Νέα

Tι θα έκανα αν ήμουν Πρωθυπουργός...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 345
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.448
Κριτικές
61
Like
42.622
Πόντοι
22.785
Για 1 μέρα ε; Κατάργηση της βουλευτικής ασυλίας και αλλαγή του νόμου περί ευθύνης υπουργών. Μπαμ μπαμ. Μετά θα βλέπανε πόσα απίδια βάνει ο σάκος τα αρχιλαμόγια.
Θα έκανα βέβαια και κατάχρηση εξουσίας υποχρεώνοντας το Βγενόπουλο να βάλει απευθείας πτήσεις για Κολομβία. :rockon:

ναι ναι ναι σιμφονο να ψονιζουμε απεφθιας............ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Για 1 μέρα ε; Κατάργηση της βουλευτικής ασυλίας και αλλαγή του νόμου περί ευθύνης υπουργών. Μπαμ μπαμ. Μετά θα βλέπανε πόσα απίδια βάνει ο σάκος τα αρχιλαμόγια.
Θα έκανα βέβαια και κατάχρηση εξουσίας υποχρεώνοντας το Βγενόπουλο να βάλει απευθείας πτήσεις για Κολομβία. :rockon:

Αυτό  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Βέβαια, αν είχα περίοδο, αυτό:

Θα σκοτωνα ολους τους πολιτικους μπας και παει μπροστα αυτη η χωρα και μετα θα μου εδινα χαρη τι σκατα πρωθυπουργος θα ημουν. :2funny: :2funny: :2funny:
:boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :uzi: :uzi: :uzi:
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Μπόμπα όταν μια μέρα θα σε κάνω βασίλισσα... εεεε1 Συγγνώμη Πρωθυπουργό ήθελα να πώ... Θα με κάνεις Υπουργό άνευ Χαρτοφυλακίου? Είναι το όνειρο μου.... :2funny:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Μπόμπα όταν μια μέρα θα σε κάνω βασίλισσα... εεεε1 Συγγνώμη Πρωθυπουργό ήθελα να πώ... Θα με κάνεις Υπουργό άνευ Χαρτοφυλακίου? Είναι το όνειρο μου.... :2funny:

Ινδιάνε, για πάρτη σου θα φτιάξω ειδικό Σώμα Διαχείρισης, Επιτήρησης και Περιφρούρησης των στριπτιτζάδικων περιοχής Συγγρού και περιχώρων και θα σε κάνω στρατηγό  :boobies: :boobies: :boobies:
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
Μπόμπα όταν μια μέρα θα σε κάνω βασίλισσα... εεεε1 Συγγνώμη Πρωθυπουργό ήθελα να πώ... Θα με κάνεις Υπουργό άνευ Χαρτοφυλακίου? Είναι το όνειρο μου.... :2funny:
μα ολοι για ενα χαρτοφυλακιο ζουμε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Ινδιάνε, για πάρτη σου θα φτιάξω ειδικό Σώμα Διαχείρισης, Επιτήρησης και Περιφρούρησης των στριπτιτζάδικων περιοχής Συγγρού και περιχώρων και θα σε κάνω στρατηγό  :boobies: :boobies: :boobies:
Manager δηλαδή...
:happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy:
 

povel

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.233
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
Εγω μπομπα θα σου αγορασω αυτο......


             
2300056910_fc55e56396.jpg




:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
δεν θελω να γινω πρωθυπουργεσα....

αν και στις επομενες 4ετιες θα εχουμε γυναικα πρωθυπουργο,να με θυμαστε οταν σας το λεγα.... ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom