Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 58 άτομα (0 μέλη και 58 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Ψιλοασχετο αλλα επειδη βλεπω στο φορουμ οι ρωσσιδες ειναι παντα στη μοδα  :dancing: :dancing: :dancing: ειπα να το αναφερω. Γνωστη μου -μεσω Internet- ρωσσιδα, 20 ετων περιπου, ομορφη, μορφωμενη, μιλαει ΕΛΛΗΝΙΚΑ, ερχεται Ελλαδα..καθηστε καλα..Για να βρει γκομενο ΕΛΛΗΝΑ, Ρωσσο δε θελει, δεν ξερουν να φερθουν σε γυναικες και ειναι ασχημοι!!Εχει κανονισει να γνωρισει μερικους ελληνες και να δει ποιος της κανει για να επιλεξει αυτον! Αν ειστε προς Χανια το καλοκαιρι..το νου σας ;-)
 

Επισκέπτης
Στείλε της το εμαιλ μου  :grin:

Ψιλοασχετο αλλα επειδη βλεπω στο φορουμ οι ρωσσιδες ειναι παντα στη μοδα  :dancing: :dancing: :dancing: ειπα να το αναφερω. Γνωστη μου -μεσω Internet- ρωσσιδα, 20 ετων περιπου, ομορφη, μορφωμενη, μιλαει ΕΛΛΗΝΙΚΑ, ερχεται Ελλαδα..καθηστε καλα..Για να βρει γκομενο ΕΛΛΗΝΑ, Ρωσσο δε θελει, δεν ξερουν να φερθουν σε γυναικες και ειναι ασχημοι!!Εχει κανονισει να γνωρισει μερικους ελληνες και να δει ποιος της κανει για να επιλεξει αυτον! Αν ειστε προς Χανια το καλοκαιρι..το νου σας ;-)
 

Casablancas

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2007
Μηνύματα
900
Like
1
Πόντοι
6
Πώ πώ τι τραβάνε και αυτές οι 37άρες..τι προβλήματα που έχουν....
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Μία τυπική Ελληνίδα.

Μία εικόνα που βλέπουμε τόσο συχνά στην Ελλάδα.

 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Γνωστη μου -μεσω Internet- ρωσσιδα, 20 ετων περιπου, ομορφη, μορφωμενη, μιλαει ΕΛΛΗΝΙΚΑ, ερχεται Ελλαδα..καθηστε καλα..Για να βρει γκομενο ΕΛΛΗΝΑ, Ρωσσο δε θελει, δεν ξερουν να φερθουν σε γυναικες και ειναι ασχημοι!!Εχει κανονισει να γνωρισει μερικους ελληνες και να δει ποιος της κανει για να επιλεξει αυτον! Αν ειστε προς Χανια το καλοκαιρι..το νου σας ;-)

φιλαράκο δεν ξέρω εάν έχει κανονίσει να γνωρίσει μερικούς έλληνες, το σίγουρο είναι ότι στα Χανιά ή σε μπουρδέλο,ή σε κωλόμπαρο θα δουλέψει.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
εδω που τα λεμε και οι ελλέεινες είναι αρκετοι και προσπαθουν να αναδειχτουν μονο με υλικα μεσα κατι που δειχνει τη μιζερια της σημερινης καταστασης που επικρατει.Οταν μαλιστα προσπαθουν να επιβληθουν στις σημερινες "ελλεεινιδες" με αυτά τα μεσα τους κανει ακομη πιο τραγικους.Επισης οι πλειστες των αλλοδαπων κοριτσιων που ειναι ελλαντα καμποσο καιρο εχουν γινει χειροτερες.Στην επαρχια τα πραγματα δεν ειναι τοσο ασχημα.Τις προαλλες που ημουν ας πουμε καρδιτσα διαπιστωσα θετικη χροια και θετικο ρευμα προς πασα κατευθυνση.Δυστυχώς εδώ χάλια μαύρα.Οι  ομορφες γυναικες εχουν "εκπαιδευτει" να πουλανε ακριβα το τομαρι τους,δεν αξιολογουν ανθρωπους,συναισθηματα και αλλα τετοια "φαιδρα" πράματα και δυστυχως υπαρχει το καταλληλο αντρικο κοινο που θελει να το παιξει "ιστορια" ή αλλιως "ο γαμικουλας κιμπαρης τουρκαλας χαρεμιστης" που πηδαω οποια θελω με τα λεφτα μου και μετα δε με νοιαζει τιποτα.Αυτη η απολιτιστη και σοβαρα "ανθυγιεινη" συμπεριφορα και ψυχικη πραγματικοτητα που υπαρχει σημερα ειναι ικανη να μας φτασει στην απωλεια του γενους.Εχετε σκεφτει ποσοι απο εμας(απο τα 76000 και πλεον μελη) θα μεινουμε ακληροι οι περισσοτεροι εξαιτιας -εκτος των αλλων-και της απεχθειας μας προς το fake και στυλιταριζε γκομενικο συνδρομο της νεας εποχης?Βλεπουμε επισης πολλους νεους αντρες και πολλες νεες γυναικες να βιαζονται να παντρευτουν για να "ξεμπερδευουν" με το θεμα μια ωρα αρχιτερα χωρις να υπαρχει ουτε ποθος του ενος για τον αλλον,παρα μονο μια απλη συμπαθεια και οικονομικο τακιμιασμα.Που καταντησαμε ως ανθρωποι ρε πουστη μου?Να παντρευομαστε απο ανασφαλεια.Αυτο ισως ειναι και το πιο τραγικο απ'ολα.Εβλεπα τις προαλλες τον ξαδερφο μου που εχει μια πολυ ομορφη κοπελα η οποια ομως παει μαζι του καθαρα απο συμφερον(και φαινεται καθαρα αυτο ακομη και απο πρωταρη στις αξιολογησεις σχεσεων),γιατι αυτο το παληκαρι καλως ή κακως δεν εχει την προσωπικοτητα,την εμφανιση,τον χαρακτηρα να ελκυσει μια γυναικα ωστε να τον ερωτευθει.Εχει ομως μια πολυ καλη δουλεια με μπικικινι βαρβατο και επειδη δεν ειχε ποτε του γυναικα λογω των παραπανω τρεχει τωρα να την παντρευτει μη τυχον και χασει το μπουμπουκι.Και δε χρειαζεται να του πω τιποτα,γιατι δεν μπορει να το καταλαβει γιατι δεν θελει να το καταλαβει.Εχει πεισει τον εαυτο του οτι τον αγαπαει και ετσι θα προσπαθησει να την κανει "νομιμα" δικια του για να ηρεμησει απο την ανασφαλεια του οτι δε θα ξαναβρει γυναικα.Φυσικα τον δικαιολογω γιατι οι περισσοτεροι αν οχι ολοι στην περιπτωση του το ιδιο θα εκαναν.Εγω απλα θιγω καταστασεις,γεγονοτα και προσωπικες εμπειριες ενιοτε για να δωσω κατι σε αυτη την ακρως ενδιαφερουσα κουβεντα που κανουμε τωρα μηνες μαζι.
 

Επισκέπτης
εδω που τα λεμε και οι ελλέεινες είναι αρκετοι και προσπαθουν να αναδειχτουν μονο με υλικα μεσα κατι που δειχνει τη μιζερια της σημερινης καταστασης που επικρατει.Οταν μαλιστα προσπαθουν να επιβληθουν στις σημερινες "ελλεεινιδες" με αυτά τα μεσα τους κανει ακομη πιο τραγικους.Επισης οι πλειστες των αλλοδαπων κοριτσιων που ειναι ελλαντα καμποσο καιρο εχουν γινει χειροτερες.Στην επαρχια τα πραγματα δεν ειναι τοσο ασχημα.Τις προαλλες που ημουν ας πουμε καρδιτσα διαπιστωσα θετικη χροια και θετικο ρευμα προς πασα κατευθυνση.Δυστυχώς εδώ χάλια μαύρα.Οι  ομορφες γυναικες εχουν "εκπαιδευτει" να πουλανε ακριβα το τομαρι τους,δεν αξιολογουν ανθρωπους,συναισθηματα και αλλα τετοια "φαιδρα" πράματα και δυστυχως υπαρχει το καταλληλο αντρικο κοινο που θελει να το παιξει "ιστορια" ή αλλιως "ο γαμικουλας κιμπαρης τουρκαλας χαρεμιστης" που πηδαω οποια θελω με τα λεφτα μου και μετα δε με νοιαζει τιποτα.Αυτη η απολιτιστη και σοβαρα "ανθυγιεινη" συμπεριφορα και ψυχικη πραγματικοτητα που υπαρχει σημερα ειναι ικανη να μας φτασει στην απωλεια του γενους.Εχετε σκεφτει ποσοι απο εμας(απο τα 76000 και πλεον μελη) θα μεινουμε ακληροι οι περισσοτεροι εξαιτιας -εκτος των αλλων-και της απεχθειας μας προς το fake και στυλιταριζε γκομενικο συνδρομο της νεας εποχης?Βλεπουμε επισης πολλους νεους αντρες και πολλες νεες γυναικες να βιαζονται να παντρευτουν για να "ξεμπερδευουν" με το θεμα μια ωρα αρχιτερα χωρις να υπαρχει ουτε ποθος του ενος για τον αλλον,παρα μονο μια απλη συμπαθεια και οικονομικο τακιμιασμα.Που καταντησαμε ως ανθρωποι ρε πουστη μου?Να παντρευομαστε απο ανασφαλεια.Αυτο ισως ειναι και το πιο τραγικο απ'ολα.Εβλεπα τις προαλλες τον ξαδερφο μου που εχει μια πολυ ομορφη κοπελα η οποια ομως παει μαζι του καθαρα απο συμφερον(και φαινεται καθαρα αυτο ακομη και απο πρωταρη στις αξιολογησεις σχεσεων),γιατι αυτο το παληκαρι καλως ή κακως δεν εχει την προσωπικοτητα,την εμφανιση,τον χαρακτηρα να ελκυσει μια γυναικα ωστε να τον ερωτευθει.Εχει ομως μια πολυ καλη δουλεια με μπικικινι βαρβατο και επειδη δεν ειχε ποτε του γυναικα λογω των παραπανω τρεχει τωρα να την παντρευτει μη τυχον και χασει το μπουμπουκι.Και δε χρειαζεται να του πω τιποτα,γιατι δεν μπορει να το καταλαβει γιατι δεν θελει να το καταλαβει.Εχει πεισει τον εαυτο του οτι τον αγαπαει και ετσι θα προσπαθησει να την κανει "νομιμα" δικια του για να ηρεμησει απο την ανασφαλεια του οτι δε θα ξαναβρει γυναικα.Φυσικα τον δικαιολογω γιατι οι περισσοτεροι αν οχι ολοι στην περιπτωση του το ιδιο θα εκαναν.Εγω απλα θιγω καταστασεις,γεγονοτα και προσωπικες εμπειριες ενιοτε για να δωσω κατι σε αυτη την ακρως ενδιαφερουσα κουβεντα που κανουμε τωρα μηνες μαζι.

Τα χουμε πει πολλές φορές για κάθε Ελλεηνίδα υπάρχει και ένας Ελλέηνας που την νταντεύει και είναι έτοιμος να της κάνει όλα τα χατήρια για να του κάτσει.. Αν εκλείψουν οι Ελλέηνες είναι θέμα χρόνου να εκλείψουν και οι Ελλεηνίδες ή έστω να μειωθούν δραματικά θέλω να πιστεύω...Τώρα όσο προσαρμόζονται οι άντρες στα ελλεηνιδιστικά πρότυπα απλώς για να χουνε γκόμενα η κατάσταση θα ανακυκλώνεται..Όπως πολύ σωστά είπες έχουμε γίνει καθαρά υλιστική και συμφερολοντογική κοινωνία..και οι σχέσεις διέπονται και αυτές απο υπολογισμό και συμφέρον..Και οι ξένες που έρχονται εδώ δυστηχώς μπαίνουν στο νόημα και χαλάνε και αυτές σιγα σιγά...Θα πρέπει να γίνουν αλλαγές σε πολλούς τομείς για να έχουμε μέλλον σαν κοινωνία..Σίγουρα πάντως υπάρχουν άτομα που πάνε κόντρα στο ρεύμα και δείχνουν άλλες συμπεριφορές, το θέμα είναι αν έχουν διάθεση να αγωνιστούν για αλλαγές σε κοινωνικό επίπεδο..
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
Aφιερωμενο  στις  Ελληνιδες  των  35+ ..

"Είναι νέες, ωραίες, δυναμικές, με μία γρήγορη ματιά οι σύγχρονες Ελληνίδες φαίνεται να τα έχουν όλα… σχεδόν. Τι τους λείπει; Η ερωτική ζωή… Σύμφωνα με έρευνα του Ανδρολογικού Ινστιτούτου και του Ινστιτούτου Σεξουαλικής Υγείας της Γυναίκας, το 69% των γυναικών και μάλιστα των νέων γυναικών δεν έχουν ερωτικό σύντροφο, άρα δεν έχουν σεξουαλική ζωή. Μάλιστα στις γυναίκες από 25-34 ετών το ποσοστό αυτό φτάνει το 75%. Επίσης, το 60% δηλώνει, ότι αναγκάζεται να καταφεύγει στην αυτοϊκανοποίηση, ενώ το 22,4% των γυναικών έχει να κάνει σεξ από έξι μήνες έως και ένα χρόνο και το 17,4% απέχει από την ερωτική συνεύρεση από ένα έως δύο χρόνια. Το 30% των γυναικών παραδέχονται, ότι δεν είναι μονογαμικές, ενώ περισσότερες από τις μισές από τις 400 γυναίκες, που έλαβαν μέρος στην έρευνα, δήλωσαν, ότι θα μπορούσαν να καταφύγουν σε φαρμακευτικές μεθόδους προκειμένου να βελτιώσουν τη σεξουαλική τους απόδοση."

Τωρα οσοι βγαινουν  στα clubs  , παραλιες ..καταλαβαινουν :

1) Γιατι  οι περισσοτερες ειναι  ξινισμενες ..

2) Το τι ανασφαλεια πεφτει !!

3) Το που εχουμε  φτασει!!
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Κοινώς....μηδέν χαρά στα σκέλια τους!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

mit09

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Aφιερωμενο  στις  Ελληνιδες  των  35+ ..

"Είναι νέες, ωραίες, δυναμικές, με μία γρήγορη ματιά οι σύγχρονες Ελληνίδες φαίνεται να τα έχουν όλα… σχεδόν. Τι τους λείπει; Η ερωτική ζωή… Σύμφωνα με έρευνα του Ανδρολογικού Ινστιτούτου και του Ινστιτούτου Σεξουαλικής Υγείας της Γυναίκας, το 69% των γυναικών και μάλιστα των νέων γυναικών δεν έχουν ερωτικό σύντροφο, άρα δεν έχουν σεξουαλική ζωή. Μάλιστα στις γυναίκες από 25-34 ετών το ποσοστό αυτό φτάνει το 75%. Επίσης, το 60% δηλώνει, ότι αναγκάζεται να καταφεύγει στην αυτοϊκανοποίηση, ενώ το 22,4% των γυναικών έχει να κάνει σεξ από έξι μήνες έως και ένα χρόνο και το 17,4% απέχει από την ερωτική συνεύρεση από ένα έως δύο χρόνια. Το 30% των γυναικών παραδέχονται, ότι δεν είναι μονογαμικές, ενώ περισσότερες από τις μισές από τις 400 γυναίκες, που έλαβαν μέρος στην έρευνα, δήλωσαν, ότι θα μπορούσαν να καταφύγουν σε φαρμακευτικές μεθόδους προκειμένου να βελτιώσουν τη σεξουαλική τους απόδοση."

και μάλλον πρόκειται για μετριοπαθείς υπολογισμούς, καθώς λίγες ελληνίδες τα παραδέχονται όλα τα αυτά...
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Σίγουρα πάντως υπάρχουν άτομα που πάνε κόντρα στο ρεύμα και δείχνουν άλλες συμπεριφορές, το θέμα είναι αν έχουν διάθεση να αγωνιστούν για αλλαγές σε κοινωνικό επίπεδο..

Πώς να αγωνιστούν; Να κάνουν σεμινάρια; Να κάνουν πολλά παιδιά για να φέρουν φρέσκο αίμα στην κοινωνία με καλύτερα μυαλά;  :think:
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Πώς να αγωνιστούν; Να κάνουν σεμινάρια; Να κάνουν πολλά παιδιά για να φέρουν φρέσκο αίμα στην κοινωνία με καλύτερα μυαλά;  :think:

καποια στιγμη ειχα πει σε μια ελληνιδα μετα τον 4ο χωρισμο μας και την επανενωση μας ,(μου ειχε σπασει τα νευρα)

-Σε θελω περισσοτερο αγωνιστρια. το εννοω.

απαντηση...

- Ποιος σου ειπε οτι θελω να καταβαινω με πλακατ και να φωναζω υπερ του ΚΚΕ??    :headbang:

- Αγωνιστρια στη σχεση λεμε..

-εμενα δεν μαρεσουν οι διαδηλωσεις..

-αγωνιστρια στη ΣΧΕΣΗ !!! (ξυπνα)

ωχ θεε μου,ελληνιδα τι περιμενεις :2on1:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Αααααχαχαχχαχαχαχαχαχαααααα ρε τομμασοοοοοο χαχαχαχαχααχαχχχχ

 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Oπως και να εχει το πραγμα ο ανδρας θα ειναι παντα σε δυνη θεση και οι γυναικες θα ειναι αυτες που θα διαλεγουν.
Ο αντρας πρεπει να εχει το χρημα και να ειναι ο κυριος τελειος και αυτες σαν τις πριγκηπισες να διαλεγουν λες και αυτες ειναι ανωτερα οντα.

Επισης μην πεφτετε στην παγιδα του συναισθηματισμου και της ρομαντικης σκεψης γιατι μπροστα στο χρημα αυτα ειναι μπουρδες.
Αυτη ειναι η μεγαλυτερη παγιδα για τον ανδρα.

 

mit09

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Oπως και να εχει το πραγμα ο ανδρας θα ειναι παντα σε δυνη θεση και οι γυναικες θα ειναι αυτες που θα διαλεγουν.
Ο αντρας πρεπει να εχει το χρημα και να ειναι ο κυριος τελειος και αυτες σαν τις πριγκηπισες να διαλεγουν λες και αυτες ειναι ανωτερα οντα.

Επισης μην πεφτετε στην παγιδα του συναισθηματισμου και της ρομαντικης σκεψης γιατι μπροστα στο χρημα αυτα ειναι μπουρδες.
Αυτη ειναι η μεγαλυτερη παγιδα για τον ανδρα.

δεν νομίζω ότι αυτό είναι αληθές

ο άντρας θα πρέπει να έχει το χρήμα και να είναι τέλειος για τον εαυτό του και σε κάθε περίπτωση να παίζει με τα γύναια που επιλέγουν να είναι μαζί του για το χρήμα του (όπως και πολλοί το κάνουν φυσικά)

επίσης δεν νομίζω να είναι ο άντρας σε δεινή θέση, καθώς πλέον και η γυναίκα πρέπει να έχει λεφτά, σπουδές, εμφάνιση, κτλ, αλλιώς δεν της δίνει σημασία κανείς...

τέλος, δεν νομίζω ότι οι γυναίκες μόνο διαλέγουν, αφού πρόκειται για διαπροσωπική σχέση, πρέπει να θέλουν και τα δύο μέρη, να έχουν επιλέξει και τα δύο

μπορεί να φαίνεται ότι οι γυναίκες επιλέγουν ανάμεσα στους άντρες που τις πλησιάζουν, αλλά ουσιαστικά αυτό σημαίνει ότι επιλέγουν ανάμεσα σε αυτούς που τις έχουν ήδη επιλέξει... άρα δεν είναι απόλυτα ελεύθερες να επιλέγουν (ιδίως που ακόμα θεωρείται ταμπού να κάνει την πρώτη κίνηση μια γυναίκα)

αλλά και ανάμεσα σε αυτούς που τις επιλέγουν, πόσοι τις θέλουν πραγματικά και όχι απλά για ένα πούτσο?

σίγουρα ένας άντρας θα την πέσει σε πολλές και μια γυναίκα θα επιλέξει λίγους, αλλά αυτό δεν μπορεί να οδηγήσει στο συμπέρασμα ότι κάποιος είναι ανώτερος...
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Aν η γυναικα ειναι ομορφη δε χρειαζεται αυτα που λες,μια ομορφη γυναικα φτανει να ειναι μια ομορφη γυναικα.

 

mit09

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
τι να σου πω, δεν νομίζω ότι θα άντεχε πολύ κανείς με μια όμορφη και μόνο
εξάλλου οι περισσότεροι θα 'πρεπε να τα έχουν απομυθοποιήσει αυτά...
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Εγώ πάντως εάν είχα 3-4 όμορφες τριγύρω μου, θα τις άντεχα μία χαρά!

:dancing:
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
τέλος, δεν νομίζω ότι οι γυναίκες μόνο διαλέγουν, αφού πρόκειται για διαπροσωπική σχέση, πρέπει να θέλουν και τα δύο μέρη, να έχουν επιλέξει και τα δύο

μπορεί να φαίνεται ότι οι γυναίκες επιλέγουν ανάμεσα στους άντρες που τις πλησιάζουν, αλλά ουσιαστικά αυτό σημαίνει ότι επιλέγουν ανάμεσα σε αυτούς που τις έχουν ήδη επιλέξει... άρα δεν είναι απόλυτα ελεύθερες να επιλέγουν (ιδίως που ακόμα θεωρείται ταμπού να κάνει την πρώτη κίνηση μια γυναίκα)

σίγουρα ένας άντρας θα την πέσει σε πολλές και μια γυναίκα θα επιλέξει λίγους, αλλά αυτό δεν μπορεί να οδηγήσει στο συμπέρασμα ότι κάποιος είναι ανώτερος...
Μάγκα, απ' το ΨΝΑ ποστάρεις? :cheesy: :boobies: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom