Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Παιδια οσο καλυτερα γνωριζω σιγα-σιγα εκεινη την κοπελα απο την Ρωσια, τοσο περισσοτερο τρελαινομαι που ανεχομουν τοσο καιρο τις μαλακισμενες τις αχλαδοκωλες. Η μερα με τη νυχτα...Δεν συγκρινονται. Και δεν μιλαω για εμφανιση αλλα για νοοτροπια και αντιληψη των πραγματων. Οι ελλεηνιδες ειναι κακομαθημενες απο τις μαναδες τους και απο τους μουνοδουλους.Τελεια και παυλα.

να ζησετε :grin:
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
για εξηγα το λιγακι αυτο...... :cool2:

Οπως καθε γυναικα οποιασδηποτε εθνικοτητας πλεον, πρεπει να παρει εγκριση τυπου. Πρωτα διακριτικη συλλογη πληροφοριων και τσεκαρισμα, μετα ελεγχος για το τι εχει μεσα στο κεφαλι της και την καρδια της, κοιταμε αν ειναι και καλο παιδι, και φυσικα δοκιμαζουμε και επιδοσεις στο κρεβατι. Πιο πολυ για να δουμε αν οντως ειναι ξερο γαμησι αυτο που γινεται ή αν παιζει και συναισθημα.Και αφου μεινουμε ικανοποιημενοι προχωραμε... το νουμερο 6969 ειναι αυθαιρετο!Ετσι το εβαλα!

:smitten:  λογω της ημερας...
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
Παντως δεν βγαινει ακρη πλεον με τις ελλεεινιδες.

-Την στην πεφτεις, εισαι "πεφτουλας" λεει.   :jerking:
-Δεν την πεφτεις, δεν υπαρχουν αντρες,ειναι ολοι gay,δεν πλησιαζουν πλεον και οι λοιπες   :jerking:
-Την πεφτεις  εντονα, εισαι γυφτουλας,λιγουρι,καφρος-ελληναρας καμακιας του 80,εγω τον θελω ρομαντικο και και και
Την πεφτεις ήπια και ρομαντικα, εισαι φλωρος,μαλακος,εγω θελω τον αντρα πολλα βαρυ και αρχιδια ταραμα...
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Παντως δεν βγαινει ακρη πλεον με τις ελλεεινιδες.

-Την στην πεφτεις, εισαι "πεφτουλας" λεει.   :jerking:
-Δεν την πεφτεις, δεν υπαρχουν αντρες,ειναι ολοι gay,δεν πλησιαζουν πλεον και οι λοιπες   :jerking:
-Την πεφτεις  εντονα, εισαι γυφτουλας,λιγουρι,καφρος-ελληναρας καμακιας του 80, και και και
Την πεφτεις ήρεμα και ρομανιτικα, εισαι φλωρος,μαλακος,εγω θελω τον αντρα πολλα βαρυ και αρχιδια ταραμα...

Τις "γκομενικές" επιλογές των περισσοτέρων Ελλεηνίδων τις έχεις δει; :2funny: :2funny: :2funny:
 

asigratitos

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
977
Like
0
Πόντοι
6
Παντως δεν βγαινει ακρη πλεον με τις ελλεεινιδες.

-Την στην πεφτεις, εισαι "πεφτουλας" λεει.   :jerking:
-Δεν την πεφτεις, δεν υπαρχουν αντρες,ειναι ολοι gay,δεν πλησιαζουν πλεον και οι λοιπες   :jerking:
-Την πεφτεις  εντονα, εισαι γυφτουλας,λιγουρι,καφρος-ελληναρας καμακιας του 80,εγω τον θελω ρομαντικο και και και
Την πεφτεις ήπια και ρομαντικα, εισαι φλωρος,μαλακος,εγω θελω τον αντρα πολλα βαρυ και αρχιδια ταραμα...
:2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
για πουτσο ειναι ευκολο να βρεις πολλες ...για κανα σοβαρο νταραβερι ειναι πολυ δυσκολο...γαμα τα με τα μυαλα που εχουν
 

asigratitos

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
977
Like
0
Πόντοι
6
η αληθεια ειναι οτι οι καινουργιες εχουνε σαλταρει λιιιιιγο παραπανω απ'ότι θα πρεπε :2funny:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.726
Κριτικές
126
Like
7.758
Πόντοι
7.885
Μάγκες,εγώ χθες έκανα μια πλάκα σε μια φίλη μου και καλά ότι ήταν σιτιτουρ και έγραψα σ'ένα νοουτπαντ στον υπολογιστή τις υπηρεσίες που προσφέρει :2funny:.Όταν το διάβασε παρεξηγήθηκε και τώρα δεν μου μιλάει,λες και έγραψα κάτι που δεν έχει κάνει.Στράβωσε πιο πολύ όταν διάβασε για την πεοχειλία και ότι κάνει και λεσβιακό :jerking:.Άλλη μια απόδειξη για μένα πόσο υποκρίτριες και ψεύτρες είναι οι ελλεεινίδες,αφού μεταξύ τους συζητάνε συνέχεια για αυτά και όταν τ'αναφέρουμε εμείς και καλά παρεξηγούνται  :headbang:.Αλλά τι να κάνεις όταν τις βλέπεις κάθε μέρα στη δουλειά σου αναγκαστικά ασχολείσαι και με την πάρτη τους και τις δίνεις και αξία στις μαλακισμένες :tickedoff:
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Μάγκες,εγώ χθες έκανα μια πλάκα σε μια φίλη μου και καλά ότι ήταν σιτιτουρ και έγραψα σ'ένα νοουτπαντ στον υπολογιστή τις υπηρεσίες που προσφέρει :2funny:.Όταν το διάβασε παρεξηγήθηκε και τώρα δεν μου μιλάει,λες και έγραψα κάτι που δεν έχει κάνει.Στράβωσε πιο πολύ όταν διάβασε για την πεοχειλία και ότι κάνει και λεσβιακό :jerking:.Άλλη μια απόδειξη για μένα πόσο υποκρίτριες και ψεύτρες είναι οι ελλεεινίδες,αφού μεταξύ τους συζητάνε συνέχεια για αυτά και όταν τ'αναφέρουμε εμείς και καλά παρεξηγούνται  :headbang:.Αλλά τι να κάνεις όταν τις βλέπεις κάθε μέρα στη δουλειά σου αναγκαστικά ασχολείσαι και με την πάρτη τους και τις δίνεις και αξία στις μαλακισμένες :tickedoff:


:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:


μεγαλο πραγμα να εχει ο άντρας αισθηση του χιουμορ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom