… σχεδόν. Τι τους λείπει; Η ερωτική ζωή… Σύμφωνα με έρευνα του Ανδρολογικού Ινστιτούτου και του Ινστιτούτου Σεξουαλικής Υγείας της Γυναίκας, το 69% των γυναικών και μάλιστα των νέων γυναικών δεν έχουν ερωτικό σύντροφο, :idiot: :jerking: άρα δεν έχουν σεξουαλική ζωή. Μάλιστα στις γυναίκες από 25-34 ετών το ποσοστό αυτό φτάνει το 75%. Επίσης, το 60% δηλώνει, ότι αναγκάζεται να καταφεύγει στην αυτοϊκανοποίηση, ενώ το 22,4% των γυναικών έχει να κάνει σεξ από έξι μήνες έως και ένα χρόνο και το 17,4% απέχει από την ερωτική συνεύρεση από ένα έως δύο χρόνια. Το 30% των γυναικών παραδέχονται, ότι δεν είναι μονογαμικές, ενώ περισσότερες από τις μισές από τις 400 γυναίκες, που έλαβαν μέρος στην έρευνα, δήλωσαν, ότι θα μπορούσαν να καταφύγουν σε φαρμακευτικές μεθόδους προκειμένου να βελτιώσουν τη σεξουαλική τους απόδοση.
Εγώ έχω να κάνω έρωτα 3 χρόνια!!!
Περιμένω τον πρίγκιπα με τη πορσε και τα εκατομμύρια!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
Γιαυτό και ως να τον βρω,
σε όλους τους άλλους δίνω ΜΟΝΟ ΚΩΛΟ... :rockon: :rockon: :rockon:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Εγώ έχω να κάνω έρωτα 3 χρόνια!!!
Περιμένω τον πρίγκιπα με τη πορσε και τα εκατομμύρια!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
Γιαυτό και ως να τον βρω,
σε όλους τους άλλους δίνω ΜΟΝΟ ΚΩΛΟ... :rockon: :rockon: :rockon:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Εσύ μάλλον στο 30% είσαι που τους έχει χαρέμι τους άντρες!!! :grin:

 

Επισκέπτης

Συνημμένα

  • bigfoot6cz-779881.jpg
    bigfoot6cz-779881.jpg
    70,7 KB · Εμφανίσεις: 22

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.376
Κριτικές
5
Like
64.739
Πόντοι
12.056
Εγώ έχω να κάνω έρωτα 3 χρόνια!!!
Περιμένω τον πρίγκιπα με τη πορσε και τα εκατομμύρια!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
Γιαυτό και ως να τον βρω,
σε όλους τους άλλους δίνω ΜΟΝΟ ΚΩΛΟ... :rockon: :rockon: :rockon:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



Αραχνες σου εχει πιασει...θα σου εχει ξαναφυτρωσει ο υμενας  :dancing: :dancing: :dancing:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Ti χρωμα ειπαμε η Πορσε?????????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom