Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (1 μέλη και 42 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

sexoula

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
δεν μαραισει να βλεπω καποιον/α να μειωνει ετσι τον εαυτο του κ επιτρεψε μου να μην σε κατατασω στις ελλεηνιδες σεχω δει να παραδεχεσε καποια γεγονοτα κ να τα κομικοτραγικοποιεις λοιπον ακου κατι προσφατο εγινε την παρασκευη. ημασταν με ενα φιλο το απογευμα κ εφυγε να παει στην δικια του τα ειχαν 8 χροωια κ κανα μηνα πριν λεγανε για να πανε παρακατω  βγαινουν κ κατα τις 2 γιρησαν σπιτι αυτος χωρις λογο εβαλε τα αμαξια στο γκαραζ(φορτηγο κ αγροτικο)  κ εκει που ειπε να βαλει το δικο του κατι τον επιασε κ το πηρε κ πηγε σπιτι της οπου δεν ειδε το αμαξι της την πηρε τηλ.  την ρωτησε που ειναι κ του ειπε σπιτι κοιμαμε τιν ξαναρωταει που ειναι κ του λεει στο κρεβατι οποτε λεει κατεβα κατω κ του απανταει κανε μια βολτα να ντυθω κ κατεβαινω αυτος εμεινε εκει κ την ειδε που ειρθε η κοπελα παραδεχτηκε οτι ειχε βγει με εναν αλλον κ ελεγε οτι δεν εχει κανει τπτ. η σταση που κραταει ειναι  του ελα εσυ κ κανε πισω κ χτες με επιασε κ μου ζητησε να μιλησω στον κολητο μου κ να του πω οτι ειναι λαθος κ να την αφησει να του δωσει εξηγηση κ οτι αυτος φταιει που το ειχε ριξει στη δουλεια. κ ερωτω απο την στιγμη που τοχε ριξει στη δουλεια γιατι ελεγαν να  το προχωρησουν κ ηθελε να ειναι σε φαση να της τα εχει ολα ειναι λαθος? που ειναι η εκτιμηση κ ο σεβασμος σε αυτο που εκανε? κ γιατι αυτη τη στιγμη ο κολητος μου να ειναι καταρακομενος κ να αναρωτιετε το γιατι? αυτο ακριβως ειναι που ολοι επικρινουμε τετοιες συμπεριφορες. κ το να ζητας κ τα ρεστα απο πανω ? ελεος

λοιπον αγαπητε εδω μιλαμε για κλασσικη περιπτωση των 7 χρονων φαγουρας, αλλα εδω ειναι 8
αν ηταν σωστη πρωτα θα επρεπε να του μεγαλε δωσε λιγακι σημασια ολο δουλεια δουλεια .
Απλα αυτο που πιστευω και για τους αντρες και για τις γυναικες ειναι οτι κανεναν δεν μπορει να εινια μονος του, εψηνε κατασταση με το γκομενακι, αν της αρεσε θα το διαλουσε με τον δικο σου, αν δεν της αρεσε θα συνεχιζε με τον φιλο σου μεχρι να βρει κατι αλλο
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
λοιπον αγαπητε εδω μιλαμε για κλασσικη περιπτωση των 7 χρονων φαγουρας, αλλα εδω ειναι 8
αν ηταν σωστη πρωτα θα επρεπε να του μεγαλε δωσε λιγακι σημασια ολο δουλεια δουλεια .
Απλα αυτο που πιστευω και για τους αντρες και για τις γυναικες ειναι οτι κανεναν δεν μπορει να εινια μονος του, εψηνε κατασταση με το γκομενακι, αν της αρεσε θα το διαλουσε με τον δικο σου, αν δεν της αρεσε θα συνεχιζε με τον φιλο σου μεχρι να βρει κατι αλλο
ακριβως.
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
λοιπον αγαπητε εδω μιλαμε για κλασσικη περιπτωση των 7 χρονων φαγουρας, αλλα εδω ειναι 8
αν ηταν σωστη πρωτα θα επρεπε να του μεγαλε δωσε λιγακι σημασια ολο δουλεια δουλεια .
Απλα αυτο που πιστευω και για τους αντρες και για τις γυναικες ειναι οτι κανεναν δεν μπορει να εινια μονος του, εψηνε κατασταση με το γκομενακι, αν της αρεσε θα το διαλουσε με τον δικο σου, αν δεν της αρεσε θα συνεχιζε με τον φιλο σου μεχρι να βρει κατι αλλο
η θα κοιταγε να καλοπαιρνουσε κ θα κραταγε τον κολητο κ μολις τελιωνε με τον αλλον θα πηγαινε στον επομενο.αλλα σε ρωταω το παιδι δουλευε στα κτηματα που τα κραταει μονος του ταυτοχρονα δουλευει σε εναν με αλουμινια κ οταν εκαναν την συζητηση εβαλε μπροστα να φτιαξει το δικο του μαγαζι με αλουμηνια το σηζητησε αυτο μαζι της κ συμφωνησε εαν της εφτεγε η δουλεια δεν μπορουσε να του πει αστην λυγο θελω κ εγω λιγο χρονο? που δεν της ελειπσε μια κ για τον καφε της την πηγαινε κ 2 διημερακια  θεσσαλονικη βολο την πηγε κ μια βδομαδουλα για αραχωβα ειχαν κανονισει  αυτες τις μερες. συγνωμη αλλα εγω το λεω αφιλοτιμια κ ανεγκεφαλοτητα. στα 8 χρονια νομιζω εχεις το θαρος να πεις στον αλλον αυτο που κανεις δεν μαραισει
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
η θα κοιταγε να καλοπαιρνουσε κ θα κραταγε τον κολητο κ μολις τελιωνε με τον αλλον θα πηγαινε στον επομενο.αλλα σε ρωταω το παιδι δουλευε στα κτηματα που τα κραταει μονος του ταυτοχρονα δουλευει σε εναν με αλουμινια κ οταν εκαναν την συζητηση εβαλε μπροστα να φτιαξει το δικο του μαγαζι με αλουμηνια το σηζητησε αυτο μαζι της κ συμφωνησε εαν της εφτεγε η δουλεια δεν μπορουσε να του πει αστην λυγο θελω κ εγω λιγο χρονο? που δεν της ελειπσε μια κ για τον καφε της την πηγαινε κ 2 διημερακια  θεσσαλονικη βολο την πηγε κ μια βδομαδουλα για αραχωβα ειχαν κανονισει  αυτες τις μερες. συγνωμη αλλα εγω το λεω αφιλοτιμια κ ανεγκεφαλοτητα. στα 8 χρονια νομιζω εχεις το θαρος να πεις στον αλλον αυτο που κανεις δεν μαραισει
ετσι ειναι....
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
η θα κοιταγε να καλοπαιρνουσε κ θα κραταγε τον κολητο κ μολις τελιωνε με τον αλλον θα πηγαινε στον επομενο.αλλα σε ρωταω το παιδι δουλευε στα κτηματα που τα κραταει μονος του ταυτοχρονα δουλευει σε εναν με αλουμινια κ οταν εκαναν την συζητηση εβαλε μπροστα να φτιαξει το δικο του μαγαζι με αλουμηνια το σηζητησε αυτο μαζι της κ συμφωνησε εαν της εφτεγε η δουλεια δεν μπορουσε να του πει αστην λυγο θελω κ εγω λιγο χρονο? που δεν της ελειπσε μια κ για τον καφε της την πηγαινε κ 2 διημερακια  θεσσαλονικη βολο την πηγε κ μια βδομαδουλα για αραχωβα ειχαν κανονισει  αυτες τις μερες. συγνωμη αλλα εγω το λεω αφιλοτιμια κ ανεγκεφαλοτητα. στα 8 χρονια νομιζω εχεις το θαρος να πεις στον αλλον αυτο που κανεις δεν μαραισει

τέτοιες ιστορίες υπάρχουν ανεξαρτήτως φύλου.

τέτοιες μαλακίες τις κάνουν άντρες και γυναίκες.

σ'αυτό το θρεντ καταγγέλλετε (  :2funny: )το υφάκι και την ξινίλα των ελεεινίδων, άμα είναι να αρχίσουμε να λέμε για απιστίες και κοροϊδίες χαίρω πολύ, έχω κι εγώ να σου πω ιστορίες ανάλογες ουυυυυ...
 

Επισκέπτης
....../......... κ γιατι αυτη τη στιγμη ο κολητος μου να ειναι καταρακομενος κ να αναρωτιετε το γιατι? αυτο ακριβως ειναι που ολοι επικρινουμε τετοιες συμπεριφορες. κ το να ζητας κ τα ρεστα απο πανω ? ελεος

Αυτα κανουν οι παλιο-σκροφες και πεφτουν τα παλικαρια στο αλκοολ και στα ναρκωτικα μετα.
 

Επισκέπτης
η θα κοιταγε να καλοπαιρνουσε κ θα κραταγε τον κολητο κ μολις τελιωνε με τον αλλον θα πηγαινε στον επομενο.αλλα σε ρωταω το παιδι δουλευε στα κτηματα που τα κραταει μονος του ταυτοχρονα δουλευει σε εναν με αλουμινια κ οταν εκαναν την συζητηση εβαλε μπροστα να φτιαξει το δικο του μαγαζι με αλουμηνια το σηζητησε αυτο μαζι της κ συμφωνησε εαν της εφτεγε η δουλεια δεν μπορουσε να του πει αστην λυγο θελω κ εγω λιγο χρονο? που δεν της ελειπσε μια κ για τον καφε της την πηγαινε κ 2 διημερακια  θεσσαλονικη βολο την πηγε κ μια βδομαδουλα για αραχωβα ειχαν κανονισει  αυτες τις μερες. συγνωμη αλλα εγω το λεω αφιλοτιμια κ ανεγκεφαλοτητα. στα 8 χρονια νομιζω εχεις το θαρος να πεις στον αλλον αυτο που κανεις δεν μαραισει

Ηθελε και Αραχωβα η τσουλα :headbang: :headbang: :headbang:
Ρε στα χτηματα ολη μερα να δει πως βγαινει το μεροκαματο.....
 

Casablancas

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2007
Μηνύματα
900
Like
1
Πόντοι
6
Ηταν...η ιστορία της ελεεινίδας...της ημέρας...

Αναμένωμεν και τη βραδυνή ιστορία...
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
αν εξαιρεσεις το γελοιο κ αδικαιολογητο ψεμα της...
μηπως λεω μηπως...
οντως δεν εκανε κατι;
 

FidoDiLdo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
864
Like
4
Πόντοι
6
Η ιστορια του ΜΑΙΚ δεν εχει σχεση με Ελλεεινιδες.
 

Taiwanos

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2009
Μηνύματα
196
Like
1
Πόντοι
1
με χαρα μου διαπιστωνω οτι η πλειοψηφια των αντρων προτιμα να παντρευτει αλλοδαπη οπως μας δειχνει το γκαλοπ.

ετσι ...

στη δουλεια, ενα παλιο στελεχος μου εξομολογηθηκε.

"ημουν παντρεμενος 12 χρονια με ελληνιδα. μου τα πηρε ολα. και τον γιο μου.

τωρα ειμαι παντρεμενος εδω και 2 χρονια με μια αλβανιδα. εχω βρει την ηρεμια επιτελους στην ζωη μου.

ειναι πολυ ηθικες κοπελες και στηριζουν τον αντρα τους."



οταν τα πραγματα σοβαρευουν και διαλεγουμε συντροφο για μια ζωη , διαλεγουμε ξενη.

γιατι μπορουν να ανταποκριθουν σε ότι κι αν φερει η ζωή. ;)

Κατσε φιλε μου, δεν ειναι ακριβώς ετσι, δεν υπάρχει πανάκεια για την ζωή όλων των ανθρώπων, αυτο που ίσως ειναι το τέλειο για μένα (εχω παντρευτεί ήδη με ξένη, Ταιβανή συγκεγκριμένα και δεν την αλλάζω με καμία αλλη γυναίκα στον κόσμο) και για σένα δεν σημαίνει οτι ειναι και το σωστό για τον καθένα, ουτε κάν οτι ειναι εύκολο.

Οταν αποφασίζεις να ζήσεις με μια γυναίκα (ξένη η Ελληνίδα) το καθήκον του άντρα ειναι στην γυναίκα του, που σημαίνει ετοιμάσου να ζήσεις μακρία απο την Ελλάδα αν η γυναίκα σου ειναι ξένη και δεν της αρέσει η Ελλάδα.  Εγω αποφασισα να ζήσουμε εδώ γιατι ειναι το καλύτερο για την γυναίκα μου. Παλιότερα και μολις εχοντας γυρίσει απο διακοπές απο την Ελλάδα, η γυναίκα μου μου περιέγραψε την Ελλαδα σαν "εξορια" για μόνιμη ζωη!

Αλλο, διαφορες στην κουλτούρα και στην γλώσσα, ετοιμάσου να μάθεις την γλώσσα της γυναίκας σου αν είναι ξένη (μαθαίνω κινέζικα εδω και 2 χρόνια σχεδον) γιατι θα είναι και η γλώσσα των παιδιών σου, επίσης δίδαξε την γλώσσα σου στην γυναίκα σου, μονο τότε θα σε μάθει πραγματικά, επισης γιατι και η γλώσσα σου θα ειναι η γλώσσα των παιδιών της. Αν η γυναίκα σου ειναι άλλης θρησκείας (εγω δεν θέλησα να της αλλάξω την πίστη, το θεωρώ απο τα πιο βάρβαρα πράγματα που μπορεί να κανει ενας άνθρωπος σε έναν αλλον) ετοιμάσου να γιορτάζεις 2 θρησκειών γιορτές στο σπιτι σου.

Αυτο που σου ειπε ο συναδελφός σου, οκ και σεβαστό, αλλα την συγκριση μπορεί μονο να την κάνει αφου εχει ζήσει συνολικά 12 χρόνια με την καινούργια του γυναίκα, οσα έζησε δηλαδή και με την πρώην του.
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Καλά, ο αντονιόνις γιατί χαίρεται που βγήκε στο εγκυρότατο γκάλοπ πως προτιμώνται οι αλλοδαπές;  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Το πήρε πολύ πατριωτικά μάλλον. :2funny:
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
αν εξαιρεσεις το γελοιο κ αδικαιολογητο ψεμα της...
μηπως λεω μηπως...
οντως δεν εκανε κατι;
κ ετσι να ειναι νομιζω οτι μπορουσε να ριξει λιγο την μυτη της κ να μην το παιζει εγω ειμαι κ να δικαιολογηθει αφου στο κατω κατω κ τιποτα να μην εχει γινει στις 3 ηωρα το πρωι που εγινε το σκηνικο πως περιμενεις να φανει? η αγριαδα που πουλαει κ ο τροπος που μου μιλοησε μενα παρολο που την συμπαθω κ ειχα σκοπο να του πω να την πιασει κ να μαθει τι ακριβως επαιξε δεν θα το κανω. η κοροηδια εχει κ τα ορια της στο κατω κατω γυναικες υπαρχουν πολλες δεν νομιζω οτι ειναι η μοναδικη να συμπεριφερετε ετσι.
αν οντως δεν εγινε τιποτα... (που νομιζω βολτα απλα με αμαξι που ισχηριστηκε μου φενετε χλωμο)... ας αλαξει σταση
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
Η ιστορια του ΜΑΙΚ δεν εχει σχεση με Ελλεεινιδες.
σχολιαζουμε  συμπεριφορες κ γενικα τετοιες κ χειροτερες τις βλεπουμε καθε μερα.... κατα την γνωμη σου τι εχει σχεση με ελλεινηδες?
 

Casablancas

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2007
Μηνύματα
900
Like
1
Πόντοι
6
Ρε γαμώτο τι τραβάτε εσείς οι αλλοθρήσκως, αλλοέθνως και αλλοφύλως ύπανδροι..ψυχοπλακώθηκα...

αναμένωμεν ανταπόκριση-ιστορία για τα καμώματα ελεεινίδων....
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Ρε γαμώτο τι τραβάτε εσείς οι αλλοθρήσκως, αλλοέθνως και αλλοφύλως ύπανδροι..ψυχοπλακώθηκα...

αναμένωμεν ανταπόκριση-ιστορία για τα καμώματα ελεεινίδων....

ti σημαινει υπανδροι?
μηπως εννοεις νυμφευμενοι?
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Το λεει η λεξη.....ανδρεs υπο τον ζυγο...υπανδροι :s&m_3: :s&m_3:
Νυμφευμενοι ειναι στα πρωτα χρονια...οταν εχει ακομα μελι το βαρελι :fuck1:
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom