Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (0 μέλη και 31 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
τι να πω ρε φιλε η εγω ειμαι τυχερος που δεν εχω συναντησει ποτε αυτα τα τερατα που λετε,η τα παραφουσκωνετε τα πραγματα.
στον κανωνα παντα υπαρχουν κ εξεραισεις πιανουμε το γενικο συνολο κ οσο εμεις τις κακομαθαινυμε κ τους τα εχουμε ολα στα χερια τοσο πιο πολλα θα ζητουν δεν ειμαι σατραπης αλλα  στη δικια μου λεω το ΟΧΙ κ καθετε ησηχα δεν ξεπερναει τα ορια εκτως ισως την ζηλια της αλλα δεν γινετε κ αφορητηκ βλεπω φιλου κ γνωστους που τις καλομαθανε κ αυτες ειναι του στυλ παω βολτα περναω καλα κ αυτοι με το που θα βγαουνε τραβανε τα πανδυνα κ γκρινιες. κ οταν βλεπουν εμενα free η απαντηση τους ειναι σθγα μην καθομασταν μαζι σου κ βαζουν κ λογια στην δικια μου πραγμα που εγω τους το εκοψα οσο κ να μην ηθελαν καταληξη ΕΜΕΙΣ φταιμε γιαυτο. κ σκεψου κ κατι αλλο ποσες γυναικες βλεπεις με ακριβα αμαξια κ εσυ δεν μπορεις καλα καλα να τα βγαλεις περα οταν εχεις μια γυναικα? τοσα πολλα περνουν? η σχεδον ολα τους ταχουν πληρωμενα? δυστιχως ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΧΕΙΣ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΕΛΑΧΙΣΤΟΙ
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
Για να πούμε κάτι να τελειώνουμε με το θέμα. μια και ασχοληθήκαμε. Τις ελλεηνίδες τις κάνουν οι ελλέηνες. Ανεξαρτήτου εθνικότητας πραγματικής. Άμα δε θέλετε ελλεηνίδες, να μην είστε ελλέηνες. Με οποιαδήποτε γυναίκα.
ετσι ειναι φιλαρακο παραπονιομαστε κ δεν βλεπουμε οτι εμεις τις φτιαχνουμε δεν εχω παραπονο απο την κοπελα μου κανενα μακαρι ναταν ολες ετσι(παρεπιπτωντος ειναι ρουμανα κ δουλευε στην καντινα της εταιριας μου μιας κ καποιος ειπε οτι ολες το κανουν για χρηματα)το ποσοι της την επεφταν κ ποσοι μου παν θα φας κ εσυ τα μουτρα σου δεν λεγετε σημασια εχει οτι ειμαι αυτος που ειμαι οσο κραταω επιπεδο κρατανε κ αυτες κ σημερα κανεις δεν κραταει επιπεδο οποτε αυτες το καβαλανε το καλαμι.
κ στον κυιο που πιστευει οτι οι ελληνηδες ειναι αγιες ας μας πει για ποσες φοιτιτριες ακουσε προσφατα στην τηλεοραση(γνωστα περιστατικα) η διαφορα ειναι οτι για μεν λεμε κ τις δε το κρυβουμε μονο κ μονο για να λεμε οι ελληνιδες.
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Ελλεεινιδα,ειδος ανθεκτικο και πολυμηχανο...
Θα σε ξαφνιασει με την επιμονη της,με την κατινια της και με την κενοτητα της...
Παντα θα βρει τον τροπο να σου σπασει τα νευρα,ακομα και αν εχεις τις καλυτερες προθεσεις(ζαν κλοντ)....
Τις περισσοτερες φορες μιλαμε για την κομμωτρια της γειτονιας,που δεν εχει στον ηλιο μοιρα απο ολες τις αποψεις,αλλα
ΑΠΑΙΤΕΙ ο συντροφος της να ειναι πλουσιος,ομορφος και μαλακοπιτουρας...με συγχωρειτε,να την αγαπαει ηθελα να πω...
Αυτες οι απαιτησεις την οδηγουν στην αγαμια και κατ'επεκταση στην οξυνση του προβληματος...


Ολα τα παραπανω αναιρουνται στην περιπτωση πυ βρεθει ενας καλος μαλακας,παιδι ηθελα να πω,που θα επωμιστει το βαρος τους για μια ζωη...
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Ελλεεινιδα,ειδος ανθεκτικο και πολυμηχανο...
Θα σε ξαφνιασει με την επιμονη της,με την κατινια της και με την κενοτητα της...
Παντα θα βρει τον τροπο να σου σπασει τα νευρα,ακομα και αν εχεις τις καλυτερες προθεσεις(ζαν κλοντ)....
Τις περισσοτερες φορες μιλαμε για την κομμωτρια της γειτονιας,που δεν εχει στον ηλιο μοιρα απο ολες τις αποψεις,αλλα
ΑΠΑΙΤΕΙ ο συντροφος της να ειναι πλουσιος,ομορφος και μαλακοπιτουρας...με συγχωρειτε,να την αγαπαει ηθελα να πω...
Αυτες οι απαιτησεις την οδηγουν στην αγαμια και κατ'επεκταση στην οξυνση του προβληματος...


Ολα τα παραπανω αναιρουνται στην περιπτωση πυ βρεθει ενας καλος μαλακας,παιδι ηθελα να πω,που θα επωμιστει το βαρος τους για μια ζωη...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: γαμάτο ποστ
 

helios747

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.009
Like
0
Πόντοι
16
στον κανωνα παντα υπαρχουν κ εξεραισεις πιανουμε το γενικο συνολο κ οσο εμεις τις κακομαθαινυμε κ τους τα εχουμε ολα στα χερια τοσο πιο πολλα θα ζητουν δεν ειμαι σατραπης αλλα  στη δικια μου λεω το ΟΧΙ κ καθετε ησηχα δεν ξεπερναει τα ορια εκτως ισως την ζηλια της αλλα δεν γινετε κ αφορητηκ βλεπω φιλου κ γνωστους που τις καλομαθανε κ αυτες ειναι του στυλ παω βολτα περναω καλα κ αυτοι με το που θα βγαουνε τραβανε τα πανδυνα κ γκρινιες. κ οταν βλεπουν εμενα free η απαντηση τους ειναι σθγα μην καθομασταν μαζι σου κ βαζουν κ λογια στην δικια μου πραγμα που εγω τους το εκοψα οσο κ να μην ηθελαν καταληξη ΕΜΕΙΣ φταιμε γιαυτο. κ σκεψου κ κατι αλλο ποσες γυναικες βλεπεις με ακριβα αμαξια κ εσυ δεν μπορεις καλα καλα να τα βγαλεις περα οταν εχεις μια γυναικα? τοσα πολλα περνουν? η σχεδον ολα τους ταχουν πληρωμενα? δυστιχως ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΧΕΙΣ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΕΛΑΧΙΣΤΟΙ
  :thumbsup:  χρονια πολλα σε ολους (και τις ελλενιδες :2funny:) παιδια, το μονο αρνητικο με τις ξενες, πιστευω οτι ειναι αυτο που μου ειχε πει ενας φιλος, πολυ κυνικα μια φορα! ! μου ειπε"  μαλακα! αν παρεις ξενη (για οικογενεια) οχι ασιατισσα που θες! αλλα ακομα και ευρωπαια, αν χωρισεις και τα παιδια ειναι μικρα στα πηρε και εφυγε στη χωρα της! αλλο αρνητικο δε βλεπω!  αξιζει το ρισκο πιστευω!  οι "δικες" μας δε παλευονται πλεον :headbang:  δεν εχουν ανθρωπια,δεν εχουν θυληκοτητα! μονο απαιτησεις,συγκρισεις,ονειροπολησεις! και μονο το "εγω" τους! το εμεις ποτε! αυτες θα γεννησουν και θα μεγαλωσουν τα παιδια μας? :think:  βρε ουστ :badair:
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
   :thumbsup:  χρονια πολλα σε ολους (και τις ελλενιδες :2funny:) παιδια, το μονο αρνητικο με τις ξενες, πιστευω οτι ειναι αυτο που μου ειχε πει ενας φιλος, πολυ κυνικα μια φορα! ! μου ειπε"  μαλακα! αν παρεις ξενη (για οικογενεια) οχι ασιατισσα που θες! αλλα ακομα και ευρωπαια, αν χωρισεις και τα παιδια ειναι μικρα στα πηρε και εφυγε στη χωρα της! αλλο αρνητικο δε βλεπω!  αξιζει το ρισκο πιστευω!  οι "δικες" μας δε παλευονται πλεον :headbang:  δεν εχουν ανθρωπια,δεν εχουν θυληκοτητα! μονο απαιτησεις,συγκρισεις,ονειροπολησεις! και μονο το "εγω" τους! το εμεις ποτε! αυτες θα γεννησουν και θα μεγαλωσουν τα παιδια μας? :think:   βρε ουστ :badair:
αυτο που με νευριαζει περισοτερο ειναι που ακουω κατι 50αριδες κ λενε τι κοινωνια εχετε κανει κ εισται αλητες κ τετοια για μας τους νεωτερους αναρωτηθηκε ποτε κανεις τους οτι αυτοι βαλανε τις βασεις της σημερινης κοινωνοιας? κ δευτερων οι περισοτεροι απο μας τι κανουν να την αλαξουν? κ τι κανουν στις ελλεηνιδες να για να ερθουν στα ισα τους? δουλευουμε σαν τα σκυλια  ηλιο με ηλιο να τους τα εχουμε ολα κ αυτες με τα δικα τους κοιτανε τα λουσα? αμα δεν συνερθουμε εμεις δεν θα συνερθουν ουτε αυτες... πειτε τους κ ενα οχι... κριμα δλδ που με 10-20 αγαπουλιδες κ τροφοδοτες την πληρωνουν ολοι κ διμιουργουντε γκομενες του θελω κ δωσε να σου κατσω
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
αυτο που με νευριαζει περισοτερο ειναι που ακουω κατι 50αριδες κ λενε τι κοινωνια εχετε κανει κ εισται αλητες κ τετοια για μας τους νεωτερους αναρωτηθηκε ποτε κανεις τους οτι αυτοι βαλανε τις βασεις της σημερινης κοινωνοιας? κ δευτερων οι περισοτεροι απο μας τι κανουν να την αλαξουν? κ τι κανουν στις ελλεηνιδες να για να ερθουν στα ισα τους? δουλευουμε σαν τα σκυλια  ηλιο με ηλιο να τους τα εχουμε ολα κ αυτες με τα δικα τους κοιτανε τα λουσα? αμα δεν συνερθουμε εμεις δεν θα συνερθουν ουτε αυτες... πειτε τους κ ενα οχι... κριμα δλδ που με 10-20 αγαπουλιδες κ τροφοδοτες την πληρωνουν ολοι κ διμιουργουντε γκομενες του θελω κ δωσε να σου κατσω

οχι ειλικρινα, εχω δει ελλεινίδες και μαλιστα αρκετες.
αλλα επίσης εχω δει και ενα καρο ακαμάτηδες με δουλεια "ποτε εχω - πότε δεν εχω", με μηνιάτικο 700-1000 ευρω που το μονο που ονειρεύονται ειναι χλιδαμαξα, ξεπενταριάζονται την 10η του μηνα και δεν μπορουν να συντηρήσουν τον εαυτο τους..
αναρωτιέμαι πόσοι απο αυτους τους απενταρους μπαίνουν εδω μεσα και κατηγορουν οτι "χρηματοδοτουν" και γκόμενες....
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Ας πω κι εγώ τη γνώμη μου:

[move][size=15pt]ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!![/size] :rockon: :rockon: :rockon:[/move]
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
συμφωνω....αφηστε για μια μερα την μιρλα.... :rockon: :rockon:


[size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]
χρονια πολλα[/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size]
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
οχι ειλικρινα, εχω δει ελλεινίδες και μαλιστα αρκετες.
αλλα επίσης εχω δει και ενα καρο ακαμάτηδες με δουλεια "ποτε εχω - πότε δεν εχω", με μηνιάτικο 700-1000 ευρω που το μονο που ονειρεύονται ειναι χλιδαμαξα, ξεπενταριάζονται την 10η του μηνα και δεν μπορουν να συντηρήσουν τον εαυτο τους..
αναρωτιέμαι πόσοι απο αυτους τους απενταρους μπαίνουν εδω μεσα και κατηγορουν οτι "χρηματοδοτουν" και γκόμενες....
χλιδαμαξο απο εμφανιση σχετικα εχω αλλα δεν το ονειρευομουν οταν το πηρα για χιλιαρι εψαχνα :2funny: :2funny: :2funny:
αλλα μολις τοδα στην αντιπρωσοπεια το πηρα σεβρορολετ κρουζ για να μην το παιζω κ λεφτας αλλα με τα 1500 που παιρνω τωρα μια χαρα τα βγαζω περα ολα με λιγες δυσκολιες που κ που κ η δικια μου ειναι διπλα κ προσφαιρει στο σπιτι αρα ουτε χριματοδοτω σε αυτο ειμαι εξω απο το χορο μα δυστηχως πολοι φιλοι μου το κανουν κ αναρωτιεμε ποιος ειναι καλητερος αυτοι που μου ελεγαν καλα ρουμανα παιρνεις η εγω που μαζι της ειμαι ευτυχησμενος γιατι πανω απο ολα βλεπω οτι με σεβεται? γιατι αυτο δεν εχουμε μαθει σε καμια.... να σεβετε τον κοπο μας..... εσυ ποσες εχεις δει να το κανουν? ποσες εχεις δει να βγαινεις για καφε εσυ κ οι φιλοι σου κ να μην κανουν γκρινιες? κ ποσες απο αυτεσ βλεπεις να βγαινουν οποτε γουσταρουν?  γιατι ολες οσες βλεπω ειναι ετσι κ γιαυτο νιωθω τυχερος που δεν εχω τετοια με την δικια μου κ τα χωνω για τα λαθη μας κ λαθη τους  ωστε να αλαξουν εαν το επιθιμουν.
κατι ακομα καποτε ακουσα μια μανα να δασκαλευει την κορη της κ να λεει βρεσ καποιον να του τα τρως  παρτον για να παιρνας καλα κ μετα βρες εναν δυο να παιρνας την ωρα σου κ να το φχαριστιεσε.
κ εμεις παιζουμε το παιχνιδι τους
 

sdgsfsd

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Wraio to Cruze magka,elega na to parw ki egw gia na antikatastisw to xsara mou ws deutero,pira kia ceed telika.Ws prwto exw peugeot 308 cc.Kamia gomena den exw dei na psarwnei trela oute kamia apo autes pou de me ithelan ksafnika na me thelei.Exw paratirisei omws pernwntas apo meri me kafeteries opou fainetai o dromos arketes kavliares servitores na koitane san kavlwmenes.
warnpmod.gif
 Πολλα[/URL] Γκρικλις, αδερφε...
warnpmod.gif
 Πολλα[/URL] Γκρικλις, αδερφε...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Η καθε Ελλεηνιδα και γενικοτερα η καθε Ελεηνη γκομενα του Πλανητη...οτι και αν ειναι αυτη... απο οπου και αν βαραει η σκουφια της θα κανει τα κολπα της μεχρι εκει που την παιρνει. Βεβαια κακα τα ψεμματα οσοι ξεκιναμε μια νεα γνωριμια συνηθως παμε πιο "ανεμελοι" και λεμε "εεε νταξει ας μην μεταφερουμε τα απωθημενα μας στην επομενη πχ" ... "Δεν ειναι ολες ΙΔΙΕΣ" και τα σχετικα.

Εγω με την σειρα μου εχω να επισημανω πως ναι μεν δεν ειναι ΟΛΕΣ ΙΔΙΕΣ.Αλλα υπαρχουν ομαδοποιησεις..κατηγοριες... Οσο και αν σας φανει παραξενο επειδη εχω γνωρισει αρκετες ως τωρα ΟΜΑΔΟΠΟΙΟΥΝΤΑΙ.. οχι τοσο ως προς την συμπεριφορα(Η καθεμια αντιδραει διαφορετικα) αλλα ως προς τα χαρακτηριστικα και ειδικα ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΙΣ ΑΝΤΙΛΗΨΕΙΣ. Επομενως πας καπως πιο υποψιασμενος στην επομενη που θα δεις πως ταιριαζει με τυπισσα που ειχες γνωρισει πιο παλια και εχουν πανω κατω ιδιες αντιληψεις. ΠΧ Η ΑΛΑΖΟΝΙΚΗ ΓΚΟΜΕΝΑ. ΠΧ2 Η ΕΛΑΦΡΟΜΥΑΛΗ ΧΑΖΟΓΚΟΜΕΝΙΤΣΑ κτλπ κτλπ.

Επομενως μεγαλο ρολο παιζει κατα ποσο εχεις την ικανοτητα να "κοβει" το ματι σου...Να μπορεις να ερμηνευεις σωστα τα δειγματακια που σου δινει η εκαστοτε γκομενιτσα...Να μην εδωσε καποιο δειγμα ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ. Ακομα και αρχικα... απλα ΕΣΥ δεν θα το ελαβες υποψιν σου...θα σου περασε απαρατηρητο. Οπως στον Θεματογραφο...που ειπε πως βγηκε τελικα με την αλλη και ενω του ειχε πει το ενα και το αλλο ξαφνικα παει να την φιλησει και του πεταει ενα "ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΕΧΩ ΑΓΟΡΙ" . Εγω δεν πιστευω οτι δεν του εδωσε καποιο δειγμα.Και εκει πανω στο δειγμα το αρνητικο που σου δινει της αλλαζεις την ΠΑΝΑΓΙΑ...ΛΕΣ ΟΠΑ...ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΔΕΙΓΜΑΤΑΚΙ...ΠΟΝΗΡΟΥΛΑ Ε??? (ΩΡΑ ΝΑ ΣΕ ΨΗΣΩ να μαλακωσει η ψυχουλα σου τυπισσα) Η' Θα με ερωτευτεις ΣΦΟΔΡΑ η' θα την κοπανησεις...μεση λυση δεν υπαρχει...επομενως εκει που εχετε κανονισει κατι...της στελνεις μηνυμα" ΩΠ ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΙΣ ΓΛΥΚΕΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΕΤΥΧΕ ΚΤΛΠ ΚΤΛΠ...ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ)


Ναι οκ εχουμε απο τις πιο ΚΑΚΟΜΑΘΗΜΕΝΕΣ ισως γυναικες στην Ευρωπη αλλα μιας και εκατσε να γεννηθουμε εδω η να ζουμε εδω μπορουμε να προφυλαγομαστε απο την εκαστοτε επιδοξη κουφαλιτσα στο μετρο του δυνατου.
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
χλιδαμαξο απο εμφανιση σχετικα εχω αλλα δεν το ονειρευομουν οταν το πηρα για χιλιαρι εψαχνα :2funny: :2funny: :2funny:
αλλα μολις τοδα στην αντιπρωσοπεια το πηρα σεβρορολετ κρουζ για να μην το παιζω κ λεφτας αλλα με τα 1500 που παιρνω τωρα μια χαρα τα βγαζω περα ολα με λιγες δυσκολιες που κ που κ η δικια μου ειναι διπλα κ προσφαιρει στο σπιτι αρα ουτε χριματοδοτω σε αυτο ειμαι εξω απο το χορο μα δυστηχως πολοι φιλοι μου το κανουν κ αναρωτιεμε ποιος ειναι καλητερος αυτοι που μου ελεγαν καλα ρουμανα παιρνεις η εγω που μαζι της ειμαι ευτυχησμενος γιατι πανω απο ολα βλεπω οτι με σεβεται? γιατι αυτο δεν εχουμε μαθει σε καμια.... να σεβετε τον κοπο μας..... εσυ ποσες εχεις δει να το κανουν? ποσες εχεις δει να βγαινεις για καφε εσυ κ οι φιλοι σου κ να μην κανουν γκρινιες? κ ποσες απο αυτεσ βλεπεις να βγαινουν οποτε γουσταρουν?  γιατι ολες οσες βλεπω ειναι ετσι κ γιαυτο νιωθω τυχερος που δεν εχω τετοια με την δικια μου κ τα χωνω για τα λαθη μας κ λαθη τους  ωστε να αλαξουν εαν το επιθιμουν.
κατι ακομα καποτε ακουσα μια μανα να δασκαλευει την κορη της κ να λεει βρεσ καποιον να του τα τρως  παρτον για να παιρνας καλα κ μετα βρες εναν δυο να παιρνας την ωρα σου κ να το φχαριστιεσε.
κ εμεις παιζουμε το παιχνιδι τους

ειναι ανάλογα τι ψαχνεις και που δίνεις προτεραιότητες.
Αν ψαχνεις μια που να σεβεται τον κόπο σου θα την βρεις.
Αν ψαχνεις μια που να σε σεβεται, να την κερατώνεις ελέυθερα και χωρίς περιορισμους, να ειναι μουναρα, να ειναι μορφωμένη, να εχει προικα, να εχει......... ε, σορρυ φιλε δυσκολα θα την βρεις μια που κι εσυ δεν εισαι ο τελειος.
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
Wraio to Cruze magka,elega na to parw ki egw gia na antikatastisw to xsara mou ws deutero,pira kia ceed telika.Ws prwto exw peugeot 308 cc.Kamia gomena den exw dei na psarwnei trela oute kamia apo autes pou de me ithelan ksafnika na me thelei.Exw paratirisei omws pernwntas apo meri me kafeteries opou fainetai o dromos arketes kavliares servitores na koitane san kavlwmenes.
warnpmod.gif
 Πολλα[/URL] Γκρικλις, αδερφε...
warnpmod.gif
 Πολλα[/URL] Γκρικλις, αδερφε...
αλαξε το στα ελληνικα φιλε θα στο σβησουν αμα περιμενεις να βγαλεις γκομενα μονο με το αμαξι εισαι χαμενος απλα πολλες ισως  ψαρωσουν για ενα πιδημα κ ως εκει με την μηχανη ολες ζηταγανε βολτα κ οταν ελεγα οχι ειναι για μενα φρικαραν εκαναν τα παντα να το πετυχουν.αλλα καμια δεν μου ηρ8ε μονο με αυτα αλλα θελουν τροπο αυτα απλα δινουν τιν αφορμη για να τον ξεκινησεις
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
ειναι ανάλογα τι ψαχνεις και που δίνεις προτεραιότητες.
Αν ψαχνεις μια που να σεβεται τον κόπο σου θα την βρεις.
Αν ψαχνεις μια που να σε σεβεται, να την κερατώνεις ελέυθερα και χωρίς περιορισμους, να ειναι μουναρα, να ειναι μορφωμένη, να εχει προικα, να εχει......... ε, σορρυ φιλε δυσκολα θα την βρεις μια που κι εσυ δεν εισαι ο τελειος.
:2funny: :2funny: :2funny: πες μου που θα βρω κατι τετοιο να φυγω αμεσως εαν υπαρχουν τα παραμυθια θελω να τα ζησω :2funny: :2funny: :2funny:
την γυναικα τιην κανεις εσυ να σε σεβετε  εσυ την κανεις να μην σε σεβετε ο τροπος που της μιλας κ κινησε δηλωνει το την θες. οταν πηγα στην δικια μου ειχε βαρεθει να ακουειπροτασεις για καφε κ το τι ομορφη ειναι κ μια μερα δεν ημουν καλα πηγε να ειρωνευτει κ εφαγε προσβολη ξεγυρισμενηαπλα για να ξερει πια ειναι η θεση της  αυτο εγινε 2 φορες(εδωσε αυτη το δικαιωμα να γινη)κ μια μερα μουχαι πιασει την κουβεντα κ ζητησε μονη της καφε γιατι ακριβως δεν πουλαγα αγαπες κ λουλουδιακ μεχρι κ το οτι την γουστρω της τοπα χυμα στα ισα κ ως εκει εμεις οδηγουμε εαν το θελουμε δεν αφηνουμε αυτες να οδηγησουν.... θα φανε κανα πεζο στο πεζοδρομιπ η θα τους πεταχτει καμια κολωνα στο δρομο
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gismo1972

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.449
Κριτικές
19
Like
1.479
Πόντοι
6.835
Γενικότερα πιστεύω σαν στάση ζωής, ότι δεν μπορείς όλα τα πράγματα τα βάζεις στο ίδιο τσουβάλι. Υπάρχουν κατηγορίες, ομαδοποιήσεις και η αντίδραση που θα έχεις εξαρτάται από την δικιά σου συμπεριφορά.

Όμως έχω καταλήξει σε ένα βασικό συμπέρασμα. Ότι τελικά οι γυναίκες Κυβερνούν τον Κόσμο είτε από το προσκήνιο είτε από το παρασκήνιο. Συνεπώς είμαστε ο εύκολος στόχος και πρέπει να δείχνουμε αντοχή και επιμονή στις πεποιθήσεις μας
 

helios747

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.009
Like
0
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny: πες μου που θα βρω κατι τετοιο να φυγω αμεσως εαν υπαρχουν τα παραμυθια θελω να τα ζησω :2funny: :2funny: :2funny:
την γυναικα τιην κανεις εσυ να σε σεβετε  εσυ την κανεις να μην σε σεβετε ο τροπος που της μιλας κ κινησε δηλωνει το την θες. οταν πηγα στην δικια μου ειχε βαρεθει να ακουειπροτασεις για καφε κ το τι ομορφη ειναι κ μια μερα δεν ημουν καλα πηγε να ειρωνευτει κ εφαγε προσβολη ξεγυρισμενηαπλα για να ξερει πια ειναι η θεση της  αυτο εγινε 2 φορες(εδωσε αυτη το δικαιωμα να γινη)κ μια μερα μουχαι πιασει την κουβεντα κ ζητησε μονη της καφε γιατι ακριβως δεν πουλαγα αγαπες κ λουλουδιακ μεχρι κ το οτι την γουστρω της τοπα χυμα στα ισα κ ως εκει εμεις οδηγουμε εαν το θελουμε δεν αφηνουμε αυτες να οδηγησουν.... θα φανε κανα πεζο στο πεζοδρομιπ η θα τους πεταχτει καμια κολωνα στο δρομο
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
  αν δε πιανει η προσβολη!  στις πιο κακομαθημενες συνηθως δε πιανει, κατευθειαν σφαλιαρα (αναποδη) μετα κανονικη! καλυτερα 2-3 να τις νοιωσει! (ελεγχομενα μη της φυγουν και τα δοντια)  μετα βεβαια αγκαλιτσα! αγαπουλα μου δε το θελα! δε φταιω εγω! ειναι αυτα που μου λες! οπως εσυ δε μπορεις να συγκρατησεις το στομα σου (καριολα) ετσι και εγω με τα χερια μου! αμεσως μετα χαδακια!  να δειξετε πως δε το θελατε! ματια μου δε θα το ξανακανω, και τετοια :jerking: και σιγα σιγα προς τη κρεβατοκαμαρα και αγριο χαμουρεμα! πρεπει να πεσει σκληρο γαμηση αμεσως μετα!  δεν εκτιμουν τιποτα αλλο-δυστηχως :headbang:    ενας παλιος μου ειχε πει μια φορα"  δεν ειναι τυχαιο που οι "παλιοι" πρωτα κοιτουσαν, αν εχει σανο το αλογο τους (για να μπορει να ανταπεξελθει στις αγροτικες εργασιες) και μετα αν ειχε να φαει η γυναικα τους!  το αλογο ειχε μεγαλυτερη αξια γι αυτους :uglystupid:  και μεις ξαφνικα θελουμε να τις παρεχουμε τα παντα (τι θελει το μωρο μου!) :jerking: τεσπα η γυναικα ειναι οπως τη μαθεις! και με αυτα που λεμε μη νομιζει κανεις πως δε τις αγαπαμε, και οτι ειμαστε μισογυνιδες!  γι αυτο τα γραφουμε ολα αυτα! για τι δε θελουμε να μαστε μονοι (πιστευω ουτε και αυτες-ασχετα με το τι λενε, δε εχω κανενα αναγκη (ανδρα) και λοιπες  :jerking: 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom