Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
οι τύπισσες την έχουν δει όσο δεν πάει άλλο

προσφατα σε νυχτερινό club έχω απλώσει τα πλοκάμια μου, τα οποία εμποδίζουν λίγο τον κόσμο που περνάει μπροστά μου

περνάει μία καυλίτσα...σκοντάφτει, πάνω που περιμένω να γυρίσει, να μου ρίξει καντήλια, κάτι τέτοιο και εκεί που είμαι έτοιμος να ζητήσω συγγνώμη, η γκόμενα χωρίς καν να γυρίσει να με κοιτάξει, διατηρεί ισορροπία και συνεχίζει ακάθεκτη

λέω μέσα μου...δεν πάμε καλά, νόμιζε ότι της την πέφτω τώρα δλδ και με έκλασε?

και για καμία ώρα....είχα αφήσει τα πλοκάμια μου απλωμένα και ήθελα να δω ποια θα γυρίσει να με βρίσει...

ε...μα τον Δία...καμία

πάνω από 15 γκόμενες πήγαν να φάνε τα μούτρα τους....καμία δεν γύρισε ούτε να κοιτάξει

ρε μπας και η νέα γενιά καμακώνεται με τρικλποδιές και δεν το ξέρω?

ούτε για να βρίσουν δεν γυρίζουν πια? τόσο ακατάδεκτες είναι?

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Eγώ πάντως ήμουν σήμερα - και χθες- με τρεις γλυκύτατες πολωνεζούλες για καφέ... Έχω πολύ καιρό να απευθυνθώ στη μητρική μου γλώσσα σε θυληκό και μάλλον θα κάνω ακόμη περισσότερο...:cheesy:
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Eγώ πάντως ήμουν σήμερα - και χθες- με τρεις γλυκύτατες πολωνεζούλες για καφέ... Έχω πολύ καιρό να απευθυνθώ στη μητρική μου γλώσσα σε θυληκό και μάλλον θα κάνω ακόμη περισσότερο...:cheesy:

πολωνεζουλες?? εισασταν συμφοιτητες στο πανεπιστημιο?
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
πολωνεζουλες?? εισασταν συμφοιτητες στο πανεπιστημιο?

Όχι! Πολύ καλές πάντως, καμιά απολύτως σχέση με το είδος που περιγράφεται εδώ. Ανοιχτείτε λίγο, παγκοσμιοποίηση έχουμε και σε λίγη ώρα και φτηνά είσαι οπουδήποτε στην Ευρώπη.;)
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Όχι! Πολύ καλές πάντως, καμιά απολύτως σχέση με το είδος που περιγράφεται εδώ. Ανοιχτείτε λίγο, παγκοσμιοποίηση έχουμε και σε λίγη ώρα και φτηνά είσαι οπουδήποτε στην Ευρώπη.;)

Τι δουλεια κανουν αν επιτρεπεται?
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
γκομενο εχουν? στην ιταλια οι πολωνεζες που ειχα γνωρισει ηταν οι πιο free .
όχι καμία από αυτές δεν έχει. Η μία στην Αγγλία κάτι είχε αλλά αρκετά χαλαρά! Οι άλλες μένουν στην Πολωνία και δε τους ελκύουν οι Πολωνοί άντρες!

Αλλά ξεφεύγουμε από το θέμα!
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
όχι καμία από αυτές δεν έχει. Η μία στην Αγγλία κάτι είχε αλλά αρκετά χαλαρά! Οι άλλες μένουν στην Πολωνία και δε τους ελκύουν οι Πολωνοί άντρες!

Αλλά ξεφεύγουμε από το θέμα!

δεν ξεφευγουμε καθολου απο το θεμα.

γιατι δεν κανεις σχεση με μια απο αυτες που ειναι και ξενες?

οι ελληνιδες ξερουμε τι καπνο φουμαρουνε ,και δεν αντεχεται. :cheesy:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
δεν ξεφευγουμε καθολου απο το θεμα.

γιατι δεν κανεις σχεση με μια απο αυτες που ειναι και ξενες?

οι ελληνιδες ξερουμε τι καπνο φουμαρουνε ,και δεν αντεχεται. :cheesy:
ε ντάξει τι νομίζεις δηλαδή ότι κάνω μαζί τους? Καλά όχι με όλες με μια από αυτές :cheesy:  Πάω να μου πει το φλυτζάνι ? :cheesy: Kυρίως όμως θέλω να ανοίξω και γέφυρες γενικά. Ο σκοπός δεν είναι μόνο απλά να "γαμήσεις" έτσι βλάχικα μια φορά. Αλλά να ανοίξεις δίαυλο επικοινωνίας ;)
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
ε ντάξει τι νομίζεις δηλαδή ότι κάνω μαζί τους? Καλά όχι με όλες με μια από αυτές :cheesy:  Πάω να μου πει το φλυτζάνι ? :cheesy: Kυρίως όμως θέλω να ανοίξω και γέφυρες γενικά. Ο σκοπός δεν είναι μόνο απλά να "γαμήσεις" έτσι βλάχικα μια φορά. Αλλά να ανοίξεις δίαυλο επικοινωνίας ;)

μα αυτο λεω και γω.σωστα κινεισαι.

δεν μιλησα για απλο σεξ. ειπα να επιδιωξεις σχεση.

θα φυγει για αγγλια η πολωνια αυτη που σε ενδιαφερει η θα μεινει ελλαδα τελικα?

αντε να ξυπνανε και καποια χαιβανια που εχουμε εδω και ταλαιπωρουνται με τα ψυλογογικα των ελληνιδων ;)
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
μα αυτο λεω και γω.σωστα κινεισαι.

δεν μιλησα για απλο σεξ. ειπα να επιδιωξεις σχεση.

θα φυγει για αγγλια η πολωνια αυτη που σε ενδιαφερει η θα μεινει ελλαδα τελικα?

αντε να ξυπνανε και καποια χαιβανια που εχουμε εδω και ταλαιπωρουνται με τα ψυλογογικα των ελληνιδων ;)

Για Πολωνία θα φύγει. Ήταν να κάτσει εδώ όλο το καλοκαίρι.Αλλά τελικά άλλαξαν τα πράγματα και φεύγει. Για λίγο τις φιλοξένησα σπίτι μου ( τις δύο). Αλλά και να φύγει τι έγινε. Σάμπως είναι ιδιαίτερα μακριά?
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Για Πολωνία θα φύγει. Ήταν να κάτσει εδώ όλο το καλοκαίρι.Αλλά τελικά άλλαξαν τα πράγματα και φεύγει. Για λίγο τις φιλοξένησα σπίτι μου ( τις δύο). Αλλά και να φύγει τι έγινε. Σάμπως είναι ιδιαίτερα μακριά?

δεν ξερω ρε φιλε chevalier. εσυ ξερεις κατα ποσο μπορεις.

εξαρταται αν μπορεις να το συνδιασεις με την δουλεια σου.  εγω ας πουμε πρεπει να ειμαι Δευτερα-Παρασκευη εδω.

Μια φορα δοκιμασα μεχρι Πατρα αποσταση και δεν βγηκε.

ομως με τις γρηγορες και φθηνες πτησεις τωρα καπως θα γινεται.πιστευω οτι μπορεις! :)
 

Επισκέπτης
Για Πολωνία θα φύγει. Ήταν να κάτσει εδώ όλο το καλοκαίρι.Αλλά τελικά άλλαξαν τα πράγματα και φεύγει. Για λίγο τις φιλοξένησα σπίτι μου ( τις δύο). Αλλά και να φύγει τι έγινε. Σάμπως είναι ιδιαίτερα μακριά?

Αχ τι μου θυμίσατε η πρώτη μου αγάπη με σλάβικα κορίτσια ήταν μια Πολωνέζα η Αννούλα  :smitten:  Μετα το γύρισα στις Ρωσίδες βέβαια  :grin:
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Αχ τι μου θυμίσατε η πρώτη μου αγάπη με σλάβικα κορίτσια ήταν μια Πολωνέζα η Αννούλα  :smitten:  Μετα το γύρισα στις Ρωσίδες βέβαια  :grin:

μονο εγω δεν μπορω να βρω ρωσιδα ρε γαμωτο. :( με ολο το ανατολικο μπλοκ εχω νταραβεριστει,ρωσιδα δεν ετυχε

δεν εχουνε κανενα συλλογο εδω στην Αθηνα??  ;)

μπραβο ρε πιρφορε μαγκα!! :cheesy: :cheesy:

 

Επισκέπτης
Παιδιά η σχέση εξ αποστάσεως είναι ψυχοφθόρα αλλά αναγκαίο αρχικό στάδιο αν θες να κάνεις κάτι σοβαρό με κοπέλα απ εξω...
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Σου είπα γιατί το κάνω;) Ας ανοίξω γέφυρα και βλέπουμε! Επίσης και να μην επωφεληθώ εγώ άμεσα, μπορεί κάποιος άλλο συναγωνιστής στο μέλλον! Για μένα το ίδιο χαρά θα είναι! ;)

Πάντως έχουν ένα χαρακτηριστικό κοινό με  τις... ελλεηνίδες. Ζηλεύουν απίστευτα τις ρωσίδες και τις αποκαλούν πουτάνες και αυτές! Φυσικά όταν τους λέω ότι όλες είναι το ίδιο επειδή είναι Σλάβες και ότι δεν είναι έτσι τα πράγματα εκεί μόκο! :cheesy:

Οι ρωσίδες έχουν αυτό το όνομα επειδή όντας κάπως στερημένες σεξουαλικά αλλά και πιο αθώες ανοίγονται πιο εύκολα στους άντρες. Οι άντρες εκεί είναι νωθροί δεν ασχολούνται καν. Επομένως αυτές λογικό είναι να...δρουν περισσότερο!Και είναι απονήρευτες δε ξέρουν για το λιγούρη το νότιο άντρα χεχε!

Το ίδιο κακό όνομα ότι έίναι λιγούρια και ζώα δυστυχώς έχει βγει για τους Έλληνες διεθνώς. Λογικό γιατί και αυτοί στερημένοι σεξουαλικά είναι.
Η χώρα αυτή πρέπει να είναι από τις τοπ στον κόσμο σε αγαμία και μαλακία. Ακόμη και σε σκληροπυρηνικές φονταμενταλιστικές μουσουλμανικές κοινωνίες ( Ιράν, Σαουδική Αραβία) ο άντρας παντρεύεται από τα 20 έχει 3-4 γυναίκες. Τα πράγματα εκεί τουλάχιστον είναι σαφή. Εδώ είναι πολύ χειρότερα.Και σε μια κοινωνία όπου αν βάλουμε και τους μετανάστες οι άντρες υπερτερούν κατά πολύ σε αριθμό.
 

Επισκέπτης
μονο εγω δεν μπορω να βρω ρωσιδα ρε γαμωτο. :( με ολο το ανατολικο μπλοκ εχω νταραβεριστει,τωσιδα δεν ετυχε

δεν εχουνε κανενα συλλογο εδω στην Αθηνα??  ;)

μπραβο ρε πιρφορε μαγκα!! :cheesy: :cheesy:

Κάτι λέγαμε για ρώσικα κλαμπάκια στην Αθήνα ;) Αλλά και σε ρώσικα σαιτ αν μπεις όπως το love.mail.ru που είναι και στα αγγλικά έχει πολλές ρωσίδες που είναι Ελλάδα αλλά θέλει υπομονή γιατί έχει και αρκετούς ελληνάρες πέφτουλες  :grin:
 

Επισκέπτης
Σου είπα γιατί το κάνω;) Ας ανοίξω γέφυρα και βλέπουμε! Επίσης και να μην επωφεληθώ εγώ άμεσα, μπορεί κάποιος άλλο συναγωνιστής στο μέλλον! Για μένα το ίδιο χαρά θα είναι! ;)

Πάντως έχουν ένα χαρακτηριστικό κοινό με  τις... ελλεηνίδες. Ζηλεύουν απίστευτα τις ρωσίδες και τις αποκαλούν πουτάνες και αυτές! Φυσικά όταν τους λέω ότι όλες είναι το ίδιο επειδή είναι Σλάβες και ότι δεν είναι έτσι τα πράγματα εκεί μόκο! :cheesy:

Οι ρωσίδες έχουν αυτό το όνομα επειδή όντας κάπως στερημένες σεξουαλικά αλλά και πιο αθώες ανοίγονται πιο εύκολα στους άντρες. Οι άντρες εκεί είναι νωθροί δεν ασχολούνται καν. Επομένως αυτές λογικό είναι να...δρουν περισσότερο!Και είναι απονήρευτες δε ξέρουν για το λιγούρη το νότιο άντρα χεχε!

Το ίδιο κακό όνομα ότι έίναι λιγούρια και ζώα δυστυχώς έχει βγει για τους Έλληνες διεθνώς. Λογικό γιατί και αυτοί στερημένοι σεξουαλικά είναι.
Η χώρα αυτή πρέπει να είναι από τις τοπ στον κόσμο σε αγαμία και μαλακία. Ακόμη και σε σκληροπυρηνικές φονταμενταλιστικές μουσουλμανικές κοινωνίες ( Ιράν, Σαουδική Αραβία) ο άντρας παντρεύεται από τα 20 έχει 3-4 γυναίκες. Τα πράγματα εκεί τουλάχιστον είναι σαφή. Εδώ είναι πολύ χειρότερα.Και σε μια κοινωνία όπου αν βάλουμε και τους μετανάστες οι άντρες υπερτερούν κατά πολύ σε αριθμό.

Φίλε τις Ρωσίδες όλες τις ζηλεύουν...ακόμα και απ τις χώρες της πρώην ΕΣΣΔ έχω μιλήσει με Αρμένιες Γεωργιανές Ουκρανές κλπ και τους ρίχνουν το θάψιμο της αρκούδας...ότι είναι άπιστες και δεν είναι για οικογένεια κλπ...Τις ζηλέυουν επειδή είναι ομορφότερες και πέρνουν τους άντρες..

Οι Ρωσίδες το σεξ το έχουν απλοποιήσει...όσες φορές έχω βρεθεί με Ρωσίδια μέσα σε λίγες ώρες είμασταν στο στίβο... :knockinb: Σκεφτονται πρακτικά σου λεει με αυτόν βρίσκομαστε για μια βδομάδα.. ε τι να του κάτσω απ τη πρώτη τι απ τη δεύτερη μέρα...Δεν έχουν το ελληνικό κόμπλεξ να πρέπει να το παίξουν δύσκολες για να μη τις πούμε πουτ..νες Βέβαια αυτες που έρχονται και ζουν στην Ελλάδα το μαθαίνουν αυτό και δυστυχώς το υιοθετουν...
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Εγώ δεν ζηλεύω τις ρωσίδες  :boobies:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom