Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (0 μέλη και 40 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Προς Μπόμπα και Μπάιτ...
Κλισε θα σας ακουστεί αλλά το πιστεύω ΑΚΡΑΔΑΝΤΑ. Η ομορφιά εισπράττεται. Μπορεί για την Μπάιτ να είμαι κακάσχημος και να μην εμπνέεται ερωτικά μαζί μου, αλλά για την Μπόμπα να είμαι αυτός που μια ματιά του μόνο φτάνει αεροπλάνο να την κάνει. Αναμφισβήτητα υπάρχουν και αντικειμενικά όμορφοι άνθρωποι αλλά αυτό δεν έχει να κάνει με τις σχέσεις και το τί ζητάμε.
Όχι και ας είναι μουνάρα η άλλη δεν θα βρώ χαριτωμένο το κλάσιμο της μπροστά μου, την ειρωνία που θα βγάλει μπροστά σε φίλους μου εκθειασμό, το να με αποκαλεί ρε φίλε ή ακόμα χειρότερα ρε μαλάκα πνευματώδες, το να με αποφεύγει ως "όποιος αγαπάει παιδεύει". Δεν θέλω να παραμυθιάζω τον εαυτό μου ασχέτως που ασυναίσθητα με τις Ρουμάνες το κάνω. Ξέρω τί θέλω και τί αισθάνομαι. Αυτά μου αρκούν.
Ελλεηνίδα όπως τουλάχιστον την ορίζω εγώ είναι η συμπεριφορά που την καθορίζει και όχι η εξωτερική εμφάνιση. Χώρια που είμαι από αυτούς που δεν έχουν πρόβλημα με τις Ελληνίδες ακριβώς επειδή πιστεύω πως και όμορφες είναι και μπορείς να συνεννοηθείς στην ίδια γλώσσα.

Κατασπαράξτε με........

Υ.Γ. Αμτζικ μην κάνεις αποτρίχωση μουρό μου μ'αρέσει η γουρουνότριχα σου να με γρατζουνάει σαν τσουγκράνα...
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Προς Μπόμπα και Μπάιτ...
Κλισε θα σας ακουστεί αλλά το πιστεύω ΑΚΡΑΔΑΝΤΑ. Η ομορφιά εισπράττεται. Μπορεί για την Μπάιτ να είμαι κακάσχημος και να μην εμπνέεται ερωτικά μαζί μου, αλλά για την Μπόμπα να είμαι αυτός που μια ματιά του μόνο φτάνει αεροπλάνο να την κάνει. Αναμφισβήτητα υπάρχουν και αντικειμενικά όμορφοι άνθρωποι αλλά αυτό δεν έχει να κάνει με τις σχέσεις και το τί ζητάμε.
Όχι και ας είναι μουνάρα η άλλη δεν θα βρώ χαριτωμένο το κλάσιμο της μπροστά μου, την ειρωνία που θα βγάλει μπροστά σε φίλους μου εκθειασμό, το να με αποκαλεί ρε φίλε ή ακόμα χειρότερα ρε μαλάκα πνευματώδες, το να με αποφεύγει ως "όποιος αγαπάει παιδεύει". Δεν θέλω να παραμυθιάζω τον εαυτό μου ασχέτως που ασυναίσθητα με τις Ρουμάνες το κάνω. Ξέρω τί θέλω και τί αισθάνομαι. Αυτά μου αρκούν.
Ελλεηνίδα όπως τουλάχιστον την ορίζω εγώ είναι η συμπεριφορά που την καθορίζει και όχι η εξωτερική εμφάνιση. Χώρια που είμαι από αυτούς που δεν έχουν πρόβλημα με τις Ελληνίδες ακριβώς επειδή πιστεύω πως και όμορφες είναι και μπορείς να συνεννοηθείς στην ίδια γλώσσα.

Κατασπαράξτε με........

Υ.Γ. Αμτζικ μην κάνεις αποτρίχωση μουρό μου μ'αρέσει η γουρουνότριχα σου να με γρατζουνάει σαν τσουγκράνα...

δεν βρισκω να διαφωνω σε κατι οποτε πως να σε κατασπαραξω?

ξαναπροσπαθησε.. :P
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
δεν βρισκω να διαφωνω σε κατι οποτε πως να σε κατασπαραξω?

ξαναπροσπαθησε.. :P
Άρα να μην κάνει αποτρίχωση η αμτζικ????

Ίσως να με κατασπαράξουν διάφοροι άλλοι φωστήρες συμβουλάτορες γαμιάδες ομορφάντρες πετυχημένοι και μία Θεά ξέρει τί άλλο.....
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Άρα να μην κάνει αποτρίχωση η αμτζικ????

Ίσως να με κατασπαράξουν διάφοροι άλλοι φωστήρες συμβουλάτορες γαμιάδες ομορφάντρες πετυχημένοι και μία Θεά ξέρει τί άλλο.....

α οκευ τοτε
απ αυτους ουυυυυυυυυυ εχουμε πολλους


 

helios747

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.009
Like
0
Πόντοι
16
η κατασταση  εχει  φτασει στο απροχωρητο! μπορει  στα φορουμ  να γινεται πλακα αλλα η  αγαμια  ιδιως  στις γυναικες βαραει κοκκινο! οι  ανδρες ειναι τυχεροι εχουν την πορνεια και το σεξοτουρισμο! δυο γνωστες μου θα πανε κουβα, :knockinb: 30αρες γαμευσιμες! μακαρι να  αρχισει  και  ο ελληνικος  γυναικιος σεξοτουρισμος! θα τους ξυπνησει τα παθη και θα τις κανει να βλεπουν τα  πραγματα  λιγοτερο πολυπλοκα!
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
ayto που ειπες μου θυμισε κατι που μου ειπε στα μεσα του 80 ητανε σε ενα ινστιτουτο αισθητικης να κανει καθαρισμο προσωπου και ηταν αλλες 2 γυναικες στο δωματιο για αποτριχωση στο μπικινι,και λεγανε αυτες οι 2 οτι θα πανε στην κουβα για να γνωρισουν κουβανεχικες πουσες(αυτολεξι) γτ βαρεθηκαν τις ελληνικες και θελαν να γνωρισουν κι αλλες !!!!!!


απο παλια ειναι ο σεξοτουρισμος στις γυναικες ρεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!! :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
η κατασταση  εχει  φτασει στο απροχωρητο! μπορει  στα φορουμ  να γινεται πλακα αλλα η  αγαμια  ιδιως  στις γυναικες βαραει κοκκινο! οι  ανδρες ειναι τυχεροι εχουν την πορνεια και το σεξοτουρισμο! δυο γνωστες μου θα πανε κουβα, :knockinb: 30αρες γαμευσιμες! μακαρι να  αρχισει  και  ο ελληνικος  γυναικιος σεξοτουρισμος! θα τους ξυπνησει τα παθη και θα τις κανει να βλεπουν τα  πραγματα  λιγοτερο πολυπλοκα!
καταντια ρε φιλε, θα πληρωσουν να πανε κουβα να πηδηχτουν απο κουβανο;;;; :priest: :priest: :priest:γιατι εδω τους εβγαινε ακριβα; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
ayto που ειπες μου θυμισε κατι που μου ειπε στα μεσα του 80 ητανε σε ενα ινστιτουτο αισθητικης να κανει καθαρισμο προσωπου και ηταν αλλες 2 γυναικες στο δωματιο για αποτριχωση στο μπικινι,και λεγανε αυτες οι 2 οτι θα πανε στην κουβα για να γνωρισουν κουβανεχικες πουσες(αυτολεξι) γτ βαρεθηκαν τις ελληνικες και θελαν να γνωρισουν κι αλλες !!!!!!


απο παλια ειναι ο σεξοτουρισμος στις γυναικες ρεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!! :grin:
αχ , τι τραβας κ εσυ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom