Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Αληθεια γιατι μπαινουν οι ελληνιδες και γραφουν στο φορουμ? Δεν εχουν facebook να ασχοληθουν? Σιδερωμα-πλυσιμο-μαγειρεμα? Ψαχνουν τον γκομενο-συζυγο τους εδω μεσα? Ψαχνουν για αντρα? Ψαχνουν για γαμησι? Θελουν απλα να κανουν αντιπολιτευση σε θεματα οπως το παρον?
 

Επισκέπτης
ασπρουλη την κουαρντιν πως την κοβεις??ειναι κοπελα για σπιτι??

:2funny: :2funny: :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Αληθεια γιατι μπαινουν οι ελληνιδες και γραφουν στο φορουμ? Δεν εχουν facebook να ασχοληθουν? Σιδερωμα-πλυσιμο-μαγειρεμα? Ψαχνουν τον γκομενο-συζυγο τους εδω μεσα? Ψαχνουν για αντρα? Ψαχνουν για γαμησι? Θελουν απλα να κανουν αντιπολιτευση σε θεματα οπως το παρον?
μια μπηκε για να την πει στον πρωην της συζυγο παντως...... :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Αληθεια γιατι μπαινουν οι ελληνιδες και γραφουν στο φορουμ? Δεν εχουν facebook να ασχοληθουν? Σιδερωμα-πλυσιμο-μαγειρεμα? Ψαχνουν τον γκομενο-συζυγο τους εδω μεσα? Ψαχνουν για αντρα? Ψαχνουν για γαμησι? Θελουν απλα να κανουν αντιπολιτευση σε θεματα οπως το παρον?

τι να θελουν ρε μλκα?
μονο να μας ζαλισου τα αρχιδια...
ειναι αξιες και για τιποτα αλλο οι πατσαβουρες?
ουτε για γλαστρες δεν κανουν διπλα σε αντρα...ποσο μαλλον για γαμησι.
καθεσαι και ασχολεισαι τωρα με την καθε ελεινη πατσαβουρα την καθε κωλοχοντρελο του φορουμ που θελει να το παιξει εδω μεσα γκομενα
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
χαβαλε κανω δικε μου συνηθως...
μεχρι κανεις μπασταρδος ν το παρει προσωπικα και να του γαμησω το σοι :tickedoff:

Αν κάνεις χαβαλέ...επειδή και εγώ κάνω...πάω πάσο...εγώ που κάνω πλάκα...αν βρεθούμε μια μέρα να δείς τί πλάκές έχω κάνει με πμ...και δεις τι απαντήσεις έχω πάρει...θα γελάς 1 εβδομάδα....
 

Επισκέπτης
εχεις μπει για τα καλα στο νοημα..... :2funny: :2funny: :2funny: :-* :-*

κανω οτι μπορω μπρο!  :smitten: :smitten:


τι να θελουν ρε μλκα?
μονο να μας ζαλισου τα αρχιδια...
ειναι αξιες και για τιποτα αλλο οι πατσαβουρες?
ουτε για γλαστρες δεν κανουν διπλα σε αντρα...ποσο μαλλον για γαμησι.
καθεσαι και ασχολεισαι τωρα με την καθε ελεινη πατσαβουρα την καθε κωλοχοντρελο του φορουμ που θελει να το παιξει εδω μεσα γκομενα

γκομενα θα το παιξω οταν ποσταρω και το εταιρο ζευγαρι καλτσες με το σουπερμαν. παρακαλω αναμεινατε.  :rockon:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Δεν πάτε καλά εδώ μέσα...έχετε αναγάγει το site σε πεδίο...ζωής για εσάς.... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Πραγματικά δεν πάτε καλά...και όχι μόνο εσύ...πολύς κόσμος...
Δες το χαλαρά...και μόνο για χαβαλέ....και θα δείς πόσο καλύτερα θα περάσεις...κάποιοι εδώ απλά μπαίνουν μόνο για να τσακωθούν... :jerking: :jerking: :jerking:

λαου λαου μας εχεις ζαλισει ταρχιδια ολη την ωρα αυτο το βιολι, politically correct asshole
 

kostikos70

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
289
Κριτικές
2
Like
350
Πόντοι
281
Η Ελληνιδα συγκεντρωνει τα χειροτερα χαρακτηριστικα ολων των γυναικων του πλανητη!!! Ολα (τα χειροτερα) σε ενα!!!

Εχει:
1. το ψωνιο της Ιταλιδας
2. την φιλαργυρια της Ουκρανεζας
3. την πουτανια(με την κακη εννοια) της Ρουμανας
4. τον φεμινισμο της Ολλανδεζας/Γερμανιδας
5. το συμφεροντολογισμο της Αμερικανιδας
6. την ομορφια της Πακιστανης
7. τη θυληκοτητα της Αγγλιδας
8. τον εγωϊσμο της Σερβας

και την υποστηριξη της μανας τους......κατηγορια απο μονες τους οι Ελληνιδες μανες κοριτσιων....

αυτό πρέπει να γίνει γιγαντοαφίσσα  για να το βλέπουμε και να το μαθαίνουν τα παιδιά στο σχολίο!!!
και το καλύτερο .."η ελληνίδα μανα 1 κατηγορία πλασματος μοναδική στο πλανήτη" ακομα γελάω!!
αν ομώς και συμφωνω σχεδόν απόλυτα υπάρχουν και πολλες εξαιρέσεις ελληνίδων που επιβεβαιώνουν τον παραπάνω κανόνα....και επίσης για να λέμε του στραβού το δικιο εχει πολλές πολλές ελληνίδες κυριως πιτσιρικες που είναι μουνάρες....απλως δεν αντέχω το πως σκέφτονται!!
 

Επισκέπτης
ΓΑΜΙΟΛΕΣ ΚΑΡΑΠΟΥΤΑΝΑΡΕΣ ΓΑΜΩ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΠΕΤΑΓΕ!!
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
Προσωπικά έχω πάψει ν'ασχολούμε με τις ελλεηνίδες κι έχω βρει την ηρεμία μου. Πιο ανειλικρινείς γυναίκες δεν έχω δει. Τη μια άσπρο, την άλλη μαύρο. Σου λένε θέλω άντρα με χιούμορ, τον βρίσκουν και στο τέλος άμα δούνε ότι "τσιμπάει" κι αυτός, τον παρατάνε χωρίς λόγο. ΕΙΣΤΕ ΚΑΡΙΟΛΕΣ !!!! cause I said so!!!  :rockon: :rockon:
 

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Η Ελληνιδα συγκεντρωνει τα χειροτερα χαρακτηριστικα ολων των γυναικων του πλανητη!!! Ολα (τα χειροτερα) σε ενα!!!

Εχει:
1. το ψωνιο της Ιταλιδας
2. την φιλαργυρια της Ουκρανεζας
3. την πουτανια(με την κακη εννοια) της Ρουμανας
4. τον φεμινισμο της Ολλανδεζας/Γερμανιδας
5. το συμφεροντολογισμο της Αμερικανιδας
6. την ομορφια της Πακιστανης
7. τη θυληκοτητα της Αγγλιδας
8. τον εγωϊσμο της Σερβας

και την υποστηριξη της μανας τους......κατηγορια απο μονες τους οι Ελληνιδες μανες κοριτσιων....

τι να λεμε τωρα που νομιζουνε οτι ειναι και καποιες! Ειπαμε greek mousaka rules!!!

Ζητώ την άδεια σου να το ποστάρω σε όποιο φόρουμ είμαι μέλος, respect :rockon: :rockon:
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
Ζητώ την άδεια σου να το ποστάρω σε όποιο φόρουμ είμαι μέλος, respect :rockon: :rockon:

Την έχεις απ'όλους εδώ μέσα! Κάντο και γιγαντοαφίσα και βάλτο παντού!!! Σιχαμένες, βρωμιάρες, καριόλες, επαρμένες, νεόπλουτες, παλιοπατσαβούρες ελληνίδες
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Την έχεις απ'όλους εδώ μέσα! Κάντο και γιγαντοαφίσα και βάλτο παντού!!! Σιχαμένες, βρωμιάρες, καριόλες, επαρμένες, νεόπλουτες, παλιοπατσαβούρες ελληνίδες

εισαι ο μεμοσαν?
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Παιδια οσο καλυτερα γνωριζω σιγα-σιγα εκεινη την κοπελα απο την Ρωσια, τοσο περισσοτερο τρελαινομαι που ανεχομουν τοσο καιρο τις μαλακισμενες τις αχλαδοκωλες. Η μερα με τη νυχτα...Δεν συγκρινονται. Και δεν μιλαω για εμφανιση αλλα για νοοτροπια και αντιληψη των πραγματων. Οι ελλεηνιδες ειναι κακομαθημενες απο τις μαναδες τους και απο τους μουνοδουλους.Τελεια και παυλα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom