Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
Γενικότερα είσαι κάπως προβληματικός άμα τη βρίσκεις με το να τη "λες" σε κάποιον ο οποίος δε σε πειράζει .
και εσυ γιατι μου την λες εμενα που την λεω στους αλλους;μαλον ειμαστε και οι 2 προβληματικοι τοτε. :2funny: :2funny: :2funny:
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
και η μαλακια ειναι οτι ενω ειχε θαφτει το τοπικ το ξεθαψε ποιος;μια ελληνιδα.σε λιγο θα αρχησω να το πιστευω και εγω...

αρχιζεις να μπαινεις στο σωστο δρομο βλεπω.  :2funny:
 

akalisal

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2008
Μηνύματα
226
Κριτικές
10
Like
5
Πόντοι
11
κατι οφ τοπικ αλλα επειγον εχει κανεις το τηλ του γραφειου Μισελ? ειναι λιγο επειγον... :p
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
και η μαλακια ειναι οτι ενω ειχε θαφτει το τοπικ το ξεθαψε ποιος;μια ελληνιδα.σε λιγο θα αρχησω να το πιστευω και εγω...

είναι το βάπτισμα του πυρός, πρέπει να δώσουν όλες το παρόν εδώ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
αλλα παραδεχτειτε το..
μερικοι "κανουν" τις ελεηνιδες...

οταν π.χ την φλομωνεις την αλλη στα ψεματα χωρις λογο κιολας φυσικο κι επομενο ειναι οταν το μαθει να σκυλιασει και να βγαλει τη λυσσα της σε καποιον και αυτη..

λεω εγω τωρα,με το μικρο μου μυαλο..
 

arcans76

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2009
Μηνύματα
513
Like
2
Πόντοι
6
αλλα παραδεχτειτε το..
μερικοι "κανουν" τις ελεηνιδες...

οταν π.χ την φλομωνεις την αλλη στα ψεματα χωρις λογο κιολας φυσικο κι επομενο ειναι οταν το μαθει να σκυλιασει και να βγαλει τη λυσσα της σε καποιον και αυτη..

λεω εγω τωρα,με το μικρο μου μυαλο..

:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
αλλα παραδεχτειτε το..
μερικοι "κανουν" τις ελεηνιδες...

οταν π.χ την φλομωνεις την αλλη στα ψεματα χωρις λογο κιολας φυσικο κι επομενο ειναι οταν το μαθει να σκυλιασει και να βγαλει τη λυσσα της σε καποιον και αυτη..

λεω εγω τωρα,με το μικρο μου μυαλο..
σιγουρα ο χαρακτηρας τους εχει χαλασει απο τους αμετρητους αγαπουληδες που κυκλοφορανε οι οποιοι πεφτουν στα γινατα για να γαμησουνε...

το κυριοτερο θεμα για μενα ομως ειναι οτι οι ελληνιδες εχουνε παψει να ειναι θυληκιες! Μπορει να λετε οτι εχουνε χαθει οι αντρες,αλλα και μεις που υπαρχουμε λεμε οτι δεν υπαρχουν θυληκιες γυναικες!
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
και εσυ γιατι μου την λες εμενα που την λεω στους αλλους;μαλον ειμαστε και οι 2 προβληματικοι τοτε. :2funny: :2funny: :2funny:

Εμ αυτό λέμε!! χαχα! επίσης η "δικιά σου" που σπουδάζει εξωτερικό, διακοπές χριστουγέννων δεν έχει?  :rolleyes:
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Προσφορά και ζήτηση αν μειώσουμε την προσφορά τεχνητά θα παρακαλάνε (πως? μόνο ξένες επί χρήμασι, τσάμπα, καβάτζες, ξεπέτες-έστω σε βραχυπρόθεσμη περίοδο θα μειώσει την συνολική προσφορά), οτιδήποτε εκτός από ελληνίδες, εδώ τις προάλλες σε αμερικάνικη καφετέρια 3 ψιλό μέτρια μπαζάκια περίμεναν να τις την πέσουμε με έναν καλό μου φίλο, αλλά δεν.. αν έχεις φάει ξένη, το ελληνικό ξέρεις πως πάει παρακαλετό μ... ξυνό γ...
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
σιγουρα ο χαρακτηρας τους εχει χαλασει απο τους αμετρητους αγαπουληδες που κυκλοφορανε οι οποιοι πεφτουν στα γινατα για να γαμησουνε...

το κυριοτερο θεμα για μενα ομως ειναι οτι οι ελληνιδες εχουνε παψει να ειναι θυληκιες! Μπορει να λετε οτι εχουνε χαθει οι αντρες,αλλα και μεις που υπαρχουμε λεμε οτι δεν υπαρχουν θυληκιες γυναικες!

δυστυχως,εχεις δικιο,μ θυμισες μια στην σχολη μου που περπαταει σαν αντρας και μιλαει για τσιπουρα συνεχεια.... :rolleyes:
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
Εμ αυτό λέμε!! χαχα! επίσης η "δικιά σου" που σπουδάζει εξωτερικό, διακοπές χριστουγέννων δεν έχει?  :rolleyes:
εχει,αλλα εχει και εξετασεις.και εδω μονο διαβασμα δεν θα κανει.ασε που δεν την αντεχω.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Για να πούμε κάτι να τελειώνουμε με το θέμα. μια και ασχοληθήκαμε. Τις ελλεηνίδες τις κάνουν οι ελλέηνες. Ανεξαρτήτου εθνικότητας πραγματικής. Άμα δε θέλετε ελλεηνίδες, να μην είστε ελλέηνες. Με οποιαδήποτε γυναίκα.
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
Για να πούμε κάτι να τελειώνουμε με το θέμα. μια και ασχοληθήκαμε. Τις ελλεηνίδες τις κάνουν οι ελλέηνες. Ανεξαρτήτου εθνικότητας πραγματικής. Άμα δε θέλετε ελλεηνίδες, να μην είστε ελλέηνες. Με οποιαδήποτε γυναίκα.
πολυ σωστη η απαντηση σου.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
εχει,αλλα εχει και εξετασεις.και εδω μονο διαβασμα δεν θα κανει.ασε που δεν την αντεχω.

Καλή της τύχη τότε! Και περαστικά σου με το πόδι! Και καλά Χριστούγεννα!
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Για να πούμε κάτι να τελειώνουμε με το θέμα. μια και ασχοληθήκαμε. Τις ελλεηνίδες τις κάνουν οι ελλέηνες. Ανεξαρτήτου εθνικότητας πραγματικής. Άμα δε θέλετε ελλεηνίδες, να μην είστε ελλέηνες. Με οποιαδήποτε γυναίκα.

άντε πάλι με καβλώνεις μάναμ'  :pipa1: :pipa1: :pipa1: :cum: :cum: :cum:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom