Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:


μεγαλο πραγμα να εχει ο άντρας αισθηση του χιουμορ....

τι λες καλέ, υποκρίτρια ουρτ, παραδέξου το αφού όλες μας μεταξύ μας συζητάμε πόσες πίπες κάνουμε, πώς τις κάνουμε, πού μας χύνουνε, αν και πότε δίνουμε κώλο, πόσα χυσίματα έχουμε σε μία ώρα, αν και πότε πάμε με γυναίκες, αν και πότε χρησιμοποιούμε στραπον κτλ κτλ  :rockon:
 

Nikolas_ta_pinw

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
606
Like
1
Πόντοι
6
τι λες καλέ, υποκρίτρια ουρτ, παραδέξου το αφού όλες μας μεταξύ μας συζητάμε πόσες πίπες κάνουμε, πώς τις κάνουμε, πού μας χύνουνε, αν και πότε δίνουμε κώλο, πόσα χυσίματα έχουμε σε μία ώρα, αν και πότε πάμε με γυναίκες, αν και πότε χρησιμοποιούμε στραπον κτλ κτλ  :rockon:
απο κεί να δεις υποκρισία που χετε οι βρωμιάρες και τσαντίζεστε με τον αντίλαλο  >:(
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
απο κεί να δεις υποκρισία που χετε οι βρωμιάρες και τσαντίζεστε με τον αντίλαλο  >:(

πες τα χρυσοστομε!!!!

γιατι αυτα που λεμε με την κολλητη μας ειναι παρα πολυ ωραιο να τα βλεπουμε γραμμενα στο πισι μας!!!!!
και αυτα που κανουμε για την καυλα μας ειναι πολυ ωραια να τα δουμε γραμμενα σαν μπροσουρα απο σιτυ τουρ.

αμ μη τι άλλο ειναι εξαιρετικα χιουμοριστικο και ΟΦΕΙΛΟΥΜΕ να γελασουμε!!!!

 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Μάγκες,εγώ χθες έκανα μια πλάκα σε μια φίλη μου και καλά ότι ήταν σιτιτουρ και έγραψα σ'ένα νοουτπαντ στον υπολογιστή τις υπηρεσίες που προσφέρει :2funny:.Όταν το διάβασε παρεξηγήθηκε και τώρα δεν μου μιλάει,λες και έγραψα κάτι που δεν έχει κάνει.Στράβωσε πιο πολύ όταν διάβασε για την πεοχειλία και ότι κάνει και λεσβιακό :jerking:.Άλλη μια απόδειξη για μένα πόσο υποκρίτριες και ψεύτρες είναι οι ελλεεινίδες,αφού μεταξύ τους συζητάνε συνέχεια για αυτά και όταν τ'αναφέρουμε εμείς και καλά παρεξηγούνται  :headbang:.Αλλά τι να κάνεις όταν τις βλέπεις κάθε μέρα στη δουλειά σου αναγκαστικά ασχολείσαι και με την πάρτη τους και τις δίνεις και αξία στις μαλακισμένες :tickedoff:
δεν έχουν αίσθηση του χιούμορ.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεμμμμ, μετά τα 20 σταματάμε να τα λέμε αυτά, fyi και μόνο  :boobies:
 

Nikolas_ta_pinw

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
606
Like
1
Πόντοι
6
πες τα χρυσοστομε!!!!

γιατι αυτα που λεμε με την κολλητη μας ειναι παρα πολυ ωραιο να τα βλεπουμε γραμμενα στο πισι μας!!!!!
και αυτα που κανουμε για την καυλα μας ειναι πολυ ωραια να τα δουμε γραμμενα σαν μπροσουρα απο σιτυ τουρ.

αμ μη τι άλλο ειναι εξαιρετικα χιουμοριστικο και ΟΦΕΙΛΟΥΜΕ να γελασουμε!!!!
δεν διανεμήθηκε φυλλάδιο με τις προσωπικές σου αναφορές κοπελιά!
notepad στον υπολογιστή της έκανε ο άνθρωπος! εσένα τι σου βρέχει το βρακάκι σου, για να καταλάβω?
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
δεν διανεμήθηκε φυλλάδιο με τις προσωπικές σου αναφορές κοπελιά!
notepad στον υπολογιστή της έκανε ο άνθρωπος! εσένα τι σου βρέχει το βρακάκι σου, για να καταλάβω?


φανταζομαι οτι ολων εδω οι μαναδες εχουν (ή ειχαν) σεξουαλικη ζωη

το να πω ομως για πλακα σε καποιον "σου γαμιεται η μανα" μαλλον δεν θα γελασει και πολυ ε?
υποκρισια κι αυτο?
 

Nikolas_ta_pinw

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
606
Like
1
Πόντοι
6
φανταζομαι οτι ολων εδω οι μαναδες εχουν (ή ειχαν) σεξουαλικη ζωη

το να πω ομως για πλακα σε καποιον "σου γαμιεται η μανα" μαλλον δεν θα γελασει και πολυ ε?
υποκρισια κι αυτο?
Που κολλάει το "αν θα πει οτι μου γαμάει τη μάνα?" κοίτα να δεις κοπέλα μου, χιουμοριστικό ήταν αυτό που έκανε ο τύπος, τώρα αν προκαλεί γέλιο είναι irrelevant! εσύ τι συφιλιάζεσαι δεν έχω καταλάβει!πείραγμα ήταν απο τον συναγωνιστή και τίποτα παραπάνω. η κρίση των ελλεεινίδων είναι για κράξιμο 
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
Που κολλάει το "αν θα πει οτι μου γαμάει τη μάνα?" κοίτα να δεις κοπέλα μου, χιουμοριστικό ήταν αυτό που έκανε ο τύπος, τώρα αν προκαλεί γέλιο είναι irrelevant! εσύ τι συφιλιάζεσαι δεν έχω καταλάβει!πείραγμα ήταν απο τον συναγωνιστή και τίποτα παραπάνω. η κρίση των ελλεεινίδων είναι για κράξιμο 
νικολα εριξα ενα χεσιμο irrelevant
αλλο πραμα
εσυ;
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Που κολλάει το "αν θα πει οτι μου γαμάει τη μάνα?" κοίτα να δεις κοπέλα μου, χιουμοριστικό ήταν αυτό που έκανε ο τύπος, τώρα αν προκαλεί γέλιο είναι irrelevant! εσύ τι συφιλιάζεσαι δεν έχω καταλάβει!πείραγμα ήταν απο τον συναγωνιστή και τίποτα παραπάνω. η κρίση των ελλεεινίδων είναι για κράξιμο 


εγω σχολιασα το χιουμορ του συναγωνιστη και τιποτα αλλο


εσυ που ειδες οτι συφιλιαστηκα ειναι αλλο θεμα.


παντως επιμενω: αν ο άντρας εχει χιουμορ μπορεις να περασεις πολυ καλα μαζι του!

 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
aaah, men will be boys  :rockon: :rockon:

τα αγοράκια τα συζητάνε αυτά και μετά τα 20?  :think:
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Εγω νομιζω πως για να στρωσουν οι Ελληνιδες, πρεπει οπως παμε εμεις στρατο, αυτες να περασουν μια μερα εργαζομενες σε οικο ανοχης. Ετσι για να στρωσουν χαρακτηρα. Και εννοειται οτι βγαλουν να μας το δωσουν εμας!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Εγω νομιζω πως για να στρωσουν οι Ελληνιδες, πρεπει οπως παμε εμεις στρατο, αυτες να περασουν μια μερα εργαζομενες σε οικο ανοχης. Ετσι για να στρωσουν χαρακτηρα. Και εννοειται οτι βγαλουν να μας το δωσουν εμας!

Και θα πληρώσεις για να γαμήσεις Ελλεεινίδα;
Μα, αν έχουν ένα καλό ως τώρα, είναι ότι τις πηδάμε τσάμπα... :zfuck:
Αν αρχίσουμε να τις πληρώνουμε την πουτσίσαμε, θα φύγουν οι κανονικές πουτάνες από την Ελλάδα και θα μείνουμε με τα λιμά :tickedoff:
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Και θα πληρώσεις για να γαμήσεις Ελλεεινίδα;
Μα, αν έχουν ένα καλό ως τώρα, είναι ότι τις πηδάμε τσάμπα... :zfuck:
Αν αρχίσουμε να τις πληρώνουμε την πουτσίσαμε, θα φύγουν οι κανονικές πουτάνες από την Ελλάδα και θα μείνουμε με τα λιμά :tickedoff:

δεν εχει ελληνιδες ιεροδουλες? :o :o
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Και θα πληρώσεις για να γαμήσεις Ελλεεινίδα;
Μα, αν έχουν ένα καλό ως τώρα, είναι ότι τις πηδάμε τσάμπα... :zfuck:
Αν αρχίσουμε να τις πληρώνουμε την πουτσίσαμε, θα φύγουν οι κανονικές πουτάνες από την Ελλάδα και θα μείνουμε με τα λιμά :tickedoff:

Τσαμπα δεν τις γαμας...
Λεω μονο να δουλεψουν 2 βαρδιες σε μια μερα, για μια φορα στη ζωη τους, σε οικο ανοχης. Απλα μπας και στρωσουν. Οχι γιατι θελουμε να πληρωσουμε για να τις γαμησουμε!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom