Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (0 μέλη και 42 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
κανεις λαθος,δεν ειναι ολοι οι ανθρωποι ιδιοι,ουτε εχουν την ιδια νοοτροπια.αν δεν γνωρισεις καποια κοπελα,πως θα καταλαβεις αν ειναι σωστη η οχι;

τα πράγματα φαίνονται,είναι ξεκάθαρα...χωριό που φαίνεται κολαούζο δε θέλει.Αν μου κεντρίσει το ενδιαφέρον κάποια σίγουρα δεν θα είναι όπως στην προηγούμενη περιγραφή.Δε μπορείς να ξέρεις από πρίν τί ακριβώς κουβαλάει μέσα της,όπως αυτή δε θα ξέρει και για μένα.Έτσι όμως μπορεί να αξίζει και να προχωρήσει κάποια επαφή γιατί είναι και λίγο "μαγικό",σε συνεπαίρνει..ελπίζω να σε κατατόπισα
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
ε προφανως ο ανθρωπος γνωρισε πολλες φορες το ιδιο τροπαρι και δεν γουσταρει..
εχει παρει αναποδες στροφες ετσι οπως τον κοβω... :-

γιατί πάντα πρέπει να χρειάζεται κάποιος να έχει γνωρίσει από προσωπική του εμπειρία κάποιο τροπάρι για να πάρει ανάποδες στροφές?αυτό ποτέ μου δεν το κατάλαβα ειλικρινά...Σιγουρα σε κάποια πράγματα για να έχεις κανείς σοβαρή και τεκμηριωμένη άποψη μετρά πάρα πολύ η προσωπική ενασχόληση-εμπειρία,σε κάποια άλλα όμως όχι και τόσο.Δεν είναι τόσο δύσκολο πιά να οσμιστεί κανείς την ατμόσφαιρα του κολωνακίου ας πούμε ή της γλυφάδας ή του κεφαλαρίου....
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
δυστυχως παθος μου ετσι ειναι...
υπαρχουν φυσικα νορμαλ ανθρωποι αλλα στο "αφυσικο"παει παντα το ματι μας...
ο αντρας που περιγραφεις ομως στοχευει κ στην αναλογη γκομενα..
ο αντρας που το μονο που εχει να προσφερει ειναι ωραιο αμαξι κ λουλουδια πολλα στον νινο κ τον καρρα απευθυνεται κυριως σε μπιμπο με τσιχλα....
δεχομε αυτο που λες γιατι ισως ειναι μια εμπειρια που εχεις περασει. κ δευτερον εγω μενω επαρχια κ δεν ξερω την νοοτροπια της αθηνας καλα. οποτε μιλαω για εδω κ το μονο που θα σου πω ειναι οτι το 90% για να μην πω το παραπανω των γυναικων κ κοριτσιων εδω ρωτας "τι τυπος ειναι ο δικος σου?" κ η απαντηση τους ειναι"ααααα εχει bmw η εχει αυτο η εχει τοσα" κ καμια δεν κοιταει ποιον εχει διπλα της αλλα το τιεχει αυτος. κ το κακο ειναι οτι πολοι τους παρεχουν τα παντα κ αυτος κατηγορουμε γιατι τετοιοι τυποιειναι που κανουν ετσι τις γυναικες δεν γινοντε απο μονες τους κ στην πορεια οι αλλες λενε γιατι αυτη κ οχι εγω κ βλεπεις κ γεμιζουμε με τετοιους τυπους που τα παρεχουν ολα κ γυναικες που μονο θελουν.
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
γιατί πάντα πρέπει να χρειάζεται κάποιος να έχει γνωρίσει από προσωπική του εμπειρία κάποιο τροπάρι για να πάρει ανάποδες στροφές?αυτό ποτέ μου δεν το κατάλαβα ειλικρινά...Σιγουρα σε κάποια πράγματα για να έχεις κανείς σοβαρή και τεκμηριωμένη άποψη μετρά πάρα πολύ η προσωπική ενασχόληση-εμπειρία,σε κάποια άλλα όμως όχι και τόσο.Δεν είναι τόσο δύσκολο πιά να οσμιστεί κανείς την ατμόσφαιρα του κολωνακίου ας πούμε ή της γλυφάδας ή του κεφαλαρίου....
βασικα,δεν το εννουσα απαραιτητα πως το εζησες εσυ προσωπικα και πηρες αναποδες.
αυτο που λες και εσυ εννοω,αλλα μονο εγω καταλαβαινω τελικα τι λεω :P
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
βασικα,δεν το εννουσα απαραιτητα πως το εζησες εσυ προσωπικα και πηρες αναποδες.
αυτο που λες και εσυ εννοω,αλλα μονο εγω καταλαβαινω τελικα τι λεω :P

οκ
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
δεχομε αυτο που λες γιατι ισως ειναι μια εμπειρια που εχεις περασει. κ δευτερον εγω μενω επαρχια κ δεν ξερω την νοοτροπια της αθηνας καλα. οποτε μιλαω για εδω κ το μονο που θα σου πω ειναι οτι το 90% για να μην πω το παραπανω των γυναικων κ κοριτσιων εδω ρωτας "τι τυπος ειναι ο δικος σου?" κ η απαντηση τους ειναι"ααααα εχει bmw η εχει αυτο η εχει τοσα" κ καμια δεν κοιταει ποιον εχει διπλα της αλλα το τιεχει αυτος. κ το κακο ειναι οτι πολοι τους παρεχουν τα παντα κ αυτος κατηγορουμε γιατι τετοιοι τυποιειναι που κανουν ετσι τις γυναικες δεν γινοντε απο μονες τους κ στην πορεια οι αλλες λενε γιατι αυτη κ οχι εγω κ βλεπεις κ γεμιζουμε με τετοιους τυπους που τα παρεχουν ολα κ γυναικες που μονο θελουν.
δεν εχω ιδεα απο επαρχια φιλε μου...
αλλα δε μου ακουγεται παραλογο...
αμφιδρομη ειναι η δημουργια ελλεεινιδων κ ελλεηνων...
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
φυσικά και οι πλείστες των γυναικών δεν πάνε πίσω,αλλά και εμείς τις εξωθήσαμε σε δρόμους μή χλοερούς..το πρόβλημα είναι αυτή η κατάσταση διαιωνίζεται με συνέπεια όσοι από εμάς είναι "συνειδητοποιημένοι μαλάκες"(ελπίζω ότι είμαι ή να γίνω ένας από αυτούς)έχοντας πλέον χάσει το ενδιαφέρον του για τις σημερινές νέες ελληνίδες της γενιάς μας,να στρεφόμεθα σε αλλότριες λύσεις πού αλλοιώνουν τα έθνη γενικότερα..

να τη και η καθαροτητα της φυλης..

να υποθεσω οτι εσυ πιστευεις οτι εισαι απογονος των αρχαιων ελληνων.δεν σου περνα απο το μυαλο οτι εισαι οπως οι υπολοιποι

νεοελληνες απογονος τουρκων και βουλγαρων.

να τη χεσω την καθαροτητα της φυλης.

εμενα με ενδιαφερει μοναχα η καθαροτητα της ψυχης μιας γυναικας.και φυσικα η ομορφια της.

δεν με νοιαζει απο που ειναι.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
δεν ημαστε ολοι ιδιοι κ δε μας βλεπουν ολοι ολους το ιδιο...
αμα καποιοι το καταλαβουμε αυτο ολα θα πηγαινουν καλυτερα...
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
να τη και η καθαροτητα της φυλης..

να υποθεσω οτι εσυ πιστευεις οτι εισαι απογονος των αρχαιων ελληνων.δεν σου περνα απο το μυαλο οτι εισαι οπως οι υπολοιποι

νεοελληνες απογονος τουρκων και βουλγαρων.

να τη χεσω την καθαροτητα της φυλης.

εμενα με ενδιαφερει μοναχα η καθαροτητα της ψυχης μιας γυναικας.και φυσικα η ομορφια της.

δεν με νοιαζει απο που ειναι.

δε μίλησα για φυλή,αλλά για έθνη....άμα καταλαβαίνεις τη διαφορά οκ,αν όχι να στην εξηγήσω
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
δε μίλησα για φυλή,αλλά για έθνη....άμα καταλαβαίνεις τη διαφορά οκ,αν όχι να στην εξηγήσω

αντε να το πουμε αλλιως..

να τη και η καθαροτητα του εθνους...

τα υπολοιπα παραμενουν ιδια.

οχι δεν χρειαζεται μαθημα.
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
δεν εχω ιδεα απο επαρχια φιλε μου...
αλλα δε μου ακουγεται παραλογο...
αμφιδρομη ειναι η δημουργια ελλεεινιδων κ ελλεηνων...
το μονο παραλογο ειναι η καιροι που ζουμε να μην ξερεις τι εχεις διπλα σου κ γιατι το εχεις καλη η ελευθερια κ η ανεξαρτησια αλλα το να ξεχνας τις αρχες σου ειναι μεγαλο λαθοςκ το κανουμε ολοι με αποτελεσμα να ξεχναμε το τι ειμαστε κ τι θελουμε να γινουμε

δεν ημαστε ολοι ιδιοι κ δε μας βλεπουν ολοι ολους το ιδιο...
αμα καποιοι το καταλαβουμε αυτο ολα θα πηγαινουν καλυτερα...
τα ετρονυμα ελκοντε αρα αμα ειμασταν ολοι ιδιοι θα μας ετρωγε η ανια κ η βαρεμαρα καλο ειναι να υπαρχει αντιπαραθεση αλλα οχι παραλογια οπως υπαρχει σημερα. δεν ειμαι σωστος κανω λαθοι κ μαλιστα πολλα αλλα δεν βαζω παροπιδες τα βλεπω τα αναγνωριζω κ προσπαθω να μην τα ξανακανω
 

I love brunettes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
389
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
φταίμε γιατί οι περισσότεροι από εμάς είναι άντρες του κώλου,χωρίς αυτοσεβασμό,χωρίς ποιότητα πνευματική και κυρίως ψυχική,δεικνύουμε άκρατο μουνοδουλισμό αρκετοί από εμάς με συνέπεια να μας κάνουν ότι θέλουν(όλοι φαντάζομαι έχουμε άπειρα παραδείγματα).Τώρα αν δεν το καταλαβαίνεις αυτό από μόνος σου υπάρχει πρόβλημα γενικό.
φίλε μου διαχώρισε μια για πάντα στο μυαλό σου τα εξής:
1. ο άντρας δεν γεννιέται αλλά γίνεται
2. όσοι δεν έχουν γίνει άντρες είναι αγοράκια και τον παίζουνε έστω κι αν είναι 90 ετών
άμα μιλάς λοιπόν για τους 'άντρες' εντός πολλών εισαγωγικών, που έχουν όλα τα χαρακτηριστικά που προείπες, αυτοί είναι στην ουσία θηλυκά και δεν έχουν σχέση με εμάς.
Εμείς που φταίμε μπορείς να μου εξηγήσεις??
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
φίλε μου διαχώρισε μια για πάντα στο μυαλό σου τα εξής:
1. ο άντρας δεν γεννιέται αλλά γίνεται
2. όσοι δεν έχουν γίνει άντρες είναι αγοράκια και τον παίζουνε έστω κι αν είναι 90 ετών
άμα μιλάς λοιπόν για τους 'άντρες' εντός πολλών εισαγωγικών, που έχουν όλα τα χαρακτηριστικά που προείπες, αυτοί είναι στην ουσία θηλυκά και δεν έχουν σχέση με εμάς.
Εμείς που φταίμε μπορείς να μου εξηγήσεις??
εχεις ακουσει το ρητο?

αμαρτιες γονεων πεδευουση τεκνα

εμεις πληρωνουμε τις αμαρτιες τους
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
δεχομε αυτο που λες γιατι ισως ειναι μια εμπειρια που εχεις περασει. κ δευτερον εγω μενω επαρχια κ δεν ξερω την νοοτροπια της αθηνας καλα. οποτε μιλαω για εδω κ το μονο που θα σου πω ειναι οτι το 90% για να μην πω το παραπανω των γυναικων κ κοριτσιων εδω ρωτας "τι τυπος ειναι ο δικος σου?" κ η απαντηση τους ειναι"ααααα εχει bmw η εχει αυτο η εχει τοσα" κ καμια δεν κοιταει ποιον εχει διπλα της αλλα το τιεχει αυτος. κ το κακο ειναι οτι πολοι τους παρεχουν τα παντα κ αυτος κατηγορουμε γιατι τετοιοι τυποιειναι που κανουν ετσι τις γυναικες δεν γινοντε απο μονες τους κ στην πορεια οι αλλες λενε γιατι αυτη κ οχι εγω κ βλεπεις κ γεμιζουμε με τετοιους τυπους που τα παρεχουν ολα κ γυναικες που μονο θελουν.

Ελληνική επαρχία  :2funny: :2funny: :2funny:

Μεσαίωνας δηλαδή  :think:

Ποιότητα ζωής και αρχίδια μου λέτε, με τους καθυστερημένους δίπλα σου !!!
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
Ελληνική επαρχία  :2funny: :2funny: :2funny:

Μεσαίωνας δηλαδή  :think:

Ποιότητα ζωής και αρχίδια μου λέτε, με τους καθυστερημένους δίπλα σου !!!
σιγα ρε προτευουσανε του επομενου αιωνα( :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:)
ξεχνας μου φενετε πως οτι ερχετε στην επαρχια περναει πρωτα απο σας αρα να σχολιασω το ποιος καθηστερημενος παει μπροστα κ δειχνει τα βηματα στο χορο? η το γιατι εχετε τοσες λυσεις εκτωνοσης αφου ειστε  πιο μαγκες? (συγνωμη παιδια σας πηρε ολους η μπαλα αλλαδεν τα παω καλα με τους κοσμοπολιτες προτευουσανους βερους αθηναιους απο τα φαρσαλα που πουλανε μουρη) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
εγκω σαλονικα..ντεν κσερει απο αθηνα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom