Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 81 άτομα (0 μέλη και 81 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
...
2. Να βρεθει με εναν που τη δουλευει ψιλο γαζι.
...
2. Ο "δουλευων ψιλο γαζι", δεν ειναι βεβαια εκει για να βοηθησει τη παλαβη δεσποινιδα. Θα κανει αυτο που θελει και θα φυγει

Μέσα σε έναν ωκεανό από μαλακίες, διαβάζεις και καμιά αλήθεια...
Μεγάλη η δύναμη του παραμυθιού, μάγκες :uglystupid:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
το οτι μπορει να μη μου γουσταρει η μουρη σου η ο τροπος σου δε παιζει ε?
παιζει μονο οτι βαφομαστε γ να εχουμε την χαρα να ριχνουμε χυλοπιτες...
χμμμ...
ψαγμενο... :think:
Τότε γιατί όταν έχετε σχέση και βγαίνεται ένα βράδυ γυναικοπαρέα ντύνεστε και συμπεριφέρεστε λες και ψάχνετε γκόμενο ενώ ΔΕΝ ψάχνετε;
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Τότε γιατί όταν έχετε σχέση και βγαίνεται ένα βράδυ γυναικοπαρέα ντύνεστε και συμπεριφέρεστε λες και ψάχνετε γκόμενο ενώ ΔΕΝ ψάχνετε;

περιεγραψε λιγο αυτη τη συμπεριφορα που λες... θελω να μαθω πολλα κ ωραια πραγματα μι του
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Τι άλλο να περιγράψω, δε γράφω εκθέσεις σα τη mounitsa. :P
Απ' ότι βλέπω από γνωστές, ακόμη και στενούς συγγενείς, ενώ έχετε δεσμό, αποφασίζετε να βγείτε μια μέρα μόνες σας και βγαίνετε και προκαλείτε ενώ υποτίθεται ότι δεν πρόκειται να κάνετε τίποτα.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παιζει μονο οτι βαφομαστε γ να εχουμε την χαρα να ριχνουμε χυλοπιτες...
χμμμ...
ψαγμενο... :think:
οχι βεβαια δεν ειναι αυτο..

ειστε τόσο ξεμπούρδελες που βγαίνετε στην πένα γιατι ενδόμυχα θελετε να ειστε πιό ωραίες απ τις υπόλοιπες.
στη μουνάκλα σας οι ψωλές τριγυρω. αυτες ειναι ο β' στοχος. ο α' ειναι ο ανταγωνισμος..


καριόλια..
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Τότε γιατί όταν έχετε σχέση και βγαίνεται ένα βράδυ γυναικοπαρέα ντύνεστε και συμπεριφέρεστε λες και ψάχνετε γκόμενο ενώ ΔΕΝ ψάχνετε;
γιατι γουσταρουνε να παιζουνε και αυτοεπιβεβεωνονται οτι αρεσουν...........μια ζωη ειναι και θα ειναι μες στην ανασφαλεια! για αυτο καθε τρεις και λιγο γουσταρουν κοπλιμεντα και πρεπει να της λες σ αγαπω συνεχεια......
Τι άλλο να περιγράψω, δε γράφω εκθέσεις σα τη mounitsa. :P
Απ' ότι βλέπω από γνωστές, ακόμη και στενούς συγγενείς, ενώ έχετε δεσμό, αποφασίζετε να βγείτε μια μέρα μόνες σας και βγαίνετε και προκαλείτε ενώ υποτίθεται ότι δεν πρόκειται να κάνετε τίποτα.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Τι άλλο να περιγράψω, δε γράφω εκθέσεις σα τη mounitsa. :P
Απ' ότι βλέπω από γνωστές, ακόμη και στενούς συγγενείς, ενώ έχετε δεσμό, αποφασίζετε να βγείτε μια μέρα μόνες σας και βγαίνετε και προκαλείτε ενώ υποτίθεται ότι δεν πρόκειται να κάνετε τίποτα.

θελω να μου κανεις μαθηματα
εγω βγαινω κ ειμαι στο κοσμο μου

χθες για να καταλαβεις φοραγα ενα φορεματακι με πολυ ντεκολτε κ πηγα να το μαζεψω για να μην ειναι προκλητικο κ μου εκανε παρατηρηση μια γρια.. οχι μου κανει να φαινονται! ετσι πρεπει! αχαχαχαχα (αληθεια λεω)

παντως αυτο τ οτι θελουμε να ειμαστε ομορφες οταν βγαινουμε δεν ειναι κακο... θα πρεπε να ειμασταν αισχος? κατ αρχην  το κανουμε για μας... μετα για τις υπολοιπες γυναικες αχαχα ας ειμεθα ειλικρινεις οι γυναικες θελουν να αρεσουν στις υπολοιπες γυναικες... μονο αυτες τις κρινουν τοσο.. κ μετα στους ανδρες... παραλογο? :rolleyes:
 

machinehead 7

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.028
Κριτικές
41
Like
535
Πόντοι
2.137
οχι βεβαια δεν ειναι αυτο..

ειστε τόσο ξεμπούρδελες που βγαίνετε στην πένα γιατι ενδόμυχα θελετε να ειστε πιό ωραίες απ τις υπόλοιπες.
στη μουνάκλα σας οι ψωλές τριγυρω. αυτες ειναι ο β' στοχος. ο α' ειναι ο ανταγωνισμος..


καριόλια..
:thumbsup:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
οχι ρε συ.. μια χαρα φυσιολογικο ειναι.. μην πιανεσαι μαλακας και ακους τον καθε ξερόλα εδω μεσα που νομιζει οτι ξερει τα παντα..  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

keep going.. εσεις........ και ο johnny walker..  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
θελω να μου κανεις μαθηματα
εγω βγαινω κ ειμαι στο κοσμο μου

χθες για να καταλαβεις φοραγα ενα φορεματακι με πολυ ντεκολτε κ πηγα να το μαζεψω για να μην ειναι προκλητικο κ μου εκανε παρατηρηση μια γρια.. οχι μου κανει να φαινονται! ετσι πρεπει! αχαχαχαχα (αληθεια λεω)

παντως αυτο τ οτι θελουμε να ειμαστε ομορφες οταν βγαινουμε δεν ειναι κακο... θα πρεπε να ειμασταν αισχος? κατ αρχην  το κανουμε για μας... μετα για τις υπολοιπες γυναικες αχαχα ας ειμεθα ειλικρινεις οι γυναικες θελουν να αρεσουν στις υπολοιπες γυναικες... μονο αυτες τις κρινουν τοσο.. κ μετα στους ανδρες... παραλογο? :rolleyes:
Βάλτε και το βρακί σας ανάποδα για να 'στε...... "όμορφες", ποσώς με ενδιαφέρει, αλλά μην προκαλείτε όταν δεν πρόκειται να κάνετε τίποτα.
 

kanenas80

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Ιαν 2008
Μηνύματα
914
Κριτικές
34
Like
1
Πόντοι
1.230
ρε παιδιά 21000 και βάλε μηνύματα .. τι να τρέχει με τις ελλεεινίδες;;;;;.. ό,τι ήταν να τρέξει έτρεξε...
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
[size=10pt]Η ΕΞΟΜΟΛΟΓΗΣΗ ΤΗΣ ΠΡΙΓΚΗΠΕΣΑΣ !!!![/size]


το κατωθι περιστατικο ειναι πραγματικη ιστορια. names have been changed 2 protect the innocence..




κορη οικογενειακου ζευγαριου μας, ετων 37.

προελευση: θεσ/κη.
σπουδες: ψυχολογος με μεταπτυχιακο στην ιταλια κλπ.
εμφανιση: ακρως γαμευσιμη. κοντο μαλλι, μελαχροινη, γαλαζιο ματι, αδυνατο κορμι, 3,5άρι βύζο, πεταχτο κωλί, γενικα επαναλαμβανω ακρως γαμευσιμη !!

αφου λοιπον τελειωσε τις σπουδες της εδω, καθως και το μεταπτυχιακο της στην ιταλια, ερχομενη πισω στην ελλαδα, αποφασισε να εηγκατασταθει στην αθηνα, διοτι θεωρησε οτι θα εβρισκε μεγαλυτερη αγορα για τη δουλεια της. (δεν τον ξερω τον κλαδο, αλλα με τοσα ψυχακια ανακατεμενα στο πρωτευουσα, θεωρω οτι επραξε ορθως).
αυτο ητο σε ηλικια περι τα 26 (?) περιπου.

οντας στην αθηνα πλεον της μιας δεκαετιας λοιπον, ειχαμε ειδωθει 10-20 φορες ολες κι ολες. εμενε και μακρια απ την περιοχη μου κλπ, και δεν παρθήκαμε πανω απο 1-2 φορες..


εχοντας να την δω λοιπον πανω απο ενα χρονο, πηγαινω προσφατα ενα πρωι στους γονεις μου και ξαφνικα την βλεπω εκει να πινει καφε με τους δικους μου.

τί καφε δηλαδη ? μπυριτσες επινε αυτη στις 12:30 το μεσημερι...

κοιταζομασταν εγω, η μητερα μου και η αδελφη μου..

μετα απο λιγη ωρα φευγω, αφου κανονισαμε να ερθει στο σπιτι μου την επομενη και μετα απο 1-2 ωρες μιλαω στο τηλεφωνο με την αδελφη μου, η οποια εχει μεινει μαλακας απο την ετσι και μου λεει τα βραδυνα της προηγουμενης μερας, όπου την ειχαν φιλοξενησει.

με τα πολλα και με τα λιγα, η μανδαμ ειχε πιει το βοσπορο και η αδελφη μου με ρωτουσε, τί να εχει η κοπελα και τετοια..


την επομενη το βραδυ και αφου ειχαμε φαει και πιει στο σπιτι μου, λυθηκε η γλωσσα της ψυχολόγας και αρχισε να μου τα λεει μεχρι που φτασαμε στο αποκορύφωμα, με το οποιο και κλεινω..


''άστα γιωργο.... στα 37 μου καταλαβα οτι τελικα δεν ειμαι η πριγκηπέσα που ακουγα απο μικρη απ τον μπαμπα και τη μαμα μου....''
 

oikologos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2009
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Τρέχει ότι οι γονείς μας (εννοώ γενιά) τις έμαθαν ότι θα τα βρούν όλα έτοιμα. ότι αποκλείεται να παντρευτείς το καλό αυτό παλικάρι αν δεν έχει σπίτι καινούργιο και κουρσα μουράτη. Φταίει ότι άπο τα πολλά περιοδικά  νομίζουν ότι γίνεται να έχεις μουράτη δουλειά άλλα χωρίς στρες, Να είσαι αυτοδημιούργητος αλλά και να έχεις οικονομικές πλάτες, Να δουλεέυεις σαν σκυλί για να την έχεις πριγκίπισα άλλα να έχεις κουράγιο και όρεξη για έξοδο και ΣΕΞ  κάθε ώρα. Να είσαι brutal άλλα και τρυφερός, Να είσαι σαν τον Brad Pitt και ας είναι αυτές μέτριες αν όχι χειρότερα. Γιατί τους δώσαμε πολύ αξία, πιο πολύ από ότι πρέπει. Μετά πάνε 37 και κταλαβαίνουν ότι πήραν τον πούλο. Και πάλι όμως μυαλό δεν βάζουν πάλι αυτά θέλουν. ΑΝΤΕ ΑΠΟ ΔΩ.
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Τρέχει ότι οι γονείς μας (εννοώ γενιά) τις έμαθαν ότι θα τα βρούν όλα έτοιμα. ότι αποκλείεται να παντρευτείς το καλό αυτό παλικάρι αν δεν έχει σπίτι καινούργιο και κουρσα μουράτη. Φταίει ότι άπο τα πολλά περιοδικά  νομίζουν ότι γίνεται να έχεις μουράτη δουλειά άλλα χωρίς στρες, Να είσαι αυτοδημιούργητος αλλά και να έχεις οικονομικές πλάτες, Να δουλεέυεις σαν σκυλί για να την έχεις πριγκίπισα άλλα να έχεις κουράγιο και όρεξη για έξοδο και ΣΕΞ  κάθε ώρα. Να είσαι brutal άλλα και τρυφερός, Να είσαι σαν τον Brad Pitt και ας είναι αυτές μέτριες αν όχι χειρότερα. Γιατί τους δώσαμε πολύ αξία, πιο πολύ από ότι πρέπει. Μετά πάνε 37 και κταλαβαίνουν ότι πήραν τον πούλο. Και πάλι όμως μυαλό δεν βάζουν πάλι αυτά θέλουν. ΑΝΤΕ ΑΠΟ ΔΩ.

αν και νεος μιλησες σωστα  ;)

μαλλον η οικολογια σου κανει καλο.
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
86
[size=10pt]Η ΕΞΟΜΟΛΟΓΗΣΗ ΤΗΣ ΠΡΙΓΚΗΠΕΣΑΣ !!!![/size]


το κατωθι περιστατικο ειναι πραγματικη ιστορια. names have been changed 2 protect the innocence..

........

................

''άστα γιωργο.... στα 37 μου καταλαβα οτι τελικα δεν ειμαι η πριγκηπέσα που ακουγα απο μικρη απ τον μπαμπα και τη μαμα μου....''


Και κατα πως δειχνει δεν πρεπει να ειναι η μονη που καποια στιγμη αντιλαμβανεται την πραγματικοτητα..

..το θεμα ειναι οτι δεν το καταλαβαινουν εγκαιρα, αλλα εφοσον εχουν αρχισει να σφιγγουν τα πραγματα..
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Και κατα πως δειχνει δεν πρεπει να ειναι η μονη που καποια στιγμη αντιλαμβανεται την πραγματικοτητα..

..το θεμα ειναι οτι δεν το καταλαβαινουν εγκαιρα, αλλα εφοσον εχουν αρχισει να σφιγγουν τα πραγματα..

η εν λογω στα 37 ....

επομενως εχουν δυο επιλογες..

η να μεινει παντρεμενη και να κανει δυστηχισμενο τον αντρα της ,γιατι εχει μεγαλωσει με το παραμυθι της πριγκηπισσας

που τελικα ποτε δεν προκειται να πραγματοποιηθει.

η να χωρισει και να αυξησει το ποσοστο των διαζυγιων ανω του 50% που ειναι σημερα.

σορρυ υπαρχει και μια τριτη.να μεινει μονη της ,αφου στην πραγματικοτητα δεν αντεχει ουτε η ιδια τον εαυτο της. ;)
 

Επισκέπτης
Τρέχει ότι οι γονείς μας (εννοώ γενιά) τις έμαθαν ότι θα τα βρούν όλα έτοιμα. ότι αποκλείεται να παντρευτείς το καλό αυτό παλικάρι αν δεν έχει σπίτι καινούργιο και κουρσα μουράτη. Φταίει ότι άπο τα πολλά περιοδικά  νομίζουν ότι γίνεται να έχεις μουράτη δουλειά άλλα χωρίς στρες, Να είσαι αυτοδημιούργητος αλλά και να έχεις οικονομικές πλάτες, Να δουλεέυεις σαν σκυλί για να την έχεις πριγκίπισα άλλα να έχεις κουράγιο και όρεξη για έξοδο και ΣΕΞ  κάθε ώρα. Να είσαι brutal άλλα και τρυφερός, Να είσαι σαν τον Brad Pitt και ας είναι αυτές μέτριες αν όχι χειρότερα. Γιατί τους δώσαμε πολύ αξία, πιο πολύ από ότι πρέπει. Μετά πάνε 37 και κταλαβαίνουν ότι πήραν τον πούλο. Και πάλι όμως μυαλό δεν βάζουν πάλι αυτά θέλουν. ΑΝΤΕ ΑΠΟ ΔΩ.

Κάποιες είναι ανίατες περιπτώσεις, κάποιες μπορεί και να βάλουν μυαλό...εμείς όμως δεν έχουμε χρόνο και διάθεση να ασχολούμαστε μαζί τους για να τους λύνουμε τα ψυχολογικά..Οπότε ή βρίσκεις Ελληνίδα που τα χει λύσει μόνη της..ή βουρ στα Ρωσίδια...  :grin::rockon:
 

Επισκέπτης
Και κατα πως δειχνει δεν πρεπει να ειναι η μονη που καποια στιγμη αντιλαμβανεται την πραγματικοτητα..

..το θεμα ειναι οτι δεν το καταλαβαινουν εγκαιρα, αλλα εφοσον εχουν αρχισει να σφιγγουν τα πραγματα..

Το χειρότερο Ιζυ είναι ότι έχουν πάρει το πούλο και δε το ξέρουν κιόλας... :grin:
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
86
Δεν εχουν ξεπερασει ακομα το θεμα χειραφέτηση φιλε.

Το ξεπερνανε στην πορεια και εκ των πραγματων, αλλα μεχρι να γινει αυτο εχει περασει μπολικος και σημαντικος χρονος.. ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom