Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (1 μέλη και 33 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
είναι ωραία μουνιά όμως τύπε διαφωνείς?
το καλυτερο μουνι που'χω παρει τυπε ηταν ιταλικης προελευσης... :rolleyes:
η μονη ελλεεινιδα με την οποια ευχαριστηθηκα πραγματικα σεξ ηταν χτυπημενη στο μυαλο.και εχω παει με πολλες... :2funny: :headbang:
 

oxi_o_nwntas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.963
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
16
το καλυτερο μουνι που'χω παρει τυπε ηταν ιταλικης προελευσης... :rolleyes:
η μονη ελλεεινιδα με την οποια ευχαριστηθηκα πραγματικα σεξ ηταν χτυπημενη στο μυαλο.και εχω παει με πολλες... :2funny: :headbang:
καλές είναι και οι ιταλίδες αλλα προτιμώ ελλεεινιδες
 

sexoula

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
το καλυτερο μουνι που'χω παρει τυπε ηταν ιταλικης προελευσης... :rolleyes:
η μονη ελλεεινιδα με την οποια ευχαριστηθηκα πραγματικα σεξ ηταν χτυπημενη στο μυαλο.και εχω παει με πολλες... :2funny: :headbang:

ωραια καθε ελλεηνιδα που θα βρισκεις, χτυπα την λιγο να "στρωσει"

:2funny: :2funny:
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
το καλυτερο μουνι που'χω παρει τυπε ηταν ιταλικης προελευσης... :rolleyes:
η μονη ελλεεινιδα με την οποια ευχαριστηθηκα πραγματικα σεξ ηταν χτυπημενη στο μυαλο.και εχω παει με πολλες... :2funny: :headbang:

στα λογια μου ερχεσαι... ;)
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
ωραια καθε ελλεηνιδα που θα βρισκεις, χτυπα την λιγο να "στρωσει"

:2funny: :2funny:


με χαρα μου διαπιστωνω οτι η πλειοψηφια των αντρων προτιμα να παντρευτει αλλοδαπη οπως μας δειχνει το γκαλοπ.

ετσι ...

στη δουλεια, ενα παλιο στελεχος μου εξομολογηθηκε.

"ημουν παντρεμενος 12 χρονια με ελληνιδα. μου τα πηρε ολα. και τον γιο μου.

τωρα ειμαι παντρεμενος εδω και 2 χρονια με μια αλβανιδα. εχω βρει την ηρεμια επιτελους στην ζωη μου.

ειναι πολυ ηθικες κοπελες και στηριζουν τον αντρα τους."



οταν τα πραγματα σοβαρευουν και διαλεγουμε συντροφο για μια ζωη , διαλεγουμε ξενη.

γιατι μπορουν να ανταποκριθουν σε ότι κι αν φερει η ζωή. ;)
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
με χαρα μου διαπιστωνω οτι η πλειοψηφια των αντρων προτιμα να παντρευτει αλλοδαπη οπως μας δειχνει το γκαλοπ.

και γιατί χαίρεσαι? καμπάνια κάνεις?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

κι εγώ θέλω ξένους αλλά στ'αρχίδια μου τι κάνουν οι άλλες  :boobies: :2funny:
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
με χαρα μου διαπιστωνω οτι η πλειοψηφια των αντρων προτιμα να παντρευτει αλλοδαπη οπως μας δειχνει το γκαλοπ.

ετσι ...

στη δουλεια, ενα παλιο στελεχος μου εξομολογηθηκε.

"ημουν παντρεμενος 12 χρονια με ελληνιδα. μου τα πηρε ολα. και τον γιο μου.

τωρα ειμαι παντρεμενος εδω και 2 χρονια με μια αλβανιδα. εχω βρει την ηρεμια επιτελους στην ζωη μου.

ειναι πολυ ηθικες κοπελες και στηριζουν τον αντρα τους."



οταν τα πραγματα σοβαρευουν και διαλεγουμε συντροφο για μια ζωη , διαλεγουμε ξενη.

γιατι μπορουν να ανταποκριθουν σε ότι κι αν φερει η ζωή. ;)

απλα δεν τα παρατανε τοσο ευκολα ενας λογος ειναι το τι γνωμη υπαρχει γιαυτες εδω οταν βλεπουν οτι τις εκτιμας κ δεν λαμβανεις αυτη την γνωμη υποψιν σου το σεβοντε  κ εαν σκεφτεις οτι εχουν μαθει να παλευουν στην ζωη αντιθετα απο παρα πολλες ελλεηνιδες παλευουν κ γιαυτο που κανουν γιατι ξερουν οτι αξιζει αρκει να βλεπουν την προσπαθεια

αφηστε μας ησυχες επιτελους :tickedoff: >:(
συγνωμη σεξουλα αλλα δυστιχος οτι κ να κανουμε οι περιστερες απλα δεν μας αφηνουν ησυχους η αληθεια δυστηχως ποναει κ ειληκρινα πολλες φορες για να μην πω παντα τα θελω του 90% των ελλεηνιδων ειναι παραλογα ως ακραια  αμφιβαλω εαν θα υπηρχε αυτο το θρεντ εαν ηταν ποιο προσαρμοστικες
 

sexoula

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
.....
συγνωμη σεξουλα αλλα δυστιχος οτι κ να κανουμε οι περιστερες απλα δεν μας αφηνουν ησυχους η αληθεια δυστηχως ποναει κ ειληκρινα πολλες φορες για να μην πω παντα τα θελω του 90% των ελλεηνιδων ειναι παραλογα ως ακραια  αμφιβαλω εαν θα υπηρχε αυτο το θρεντ εαν ηταν ποιο προσαρμοστικες

κανε δουλεια σου αγαπη μου, εγω  μια ελλεινιδα ειμαι, ειπαμε κανω σεξ με κλειστα τα φωτα, ιεραποστολικο, ειμαι κοντη χοντρη και με γυαλια, καλα για κυτταριτιδα δεν το συζητω και δεν με εχει παρει ο δικος εδω και 2 ωρες τηλεφωνο, και τον εχω πρηξει στις αναπαντητες, τα μηνυματα και σε λιγο εχει εφοδο
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :idiot: :idiot: :idiot:
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
κανε δουλεια σου αγαπη μου, εγω  μια ελλεινιδα ειμαι,  ειμαι κοντη χοντρη και με γυαλια, καλα για κυτταριτιδα δεν το συζητω

και να μην εισαι ακομη, θα γινεις.....
καταραμενα γονιδια....
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
κανε δουλεια σου αγαπη μου, εγω  μια ελλεινιδα ειμαι, ειπαμε κανω σεξ με κλειστα τα φωτα, ιεραποστολικο, ειμαι κοντη χοντρη και με γυαλια, καλα για κυτταριτιδα δεν το συζητω και δεν με εχει παρει ο δικος εδω και 2 ωρες τηλεφωνο, και τον εχω πρηξει στις αναπαντητες, τα μηνυματα και σε λιγο εχει εφοδο
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :idiot: :idiot: :idiot:
δεν μαραισει να βλεπω καποιον/α να μειωνει ετσι τον εαυτο του κ επιτρεψε μου να μην σε κατατασω στις ελλεηνιδες σεχω δει να παραδεχεσε καποια γεγονοτα κ να τα κομικοτραγικοποιεις λοιπον ακου κατι προσφατο εγινε την παρασκευη. ημασταν με ενα φιλο το απογευμα κ εφυγε να παει στην δικια του τα ειχαν 8 χροωια κ κανα μηνα πριν λεγανε για να πανε παρακατω  βγαινουν κ κατα τις 2 γιρησαν σπιτι αυτος χωρις λογο εβαλε τα αμαξια στο γκαραζ(φορτηγο κ αγροτικο)  κ εκει που ειπε να βαλει το δικο του κατι τον επιασε κ το πηρε κ πηγε σπιτι της οπου δεν ειδε το αμαξι της την πηρε τηλ.  την ρωτησε που ειναι κ του ειπε σπιτι κοιμαμε τιν ξαναρωταει που ειναι κ του λεει στο κρεβατι οποτε λεει κατεβα κατω κ του απανταει κανε μια βολτα να ντυθω κ κατεβαινω αυτος εμεινε εκει κ την ειδε που ειρθε η κοπελα παραδεχτηκε οτι ειχε βγει με εναν αλλον κ ελεγε οτι δεν εχει κανει τπτ. η σταση που κραταει ειναι  του ελα εσυ κ κανε πισω κ χτες με επιασε κ μου ζητησε να μιλησω στον κολητο μου κ να του πω οτι ειναι λαθος κ να την αφησει να του δωσει εξηγηση κ οτι αυτος φταιει που το ειχε ριξει στη δουλεια. κ ερωτω απο την στιγμη που τοχε ριξει στη δουλεια γιατι ελεγαν να  το προχωρησουν κ ηθελε να ειναι σε φαση να της τα εχει ολα ειναι λαθος? που ειναι η εκτιμηση κ ο σεβασμος σε αυτο που εκανε? κ γιατι αυτη τη στιγμη ο κολητος μου να ειναι καταρακομενος κ να αναρωτιετε το γιατι? αυτο ακριβως ειναι που ολοι επικρινουμε τετοιες συμπεριφορες. κ το να ζητας κ τα ρεστα απο πανω ? ελεος
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
Συμφωνω  με τα περισσότερα  απο  τα παραπάνω ...

Παλιά  ειχα  μιλήσει  για  cost /benefit  analysis..

Τι σου  κοστιζει  ψυχολογικα  ,οικονομικα  (ακομα και  σε  λογικα πλαισια  )  η  σχεση  με τις  περισσότερες  Ελληνιδες .  (Cost)

Tι σου προσφερει  ...(Βenefit )  ..μια  τρυπα  ...και  γκρίνια  .. 


Οποτε  να  τα  CT/CIM/COB /X2 /45%%/  massage / Thai  /Filis κτλ  για  να  περνας  την ωρα σου  μεχρι να βρεις κατι  καλο..
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
Συμφωνω   με τα περισσότερα   απο  τα παραπάνω ...

Παλιά   ειχα  μιλήσει   για  cost /benefit  analysis..

Τι σου  κοστιζει  ψυχολογικα  ,οικονομικα  (ακομα και  σε  λογικα πλαισια  )  η  σχεση  με τις  περισσότερες  Ελληνιδες .  (Cost)

Tι σου προσφερει  ...(Βenefit )  ..μια  τρυπα  ...και  γκρίνια  ..   


Οποτε  να  τα  CT/CIM/COB /X2 /45%%/  massage / Thai  /Filis κτλ  για  να  περνας  την ωρα σου  μεχρι να βρεις κατι  καλο..
ουτε κ αυτο ειναι λυση δεν συγκρινω με τιποτα το να παω να πιασω κουβεντα σε μια κ να παλεψω να την ριξω σε πληροφορω οτι εχω παει σε δελο κ εχω φυγει απραχτος θελω αυτο το κατι της ικανοποιησεις του να πω τα καταφερα θεμα μυαλου ειναι ολα οχι οτι δεν παω ποτε απλα δεν ειναι κ αυτο που με τρελαινει προτιμο να βγω κ να το παλεπσω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom