Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 58 άτομα (1 μέλη και 57 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
δε διαφωνω αλλα τουλαχιστον θα μπορουσε να εχει μια πιο ευγενικη συμπεριφορα,εξαλλου σε παρεα ηρθε,ολοι της μιλαγαμε και μας πουτσογραφε
Φιλε Ντραμ μπορει να ντραπηκε σε 6 ατομα που δεν ηξερε!Ειναι χαρισμα κατα τη γνωμη μου η ευκολη προσαρμογη και να νοιωθεις ανετα με ατομα που δεν τα ξερεις!...Οσο αφορα τισ διηγησεις του Καμα Σουτρα ειναι σιγουρο οτι θα τη διεγειρουν για να τις αναφερει,αλλα να της πιασει το μπουτι ο φιλος σου ειναι μεταξυ μας λιγακι αγαρμπο...το χερι ναι να της το πιασει...
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Σιγουρα και οι γυναικες εχουν τις ανασφαλειες τους και δεν ειναι δεδομενο οτι θα φερθουν ανετα παντα...ισα ισα πολλες φορες εχω προσεξει πως μια γυναικα οταν γουσταρει ειναι πολυ μαζεμμενη εν αντιθεσει με μια που ειναι ανετη κανει διαφορες χειρονομιες και φυσικα ειναι απλα παιχνιδι!
 

Επισκέπτης
Φιλε Ντραμ μπορει να ντραπηκε σε 6 ατομα που δεν ηξερε!Ειναι χαρισμα κατα τη γνωμη μου η ευκολη προσαρμογη και να νοιωθεις ανετα με ατομα που δεν τα ξερεις!...Οσο αφορα τισ διηγησεις του Καμα Σουτρα ειναι σιγουρο οτι θα τη διεγειρουν για να τις αναφερει,αλλα να της πιασει το μπουτι ο φιλος σου ειναι μεταξυ μας λιγακι αγαρμπο...το χερι ναι να της το πιασει...
ενω το να του λεει για καμασουτρα κλπ ενω δεν τον γουσταρει ειναι καλο?η να του σκαει φιλακια ολη την ωρα και μολις την ακουμπαει λιγο να τραβιεται?λιγο το ποδαρακι της επιασε φυσιολογικα ο ανθρωπος.τα ιδια ειχα παθει κι εγω
 

Επισκέπτης
Σιγουρα και οι γυναικες εχουν τις ανασφαλειες τους και δεν ειναι δεδομενο οτι θα φερθουν ανετα παντα...ισα ισα πολλες φορες εχω προσεξει πως μια γυναικα οταν γουσταρει ειναι πολυ μαζεμμενη εν αντιθεσει με μια που ειναι ανετη κανει διαφορες χειρονομιες και φυσικα ειναι απλα παιχνιδι!
χαζο παιχνιδι.δεν ειναι μαζεμενες απο ντροπη αλλα γιατι ετσι τους ειπε η φιλη τους η καπου το διαβασαν.σκεψου οτι οι περισσοτερες δεν ενδιδουν για να μη θεωρηθουν ΄΄ευκολες΄΄.
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
ενω το να του λεει για καμασουτρα κλπ ενω δεν τον γουσταρει ειναι καλο?η να του σκαει φιλακια ολη την ωρα και μολις την ακουμπαει λιγο να τραβιεται?λιγο το ποδαρακι της επιασε φυσιολογικα ο ανθρωπος.τα ιδια ειχα παθει κι εγω
Φιλακια...στο στομα?Γιατι δε δοκιμαζει ο φιλος σου ενα φιλι στο λαιμο της η πισω απ το αυτι...η και σιγα σιγα να κατηφορισει προς το στερνο της...Φιλε Ντραμ οσο θαρραλεος μπορει να ειναι καποιος σε μια οne on one κουβεντα και να μιλαει για καμασουτρες, αλλο τοσο μπορει να 'τα χασει' σε μια παρεα 6 8 η 10 ατομων...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ενω το να του λεει για καμασουτρα κλπ ενω δεν τον γουσταρει ειναι καλο?η να του σκαει φιλακια ολη την ωρα και μολις την ακουμπαει λιγο να τραβιεται?λιγο το ποδαρακι της επιασε φυσιολογικα ο ανθρωπος.τα ιδια ειχα παθει κι εγω
από χαρακτήρα και από συνήθεια στα κωλόμπαρα έχω καταλήξει στο εξής....
Θέλει η γκόμενα; Μέσα σε 2-3 ραντεβού έχεις μπριζολιάσει είτε ελλεεινίδα, είτε στριπτηζού. Ολα τα άλλα είναι για να περνά η ώρα ή μάλλον για να χάνουν κάποια ρομαντζόπαιδα την ώρα τους......  :jerking:
Κάμα σούτρα και γάμα μούτρα και μπλά μπλά καλά είναι για χασομέρηδες.... Οταν το πράμα δεν προχωράει φαίνεται από τα πρώτα 5 λεπτά. :boff:
 

Επισκέπτης
Φιλακια...στο στομα?Γιατι δε δοκιμαζει ο φιλος σου ενα φιλι στο λαιμο της η πισω απ το αυτι...η και σιγα σιγα να κατηφορισει προς το στερνο της...Φιλε Ντραμ οσο θαρραλεος μπορει να ειναι καποιος σε μια οne on one κουβεντα και να μιλαει για καμασουτρες, αλλο τοσο μπορει να 'τα χασει' σε μια παρεα 6 8 η 10 ατομων...
ναι ρε συ αλλα εδω το προβλημα ειναι οτι ΟΛΕΣ δεν δειχνουν αυτο που θελουν!θες κυρα μου φιλικη σχεση?ΠΕΣΤΟ! γουσταρεις ?ΔΕΙΞΤΟ!
 

Επισκέπτης
από χαρακτήρα και από συνήθεια στα κωλόμπαρα έχω καταλήξει στο εξής....
Θέλει η γκόμενα; Μέσα σε 2-3 ραντεβού έχεις μπριζολιάσει είτε ελλεεινίδα, είτε στριπτηζού. Ολα τα άλλα είναι για να περνά η ώρα ή μάλλον για να χάνουν κάποια ρομαντζόπαιδα την ώρα τους......  :jerking:
Κάμα σούτρα και γάμα μούτρα και μπλά μπλά καλά είναι για χασομέρηδες.... Οταν το πράμα δεν προχωράει φαίνεται από τα πρώτα 5 λεπτά. :boff:
σωστος.προς τι η ταλαιπωρια ομως...το θεωρουν παιχνιδι και οτι ετσι κανουν τον αλλο να γουσταρει.αχρηστες
 

JOULIANI

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
7
Like
90
Πόντοι
16
Κανονικα ,μετα απο λιγο θε επρεπε ο φιλο σου να την στειλει σπιτι της και οχι να της επιτρεψει να τον κανει εκεινη κλά ,οτνα την πηρε ο οποιος τηλ.
Τωρα θα εχει να λεει , ενω θα μπορουσε να ηταν στην απωπανω ο φιλος σου .
Τις κανουμε μάγκες ....αλλα φταιμε εμεις και οχι εκεινες .
Το οτι ειναι Ελλεεινιδες,το ξερουμε ποιος ομως τις κανει ετσι ?
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
 για να χάνουν κάποια ρομαντζόπαιδα την ώρα τους......  :jerking:
Δεν χανουν την ωρα τους,ο ερωτας τα εχει ολα μεσα...αναλογα το ατομο που γνωριζεις καθε φορα καιαναλογα τις ορεξεις...οταν ερωτευεσαι δεν το κανεις για να εχεις αντικρυσμα...απλα συμβαινει...βεβαια,θεωρω ελεεινους οσους για να πηδηξουν προσποιουνται τους ερωτευμενους...μαλλον γι αυτα τα ρομαντζοπαιδα γραφεις φιλε 1περσον απ την Ακρατα...εεε 1persongrata
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
συναγωνιστη το ειδα μετα οτι εχεις κι εσυ παρομοιο...το αλλαζω αν ενοχλει
δεν με ενοχλουσε ρε φιλε πλακα εκανα αν θες ξαναβαλτο. αλλωστε εσυ εισαι fan των μπουρδελων και εγω των στριπ..υπαρχει διαφορα :grin:
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
ναι ρε συ αλλα εδω το προβλημα ειναι οτι ΟΛΕΣ δεν δειχνουν αυτο που θελουν!θες κυρα μου φιλικη σχεση?ΠΕΣΤΟ! γουσταρεις ?ΔΕΙΞΤΟ!
Και πως μερικες θα ικανοποιησουν το γυναικειο τους εγωισμο?Δεν ξερουν τι θελουν Ντραμ...το θεμα ειναι εμεις τι θελουμε...και ετσι να πραττουμε!Και αν μετα απο ενα ορισμενο διαστημα δεν γινεται τιποτα...τζους οπως λεει και η φιλη μου η Bite...
 

Επισκέπτης
Κανονικα ,μετα απο λιγο θε επρεπε ο φιλο σου να την στειλει σπιτι της και οχι να της επιτρεψει να τον κανει εκεινη κλά ,οτνα την πηρε ο οποιος τηλ.
Τωρα θα εχει να λεει , ενω θα μπορουσε να ηταν στην απωπανω ο φιλος σου .
Τις κανουμε μάγκες ....αλλα φταιμε εμεις και οχι εκεινες .
Το οτι ειναι Ελλεεινιδες,το ξερουμε ποιος ομως τις κανει ετσι ?
παντως οχι εγω ουτε πολλοι αλλοι απο δω μεσα.συμφωνω οτι πρεπει να τις γραφεις για να μη χαλιεσαι αλλα καπου σου τη σπαει η ολη φαση
 

Επισκέπτης
Και πως μερικες θα ικανοποιησουν το γυναικειο τους εγωισμο?Δεν ξερουν τι θελουν Ντραμ...το θεμα ειναι εμεις τι θελουμε...και ετσι να πραττουμε!Και αν μετα απο ενα ορισμενο διαστημα δεν γινεται τιποτα...τζους οπως λεει και η φιλη μου η Bite...
ναι μωρε δεν ειπαμε και να στεναχωρηθουμε.αποψεις ανταλλασουμε.ζητω οι πουτανες!!!!!!!!!!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
σωστος.προς τι η ταλαιπωρια ομως...το θεωρουν παιχνιδι και οτι ετσι κανουν τον αλλο να γουσταρει.αχρηστες
κόψτους τον αέρα μόλις πάρεις γραμμή τι παίζει... Μια στεγνή χριστοπαναγία μπορεί να σε γλιτώσει αργότερα από πολλά καντήλια........ :idiot: :uglystupid: :uglystupid:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
επειδη ειμαστε μεγαλοι συζηταμε αυτη την κωλοκατασταση.και μπορει καθε φορα να ξεκαβλωνουμε στα μπορδελα αλλα καπου σου λειπει και το κατι παραπανω απ το πιτσιλισμα
πίστεψέ με μπορείς να τα έχεις και τα δύο..... Δεν θέλει κόπο, θέλει τρόπο.....  :booty:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom