Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (0 μέλη και 27 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
άκυρη η ερώτηση, μπορώ κι εγώ να ρωτήσω τότε αφού δε σας αρέσουν οι ελλεεινίδες γιατί ασχολείστε??  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :boobies:
και ποιος σου ειπε οτι ασχολουμαστε μπουμπα?

εισαι ελληνιδα? αντε γειααααααα



Υ.Γ. και μημου κουνας εμενα τα βυζια σου, milk shake μονο απο τη βελβυ πινω! ααχαχαχαχαχαα
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
φιλε μου δεν ειμαι λιγουρης να κυνηγαω καθε θυλικο που εχω μπροστα μου.δεν το χρειαζομαι δοξα τω θεο.το ασχημο ειναι για καποιους που οτι δεν μπορουν να το φτασουν,το μειωνουν και το κανουν κρεμασταρι.

Εσύ νομίζεις ότι μπορείς δηλαδή? Πως και δεν έβγαλες την " ελεηνίδα" σου σήμερα χριστουγεννιάτικα για "ρεβεγιόν" !!!
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
Ναι ρε παιδί μου έχε την. Δε σου απαγόρεψε κανείς να μη την έχεις. Εγώ σε ρώτησα γιατί θεωρείς άσχημη αυτή την κατάσταση. Τι σε πειράζει δηλαδή ρωτάω.
δηλαδη δεν θεωρεις ασχημο εσυ να κατηγορει ο καθε αγνωστος την κορη σου,την αδελφη σου,την ανηψια σου,τις φιλες σου;ομορφο ειναι για σενα;
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Αυτοί που ασχολούνται ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΟΥΝ. Δεν είπαν ότι δε τους αρέσουν. Ασχολούνται επειδή τις κατηγορούν ότι έχουν ιδιότροπο χαρακτήρα και δεν είναι εύκολα ' προσβάσιμες"

δεν λέω γι'αυτούς που τους αρέσουν, φυσικά.

λέω ότι όπως μερικοί που υποτίθεται ότι δεν ασχολούνται τις βρίζουν συνεχώς εδώ μέσα, έτσι και κάποιος που του αρέσουν μπορεί να βρίζει αυτούς που τις βρίζουν.

βριστείτε, ξεμαλλιαστείτε αγόριαααα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
και ποιος σου ειπε οτι ασχολουμαστε μπουμπα?

εισαι ελληνιδα? αντε γειααααααα



Υ.Γ. και μημου κουνας εμενα τα βυζια σου, milk shake μονο απο τη βελβυ πινω! ααχαχαχαχαχαα

αντίοοοοοοοοο αντίοοοοο αντίο έρωτααααααααα  :boobies: :boobies: :2funny: :2funny: :2funny:
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
δηλαδη δεν θεωρεις ασχημο εσυ να κατηγορει ο καθε αγνωστος την κορη σου,την αδελφη σου,την ανηψια σου,τις φιλες σου;ομορφο ειναι για σενα;
δεν τις ειπαμε ομως πουτανες που με τοση ευκολια το λες εσυ για τις ξενες
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
τοτρ γιατι ειπες στο παληκαρι "πληρωνε γιανα μαμας ρωσιδες"? μονο επι πληρωμη πανε αυτες νομιζεις?

φυσικα και οχι,απλα η συντριπτικη πλειοψηφια τους το κανει.ειναι γνωστο.

η απαντηση σου προς τον memosan δεν ειναι σοβαρη. οπως και γενικοτερα οι απαντησεις σου, στερουνται επιχειρηματων. οι ελληνιδες ειναι θεες-ολοι γαματε ρωσσιδες οι οποιες ειναι πουτανες-εχεις γαμησει τα παντα και κατεληξες στις ελληνιδες κτλ κτλ. τελος παντων, καλες γιορτες να εχεις..  
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
Αυτοί που ασχολούνται ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΟΥΝ. Δεν είπαν ότι δε τους αρέσουν. Ασχολούνται επειδή τις κατηγορούν ότι έχουν ιδιότροπο χαρακτήρα και δεν είναι εύκολα ' προσβάσιμες"
κατσε.οταν ο αλλος ειναι 40 και 50 χρονων,λογικο δεν ειναι να μην ειναι ευκολα προσβασιμες;
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
δηλαδη δεν θεωρεις ασχημο εσυ να κατηγορει ο καθε αγνωστος την κορη σου,την αδελφη σου,την ανηψια σου,τις φιλες σου;ομορφο ειναι για σενα;

Και τι είμαι εγώ φίλε μου? Ο σωτήρας της κοινωνίας? Δε με πειράζει καθόλου. Για να το κάνουν κάτι τους έχει πειράξει σε ατομικό επίπεδο. Εσένα σε πειράζει σε ατομικό επίπεδο αυτό ρωτάω? Στο κάτω κάτω είναι μια κατάσταση που σε συμφέρει!

Φυσικά μη περιμένεις σοβαρά να νομίζει κανείς ότι έστω και έχεις μιλήσει σε οποιαδήποτε γυναίκα, είτε ελληνίδα είτα από όπου σκατά ναναι! Αλλιώς δε θα ξημεροβραδιαζόσουνα εδώ να τη λες (!) σε αυτούς που τη λένε ... στις ... "ελλεηνίδες"!!!!
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
η απαντηση σου προς τον memosan δεν ειναι σοβαρη. οπως και γενικοτερα οι απαντησεις σου, στερουνται επιχειρηματων. οι ελληνιδες ειναι θεες-ολοι γαματε ρωσσιδες οι οποιες ειναι πουτανες-εχεις γαμησει τα παντα και κατεληξες στις ελληνιδες κτλ κτλ. τελος παντων, καλες γιορτες να εχεις..  
και σε σενα,και ακομη περιμενω να μου πεις τι σημαια ειναι αυτη.
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
Και τι είμαι εγώ φίλε μου? Ο σωτήρας της κοινωνίας? Δε με πειράζει καθόλου. Για να το κάνουν κάτι τους έχει πειράξει σε ατομικό επίπεδο. Εσένα σε πειράζει σε ατομικό επίπεδο αυτό ρωτάω? Στο κάτω κάτω είναι μια κατάσταση που σε συμφέρει!

Φυσικά μη περιμένεις σοβαρά να νομίζει κανείς ότι έστω και έχεις μιλήσει σε οποιαδήποτε γυναίκα, είτε ελληνίδα είτα από όπου σκατά ναναι! Αλλιώς δε θα ξημεροβραδιαζόσουνα εδώ να τη λες (!) σε αυτούς που τη λένε ... στις ... "ελλεηνίδες"!!!!
ο τομεας μου ειναι να την λεω στους γαυρους.και σου απαντω οτι και εσυ αν ειχες σπασμενο ποδι,εδω θα την εβγαζες.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
ο τομεας μου ειναι να την λεω στους γαυρους.και σου απαντω οτι και εσυ αν ειχες σπασμενο ποδι,εδω θα την εβγαζες.

Γενικότερα είσαι κάπως προβληματικός άμα τη βρίσκεις με το να τη "λες" σε κάποιον ο οποίος δε σε πειράζει .
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Γενικότερα είσαι κάπως προβληματικός άμα τη βρίσκεις με το να τη "λες" σε κάποιον ο οποίος δε σε πειράζει .

εχω υποψιν μου τουλαχιστον αλλους 3 που το κανουν εδω μεσα αυτο,αυτος σε πειραξε μονο?
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
εχω υποψιν μου τουλαχιστον αλλους 3 που το κανουν εδω μεσα αυτο,αυτος σε πειραξε μονο?

τι τρεις ρε, το θρεντ όλο είναι αφιερωμένο στο να τη λένε σε άτομα με τα οποία δεν ασχολούνται  :2funny: :2funny: :2funny:
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
και η μαλακια ειναι οτι ενω ειχε θαφτει το τοπικ το ξεθαψε ποιος;μια ελληνιδα.σε λιγο θα αρχησω να το πιστευω και εγω...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom