Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (1 μέλη και 36 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266

Συνημμένα

  • chevrolet-cruze[1].jpg
    chevrolet-cruze[1].jpg
    35,8 KB · Εμφανίσεις: 19

petros32

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
73
Like
0
Πόντοι
0
Ο μόνος που αγαπάει, καταλαβαίνει αλλά και λέει τις αλήθειες για τις γυναίκες είναι ο Τσαρλς Μπουκόφσκι. Πήγα και είδα χθες την παράσταση «μια μπύρα με τον Χένρυ» ή κάπως έτσι και έπαθα πλάκα.. Είναι σε δικά του κείμενα, ένας φίλος που έχει κόλλημα μαζί του μας πήγε! Αφού λέω να πάρω κ εγώ να διαβάσω μετά τα χθεσινά. 3 ζευγάρια πήγαμε οι γυναίκες δεν τις έχω ξαναδεί έτσι, όλα χαμογελούσαν και έπεφτε τρελό γέλιο με αυτά που τους έλεγε αλλά καμία δεν μπορούσε να αρνηθεί τίποτα Παίζει κάποιος τον Χένρυ (και καλά το alter ego του Μπουκόφσκι) ο τυπάς πολύ καλός και τα ρίχνει ωραία στο κοινό και έχει και 3 μουνάκια μαζί του ΖΑΛΑΔΑ) Ειδικά τα δυο μελαχρινά που σε κάποια φάση τον βάζουν στη μέση και τον Χαιδολεγεύουν ΕΊΝΑΙ ΣΚΈΤΗ ΚΑΥΛΑ.. μετά σκάει μια από αυτές ντυμένη θεια και τον ρωτάει ζωντανά τεχνικές για το γλειφομούνι.. και καλα δεν ξέρει πολλά χαχαχαχαχ.

Βγάζει ωραίες αλήθειες και για μας και για αυτές
 

petros32

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
73
Like
0
Πόντοι
0
Εχουμε κανενα θέμα εδω για Μπουκόφσκι ;;;
 

helios747

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.009
Like
0
Πόντοι
16
Παραθεση από το πασιγνωστο βιβλιο του Φρ.Νιτσε  «αυτά ειπε ο Ζαρατουστρα»  Καθως πηγαινα σημερα στο δρομο μου ολομοναχος, την ωρα που βασιλευε ο ηλιος, μ αναστατωσε μια γριουλα κ ετσι μιλησε στη ψυχη μου΄΄  πολλα ειπε ο ζαρατουστρα και σε μας τις γυναικες, μα ποτε δε μας μιλησε για τη γυναικα!΄΄  Κ εγω της αποκριθηκα ΄΄ για τη γυναικα πρεπει να μιλα κανεις μονο στους αντρες!΄΄      ΄΄Μιλησε και σε μενα για τη γυναικα, ειπε εκεινη, ειμαι  αρκετα γρια, ώστε να το ξεχασω αμεσως παλι!΄΄  Κ εγω δεχτηκα ότι μου ζητησε η γριουλα και της μιλησα ετσι΄΄    Όλα στη γυναικα είναι ένα αινιγμα, κι όλα στη γυναικα εχουνε μια λυση΄΄ Εγκυμοσυνη τη λενε.  Ο αντρας είναι για τη γυναικα ένα μεσον΄΄  ο σκοπος  είναι παντα το παιδι. Μα τι είναι η γυναικα για τον αντρα?    Ο αληθινος αντρας θελει δυο πραγματα΄΄  τον κινδυνο και το παιγνιδι.  Γι αυτό θελει τη γυναικα σαν το πιο επικινδυνο παιγνιδι.  Ο αντρας πρεπει να ανατρεφεται για τον πολεμο και η γυναικα για την αναψυχη του πολεμιστη΄΄ όλα τα αλλα είναι τρελα΄΄  Οι πολύ γλυκοι καρποι-αυτοι δεν αρεσουνε στον πολεμιστη. Γι αυτό θελει τη γυναικα (γιατι και η πιο γλυκεια γυναικα είναι πικρη)  Καλυτερα  από έναν αντρα καταλαβαινει η γυναικα τα παιδια, μα ο αντρας είναι πιο παιδι από τη γυναικα.  Μεσα στον αληθινο αντρα είναι κρυμμενο ένα παιδι΄΄ αυτό θελει να παιξει.  Εσεις ω γυναικες, πρεπει ν ανακαλυψετε το παιδι μεσα στον ανδρα!  Ένα παιγνιδι ας είναι η γυναικα, καθαριο και λεπτο, της πολυτιμης πετρας ομοιο,  που να λαμπει από τις αρετες ενός κοσμου, που δε γεννηθηκε ακομα.    Η αχτιδα ενός αστεριου ας λαμπει στην αγαπη σας!  Η  ελπιδα  σας  ας λεει΄΄  να μπορουσα να γεννησω τον υπερανθρωπο.΄΄  Ας υπαρχει γενναιοτητα στην αγαπη σας!  Με την αγαπη σας θ αντιμετωπισετε  Εκεινον που σας προξενει φοβο.  Στην αγαπη σας ας είναι η τιμη σας!  Διαφορετικα πόλυ λιγα καταλαβαινει η γυναικα από τιμη.  Αλλα  ας  είναι τουτο δω η τιμη σας΄΄  ν αγαπατε ολο και πιο πολύ απ οσο θ αγαπιεστε,  και να μην ερχεστε δευτερες.  Ο  αντρας  ας  φοβαται  τη  γυναικα,  όταν η  γυναικα  μισει΄΄ τοτε είναι ετοιμη για κάθε θυσια και κάθε άλλο πραγμα της φαινεται χωρις αξια.    Ο αντρας ας φοβαται τη γυναικα, όταν η γυναικα μισει΄΄ γιατι ο αντρας στο βαθος της ψυχης του είναι μονο κακοτροπος, μα η γυναικα είναι κακη.΄΄  Ποιον μισει περισσοτερο η γυναικα?  ΄΄Ετσι μιλησε το σιδερο στον μαγνητη΄΄  ΄΄εσενα μισω πιο πολύ, γιατι με τραβας, μα δεν εισαι αρκετα δυνατος για να με κρατησεις.΄΄  Η  ευτηχια  του αντρα λεει΄΄ θελω΄΄  Η ευτηχια της γυναικας λεει ΄΄ εκεινος  θελει΄΄    ΄΄ Κοιτα,  τωρα μολις  τελειωθηκε  ο  κοσμος!΄΄  Ετσι  σκεφτεται  κάθε  γυναικα,  όταν ακρουμαζεται  μ ολη  την αγαπη  της.  Και πρεπει να ακρουμαζεται η γυναικα και να βρισκει ένα βαθος στην επιφανεια της.  Επιφανεια  είναι  η  διαθεση της γυναικας, ένα ευκινητο  φουρτουνιασμενο νερο στην αναβαθη κοιτη του.  Μα η διαθεση του αντρα είναι βαθεια, το ρεμμα του κελαρυζει σε υπογειες σπηλιες ΄΄ η γυναικα υποπτευεται τη δυναμη της, μα δε την εννοει.΄΄  Τοτε  η γριουλα  μου αποκριθηκε  ΄΄ Πολλα ομορφα ειπε ο Ζαρατουστρα και προ παντος γι αυτές που είναι αρκετα νεες.΄΄  Είναι παραξενο,  ο  Ζαρατουστρα γνωριζει  ελαχιστα  τις  γυναικες  κι  όμως  μιλα  σωστα  γι  αυτές!  Μη  κι αυτό γινεται  επειδη  τιποτα  δεν  είναι  αδυνατο στη γυναικα?  Και  τωρα,  παρε, για το ευχαριστω, μια μικρη αληθεια!  Ειμαι  αρκετα  γρια  γι  αυτην!  Τυληξε την  και  κρατησε κλεισμενο  το  στομα  της ΄΄ διαφορετικα  θα χαλασει  το  κοσμο  από τις  φωνες  αυτή  η  μικρη  αληθεια!΄΄    ΄΄Δωσε μου, γυναικα,  τη μικρη  σου αληθεια!΄΄ ειπα.    Κ ετσι  μιλησε  η  γριουλα!    ΄΄ Πηγαινεις  σε  γυναικες?  Μην  ξεχνας  το  μαστιγιο!΄΄  Ετσι  μιλησε  ο  Ζαρατουστρα.
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
εισαι παντρεμενος φιλε??
οχι φιλε μουκ μηνρωτησεις πως κ το πηρα
απλα ημουν στην αντιπροσοποια τησ καβασακι για να παραγκιλω το χλιαρι με τους 200 υπους κ το ειδα
οποτε αντι για χιλιαρι πηρα αμαξι απλα τρελαθηκα μαζι του μαραισε
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
λαθος μου  συγνωμη ... λαθος ερωτηση..... αλλα η προταση για περιθαλψη ησχυει.... εχω κ διπλο στρογγυλο κρεβατι με στρωμα νερου στα οπα οπα θασε [size=10pt]Βάσε[/size] :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

:rockon: :rockon:
 

petros32

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
73
Like
0
Πόντοι
0
Ο μόνος που αγαπάει, καταλαβαίνει αλλά και λέει τις αλήθειες για τις γυναίκες είναι ο Τσαρλς Μπουκόφσκι. Πήγα και είδα χθες την παράσταση «μια μπύρα με τον Χένρυ» ή κάπως έτσι και έπαθα πλάκα.. Είναι σε δικά του κείμενα, ένας φίλος που έχει κόλλημα μαζί του μας πήγε! Αφού λέω να πάρω κ εγώ να διαβάσω μετά τα χθεσινά. 3 ζευγάρια πήγαμε οι γυναίκες δεν τις έχω ξαναδεί έτσι, όλα χαμογελούσαν και έπεφτε τρελό γέλιο με αυτά που τους έλεγε αλλά καμία δεν μπορούσε να αρνηθεί τίποτα Παίζει κάποιος τον Χένρυ (και καλά το alter ego του Μπουκόφσκι) ο τυπάς πολύ καλός και τα ρίχνει ωραία στο κοινό και έχει και 3 μουνάκια μαζί του ΖΑΛΑΔΑ) Ειδικά τα δυο μελαχρινά που σε κάποια φάση τον βάζουν στη μέση και τον Χαιδολεγεύουν ΕΊΝΑΙ ΣΚΈΤΗ ΚΑΥΛΑ.. μετά σκάει μια από αυτές ντυμένη θεια και τον ρωτάει ζωντανά τεχνικές για το γλειφομούνι.. και καλα δεν ξέρει πολλά χαχαχαχαχ.

Βγάζει ωραίες αλήθειες και για μας και για αυτές
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
οχι φιλε μουκ μηνρωτησεις πως κ το πηρα
απλα ημουν στην αντιπροσοποια τησ καβασακι για να παραγκιλω το χλιαρι με τους 200 υπους κ το ειδα
οποτε αντι για χιλιαρι πηρα αμαξι απλα τρελαθηκα μαζι του μαραισε
μαλιστα..
πως απο το χιλιαρι με τους διακοσους ομως πηρες ενα οικογενειακο σενταν με 120 ιππους ρε φιλε?? :headbang:
Υ.Γ.Παντως το'χει η μοιρα της καβασακι να χανει πελατες..Και εγω για το κ1 πηγα,μεχρι που ειδα το R1 :2funny: :dancing:
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
μαλιστα..
πως απο το χιλιαρι με τους διακοσους ομως πηρες ενα οικογενειακο σενταν με 120 ιππους ρε φιλε?? :headbang:
απλα μου αραισε ηθελα καποια στιγμη να αλλαξω αμαξι κ τελικα το αλλαξα σενταν πηρα γιατι μαραισει η ανεση στο αυτοκινητο το ανετο ταξιδι οι χοροι το καλο πατημα οι μηχανες μαραισουν μονο για το ξαπλωμα να ξυνουν τα γονατα  το καφε ενα εχει την φαση του κ επιλεγεις το τι ειναι στα γουστα σου
 

Casablancas

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2007
Μηνύματα
900
Like
1
Πόντοι
6
θα ηθελα να παρακαλέσω άν είναι δυνατόν ..να μη γράφουμε ότι μας κατέβει στο θρεντ..βεβαίως τη
γνώμη μας να τη λέμε...αλλά το θρεντ αυτό αναφέρεται στις ελεεινίδες ...οτιδήποτε ....καθημερινες ιστοριούλες που μας κάνει φάτσα καρτα πόσο ελεεινίδες είναι και γιατί δε πρέπει
να ασχολούμαστε με αυτές ευσπρόδεκτη...
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
θα ηθελα να παρακαλέσω άν είναι δυνατόν ..να μη γράφουμε ότι μας κατέβει στο θρεντ..βεβαίως τη
γνώμη μας να τη λέμε...αλλά το θρεντ αυτό αναφέρεται στις ελεεινίδες ...οτιδήποτε ....καθημερινες ιστοριούλες που μας κάνει φάτσα καρτα πόσο ελεεινίδες είναι και γιατί δε πρέπει
να ασχολούμαστε με αυτές ευσπρόδεκτη...
οκ συμφωνοι συγνωμη για τη παρεκτρωπη
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
θα ηθελα να παρακαλέσω άν είναι δυνατόν ..να μη γράφουμε ότι μας κατέβει στο θρεντ..βεβαίως τη
γνώμη μας να τη λέμε...αλλά το θρεντ αυτό αναφέρεται στις ελεεινίδες ...οτιδήποτε ....καθημερινες ιστοριούλες που μας κάνει φάτσα καρτα πόσο ελεεινίδες είναι και γιατί δε πρέπει
να ασχολούμαστε με αυτές ευσπρόδεκτη...
ασε φιλε,ασε εμας να λεμε τις γνωμες μας για τις ελληνιδες,και πες εσυ για τις ουκρανες που εισαι ειδημων,στο σχετικο τοπικ.
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
ασε φιλε,ασε εμας να λεμε τις γνωμες μας για τις ελληνιδες,και πες εσυ για τις ουκρανες που εισαι ειδημων,στο σχετικο τοπικ.
εγω δλδ να πω για ρουμανες? :grin: :grin: :grin:
εχω πηρα 1 χρονο την εχω κ μου ταχει ολα στα ποδια μεχει καλομαθει :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom