Νέα

Tι θα έκανα αν ήμουν Πρωθυπουργός...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 345
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.874
Κριτικές
6
Like
406
Πόντοι
316
Οι πηγές καθαρής ενέργειας είναι αυτές που ανέφερα, και ΔΕΝ υπάρχουν άλλες.
Επίσης υπάρχει και η «οσμωτική ενέργεια» με την οποία μπορείς να παράγεις ηλεκτρισμό εκμεταλλευόμενος τη διαφορά αλατότητας ανάμεσα στο γλυκό και το θαλασσινό νερό. Υπάρχει πρότυπος σταθμός που κατασκευάζεται στην Νορβηγία.
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Φίλε πισωχώστη αυτά είναι συκοφαντίες!!! :uzi:
Ήμουν, είμαι και θα είμαι πιστός στη Νατάσσα... :knockinb:

Επισης λενε οτι ο γαμος και τα διδυμα ηταν σκηνοθεσια για να δημιουργηθει το προφιλ του σωστου οικογενειαρχη και μελλοντα πρωθυπουργου (μη χεσω).
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Θα εξασφάλιζα λεφτά και αλλοδαπές για μένα και θα θέσπιζα μία σειρά μέτρων για την ισότητα των δύο φύλων, δηλαδή γυναίκες στη θητεία, γυναίκες στη σύνταξη στα 65, κατάργηση των αδειών κλπ.
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
Θα ρωτουσα την Νατασα πιος ειναι ο πατερας των δυδιμων...  :think: :think: :think:

:headbang: :headbang: :headbang:
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
34
Πόντοι
16
Θα αυτοκτονούσα.....!!!
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Θα δήλωνα παραίτηση,θα έκανα εκλογές για ανάδειξη νεόυ προέδρου-πρωθυπουργού και θα γινόμουνα επίτιμος πρόεδρος για να παίρνω τις μισθάρες,να έχω ασυλία και να λέω ότι  :jerking: μου έρχεται στο μυαλό! :2funny:
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
34
Πόντοι
16
Θα υποχρέωνα όλες τις ωραίες κοπέλες να εκδίδονται αδιαμαρτύρια και δωρεάν μόνο σε ΈΛΛΗΝΕΣ.Επίσης θα καταργούσα την δουλε(ί)α και θα γυρνούσα το χρόνο πίσω να ζούσαμε ελεύθεροι και να κάναμε ότι θέλαμε...(Πώπω πολύ φασιστορατσιστής φαίνομαι ε???χαχαχα αστειέομαι)
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
Eάν σας δινόταν η ευκαιρία για μία μέρα γα γινόσασταν πρωθυπουργός τι νομίζετε ότι θα ήταν το καλύτερο που θα μπορούσατε να κάνετε για τον ταλαιπωρημένο τόπο μας??????
 

povel

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.233
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
Ωραιο θεματακι αρχηγε μου!!!!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Θα τα συγκεντρωσω ΟΛΑ μαζι και θα τα ποσταρω... :grin: :grin: :grin:
 

CIVIL111

Μέγας
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
22
Like
17
Πόντοι
4.175
Eάν σας δινόταν η ευκαιρία για μία μέρα γα γινόσασταν πρωθυπουργός τι νομίζετε ότι θα ήταν το καλύτερο που θα μπορούσατε να κάνετε για τον ταλαιπωρημένο τόπο μας??????

στρατιωτικό νόμο.
 

monkey_for_nothing

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.043
Like
23
Πόντοι
16
σε μια μερα το συνταγμα στον πρωθυπουργο δεν επιτρεπει να κατι τιποτα!!αλλα επειδη ο τονος της ερωτησης σου ειναι περισσοτερο θεωρητικος απ οτι πρακτικος

στρατιωτικό νόμο.
:rockon: :rockon: μαζι σου!
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
σε μια μερα το συνταγμα στον πρωθυπουργο δεν επιτρεπει να κατι τιποτα!!αλλα επειδη ο τονος της ερωτησης σου ειναι περισσοτερο θεωρητικος απ οτι πρακτικος

φυσικα και θεωρητικη ειναι η ερωτηση μου. τωρα εαν θες πρακτικη ερωτηση οταν βαλω για πρωθυπουργος τα ξαναλεμε παλι  :2funny: :2funny:
 

kavlilas

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
489
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
θα έκανα την βουλή μπουρδέλο και επίσημα. θα έφερνα όλες τις τάνες της Αθήνας να εργαστούν στα έδρανα με όλα τα μέλη του site να γαμάνε τσάμπα και τους βουλευτές να πληρώνουν τα γαμήσια των μελών του site.

άντε τι κάθεστε ψηφίστε με!!!!!
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Θα σκοτωνα ολους τους πολιτικους μπας και παει μπροστα αυτη η χωρα και μετα θα μου εδινα χαρη τι σκατα πρωθυπουργος θα ημουν. :2funny: :2funny: :2funny:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Για 1 μέρα ε; Κατάργηση της βουλευτικής ασυλίας και αλλαγή του νόμου περί ευθύνης υπουργών. Μπαμ μπαμ. Μετά θα βλέπανε πόσα απίδια βάνει ο σάκος τα αρχιλαμόγια.
Θα έκανα βέβαια και κατάχρηση εξουσίας υποχρεώνοντας το Βγενόπουλο να βάλει απευθείας πτήσεις για Κολομβία. :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom