Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 57 άτομα (0 μέλη και 57 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Aφιερωμενο  στις  Ελληνιδες  των  35+ ..

"Είναι νέες, ωραίες, δυναμικές, με μία γρήγορη ματιά οι σύγχρονες Ελληνίδες φαίνεται να τα έχουν όλα… σχεδόν. Τι τους λείπει; Η ερωτική ζωή… Σύμφωνα με έρευνα του Ανδρολογικού Ινστιτούτου και του Ινστιτούτου Σεξουαλικής Υγείας της Γυναίκας, το 69% των γυναικών και μάλιστα των νέων γυναικών δεν έχουν ερωτικό σύντροφο, άρα δεν έχουν σεξουαλική ζωή. Μάλιστα στις γυναίκες από 25-34 ετών το ποσοστό αυτό φτάνει το 75%. Επίσης, το 60% δηλώνει, ότι αναγκάζεται να καταφεύγει στην αυτοϊκανοποίηση, ενώ το 22,4% των γυναικών έχει να κάνει σεξ από έξι μήνες έως και ένα χρόνο και το 17,4% απέχει από την ερωτική συνεύρεση από ένα έως δύο χρόνια. Το 30% των γυναικών παραδέχονται, ότι δεν είναι μονογαμικές, ενώ περισσότερες από τις μισές από τις 400 γυναίκες, που έλαβαν μέρος στην έρευνα, δήλωσαν, ότι θα μπορούσαν να καταφύγουν σε φαρμακευτικές μεθόδους προκειμένου να βελτιώσουν τη σεξουαλική τους απόδοση."

Τωρα οσοι βγαινουν  στα clubs  , παραλιες ..καταλαβαινουν :

1) Γιατι  οι περισσοτερες ειναι  ξινισμενες ..

2) Το τι ανασφαλεια πεφτει !!

3) Το που εχουμε  φτασει!!
ή αλλιως www.bourdela.tv/component/option,com_smf/Itemid,168/topic,19196.msg252089#msg252089]Σεξ στα λογια....[/url]  :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

Επισκέπτης
δεν νομίζω ότι αυτό είναι αληθές

ο άντρας θα πρέπει να έχει το χρήμα και να είναι τέλειος για τον εαυτό του και σε κάθε περίπτωση να παίζει με τα γύναια που επιλέγουν να είναι μαζί του για το χρήμα του (όπως και πολλοί το κάνουν φυσικά)

επίσης δεν νομίζω να είναι ο άντρας σε δεινή θέση, καθώς πλέον και η γυναίκα πρέπει να έχει λεφτά, σπουδές, εμφάνιση, κτλ, αλλιώς δεν της δίνει σημασία κανείς...

τέλος, δεν νομίζω ότι οι γυναίκες μόνο διαλέγουν, αφού πρόκειται για διαπροσωπική σχέση, πρέπει να θέλουν και τα δύο μέρη, να έχουν επιλέξει και τα δύο

μπορεί να φαίνεται ότι οι γυναίκες επιλέγουν ανάμεσα στους άντρες που τις πλησιάζουν, αλλά ουσιαστικά αυτό σημαίνει ότι επιλέγουν ανάμεσα σε αυτούς που τις έχουν ήδη επιλέξει... άρα δεν είναι απόλυτα ελεύθερες να επιλέγουν (ιδίως που ακόμα θεωρείται ταμπού να κάνει την πρώτη κίνηση μια γυναίκα)

αλλά και ανάμεσα σε αυτούς που τις επιλέγουν, πόσοι τις θέλουν πραγματικά και όχι απλά για ένα πούτσο?

σίγουρα ένας άντρας θα την πέσει σε πολλές και μια γυναίκα θα επιλέξει λίγους, αλλά αυτό δεν μπορεί να οδηγήσει στο συμπέρασμα ότι κάποιος είναι ανώτερος...


Νομίζω ότι θα συμφωνήσω μαζί σου.
 

mit09

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
από το site sxeseis.gr...
Originally posted on 08/07/09 by celavie
Επειδή ,χρειάζομαι επειγόντως διακοπές, και κανένας φίλος μου δε μπορεί άμεσα,να με συνοδεύσει,αναρωτιέμαι αν μπορεί κανένας από σας.


Προσόντα συνοδού:


1.ηλικία από 37 μέχρι 41.
2.θα κοιμάται σε διαφορετικό δωμάτιο, χωρίς να με ενοχλεί
3.ευπρεπής εμφάνιση
4.σοβαρότητα
5.χιούμορ (όχι black)
6.ακούραστος για περιοδεία του νησιού που θα επισκεφθούμε.

Προς το παρόν αυτά.

Αν θυμηθώ κάτι άλλο ,θα το προσθέσω αργότερα.:>;)

σπεύσατε!!!  :uglystupid:
 

Casablancas

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2007
Μηνύματα
900
Like
1
Πόντοι
6
Σε θέλω περισσότερο αγωνίστρια....μπράβο ρε Τομάσσο

Τόχα πεί και γώ ...καλά που μου το θύμισες....δεν έγινε τίποτα
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
κ εγω θα ρωταγα παντως τι σοι αγωνιστρια στη σχεση (οτι θελει αγωνα στη σχεση οχι στο συνταγμα θα το καταλαβαινα απ την αρχη βεβαια *P)
ειτε εισαι στη σχεση ειτε δεν εισαι... ν αγωνιστω για ποιο πραγμα? για να παρω περισσoτερα απ οτι μπορει ο αλλος να μου δωσει? για να του δωσω περισσοτερα για να του δειξω ποσο τον θελω? αυθορμητα δεν ειναι αυτα?
 

johndee

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2009
Μηνύματα
253
Like
0
Πόντοι
1
Απευθυνω ανοικτη προσκληση εθνικου ενδιαφεροντος στο γυναικειο προσωπικο του site: Για να αντιμετωπισουμε την υπογεννητικοτητα στη χωρα μας (ξερετε οι Τουρκοι 60 μυρια, Τουρκαλβανά , Σκοπιανά) προτεινω να κανετε 5-6 παιδια η καθε μια. Ετσι λοιπον εγω δινω δωρεαν σπερμα σε οποια το επιθυμει(ελπιζω να εκτιμησετε την προσφορα μου)  :2funny: :2funny:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Ωραία. Αναλαμβάνεις να συντηρείς τα 3 ;
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Απευθυνω ανοικτη προσκληση εθνικου ενδιαφεροντος στο γυναικειο προσωπικο του site: Για να αντιμετωπισουμε την υπογεννητικοτητα στη χωρα μας (ξερετε οι Τουρκοι 60 μυρια, Τουρκαλβανά , Σκοπιανά) προτεινω να κανετε 5-6 παιδια η καθε μια. Ετσι λοιπον εγω δινω δωρεαν σπερμα σε οποια το επιθυμει(ελπιζω να εκτιμησετε την προσφορα μου)  :2funny: :2funny:
Δωρεαν???????????????????????????  πιφι πιφι.......Κριση εχουμε....να μην βγαλουμε και το κατιτιs μαs!!!!!!!!
προτεινω να δοθει μια τιμη fix για το προιον....να απαλασσεται του φορου και βεβαια χωριs χαρτοσημο....
Δλδ εμ και θα το ...αρμεξουμε το πτηνο  εμ και δεν θα παρουμε φραγκα????......Τσαμπατζη!!!!!!!!
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
μάλλον μόνο το πολύτιμο σπέρμα του χαρίζει :2funny: :2funny: :2funny:
Εδω ειναι και το λαθοs που κανει..........Εχουμε αυτο το εθνικο προιον σε...αφθονια
Αs εκμεταλλευτουμε επιτελουs την συγκυρια των στιγμων τηs κρισηs και να το πουλησουμε!!!!!!
Παλι ο φτωχο Ελληναs απο το ........περισσεμα του θα κανει το θαυμα????????
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Εδω ειναι και το λαθοs που κανει..........Εχουμε αυτο το εθνικο προιον σε...αφθονια
Αs εκμεταλλευτουμε επιτελουs την συγκυρια των στιγμων τηs κρισηs και να το πουλησουμε!!!!!!
Παλι ο φτωχο Ελληναs απο το ........περισσεμα του θα κανει το θαυμα????????

αυτά αγαπητε ειναι στρατηγικά λάθη.  :cum: Δώστε και σώστε..
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
αυτά αγαπητε ειναι στρατηγικά λάθη.  :cum: Δώστε και σώστε..

Δεν μαs εφτανε διεθνωs ο χαρακτηρισμοs .....Ψωροκωσταινα.......Αν γινει κατι κατι τετοιο θα μαs αποδωσουν και το ...Ψωλοκωσταινα!!!!!!!!Πρεπει με πιο πολυ οικονομιστικο τροπο να ......αποζυμησουμε τον εθνικο μαs πλουτο!!!
Οχι πια στην τζαμπατζιδικη σπερμοδοσια!!!!!!!!!  Γεμιζουν οι τραπεζεs σπερματοs απο την μια  κι απο την αλλη δεν υπαρχουν παιδια!!!!!!  Να πληρωσουν !!!!!!!
 

johndee

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2009
Μηνύματα
253
Like
0
Πόντοι
1
Δεν μαs εφτανε διεθνωs ο χαρακτηρισμοs .....Ψωροκωσταινα.......Αν γινει κατι κατι τετοιο θα μαs αποδωσουν και το ...Ψωλοκωσταινα!!!!!!!!Πρεπει με πιο πολυ οικονομιστικο τροπο να ......αποζυμησουμε τον εθνικο μαs πλουτο!!!
Οχι πια στην τζαμπατζιδικη σπερμοδοσια!!!!!!!!!  Γεμιζουν οι τραπεζεs σπερματοs απο την μια  κι απο την αλλη δεν υπαρχουν παιδια!!!!!!  Να πληρωσουν !!!!!!!
:2funny:  :2funny:  :2funny:
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Δωρεαν???????????????????????????  πιφι πιφι.......Κριση εχουμε....να μην βγαλουμε και το κατιτιs μαs!!!!!!!!
προτεινω να δοθει μια τιμη fix για το προιον....να απαλασσεται του φορου και βεβαια χωριs χαρτοσημο....
Δλδ εμ και θα το ...αρμεξουμε το πτηνο  εμ και δεν θα παρουμε φραγκα????......Τσαμπατζη!!!!!!!!

Αστο πλεον δεν αξιζει τιποτα γιατι με τις τελευταιες εξελιξεις επιστημονες δημιουργησαν σπερμα σε εργαστηριο.
τσαμπα πραμα... :-
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom