Νέα

Τί μικρός που είναι ο κόσμος;;!! Διαβολικές συμπτώσεις

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sex volcano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 61
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Την Καλησπερα στους Φιλους.....αντε να πω και εγω μια απο τις πολλες συμπτωσεις......1987.....προεδρος στο στρατο να απολυθω και με παει 7 εξω -1 μεσα....και αυτη Θαλαμοφυλακας 8-10...να μην κουραζομαι κιολας....στον ιδιο θαλαμο εχει εναν ψαρακα ΑΣΜ μου αλλα φαινοτανε γαμω τα παιδια......τον εχουνε πηξη καμμια 15 μερες και εχει φρικαρει ασχημα...υπηρεσια δικη του Θλαμοφυλακας 8-10 και εγω εξοδουχος.....με πλησιαζει ο φουκαρας και μου λεει "ρε ΑΣΜ πρεπει να βγω εξω ,θα κανεις εσυ το νουμερο μου να βγω στην θεση σου????"ενταξει δεν θα εβγαινα εξω ....λογο το ταμειο ηταν μειον.....πηγαινε αλλα φερε και κανενα Κουρτακη να πιουμε.....εγινε ρε ΑΣΜ μου λεει......ενταξει εγινε η τραμπα και βολευτηκαμε και οι δυο.....απολυθηκα...περασανε τα χρονια καμμια 15-20 και εχω παει στο στριπτηζαδικο Preludo για οσους το θυμονται......και κατα τις 3-4 φευγω για το σπιτι.....εκει ειχε και πιατσα ταξι.....παιρνω ενα ταξι και μετα απο ενα λεπτο με ξεκιναει ο Ταριφας που υπηρετησα στρατο...ποιο λοχο κλπ......και σε καποια φαση μου λεει"δεν με θυμασαι????"του λεω οχι....ειμαι το ΑΣΜ που μου ειχες φερθει σπαθι κλπ.......με πηγε σπιτι και δεν επαιρνε τα χρηματα με τιποτα.......ενταξει του λεω....δεν ετρεχε και τιποτα......αυτος μου εξιστορησε το προβλημα που ειχε τοτε κι ποσο τον βοηθησα με την εξοδο που εγινε τραμπα.....Καλα να περνατε και Βουνο με Βουνο δεν σμιγει....

Καλά,τί έκανε σ'αυτήν την έξοδο και τη θυμόταν μετά από τόσα χρόνια;Ήθελε να πάει σε κανα μπουρδέλο; :tooth:
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Καλά,τί έκανε σ'αυτήν την έξοδο και τη θυμόταν μετά από τόσα χρόνια;Ήθελε να πάει σε κανα μπουρδέλο; :tooth:
οχι ρε αδελφε..... αν και κοσμοπολιτικο νησι εκει που ειμασταν εμεις μονο προβατινες ειχε......λες να πηγε σε κανενα μαντρι και βατεψε καμμια προβατινα????χχαχαχαχαχαχ......προβλημα με την γκομενα ειχε.....
 

svas79

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
375
Like
235
Πόντοι
21
Όταν ήμουν μέλος του πληρώματος στο Enterprise, είχαμε βρεθεί στον αστερισμό της Ανδρομέδας στον πλανήτη Arbaqel. Εκεί πήγα μπουρδελότσαρκα μ'ενανα συνάδελφο αστροναύτη ,σε έναν δρόμο που είχε κάτι ωραίες Arbaqelες. Ήταν όλες 2 μέτρα, με δύο κεφάλια το ένα πράσινο και το άλλο πιτσιλωτό μωβ. 4 βυζιά, τα δύο ήταν στην πλάτη. Πήρα μία που έκανε πρωκτικό και από τις απ' τις 3 κωλοτρυπίδες της, γιατί συνήθως την τρίτη κωλοτρυπίδα δεν την δίνουν. Καλά ήταν. Δεν βρίσκω πουθενά το προφιλ της για να γράψω κριτική.

Τέλος πάντων για να μην τα πολυλογώ, μετά από χρόνια που γυρίσαμε Γη, ένα βράδυ που είχα καύλες κοιτάω τις αγγελίες για να φέρω ένα call girl στο σπίτι. Βρίσκω μια κουκλάρα. Ψηλή ξανθιά, σκέτο μοντέλο. Ζήταγε 80 ευρώ +20 πρωκτικό. Γκουγκλάρω την φωτογραφία της δεν μου έβγαζε κάτι. Λέω, λές να είναι αληθινή. Ας το ρισκάρω. Την καλώ, κι έρχεται σπίτι. Και ποιος ήταν? Μαντέψτε? Ήταν ο συνάδελφος αστροναύτης που είχε κάνει εγχείρηση και είχε γίνει τρανς βίζιτα. Μόλις τον είδα του λέω φύγε ρε μαλάκα από δω, που θα γαμήσω τον βρωμόκωλό σου. Έφυγε και έμεινα με το πουλί στο χέρι.

Πάω να πιω ένα ποτό στο κέντρο. Ήταν αργά. Δεν έβρισκα κάτι ανοιχτό. Σε μια σκοτεινή γωνία μου ζητάει μία γκόμενα φωτιά. Δεν την καλοέβλεπα. Πάω κοντά και μαντέψτε ποια ήταν!! Η γυναίκα του συναδέλφου μου αστροναύτη που έγινε τρανς. Τα είπαμε λίγο και ήταν στις μαύρες της γιατί ο άντρας της δεν τακτοποιούσε ποτέ την περούκα του όταν γύρναγε σπίτι. Την πέταγε από δω κι από κει. Της λέω πάμε μια βόλτα να ξεσκάσουμε. Εκεί που περπατάγαμε μέσα στα σκοτεινά σοκάκια και της κράταγα το χέρι και είχα πετάξει τον πούτσο έξω, μου έρχεται ένα μήνυμα στο messenger. Μαντέψτε ποια ήταν! Η τσατσά του μπουρδέλου στον πλανήτη Arbaqel που γάμησα την Arbaqelιανή. Μου λέει η Arbaqelιανή έχει μείνει έγκυος και είχε ξεπετάξει από τον τρίτο πρωκτό της το παιδί σου. Και αναζητάει τώρα τον μπαμπά του. Πω πω τι σοκ ήταν αυτό.

Κι εκεί που έχω πάθει την πλάκα μου και περπατάω σαν χαμένος στα σκοτεινά σοκάκια με την πούτσα έξω, βλέπω ένα μηχανάκι και το οδηγούσε ο Βρασίδας, που παίζαμε μπάλα μικροί στην γειτονιά. Είχα να τον δω 14 χρόνια. Τρομερή σύμπτωση σας λέω.
Συμβαινουν αυτα :confused:
 

topmarried1977

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2014
Μηνύματα
81
Like
16
Πόντοι
0
όταν ήμουν στο στρατό ήρθε ένα τυπάκι σειρά μας που είχε αργήσει η μετάθεσή του. Συζητώντας με έναν άλλο από τη σειρά μας ο άλλος ανακάλυψε ότι ένας φίλος του γαμάει την κοπέλα του άτυχο που άργησε η μετάθεσή του. Δεν του το είπαμε ποτέ και βγάλαμε 5 μήνες όπου το ήξερε όλος ο λόχος εκτός από τον κερατά.
Εμένα έτυχε κάτι παρόμοιο αλλά το σκηνικό το διηγούνταν πρασινομπερες Πυργιώτης 1.80φευγα σε σειρά μου Μπουρναζιώτη και του έλεγε πως έτρωγε μια τύπισσα όσο δούλευε Αθήνα πριν καταταχτεί και κουβέντα στη κουβέντα ειπώθηκαν ονόματα, τι αμάξι (κάμπριο) είχε η γκόμενα κλπ. Μιλάμε για πολύ αμήχανη φάση...ο Πυργιώτης βέβαια ζήτησε ''συγνώμες'' και ''δεν ήξερα, που να φανταστώ'' κλπ αλλά ο δικός μου φαινόταν ότι το μόνο μεγαλύτερο από το κέρατο και τα νεύρα του ήταν ο φόβος ότι ο άλλος θα τον έθαβε για πλάκα άμα έκανε κίνηση... πολύ άβολο σκηνικό...
 

MrJ

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2021
Μηνύματα
48
Like
63
Πόντοι
0
1)

2009 βγαινω ραντεβου με μια ψηλη που γνωρισα στο φεησμπουκ, τελικα δεν εγινε τιποτα , απλα ηπιαμε εναν καφε στην περαια θεσσαλονικης.

2016 στον μηνα του μελιτος στην βαρκελωνη ηταν η ξεναγος.

2)

πηδαω μια παντρεμενη συναδελφο σε ενα ορεινο επαρχιακο χωριο που δουλευα

5 χρονια μετα στην θεσσαλονικη παω επιτηρητης στις πανελλαδικες και η συναδελφος ερχεται να μου παρει τα στοιχεια για τα γραφειοκρατικα και μου κλεινει το ματι.

3)

πηδαω μια ωραια ξανθια μοντελέ πουτανα στην θεσσαλονικη με 30 ευρω, μια που φορουσε ψηλες κοκκινες βινυλ μποτες οσοι θυμουνται

την αλλη χρονια πηδαω την ιδια στην αθήνα με 20 ευρω και αισθανομαι μαλακας που ειμαι μονιμος κατοικος θεσσαλονικης
πέθανα στο γέλιο με το 3 σχόλιο σου :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

11cm

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2018
Μηνύματα
150
Like
234
Πόντοι
21
Την Καλησπερα στους Φιλους.....αντε να πω και εγω μια απο τις πολλες συμπτωσεις......1987.....προεδρος στο στρατο να απολυθω και με παει 7 εξω -1 μεσα....και αυτη Θαλαμοφυλακας 8-10...να μην κουραζομαι κιολας....στον ιδιο θαλαμο εχει εναν ψαρακα ΑΣΜ μου αλλα φαινοτανε γαμω τα παιδια......τον εχουνε πηξη καμμια 15 μερες και εχει φρικαρει ασχημα...υπηρεσια δικη του Θλαμοφυλακας 8-10 και εγω εξοδουχος.....με πλησιαζει ο φουκαρας και μου λεει "ρε ΑΣΜ πρεπει να βγω εξω ,θα κανεις εσυ το νουμερο μου να βγω στην θεση σου????"ενταξει δεν θα εβγαινα εξω ....λογο το ταμειο ηταν μειον.....πηγαινε αλλα φερε και κανενα Κουρτακη να πιουμε.....εγινε ρε ΑΣΜ μου λεει......ενταξει εγινε η τραμπα και βολευτηκαμε και οι δυο.....απολυθηκα...περασανε τα χρονια καμμια 15-20 και εχω παει στο στριπτηζαδικο Preludo για οσους το θυμονται......και κατα τις 3-4 φευγω για το σπιτι.....εκει ειχε και πιατσα ταξι.....παιρνω ενα ταξι και μετα απο ενα λεπτο με ξεκιναει ο Ταριφας που υπηρετησα στρατο...ποιο λοχο κλπ......και σε καποια φαση μου λεει"δεν με θυμασαι????"του λεω οχι....ειμαι το ΑΣΜ που μου ειχες φερθει σπαθι κλπ.......με πηγε σπιτι και δεν επαιρνε τα χρηματα με τιποτα.......ενταξει του λεω....δεν ετρεχε και τιποτα......αυτος μου εξιστορησε το προβλημα που ειχε τοτε κι ποσο τον βοηθησα με την εξοδο που εγινε τραμπα.....Καλα να περνατε και Βουνο με Βουνο δεν σμιγει....
Φοβήθηκα για λίγο ότι είχε γίνει στρίπερ με 10ευρα στη κωλοχαράδρα
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: RETRO

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206

sex volcano


πες τα νουμερα του τζοκερ για αυριο μπας και εχουμε κωλοφαρδια οπως και εσυ ? :(
 

politis

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
4.502
Like
4.677
Πόντοι
1.706
Εκεί που υπηρετούσα στην μονάδα είχαμε ένα παλικαράκι μάλαμα. Σε αντίθεση με όλους εμάς ήταν πάντα πρόθυμος να κάνει τα πάντα. Είχες μια ανάγκη; Θα έτρεχε να σε βοηθήσει. Πρόβλημα με την γκόμενα; Θα είχε μια μεστή κουβέντα να σου πει. Ήσουν άφραγκος; Θα μοιραζόταν και τα τελευταία του χρήματα για να μην μείνεις και ατσίγαρος.
Μια φορά έγινε μια μανούρα με κάτι παλαίουρες. Σοβαρή. Έφτασε να γίνει και ΕΔΕ. Και όπως συμβαίνει με τα καλύτερα παιδιά βρέθηκε μπλεγμένος χωρίς να φταίει. Αρπαξε ένα μήνα αυστηρά.
Ε, να μην τα πολυλογώ.
Δεν τον ξανάδα ποτέ.
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
To 2000 πηδούσα μια παιδίατρο, είχαμε και οι δυο σχέσεις με άλλα άτομα, αλλά την είχα γνωρίσει σε ένα μπαράκι στην Γλυφάδα, είχαμε πιει και παίχτηκε φάση από το ίδιο βράδυ. Η φάση κράτησε για κανένα τρίμηνο περίπου. Το 2015, πάω να επισκεφτώ φίλη και συνάδερφο που είχε γεννήσει σε γνωστό μαιευτήριο. Τα λέγαμε στο σαλονάκι και έρχεται η παιδίατρος "να σας διακόψω λίγο"(κάτι ήθελε να της πει για το μωράκι). Με βλέπει, την βλέπω, αλλά δεν μιλήσαμε (τι να πει δηλαδή, ήταν και στην δουλειά της). Μέτα από καμιά ώρα που έφευγα την ξαναπέτυχα, στο κέντρο έλεγχου του ορόφου (εκεί που μαζεύονται γιατροί, μαίες κλπ, πως διάολο το λένε). Δεν μπορούσα να μιλήσω όμως γιατί ήταν κόσμος, όποτε προχώρησα μέχρι το ασανσέρ. Ενώ περίμενα έρχεται αυτή (και καλά πήγαινε σε άλλον όροφο) και μου λέει "μικρός που είναι ο κόσμος" και γέλασε. Φυσικά δεν έχασα την ευκαιρία και είπα "έχω ακόμα το τηλέφωνο σου...." και μου σήκωσε την παλάμη και μου έδειξε την βέρα της. Η απάντηση από εμένα ήρθε αστραπιαία "μάλλον ήρθε ο καιρός να το σβήσω από τη μνήμη του κινητού". Στο ισόγειο χαιρέτησα ευγενικά και έφυγα. Μετά κατάλαβα ότι έκανε την κίνηση απλά και μόνο για να παίξει μαζί μου, να δει αν θα έκανα κίνηση και να μου δείξει ότι ήταν παντρεμένη...... στα αρχίδια μου βασικά, απλά το αναφέρω.

Εχω και δευτερη,ακομα πιο ζορικη,αλλα τελος το διαλειμμα.....
 

cern

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
267
Like
120
Πόντοι
1
To 2000 πηδούσα μια παιδίατρο, είχαμε και οι δυο σχέσεις με άλλα άτομα, αλλά την είχα γνωρίσει σε ένα μπαράκι στην Γλυφάδα, είχαμε πιει και παίχτηκε φάση από το ίδιο βράδυ. Η φάση κράτησε για κανένα τρίμηνο περίπου. Το 2015, πάω να επισκεφτώ φίλη και συνάδερφο που είχε γεννήσει σε γνωστό μαιευτήριο. Τα λέγαμε στο σαλονάκι και έρχεται η παιδίατρος "να σας διακόψω λίγο"(κάτι ήθελε να της πει για το μωράκι). Με βλέπει, την βλέπω, αλλά δεν μιλήσαμε (τι να πει δηλαδή, ήταν και στην δουλειά της). Μέτα από καμιά ώρα που έφευγα την ξαναπέτυχα, στο κέντρο έλεγχου του ορόφου (εκεί που μαζεύονται γιατροί, μαίες κλπ, πως διάολο το λένε). Δεν μπορούσα να μιλήσω όμως γιατί ήταν κόσμος, όποτε προχώρησα μέχρι το ασανσέρ. Ενώ περίμενα έρχεται αυτή (και καλά πήγαινε σε άλλον όροφο) και μου λέει "μικρός που είναι ο κόσμος" και γέλασε. Φυσικά δεν έχασα την ευκαιρία και είπα "έχω ακόμα το τηλέφωνο σου...." και μου σήκωσε την παλάμη και μου έδειξε την βέρα της. Η απάντηση από εμένα ήρθε αστραπιαία "μάλλον ήρθε ο καιρός να το σβήσω από τη μνήμη του κινητού". Στο ισόγειο χαιρέτησα ευγενικά και έφυγα. Μετά κατάλαβα ότι έκανε την κίνηση απλά και μόνο για να παίξει μαζί μου, να δει αν θα έκανα κίνηση και να μου δείξει ότι ήταν παντρεμένη...... στα αρχίδια μου βασικά, απλά το αναφέρω.

Εχω και δευτερη,ακομα πιο ζορικη,αλλα τελος το διαλειμμα.....
Ποτε ειναι το επομενο διαλειμμα; :wink:
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.585
Κριτικές
1
Like
5.500
Πόντοι
2.356
Γαμησα καποτε γκομενα στο μπλοκ, σε μερος που μαζευε ελαχιστους Ελληνες.

3 χρονια μετα μου γραφει καποιος στο φεησμπουκ, αυτη την εχουμε κοινη φιλη, που τη ξερεις?

Ε την ειχε παρει και αυτος.

Α ρε Γκοσα.
θα επρεπε το μερος να εχει ελαχιστους αλβανους τυπε!!!! μην καρφωνεσαι
 

woopsie

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2020
Μηνύματα
573
Κριτικές
12
Like
2.447
Πόντοι
1.196
Γυμνάσιο είχα μια φιλόλογο η οποία ήταν η υπεύθυνη της τάξης μου. Μια φορά κοίταζε κάτι χαρτιά και είδε την ημερομηνία γεννησής μου, με πιάνει και μου λέει "έχεις γεννηθεί την ίδια μέρα με τον γιο μου" και "πόσο πολύ μοιάζεται, είστε κι δύο ξανθοί" και "πόσο πολύ μοιάζουν οι χαρακτήρες σας", περιττό να πω ότι μετά από αυτό μου είχε τρελή αδυναμία πάντα να με βοηθήσει, να μου βάζει καλύτερο βαθμό από αυτό που άξιζα, με κοίταζε στα μάτια συνέχεια με βλέμμα στοργικό χαμογελωντας λες και ήμουν το παιδί της..
Περνάνε λοιπόν τα χρόνια και έρχεται και μένα η ώρα να υπηρετήσω την μαμά πατρίδα, είμαι σε ένα τάγμα στην Ορεστιάδα και έρχεται νέα σειρά πουστόνεα να περάσουν εκπαίδευση στο στρατόπεδο μας.. Μπαίνω σε ένα γραφείο και είναι μέσα 4 νεούδια και συμπληρώνουν τα χαρτιά τους, με πλησιάζει 1 και με ρωτάει αν έχει συμληρώσει σωστά όλα τα πεδία. Κοιτάζω τα χαρτιά του και πέφτει το μάτι στην ημερομηνία γεννησης... Ιδια με την δική μου. Του το λέω γελάμε και πιάνουμε την κουβέντα, μετά από λίγο μου έρχεται στο μυαλό όλη η ιστορία με την φιλόλογο που την είχα ξεχάσει, τον ρωτάω τι δουλειά κάνουν οι γονείς του και μου λέει μάνα φιλόλογος....
Τότε είπα από μέσα μου "Σιγά που μοιάζω εγώ με αυτόν τον μπαγλαμά" και έφυγα.. Πάντως όταν τον γνώρισα λίγο καλύτερα είδα ότι είναι εντάξει άτομο, δεν του είπα ποτέ για την μάνα του.
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.055
Κριτικές
128
Like
22.272
Πόντοι
28.900
To 2000 πηδούσα μια παιδίατρο, είχαμε και οι δυο σχέσεις με άλλα άτομα, αλλά την είχα γνωρίσει σε ένα μπαράκι στην Γλυφάδα, είχαμε πιει και παίχτηκε φάση από το ίδιο βράδυ. Η φάση κράτησε για κανένα τρίμηνο περίπου. Το 2015, πάω να επισκεφτώ φίλη και συνάδερφο που είχε γεννήσει σε γνωστό μαιευτήριο. Τα λέγαμε στο σαλονάκι και έρχεται η παιδίατρος "να σας διακόψω λίγο"(κάτι ήθελε να της πει για το μωράκι). Με βλέπει, την βλέπω, αλλά δεν μιλήσαμε (τι να πει δηλαδή, ήταν και στην δουλειά της). Μέτα από καμιά ώρα που έφευγα την ξαναπέτυχα, στο κέντρο έλεγχου του ορόφου (εκεί που μαζεύονται γιατροί, μαίες κλπ, πως διάολο το λένε). Δεν μπορούσα να μιλήσω όμως γιατί ήταν κόσμος, όποτε προχώρησα μέχρι το ασανσέρ. Ενώ περίμενα έρχεται αυτή (και καλά πήγαινε σε άλλον όροφο) και μου λέει "μικρός που είναι ο κόσμος" και γέλασε. Φυσικά δεν έχασα την ευκαιρία και είπα "έχω ακόμα το τηλέφωνο σου...." και μου σήκωσε την παλάμη και μου έδειξε την βέρα της. Η απάντηση από εμένα ήρθε αστραπιαία "μάλλον ήρθε ο καιρός να το σβήσω από τη μνήμη του κινητού". Στο ισόγειο χαιρέτησα ευγενικά και έφυγα. Μετά κατάλαβα ότι έκανε την κίνηση απλά και μόνο για να παίξει μαζί μου, να δει αν θα έκανα κίνηση και να μου δείξει ότι ήταν παντρεμένη...... στα αρχίδια μου βασικά, απλά το αναφέρω.

Εχω και δευτερη,ακομα πιο ζορικη,αλλα τελος το διαλειμμα.....
Αφού η δεύτερη είναι πιο ζόρικη, όταν βρεις χρόνο γραψτην!!!
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
Άντε να γράψω και τη δεύτερη περίεργη ιστορία,αλλά μου φάγατε τα διαλείμματα σήμερα (χαλάλι σας,παρεάκι είμαστε). Το1996 είχα μια σχέση με μια τύπισσα 2-3 χρόνια μεγαλύτερη. Καλή κοπέλα, αλλά κολλημένη με το θέμα του γάμου, έψαχνε σαν τρελή για γαμπρό. Εγώ τότε μόνο για γάμο δεν ήμουν, κάτω από τα τριάντα, πολλή δουλειά, ήθελα απλά να περάσω καλά. Αυτή νόμιζε ότι ήμουν εύκολος για με τουμπάρει, όποτε με είχε στα ωπα ωπα. Ότι ήθελα στο πήδημα (κατάπινε,χύσιμο παντού, κώλο αβέρτα κλπ που κάνουν οι περισσότερες όταν δουν κάποιον για γαμπρό, αλλά τα κόβουν μόλις κάνουν παιδιά....... κλασσική Ελληνίδα). Τότε δεν είχα δικό μου σπίτι, αλλά τις περισσότερες μέρες (σκ βασικά και τα βράδια τις καθημερινές, γιατί γυρνούσα 9-10 από το γραφείο) εμένα στο δικό της, που ήταν και σαν ακίνητο δικό της. Βέβαια στο χρόνο πάνω, έπεσε ξεκάθαρα στο τραπέζι το θέμα γάμου, όποτε εκεί ή το προχωρούσα ή απλά έλεγα ότι δεν με ενδιαφέρει. Έκανα το δεύτερο και με χώρισε με συνοπτικές διαδικασίες και με χοντρό πλάκωμα.
Το 2007, ήμουν με μια με την οποία αποφασίσαμε να συζήσουμε. Αρχίσαμε να ψάχνουμε για σπίτι, προς τα βόρεια προάστια, αλλά τα πρώτα που συναντάς (δεν λέω περιοχή για ευνόητους λόγους), για να είναι κοντά στην δουλειά της. Το είχα αφήσει πάνω της και ένα βράδυ μου λέει, ότι έχει κλείσει για το Σάββατο το πρωί να δούμε ένα σπίτι στην περιοχή. Πήγα την πήρα και ξεκινάμε για να δούμε το σπίτι. Όταν φτάσαμε, στην περιοχή δεν είπα κάτι, αν και την ήξερα πολύ καλά, αλλά όταν μπήκαμε στο στενό που ήταν η πολυκατοικία και ακόμα περισσότερο όταν σταματήσαμε από έξω...... καταλαβαίνετε, νόμιζα ότι μου έκανε πλάκα. Βγαίνουμε από το αυτοκίνητο και της λέω “εδω είναι? ” Ναι μου λέει στον δεύτερο όροφο, το δεξιά (της είχε πει ποιο είναι από το τηλέφωνο). Έμεινα μαλάκας!!!!! Είχα έρθει με την μέλλουσα σύζυγο να νοικιάσω το διαμέρισμα, την ιδιοκτήτρια του οποίου πήδαγα για ένα χρόνο, στο διαμέρισμα!!!!! Βέβαια, με λυπήθηκε ο θεός και δεν ήταν η ιδιοκτήτρια εκεί να μας το δείξει. Έλειπε διακοπές και είχε αφήσει τα κλειδιά σε μια κυρία από άλλο διαμέρισμα. Ήταν κάτι που δεν μου το είχε πει η δικιά μου, ότι δηλαδή είχε μιλήσει στο τηλέφωνο με την ιδιοκτήτρια, αλλά ότι της είχε πει ότι θα λείπει, όποτε θα μας το δείξει μια άλλη κυρία. Αυτό μου το είπε λίγο πριν χτυπήσει το κουδούνι της πολυκατοικίας για να μας ανοίξει (η άλλη κυρία). Μπήκαμε στο σπίτι και άρχισα να θυμάμαι, διάφορα....... τα πηδήματα στον καναπέ, στο υπνοδωμάτιο, τις τον είχα καρφώσει και στην κουζίνα μερικές φόρες όταν μαγείρευε. Η κυρία που μας έδειξε το δωμάτιο δεν έμενε τότε εκεί, διαφορετικά θα την είχα συναντήσει σίγουρα (8 διαμερίσματα είχε η πολυκατοικία). Η δικιά μου, ενθουσιάστηκε με το σπίτι, η άλλη κυρία μας έλεγε πόσο καλή κοπέλα είναι η ιδιοκτήτρια, ότι έμενε εκεί χρόνια (το ξέρω πήγα να πω....), ότι είχε παντρευτεί και ότι ο άντρας της είχε μεζονέτα στην κηφισια και έμεναν εκεί, ότι το είχε νοικιάσει άλλη μια φορά σε έναν στρατιωτικό ,που έμεινε τέσσερα χρόνια και ήταν πολύ καλά παιδιά και αυτός και η γυναικά του κλπ κλπ. Όπως καταλαβαίνετε το σπίτι το έθαψα, γιατί δεν ήταν καλή ιδέα να μείνω εκεί, αλλά ούτε και να πάρω τηλέφωνο να μιλήσω με την ιδιοκτήτρια για να το κλείσω (γιατί στο όνομα μου θα ήταν το συμβόλαιο). Ευτυχώς κατάφερα να την πείσω σχετικά εύκολα, ήταν και φαρμάκι το ενοίκιο, όποτε το αφήσαμε. Ειλικρινά δεν ξέρω τι θα μπορούσε να είχε συμβεί αν συναντούσαμε την ίδια. Μπορεί και τίποτα, αλλά μπορεί και πολλά...... παντρεμένη αυτή, είχαμε χωρίσει με τσακωμό και χοντρά μπινελίκια από αυτήν (ρε καριολη αφού δεν θέλεις γάμο τις με παιδεύεις κλπ), όποτε μπορεί και να έκανε και καμιά περίεργη κίνηση (έτσι και αλλιώς το διαμέρισμα θα το νοίκιαζε χαλαρά).
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.645
Like
10.802
Πόντοι
3.556
Άντε να γράψω και τη δεύτερη περίεργη ιστορία,αλλά μου φάγατε τα διαλείμματα σήμερα (χαλάλι σας,παρεάκι είμαστε). Το1996 είχα μια σχέση με μια τύπισσα 2-3 χρόνια μεγαλύτερη. Καλή κοπέλα, αλλά κολλημένη με το θέμα του γάμου, έψαχνε σαν τρελή για γαμπρό. Εγώ τότε μόνο για γάμο δεν ήμουν, κάτω από τα τριάντα, πολλή δουλειά, ήθελα απλά να περάσω καλά. Αυτή νόμιζε ότι ήμουν εύκολος για με τουμπάρει, όποτε με είχε στα ωπα ωπα. Ότι ήθελα στο πήδημα (κατάπινε,χύσιμο παντού, κώλο αβέρτα κλπ που κάνουν οι περισσότερες όταν δουν κάποιον για γαμπρό, αλλά τα κόβουν μόλις κάνουν παιδιά....... κλασσική Ελληνίδα). Τότε δεν είχα δικό μου σπίτι, αλλά τις περισσότερες μέρες (σκ βασικά και τα βράδια τις καθημερινές, γιατί γυρνούσα 9-10 από το γραφείο) εμένα στο δικό της, που ήταν και σαν ακίνητο δικό της. Βέβαια στο χρόνο πάνω, έπεσε ξεκάθαρα στο τραπέζι το θέμα γάμου, όποτε εκεί ή το προχωρούσα ή απλά έλεγα ότι δεν με ενδιαφέρει. Έκανα το δεύτερο και με χώρισε με συνοπτικές διαδικασίες και με χοντρό πλάκωμα.
Το 2007, ήμουν με μια με την οποία αποφασίσαμε να συζήσουμε. Αρχίσαμε να ψάχνουμε για σπίτι, προς τα βόρεια προάστια, αλλά τα πρώτα που συναντάς (δεν λέω περιοχή για ευνόητους λόγους), για να είναι κοντά στην δουλειά της. Το είχα αφήσει πάνω της και ένα βράδυ μου λέει, ότι έχει κλείσει για το Σάββατο το πρωί να δούμε ένα σπίτι στην περιοχή. Πήγα την πήρα και ξεκινάμε για να δούμε το σπίτι. Όταν φτάσαμε, στην περιοχή δεν είπα κάτι, αν και την ήξερα πολύ καλά, αλλά όταν μπήκαμε στο στενό που ήταν η πολυκατοικία και ακόμα περισσότερο όταν σταματήσαμε από έξω...... καταλαβαίνετε, νόμιζα ότι μου έκανε πλάκα. Βγαίνουμε από το αυτοκίνητο και της λέω “εδω είναι? ” Ναι μου λέει στον δεύτερο όροφο, το δεξιά (της είχε πει ποιο είναι από το τηλέφωνο). Έμεινα μαλάκας!!!!! Είχα έρθει με την μέλλουσα σύζυγο να νοικιάσω το διαμέρισμα, την ιδιοκτήτρια του οποίου πήδαγα για ένα χρόνο, στο διαμέρισμα!!!!! Βέβαια, με λυπήθηκε ο θεός και δεν ήταν η ιδιοκτήτρια εκεί να μας το δείξει. Έλειπε διακοπές και είχε αφήσει τα κλειδιά σε μια κυρία από άλλο διαμέρισμα. Ήταν κάτι που δεν μου το είχε πει η δικιά μου, ότι δηλαδή είχε μιλήσει στο τηλέφωνο με την ιδιοκτήτρια, αλλά ότι της είχε πει ότι θα λείπει, όποτε θα μας το δείξει μια άλλη κυρία. Αυτό μου το είπε λίγο πριν χτυπήσει το κουδούνι της πολυκατοικίας για να μας ανοίξει (η άλλη κυρία). Μπήκαμε στο σπίτι και άρχισα να θυμάμαι, διάφορα....... τα πηδήματα στον καναπέ, στο υπνοδωμάτιο, τις τον είχα καρφώσει και στην κουζίνα μερικές φόρες όταν μαγείρευε. Η κυρία που μας έδειξε το δωμάτιο δεν έμενε τότε εκεί, διαφορετικά θα την είχα συναντήσει σίγουρα (8 διαμερίσματα είχε η πολυκατοικία). Η δικιά μου, ενθουσιάστηκε με το σπίτι, η άλλη κυρία μας έλεγε πόσο καλή κοπέλα είναι η ιδιοκτήτρια, ότι έμενε εκεί χρόνια (το ξέρω πήγα να πω....), ότι είχε παντρευτεί και ότι ο άντρας της είχε μεζονέτα στην κηφισια και έμεναν εκεί, ότι το είχε νοικιάσει άλλη μια φορά σε έναν στρατιωτικό ,που έμεινε τέσσερα χρόνια και ήταν πολύ καλά παιδιά και αυτός και η γυναικά του κλπ κλπ. Όπως καταλαβαίνετε το σπίτι το έθαψα, γιατί δεν ήταν καλή ιδέα να μείνω εκεί, αλλά ούτε και να πάρω τηλέφωνο να μιλήσω με την ιδιοκτήτρια για να το κλείσω (γιατί στο όνομα μου θα ήταν το συμβόλαιο). Ευτυχώς κατάφερα να την πείσω σχετικά εύκολα, ήταν και φαρμάκι το ενοίκιο, όποτε το αφήσαμε. Ειλικρινά δεν ξέρω τι θα μπορούσε να είχε συμβεί αν συναντούσαμε την ίδια. Μπορεί και τίποτα, αλλά μπορεί και πολλά...... παντρεμένη αυτή, είχαμε χωρίσει με τσακωμό και χοντρά μπινελίκια από αυτήν (ρε καριολη αφού δεν θέλεις γάμο τις με παιδεύεις κλπ), όποτε μπορεί και να έκανε και καμιά περίεργη κίνηση (έτσι και αλλιώς το διαμέρισμα θα το νοίκιαζε χαλαρά).
Αν την είχες παντρευτεί όμως τυπε τώρα θα είχες διαμέρισμα στα βόρεια προάστια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom