Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (0 μέλη και 34 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
beronika barekova  ... τι μου λετε τωρα για ελλεινιδες.. :headbang:
 

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16

Ολες οι γυναίκες έχουν τον διάολο μέσα τους. Απλά οι ελληνίδες που τους τα παρέχουν όλα οι γονείς και οι γκόμενοι, είναι από τις πλέον κακομαθημένες. Και ειδικά στην εποχή μας που είναι ανεξάρτητες οικονομικά νομίζουν ότι μπορούν να γαμήσουν όλο το κόσμο. Στα 30+ βέβαια αρχίζουν τα ψυχολογικά τους προβληματα (σχέσεις, παιδιά κλπ) και εκεί γελάμε ειρωνικά. Η ίδια η φύση (τους) εκδικείται για την αλαζονεία τους.
Πάντως και εμείς οι άντρες φταίμε αρκετά. Νεοέλληνες γαρ...
 

I love brunettes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
389
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
Ολες οι γυναίκες έχουν τον διάολο μέσα τους. Απλά οι ελληνίδες που τους τα παρέχουν όλα οι γονείς και οι γκόμενοι, είναι από τις πλέον κακομαθημένες. Και ειδικά στην εποχή μας που είναι ανεξάρτητες οικονομικά νομίζουν ότι μπορούν να γαμήσουν όλο το κόσμο. Στα 30+ βέβαια αρχίζουν τα ψυχολογικά τους προβληματα (σχέσεις, παιδιά κλπ) και εκεί γελάμε ειρωνικά. Η ίδια η φύση (τους) εκδικείται για την αλαζονεία τους.
Πάντως και εμείς οι άντρες φταίμε αρκετά. Νεοέλληνες γαρ...
άμα μου πεις που φταίμε εμείς??
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
βαλτε με στο σημερινο θεμα...
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
άμα μου πεις που φταίμε εμείς??

φταίμε γιατί οι περισσότεροι από εμάς είναι άντρες του κώλου,χωρίς αυτοσεβασμό,χωρίς ποιότητα πνευματική και κυρίως ψυχική,δεικνύουμε άκρατο μουνοδουλισμό αρκετοί από εμάς με συνέπεια να μας κάνουν ότι θέλουν(όλοι φαντάζομαι έχουμε άπειρα παραδείγματα).Τώρα αν δεν το καταλαβαίνεις αυτό από μόνος σου υπάρχει πρόβλημα γενικό.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
φταίμε γιατί οι περισσότεροι από εμάς είναι άντρες του κώλου,χωρίς αυτοσεβασμό,χωρίς ποιότητα πνευματική και κυρίως ψυχική,δεικνύουμε άκρατο μουνοδουλισμό αρκετοί από εμάς με συνέπεια να μας κάνουν ότι θέλουν(όλοι φαντάζομαι έχουμε άπειρα παραδείγματα).Τώρα αν δεν το καταλαβαίνεις αυτό από μόνος σου υπάρχει πρόβλημα γενικό.
συμφωνω αλλα ξεχνας κ την αλλη ακρη των ανδρων!(καποιων)
το στυλακι γιωργος φουντας....αν με πιανεις...
 

vlachodeutsch

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
6.218
Like
4
Πόντοι
66
συμφωνω αλλα ξεχνας κ την αλλη ακρη των ανδρων!(καποιων)
το στυλακι γιωργος φουντας....αν με πιανεις...
σιγα μην υπαρχουν πια
εχουμε γεμισει μετροσεξουαλ,ασεξουαλ,μπισεξουαλ κτλ
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
σιγα μην υπαρχουν πια
εχουμε γεμισει μετροσεξουαλ,ασεξουαλ,μπισεξουαλ κτλ
δε το διατυπωσα σωστα!!
ο φουντας ηταν ΕΝΑΣ!!
γ τις καρικατουρες του που μονο γελιο βγαζουν μιλουσα....
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
φυσικά και οι πλείστες των γυναικών δεν πάνε πίσω,αλλά και εμείς τις εξωθήσαμε σε δρόμους μή χλοερούς..το πρόβλημα είναι αυτή η κατάσταση διαιωνίζεται με συνέπεια όσοι από εμάς είναι "συνειδητοποιημένοι μαλάκες"(ελπίζω ότι είμαι ή να γίνω ένας από αυτούς)έχοντας πλέον χάσει το ενδιαφέρον του για τις σημερινές νέες ελληνίδες της γενιάς μας,να στρεφόμεθα σε αλλότριες λύσεις πού αλλοιώνουν τα έθνη γενικότερα..
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
φυσικά και οι πλείστες των γυναικών δεν πάνε πίσω,αλλά και εμείς τις εξωθήσαμε σε δρόμους μή χλοερούς..το πρόβλημα είναι αυτή η κατάσταση διαιωνίζεται με συνέπεια όσοι από εμάς είναι "συνειδητοποιημένοι μαλάκες"(ελπίζω ότι είμαι ή να γίνω ένας από αυτούς)έχοντας πλέον χάσει το ενδιαφέρον του για τις σημερινές νέες ελληνίδες της γενιάς μας,να στρεφόμεθα σε αλλότριες λύσεις πού αλλοιώνουν τα έθνη γενικότερα..
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
συμφωνω αλλα ξεχνας κ την αλλη ακρη των ανδρων!(καποιων)
το στυλακι γιωργος φουντας....αν με πιανεις...

άλλες εποχές λουκρητία...το σημερινό πρόβλημα των νέων ανδρών είναι ότι νομίζουν πώς ο μόνος τρόπος για να ρίξουν μιά ωραία (κυρίως) γκόμενα που γουστάρουν είναι το γκλάμουρ(πούλ μούρ από τον ρότζερ μούρ...)και τα συναφή.Μετά από λίγο βέβαια καταλαβαίνουν ότι πρόκειται για φενάκη και αυτό το σενάριο και συναντιούνται με τον πιτσιρίκο,τον πιάτσα,εμένα και τον σεγιέν για στουντιοστριπότσαρκες.....
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
άλλες εποχές λουκρητία...το σημερινό πρόβλημα των νέων ανδρών είναι ότι νομίζουν πώς ο μόνος τρόπος για να ρίξουν μιά ωραία (κυρίως) γκόμενα που γουστάρουν είναι το γκλάμουρ(πούλ μούρ από τον ρότζερ μούρ...)και τα συναφή.Μετά από λίγο βέβαια καταλαβαίνουν ότι πρόκειται για φενάκη και αυτό το σενάριο και συναντιούνται με τον πιτσιρίκο,τον πιάτσα,εμένα και τον σεγιέν για στουντιοστριπότσαρκες.....
φιλε τα ειπες ολα.εισαι σωστοτατος.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
άλλες εποχές λουκρητία...το σημερινό πρόβλημα των νέων ανδρών είναι ότι νομίζουν πώς ο μόνος τρόπος για να ρίξουν μιά ωραία (κυρίως) γκόμενα που γουστάρουν είναι το γκλάμουρ(πούλ μούρ από τον ρότζερ μούρ...)και τα συναφή.Μετά από λίγο βέβαια καταλαβαίνουν ότι πρόκειται για φενάκη και αυτό το σενάριο και συναντιούνται με τον πιτσιρίκο,τον πιάτσα,εμένα και τον σεγιέν για στουντιοστριπότσαρκες.....
δυστυχως παθος μου ετσι ειναι...
υπαρχουν φυσικα νορμαλ ανθρωποι αλλα στο "αφυσικο"παει παντα το ματι μας...
ο αντρας που περιγραφεις ομως στοχευει κ στην αναλογη γκομενα..
ο αντρας που το μονο που εχει να προσφερει ειναι ωραιο αμαξι κ λουλουδια πολλα στον νινο κ τον καρρα απευθυνεται κυριως σε μπιμπο με τσιχλα....
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
δυστυχως παθος μου ετσι ειναι...
υπαρχουν φυσικα νορμαλ ανθρωποι αλλα στο "αφυσικο"παει παντα το ματι μας...
ο αντρας που περιγραφεις ομως στοχευει κ στην αναλογη γκομενα..
ο αντρας που το μονο που εχει να προσφερει ειναι ωραιο αμαξι κ λουλουδια πολλα στον νινο κ τον καρρα απευθυνεται κυριως σε μπιμπο με τσιχλα....

έχω φτάσει στο σημείο να βλέπω πολύ ωραίες ελληνίδες να περνούν από δίπλα μου και να μή μου καίγεται καρφί όχι γιατί έχω το σίγουρο γαμήσι σε στούντιο-ρδέλο-μασάζ-στριποκόρη κλπ....αλλά επειδή με αηδιάζει ο τρόπος που σκέφτονται,κοιτούν γύρω τους,μιλάνε στο κινητό ή στον διπλανό,ντύνονται σαν πουτάνες πολυτελείας,κάνω εμετό,παθαίνω αναγούλα,αναρρόφηση κλπ...δεν υπάρχει αυτό το σενάριο για μένα.Δυστυχώς η μοναδική ελληνίδα που ερωτεύτηκα πολύ και με ερωτεύτηκε πολύ δεν ήταν ποτέ ελεύθερη "βαρών",οπότε δεν μπορούσε να γίνει τίποτε σοβαρό...
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
έχω φτάσει στο σημείο να βλέπω πολύ ωραίες ελληνίδες να περνούν από δίπλα μου και να μή μου καίγεται καρφί όχι γιατί έχω το σίγουρο γαμήσι σε στούντιο-ρδέλο-μασάζ-στριποκόρη κλπ....αλλά επειδή με αηδιάζει ο τρόπος που σκέφτονται,κάνω εμετό,παθαίνω αναγούλα,αναρρόφηση κλπ...δεν υπάρχει αυτό το σενάριο για μένα.Δυστυχώς η μοναδική ελληνίδα που ερωτεύτηκα πολύ και με ερωτεύτηκε πολύ δεν ήταν ποτέ ελεύθερη "βαρών",οπότε δεν μπορούσε να γίνει τίποτε σοβαρό...
κανεις λαθος,δεν ειναι ολοι οι ανθρωποι ιδιοι,ουτε εχουν την ιδια νοοτροπια.αν δεν γνωρισεις καποια κοπελα,πως θα καταλαβεις αν ειναι σωστη η οχι;
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
κανεις λαθος,δεν ειναι ολοι οι ανθρωποι ιδιοι,ουτε εχουν την ιδια νοοτροπια.αν δεν γνωρισεις καποια κοπελα,πως θα καταλαβεις αν ειναι σωστη η οχι;
ε προφανως ο ανθρωπος γνωρισε πολλες φορες το ιδιο τροπαρι και δεν γουσταρει..
εχει παρει αναποδες στροφες ετσι οπως τον κοβω... :-
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
έχω φτάσει στο σημείο να βλέπω πολύ ωραίες ελληνίδες να περνούν από δίπλα μου και να μή μου καίγεται καρφί όχι γιατί έχω το σίγουρο γαμήσι σε στούντιο-ρδέλο-μασάζ-στριποκόρη κλπ....αλλά επειδή με αηδιάζει ο τρόπος που σκέφτονται,κοιτούν γύρω τους,μιλάνε στο κινητό ή στον διπλανό,ντύνονται σαν πουτάνες πολυτελείας,κάνω εμετό,παθαίνω αναγούλα,αναρρόφηση κλπ...δεν υπάρχει αυτό το σενάριο για μένα.Δυστυχώς η μοναδική ελληνίδα που ερωτεύτηκα πολύ και με ερωτεύτηκε πολύ δεν ήταν ποτέ ελεύθερη "βαρών",οπότε δεν μπορούσε να γίνει τίποτε σοβαρό...
κανεις λαθος,δεν ειναι ολοι οι ανθρωποι ιδιοι,ουτε εχουν την ιδια νοοτροπια.αν δεν γνωρισεις καποια κοπελα,πως θα καταλαβεις αν ειναι σωστη η οχι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom